Šri Lanka ir jos egzotiški paplūdimiai Naujųjų metų šurmulyje

Kelionės akcentai

 • Pamatysime uolose prisiglaudusius budistų vienuolynus
 • Atimančią žadą panoramą išvysime užkopę į Sigirijos uolą
 • Vaikščiosime po visame pasaulyje garsėjančias Ceilono arbatos plantacijas
 • Aplankysime Pinavelos drambliukų prieglaudą
 • Su laukinių dramblių gyvenimu susipažinsime Jalos nacionaliniame parke
 • Turo pabaigoje ilsėsimės nepaprasto grožio Indijos vandenyno paplūdimyje
Nuo2364
2464 €
2023 12 24 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 1350
su skrydžiu: 3714
Dėmesio! Keliaujant į Šri Lanką jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

Prieskonių ir arbatų plantacijos, nacionaliniai parkai, kalnai ir džiunglės, visada besišypsantys žmonės, nuostabus maistas ir šiltas klimatas. Tai tik dalis turtų, kuriais su keliautojais dalijasi Šri Lanka. Indijos vandenyno perlu vadinama šalis nepalieka abejingų ir dovanoja nepamirštamas atostogas. Jei esate išsiilgę saulėtų paplūdimių, gamtos žalumo ir poilsio, šis rojaus kampelis Žemėje jums tai pažada. „Ayubowan"!

 

Planuojami skrydžių laikai:

Vilnius – Stambulas 19:55 – 00:10 Stambulas – Kolombas  02:10 - 15:15 (+1)

 

Kolombas – Stambulas 21:20 – 06:20 (+1) Stambulas – Vilnius 08:50 – 11:05

1
diena
VILNIUS – KOLOMBAS
Skrydis į Kolombą su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu. Skrydis su persėdimu Stambule.
2
diena
KOLOMBAS (vakarienė)
Sveiki atvykę į Kolombo (Colombo) miestą. Susitvarkome įvažiavimo į šalį dokumentus. Nors Šri Lankos plotas toks pat kaip ir Lietuvos, šioje šalyje gyvena septyniskart daugiau žmonių, t. y. apie 20 milijonų gyventojų, iš kurių daugiau nei pusė milijono – Kolombo mieste. Vyksime į viešbutį Kolombo mieste. Norintys galės pailsėti po ilgos kelionės, o kas dar turės jėgų, galės su kelionės vadovu arba savarankiškai pasivaikščioti Kolombo mieste ir taip pradėti savo pažintį su Šri Lanka. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kolombe.
3
diena
KOLOMBAS – SIGIRIJA (pusryčiai, vakarienė)
Papusryčiavę pradėsime pažintį su Šri Lanka. Visų pirma vyksime į Pinavelos dramblių prieglaudą (Pinnawala Elephant Orphanage) (100 km, ~2,5 val.). Į šią prieglaudą yra atvežtos kelios dešimtys įvairaus amžiaus dramblių, kurie laisvėje patys negalėjo pasirūpinti savimi – buvo sužeisti ar neteko tėvų. Galėsime išvysti, kaip šiais gyvūnais rūpinamasi dabar – kaip jie maudomi, maitinami, prižiūrimi. Pakeliui aplankysime Dambulos šventyklą uoloje (90 km, ~3 val.). Manoma, kad šie urvai šventa vieta buvo dar prieš atvykstant budistams į Šri Lanką. Archeologiniai kasinėjimai rodo, kad tai – kažkada buvusios kapinės. Įsigalėjus budizmui, porą amžių prieš Kristaus gimimą, šiuose urvuose buvo atidaryta budistinė šventykla ir vienuolynas. Beje, vis dar veikiantis iki šių dienų ir žinomas kaip geriausiai išsaugotas Šri Lankos lankomas objektas. Pervežimas ir nakvynė viešbutyje Sigirijoje..

