Šri Lanka ir jos egzotiški paplūdimiai Naujųjų metų šurmulyje (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Kelionės akcentai

 • Šiai kelionei ieškoma bendrakeleivė, tel. 860792225
 • Pamatysime uolose prisiglaudusius budistų vienuolynus
 • Atimančią žadą panoramą išvysime užkopę į Sigirijos uolą
 • Vaikščiosime po visame pasaulyje garsėjančias Ceilono arbatos plantacijas
 • Su laukinių dramblių gyvenimu susipažinsime Jalos nacionaliniame parke
 • Turo pabaigoje ilsėsimės nepaprasto grožio Indijos vandenyno paplūdimyje
Nuo1365
2021 12 26 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 870
su skrydžiu: 2235

Kelionės programa

Prieskonių ir arbatų plantacijos, nacionaliniai parkai, kalnai ir džiunglės, visada besišypsantys žmonės, nuostabus maistas ir šiltas klimatas. Tai tik dalis turtų, kuriais su keliautojais dalijasi Šri Lanka. Indijos vandenyno perlu vadinama šalis nepalieka abejingų ir dovanoja nepamirštamas atostogas. Jei esate išsiilgę saulėtų paplūdimių, gamtos žalumo ir poilsio, šis rojaus kampelis Žemėje jums tai pažada. „Ayubowan"!

Planuojami skrydžių laikai:

Vilnius – Stambulas 18:50 – 22:35 Stambulas – Kolombas 02:10 – 15:10 (+1)

Kolombas – Stambulas 21:30 – 06:25 (+1) Stambulas – Vilnius 09:40 – 11:25

1
diena
VILNIUS – KOLOMBAS
Skrydis į Kolombą su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsite mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve jums pateikiamu maitinimu.
2
diena
KOLOMBAS (vakarienė)
Atvykę į Kolombo (Colombo) miestą susitvarkome įvažiavimo į šalį dokumentus. Nors Šri Lankos plotas toks pat kaip ir Lietuvos, šioje šalyje gyvena septyniskart daugiau žmonių, t. y. apie 20 milijonų gyventojų, iš kurių daugiau nei pusė milijono – Kolombo mieste. Vyksime į viešbutį Kolombo mieste. Norintys galės pailsėti po ilgos kelionės, o kas dar turės jėgų, galės kartu arba savarankiškai pasivaikščioti Kolombo mieste ir taip pradėti savo pažintį su Šri Lanka. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kolombe.
3
diena
KOLOMBAS – SIGIRIJA (pusryčiai, vakarienė)
Papusryčiavę pradedame pažintį su Šri Lanka. Visų pirma vykstame į Pinavelos dramblių prieglaudą (Pinnawala Elephant Orphanage). Į šią prieglaudą yra atvežtos kelios dešimtys įvairaus amžiaus dramblių, kurie laisvėje patys negalėjo pasirūpinti savimi – buvo sužeisti ar neteko tėvų. Galėsime išvysti, kaip šiais gyvūnais rūpinamasi dabar – kaip jie maudomi, maitinami, prižiūrimi. Aplankę dramblių prieglaudą keliaujame toliau – pro autobuso langą turėsime galimybę išvysti fantastišką, besikeičiantį šios šalies kraštovaizdį – nulinkusias palmes, vešlią žalumą. Pakelėje pamatysime labai daug tuk–tukų – tai tradicinė Šri Lankos transporto priemonė. Vykstame aplankyti žymiosios Sigirijos uolos – ji dar vadinama „Liūto uolos“ vardu – priekinėje jos dalyje kadaise iš plytų suformuotos liūto galva ir letenos, išlikusios iki šiol. Pakeliui aplankysime Dambulos šventyklą uoloje. Manoma, kad šie urvai šventa vieta buvo dar prieš atvykus budistams į Šri Lanką. Archeologiniai kasinėjimai rodo, kad tai – kažkada buvusios kapinės. Įsigalėjus budizmui, porą amžių prieš Kristaus gimimą, šiuose urvuose buvo atidaryta budistinė šventykla ir vienuolynas. Prisilietę prie gilią senovę menančio vienuolyno, tęsime kelionę link Sigirijos uolos, kur daugiau nei tūkstantis laiptelių veda mus į 360–ies metrų uolos viršūnę. Atvykę į Sigiriją vyksime į viešbutį, kur mūsų laukia naujametinė vakarienė. Nakvynė viešbutyje Sigirijoje.