4
diena
SIGIRIJA – MATALĖ – KANDIS (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Prisilietę prie gilią senovę menančio vienuolyno, tęsime kelionę link Sigirijos uolos (15 km, ~30 min.), kur daugiau nei tūkstantis laiptelių veda mus į 360–ies metrų uolos viršūnę. Čia buvo įkurti karaliaus apartamentai. Vyksime į Matalės (Matale) prieskonių plantacijas, kuriose patyrę gidai papasakos apie čia augančius prieskonius. Čia galėsime užuosti aromatus ir pamatyti cinamono, alavijų, imbiero, kardamono ir daugelio kitų prieskonių auginimo vietas bei išgirsti apie gydomąsias jų savybes. Šių prieskonių rinkinių taip pat galėsime įsigyti šioje plantacijoje. Pietūs. Po pietų vyksime į vieną įspūdingiausių Šri Lankos miestų – Kandį (Kandy) (30 km, ~45 min.), kuris yra įsikūręs kalnuose. Iš tikrųjų nustebsite, kad tokioje mažoje šalyje gali laukti tokie kontrastai – vieną akimirką mėgaujatės tropine gamta, o už kelių valandų kelio – Jūs jau kalnuose, fantastiško grožio Kandžio mieste, turinčiame gilias istorines tradicijas. Pasiūlysime vykti į tradicinį šrilankietiškų šokių vakarą*. Vakare vyksime į magišką vakarinį ritualą Budos danties šventykloje (Temple of sacred tooth relic). Teigiama, kad šioje šventykloje iki šiol yra saugoma tikra relikvija – Budos dantis. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kandyje.

5
diena
KANDIS – NUVARA ELIJA (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčių viešbutyje, apsuptame kalnų, neužmiršite ilgai ir tai tik romantiškos dienos pradžia. Po pusryčių vyksime į Karališkąjį botanikos sodą Peradenijoje (Peradeniya) – tai tikra ramybės oazė šiame miestelyje, apsuptame kalnų. Šiame sode auga daugiau nei 4 tūkstančiai rūšių augalų – orchidėjos, įvairios palmės ir gydomieji augalai. Čia medžius kadaise yra sodinę ir tokie žymūs žmonės kaip caras Nikolajus, Indijos ministrė pirmininkė Indira Gandhi, kosmonautas Jurijus Gagarinas – taip šie žmonės norėjo išreikšti solidarumą su mažąja Šri Lanka. Aplankę sodą patrauksime link Nuvaros Elijos (100 km, ~3,5 val.). Arbatos perdirbimo fabrikų šioje provincijoje įsikūrę labai daug. Aplankysime vieną iš jų. Mums papasakos, kaip ši arbata renkama, džiovinama, rūšiuojame, čia pat galėsime šios arbatos nusipirkti sau ar lauktuvėms ir pasimėgauti vienu kitu puodeliu nacionalinio Šri Lankos gėrimo, be kurio čia neįsivaizduojama dienos pradžia, pietūs ir vakarienė. Vakarop pasieksime labai žavingą miestą – Nuvara Eliją (Nuwara Eliya), dar kitaip vadinamą „Little England“ – t.y. Mažąja Anglija. Čia dar išlikusios Londone matytos raudonos telefonų būdelės, aludės, golfo aikštynai – turbūt negalėsite patikėti, kad visa tai matote Šri Lankoje, o ne lietingoje Anglijoje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Nuvara Elijoje.

6
diena
NUVARA ELIJA – ELA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių pagal galimybes traukiniu vyksime į ramų kalnų miestelį Elą (Ella). Miestelis įsikūręs slėnyje, aukštų, vešlių tropinių kalnų apsuptyje. Miškingose kalvose aplink Elą plyti arbatos ir ryžių plantacijos, vietiniai daržovių ūkiai. Šis kalnų kurortas puikiai tinka gamtos mylėtojams, mėgstantiems žygius po kalnus. Susipažinsime su miesteliu. Mes taip pat pasiūlysime ir jums pasivaikščioti po kalnus, aplankyti mažąjį Adomo kalną. Ją pasiekti užtruks vos valandėlę, o pakeliui galėsite grožėtis panorama: arbatos ir ryžių laukais, kalnų kriokliais. Nuo mažosios Adomo viršūnės atsivers įspūdingi miestelio Elos vaizdai. Aplankysime Ravana Ella (Rawana Ella) krioklį. Giedrą dieną nuo apžvalgos aikštelių atsiveria puikus vaizdas  matyti taip toli, kad galima išvysti Kataragamos, esančios už beveik 90 kilometrų, šventyklos stogus, o naktį – pakrantės švyturių šviesas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Eloje.

7
diena
ELA – JALOS NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, vakarienė)
Papusryčiavę vyksime į Jalą (Yala) (90 km, ~2,5 val.) – patį didžiausią Šri Lankos nacionalinį parką. Šis parkas – tai įvairiausios floros, nuostabių paplūdimių, įvairiausių garsų ir kvapų namai tropinėje Šri Lankoje. Atvykę į nacionalinį parką įsiregistruosime viešbutyje ir pailsėsime. Vakare – safaris džipais Jalos nacionaliniame parke. Čia gyvena krokodilai, įvairiausių rūšių paukščiai, Azijos drambliai (Elephas maximus). Na, o jeigu ypač pasiseks, gal pavyks išvysti retą svečią šiame parke – leopardą? Linkime sėkmės ir svarbiausia – nepamirškite žiūronų! Safario įspūdžius aptarsime vakarienės metu, fantastiškame viešbutyje ant jūros kranto. Nakvynė viešbutyje šalia Jalos nacionalinio parko.

8
diena
JALOS NACIONALINIS PARKAS – GALĖ – PAPLŪDIMIO KURORTAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių išvyksime į Galės miestą (150 km, ~3 val.). Galė (Galle) – tai ketvirtas pagal dydį Šri Lankos miestas, ypatingai didelis turistų traukos centras. Tikimės, kad po nuostabaus poilsio šis miestas sužavės ir Jus. Nors miestas 2004–ais metais buvo nusiaubtas galingo cunamio, jame išlikęs miesto pasididžiavimas – senasis fortas. Siauros Galės miesto gatvelės, modernios ir jaukios miesto kavinukės, įvairios suvenyrų parduotuvės – čia labai jaučiama europietiška įtaka. Turas po Galės miestą. Vėliau pietine Šri Lankos pakrante vyksime poilsio į Jūsų pasirinktą paplūdimio kurortą. Šri Lankos paplūdimiai yra laikomi vienais gražiausių ir egzotiškiausių paplūdimių visame pasaulyje – tuo galėsime įsitikinti patys. Sustosime pietauti viename iš restoranų. O dabar užmerkite akis ir įsivaizduokite save ramybės oazėje, apsuptoje palmių, švelniai ošiant vandenyno bangoms. Tai poilsis Jūsų akims ir visam kūnui, sielai ir protui. Apsistosime viename iš siūlomų viešbučių. Poilsis po kelionės prasideda! Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9 – 12
dienos
 PAPLŪDIMIO KURORTAS (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Nardymas, banglenčių pamokos, banginių stebėjimas jūroje (sezono metu), išvykos į šalia esančius miestelius, ajurvediniai masažai*, kurie yra laikomi šios šalies vizitine kortele – visa tai ir dar daugiau Jums pasiūlys ir patars patyręs kelionės vadovas. Šiomis poilsio dienomis viešbutyje Jums įskaičiuoti pusryčiai ir vakarienės – tad mėgaukitės šrilankietiškais ir kitų, įvairiausių virtuvių patiekalais. Nakvynė pasirinktame viešbutyje paplūdimio kurorte.