4
diena
SIGIRIJA – MATALĖ – KANDIS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių aplankysime Sigirijos uolą. Po ekskursijos vykstame į Matalės (Matale) prieskonių plantacijas, kuriose patyrę gidai papasakos apie čia augančius prieskonius. Čia galėsime užuosti aromatus ir pamatyti cinamono, alavijų, imbiero, kardamono ir daugelio kitų prieskonių auginimo vietas bei išgirsti apie gydomąsias jų savybes. Šių prieskonių rinkinių taip pat galėsime įsigyti šioje plantacijoje. Tikimės, kad Jūsų uoslės ir skonio receptoriams tai bus puiki dovana. Pietūs. Po pietų vykstame į vieną įspūdingiausių Šri Lankos miestų – Kandį (Kandy), kuris yra įsikūręs kalnuose. Iš tikrųjų nustebsite, kad tokioje mažoje šalyje gali laukti tokie kontrastai – vieną akimirką mėgaujatės tropine gamta, o už kelių valandų kelio – Jūs jau kalnuose, fantastiško grožio Kandžio mieste, turinčiame gilias istorines tradicijas. Pasiūlysime vykti į tradicinį šrilankietiškų šokių vakarą*. Vakare vyksime į magišką vakarinį ritualą Budos danties šventykloje (Temple of sacred tooth relic). Teigiama, kad šioje šventykloje iki šiol yra saugoma tikra relikvija – Budos dantis. Vakarienė ir nakvynė  viešbutyje Kandyje.

5
diena
KANDIS – NUVARA ELIJA (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčių viešbutyje, apsuptame kalnų, neužmiršite ilgai ir tai tik romantiškos dienos pradžia. Po pusryčių vykstame į Karališkąjį botanikos sodą – tai tikra ramybės oazė šiame miestelyje, apsuptame kalnų. Šiame sode auga daugiau nei 4 tūkstančiai rūšių augalų – orchidėjos, įvairios palmės ir gydomieji augalai. Čia medžius kadaise yra sodinę ir tokie žymūs žmonės kaip caras Nikolajus, Indijos ministrė pirmininkė Indira Gandhi, kosmonautas Jurijus Gagarinas – taip šie žmonės norėjo išreikšti solidarumą su mažąja Šri Lanka. Aplankę sodą patrauksime link Nuvaros Elijos. Arbatos perdirbimo fabrikų šioje provincijoje įsikūrę labai daug. Aplankysime vieną iš jų. Mums papasakos, kaip ši arbata renkama, džiovinama, rūšiuojama, čia pat galėsime šios arbatos nusipirkti sau ar lauktuvėms ir pasimėgauti vienu kitu puodeliu nacionalinio Šri Lankos gėrimo, be kurio čia neįsivaizduojama dienos pradžia, pietūs ir vakarienė.  Vakarop pasiekiame labai žavingą miestą – Nuvara Eliją, dar kitaip vadinamą „Little England“ – t.y. Mažąja Anglija. Čia dar išlikusios Londone matytos raudonos telefonų būdelės, aludės, golfo aikštynai – turbūt negalėsite patikėti, kad visa tai matote Šri Lankoje, o ne lietingoje Anglijoje. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Nuvara Elijoje.

6
diena
NUVARA ELIJA – ELA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių traukiniu vykstame į ramų kalnų miestelį Elą (Ella). Miestelis įsikūręs slėnyje, aukštų, vešlių tropinių kalnų apsuptyje. Miškingose kalvose aplink Ellą plyti arbatos ir ryžių plantacijos, vietiniai daržovių ūkiai. Šis kalnų kurortas puikiai tinka gamtos mylėtojams, mėgstantiems žygius po kalnus. Susipažinsime su miesteliu. Mes taip pat pasiūlysime ir jums pasivaikščioti po kalnus, aplankyti mažąjį Adomo kalną. Ją pasiekti užtruks vos valandėlę, o pakeliui galėsite gražotės panorama: arbatos ir ryžių laukais, kalnų kriokliais. Nuo mažosios Adomo viršūnės atsivers įspūdingi miestelio Ellos vaizdai. Aplankysime Ravana Ella (Rawana Ella) krioklį, bei Ravana Urvą (Ravana Cave), kurį legendinis Šri Lankos imperatorius Ravana naudojo kaip vieną iš savo rezidencijų. Giedrą dieną nuo apžvalgos aikštelių atsiveria puikus vaizdas  matyti taip toli, kad galima išvysti Kataragamos, esančios už beveik 90 kilometrų, šventyklos stogus, o naktį pakrantės švyturių šviesas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Eloje.