13
diena
PAPLŪDIMYS – KOLOMBAS – VILNIUS (pusryčiai)
Atsisveikiname su jūra ir vykstame į Kolombą, kuriame mūsų dar lauks paskutinės minutės apsipirkimas ar dovanų paieška namiškiams. Iš Kolombo vykstame į tarptautinį oro uostą. Kelionė po šią Indijos vandenyno šalį, deja, jau baigiasi. Mes tikimės, kad Jūs likote nustebinti fantastiškos gamtos, nuoširdžių žmonių šypsenų, Jūsų uoslės receptorius kuteno arbatų ir prieskonių kvapai, o kvapą užgniaužė puikūs vandenyno paplūdimiai. Skrydis namo.

14
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo2364
2464 €
2023 12 24 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 1350
su skrydžiu: 3714

Apie Šri Lanką

Šri Lanka – sala Indijos vandenyne, Pietų Azijoje, 880 km į šiaurę nuo pusiaujo, 55 km į pietryčius nuo Indostano pusiasalio. Šri Lanką nuo Indijos skiria Paiko sąsiauris ir Manaro įlanka. Kranto liniją sudaro 1340 km. Krantai žemi, dažnai lagūniniai, daugelyje vietų juos supa koralų rifai. Šiaurinė Šri Lankos dalis visai lygi, lygumos užima 80% šalies teritorijos, o pietų vidurio dalyje — k

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Šri Lanka ir jos egzotiški paplūdimiai Naujųjų metų šurmulyje

Judita
2023-01-17
10
Kelionė vyko sklandžiai, visa reikalinga informacija buvo pateikta išsamiai ir laiku. Kelionė turininga ir įdomi, viešbučiai tvarkingi, visas aptarnaujantis personalas paslaugus , maistas skanus ir didelis jo pasirinkimas. Kelionės vadovė rūpestinga, stengėsi kurti malonią ir draugišką atmosferą, viskas vyko sklandžiai. Autobusas švarus, vairuotojai profesionalūs. Kelionė paliko tik malonius įspūdžius. gal norėtųsi kiek daugiau detalesnės istorinės informacijos apie Šri Lanką pažintinio turo metu, bet tai priklauso nuo gido.
Daiva
2023-01-17
10
Kelionė suorganizuota puikiai, Marija nuostabus vadovas. Pamatėm sužinojom labai daug įdomių dalykų, labai ačiū. Visi viešbučiai atitiko lūkesčius 10 balų.
Augustė
2023-01-16
10
Viskas buvo tikrai puikiai suorganizuota nuo iki. Puiki ir įspūdinga kelionė.
Agnė
2023-01-16
10
Sklandi kelionė. Puiki kelionių vadovė Marija, draugiška ir šilta, vykome su trim vaikais, likome patenkinti kelionės organizavimu. Viešbutis atitiko lūkesčius.
Ingrida
2020-01-12
10
Puiki Šalis. Labai gerai suorganizuota kelionė. Labai geri viešbučiai. Labai gera, įdomi, nuoširdi ir informatyvi gidė Marija.Tik gerai galėčiau atsiliepti ir apie Šrilankietį gida. Puikus. Kelionė viršijo visus lūkesčius. Nesitikėjau, kad taip patiks. Jeigu kelionė viršijo visus lūkesčiu, tai nieko blogo negaliu pasakyti, viskas puiku. Dėkui vadybininkei Gintarei už kantrybę, renkantys poilsinį viešbutį.
daiva
2019-02-01
10
Fantastika! Viena pačių įsimintiniausių kelionių.Patiko viskas.Nuostabi gamta.Gerai organizuota kelionė autobusu.Puiki kelionės programa,geri viešbučiai.Mūsų nuostabioji gidė Marija.Komunikabili,paslaugi,betarpiška,šilta.Išsiskyrėme kaip geriausi draugai.Labai patiko ir vietinis gidas Damika .Daug žinantis,taktiškas ir paslaugus.Vairuotojai kasryt moterims dovanodavo po gėlės žiedą.Puikiai parinkti viešbučiai leisdavo gerai pailsėti.Nesijautė kelionės nuovargio. Vietinis maistas aštrus,bet labai skanus. Nemėgstantiems buvo kalnai europietiško. Nuostabioji Sigirija,Adomo kalnas,šventyklos,beždžionės ir drambliai,kalnų,palmių ir arbatos laukų žaluma,didžiulės vandenyno bangos,džiunglės,egzotiški ir dar niekada nematyti vaisiai...Dar ilgai turėsiu ką sapnuoti.Ir negaliu nepaminėti mūsų nuostabios kompanijos.Ačiū bendrakeleiviams už puikią nuotaiką,netylantį juoką autobuse ir jaukius vakarinius pasisėdėjimus.Pamilau ŠriLanką...Keliaukite. Tiesiog negali nepatikti.
Violeta
2019-01-14
10
Puikūs.Labai džiaugiamės dėl pakeisto viešbučio,nes iš pradžių turėjome abejonių. Kelionė atitiko visus lūkesčius.Vadovė Marija buvo labai šilta,vietinis gidas ir vairuotojai dėmesingi.Pirmos dienos šiek tiek skubotos,bet norint tiek pamatyti ,miegoti nėra kada.Šalis nuostabi. Poilsio dienos Riu viešbutyje fantastika.Švaru,maistas aukščiausio lygio. Būtinai rekomenduoju šią kelionę.
Laima
2018-01-22
10
Kelionės įspūdžiai geri, išvykę visiškai atitrūkome nuo įprasto gyvenimo ir rūpesčių... Užburianti gamta, pažinome visiškai kitokią kultūrą. Kadangi pirmą savaitę intensyviai keliavome, spėjome susidaryti įspūdį apie šalį .Prisiragavome šrilankietiško maisto, šviežių vaisių ir spaustų sulčių. Tarp kitko, maistas laaabai aštrus ir nėra skanus (bent jau mūsų šeima nebuvo sužavėta). Kelionė turininga, organizuota gerai, viešbučiai parinkti geri, kai kurie viršijo lūkesčius ir gaila buvo, kad nakvojame tik vieną naktį, kaip Randholee Resorts ar Araliya Green Hill ar Jetwing Kaduruketha. Nuvylė viešbutis Naujųjų m sutikimui,-jei gerai prisimenu, tai buvo Saunter Paradise (gero nelabai ką galėčiau pasakyti, o maistas buvo tragiškas). Įsigyjant šią kelionę dideliu privalumu mums buvo kelionės vadovas iš Lietuvos. Tačiau keliavome su rusakalbe grupe, ir bendravimas lietuvių kalba buvo komplikuotas. Poilsiui buvome pasirinkę Eden Resort,- l graži didelė teritorija, ant vandenyno kranto, yra ką nuveikti, tik pats viešbutis(kambariai, maistasir kt) atitiktų daugiausiai 4 žv. Ačiū vadovei Marijai už nuoširdų rūpestį, gerą organizaciją, meilę šiam kraštui, ir siekį pasidalinti ja su mumis.
Romualdas
2018-01-04
10
Puikus organizavimas,puiki kelionė,puikus viešbutis. Poilsiavome viešbutyje Lambranda Les Dunes D'Or.Tai ne naujas,tačiau labai tvarkingas kelių korpusų viešbutis,su gražiai sutvarkyta aplinka,visai šalia Atlanto.Didelė teritorija,du baseinai,nemokami rankšluosčiai(paliekant užstatą),paplūdimyje nemokami gultai. Kambarys tvarkingas,kasdien valomas,kasdien keičiami rankšluosčiai.Personalas neįkyrus,netrukdo poilsiui,savo darbus atlieka nepastebimai. Maitinimas su "Viskas įskaičiuota"puikus.Didelis patiekalų pasirinkimas,daug daržovių ir šviežių vaisių.Nuo 10 val.ryto iki vėlaus vakaro veikia keli barai.Gėrimai(ir alkoholiniai)vietinės gamybos visai geros kokybės(gerk kiek širdis geidžia,tik nepasigerk)Kas vakarą vyksta teminiai vakarai,diskotekos.Čia pat yra kelionių agentūra,tačiau mieste tokią pat kelionę galima nusipirkti per pus pigiau. Maroke populiariausi yra odos dirbiniai ir argano aliejus.Aliejų,kad ir brangiau, patarčiau pirkti specializuotose parduotuvėse "Planet Product". Oro uosto saugos tarnyba gana liberaliai žiūrį į pervežamų aliejaus produktų kiekį(turiu mintyje rankinį bagažą) Su Kelionių Akademija keliavau antrą kartą.Tai patikima kelionių agentūra.Rekomenduoju rinktis ją.
Romualdas
2018-01-04
10
Puikus organizavimas,puiki kelionė,puikus viešbutis. Poilsiavome viešbutyje Lambranda Les Dunes D'Or.Tai ne naujas,tačiau labai tvarkingas kelių korpusų viešbutis,su gražiai sutvarkyta aplinka,visai šalia Atlanto.Didelė teritorija,du baseinai,nemokami rankšluosčiai(paliekant užstatą),paplūdimyje nemokami gultai. Kambarys tvarkingas,kasdien valomas,kasdien keičiami rankšluosčiai.Personalas neįkyrus,netrukdo poilsiui,savo darbus atlieka nepastebimai. Maitinimas su "Viskas įskaičiuota"puikus.Didelis patiekalų pasirinkimas,daug daržovių ir šviežių vaisių.Nuo 10 val.ryto iki vėlaus vakaro veikia keli barai.Gėrimai(ir alkoholiniai)vietinės gamybos visai geros kokybės(gerk kiek širdis geidžia,tik nepasigerk)Kas vakarą vyksta teminiai vakarai,diskotekos.Čia pat yra kelionių agentūra,tačiau mieste tokią pat kelionę galima nusipirkti per pus pigiau. Maroke populiariausi yra odos dirbiniai ir argano aliejus.Aliejų,kad ir brangiau, patarčiau pirkti specializuotose parduotuvėse "Planet Product". Oro uosto saugos tarnyba gana liberaliai žiūrį į pervežamų aliejaus produktų kiekį(turiu mintyje rankinį bagažą) Su Kelionių Akademija keliavau antrą kartą.Tai patikima kelionių agentūra.Rekomenduoju rinktis ją.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Galioja akcija. Akcijos aprašymas »
Dėmesio! Keliaujant į Šri Lanką dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos pažintinės dalies metu;
 • Apgyvendinimas 3-4* žvaigždučių viešbučiuose turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu (11 nakvynių: 1 nakvynė Kolombe, 1 nakvynė Sigirijoje, 1 nakvynė Kandyje, 1 nakvynė Nuvara Elijoje, 1 nakvynė Eloje, 1 nakvynė Jaloje, 5 nakvynės paplūdimio kurorte);
 • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių, 11 vakarienių);
 • Anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius  Kolombas  Vilnius (kaina nuo 1350 EUR);
 • Šri Lankos elektroninis leidimas (kaina 50 EUR/asm.);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18 EUR, BTA draudimas);
 • Įėjimai į lankomus objektus (~100 EUR/asm.);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
 • Vienviečio kambario priemoka – nuo 466 EUR;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams, nešikams (rekomenduojama suma dienai – 1-2 EUR/asm. vairuotojui, 2-3 EUR/asm. gidui);
 • Priemoka už Naujametinę vakarienę  +50 eur/asm. 
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avialinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų – vadybininkas iš karto informuos.
 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
 • Pavieniai keliautojai, neišsipirkę vienviečių kambarių, apgyvendinami dviviečiuose / dviviečiuose su pristatoma lova kambariuose.
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Išvykimas su lietuviškai kalbančiu vadovu garantuotas susirinkus ne mažiau kaip 12 keliautojų. Susirinkus mažesniam keliautojų skaičiui, kelionė gali būti organizuojama su rusakalbiu arba anglakalbiu gidu (pagal grupės reikalavimą).
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Kelionės vadovas grupę pasitinka Kolombo oro uoste, ir lydi pažintinės dalies metu. Poilsiu metu kelionės vadovas grupės nelydi, tačiau, esant reikalui, su juo galima susisiekti telefonu.
 • Yra galimybė prasitęsti poilsį. Kaina priklauso nuo pasirinkto viešbučio.
 • Visos kelionės metu autobusu nuvažiuojama ~1100 km.

Apgyvendinimo variantai

HIKA TRANZ BY CINNAMON »

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienės

Kambario tipas: superior room (38 kv.m)

2023-12-24 - 3012 Eur/asmeniui + skrydis

2024-12-26 - 3315 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: Palei Šri lankos pietinę pakrantę įsikūrusiame viešbutyje „Hikka Tranz by Cinnamon“ siūlo erdvius numerius su balkonais bei 81 cm įstrižainės televizoriais. Čia taip pat įrengtas lauko baseinas bei nardymo centras „Padi“. Numeriuose įrengti oro kondicionieriai, yra patogiais baldais apstatyti balkonai, DVD grotuvai, plaukų džiovintuvai, seifai ir nemokami higienos reikmenys.

JIE JIE BEACH HOTEL 4*  »

Maitinimas: pusryčiai ir vakarienės

Kambario tipas: deluxe room (32 kv.m, Ocean View)

2023-12-24 - 2464 Eur/asmeniui + skrydis

2024-12-26 - 2710 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: Įsikūręs Kalutara regione, Panadura mieste. Viešbutis yra vos 27 km atstumu nuo Kolombo.

Viešbutis: Pagrindiniai šio viešbučio privalumai – nemokamas WiFi visoj teritorijoj, 24 val. dirbanti registratūra, privatus paplūdimys, bagažo saugykla, lauko baseinas. Visi kambariai yra elegantiškai įrengti, bei turi tokius patogumus, kaip kambariai nerūkantiems, oro kondicionavimas, televizorius, seifas, rašomasis stalas, mini baras, balkonas / terasa. Iš visų kambarių atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą arba sodą. Viešbučio kategorija šalyje – 4*. 

Riu Ahungalla 5 * »

Maitinimas: viskas įskaičiuota

Kambario tipas: junior suite with partial sea view (38 kv.m)

2023-12-24 - 3395 Eur/asmeniui + skrydis

2024-12-26 - 3735 Eur/asmeniui + skrydis

Vieta: Ant vandenyno kranto. Šalia smėlio paplūdimio. Atstumas iki kurorto centro yra apie 1 km (Ahungalos). Atstumas iki oro uosto yra apie 125 km (Kolombo).

Viešbutis: Atidarytas 2016 m. Kambarių skaičius – 501.  Viešbučio teritorijoje yra teminiai restoranai, veikia nemokamas belaidis internetas. Visuose numeriuose yra  televizoriai, virduliai, o vonios kambariuose rasite nemokamų higienos reikmenų ir plaukų džiovintuvus. Viešbučio kategorija šalyje – 5*. 

Kelionės užsakymas

Galioja akcija. Akcijos aprašymas »

Nuo
2364
2464€

+ skrydis nuo: 1350 visiems su skrydžiu: 3714
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Naujiena! Su lietuviškai kalbančiu vadovu Kelionių mugės nuolaidos
Pažintis su Centrine Meksika ir poilsis garsiajame Puerto Valjartos kurorte
Meksika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.