7
diena
ELA – JALA NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, vakarienė)
Papusryčiavę vykstame į Jalą (Yala) – patį didžiausią Šri Lankos nacionalinį parką. Šis parkas – tai įvairiausios floros, nuostabių paplūdimių, įvairiausių garsų ir kvapų namai tropinėje Šri Lankoje. Atvykę į nacionalinį parką įsiregistruosime viešbutyje ir pailsėsime. Vakare - safaris džipais Jalos nacionaliniame parke. Čia gyvena krokodilai, įvairiausių rūšių paukščiai, Azijos drambliai (Elephas maximus). Na, o jeigu ypač pasiseks, gal pavyks išvysti retą svečią šiame parke – leopardą? Linkime sėkmės ir svarbiausia – nepamirškite žiūronų! Nakvynė viešbutyje Jaloje.

8
diena
JALA NACIONALINIS PARKAS – GALĖ – PAPLŪDIMIO KURORTAS (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių išvykstame į Galės miestą. Galė (Galle) – tai ketvirtas pagal dydį Šri Lankos miestas, ypatingai didelis turistų traukos centras. Tikimės, kad po nuostabaus poilsio šis miestas sužavės ir Jus. Nors miestas 2004–ais metais buvo nusiaubtas galingo cunamio, jame išlikęs miesto pasididžiavimas – senasis fortas. Siauros Galės miesto gatvelės, modernios ir jaukios miesto kavinukės, įvairios suvenyrų parduotuvės – čia labai jaučiama europietiška įtaka. Turas po Galės miestą. Vėliau, pietine Šri Lankos pakrante vykstame poilsio į paplūdimio kurortą. Šri Lankos paplūdimiai yra laikomi vienais gražiausių ir egzotiškiausių paplūdimių visame pasaulyje – tuo galėsite įsitikinti patys. Sustojame pietauti viename iš restoranų. O dabar užmerkite akis ir įsivaizduokite save ramybės oazėje, apsuptoje palmių, švelniai ošiant vandenyno bangoms. Tai poilsis Jūsų akims ir visam kūnui, sielai ir protui. Apsistosime viename iš siūlomų viešbučių. Poilsis po kelionės prasideda! Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9 – 12
dienos
 PAPLŪDIMIO KURORTAS (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Nardymas, banglenčių pamokos, banginių stebėjimas jūroje (sezono metu), išvykos į šalia esančius miestelius, ajurvediniai masažai*, kurie yra laikomi šios šalies vizitine kortele – visa tai ir dar daugiau Jums pasiūlys ir patars patyręs kelionės vadovas. Šiomis poilsio dienomis viešbutyje Jums įskaičiuoti pusryčiai ir vakarienės – tad mėgaukitės šrilankietiškais ir kitų, įvairiausių virtuvių patiekalais. Nakvynė pasirinktame viešbutyje paplūdimio kurorte.

13
diena
PAPLŪDIMYS – KOLOMBAS – VILNIUS (pusryčiai)
Atsisveikiname su jūra ir vykstame į Kolombą, kuriame mūsų dar lauks paskutinės minutės apsipirkimas ar dovanų paieška namiškiams. Iš Kolombo vykstame į tarptautinį oro uostą. Kelionė po šią Indijos vandenyno šalį, deja, jau baigiasi. Mes tikimės, kad Jūs likote nustebinti fantastiškos gamtos, nuoširdžių žmonių šypsenų, Jūsų uoslės receptorius kuteno arbatų ir prieskonių kvapai, o kvapą užgniaužė puikūs vandenyno paplūdimiai. Skrydis namo.

14
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo1365
2021 12 26 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 870
su skrydžiu: 2235

Apie Šri Lanką

Šri Lanka – sala Indijos vandenyne, Pietų Azijoje, 880 km į šiaurę nuo pusiaujo, 55 km į pietryčius nuo Indostano pusiasalio. Šri Lanką nuo Indijos skiria Paiko sąsiauris ir Manaro įlanka. Kranto liniją sudaro 1340 km. Krantai žemi, dažnai lagūniniai, daugelyje vietų juos supa koralų rifai. Šiaurinė Šri Lankos dalis visai lygi, lygumos užima 80% šalies teritorijos, o pietų vidurio dalyje — kalnai, kurių aukščiausios

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Šri Lanka ir jos egzotiški paplūdimiai Naujųjų metų šurmulyje (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

daiva
2019 02 01
9.4
Fantastika! Viena pačių įsimintiniausių kelionių.Patiko viskas.Nuostabi gamta.Gerai organizuota kelionė autobusu.Puiki kelionės programa,geri viešbučiai.Mūsų nuostabioji gidė Marija.Komunikabili,paslaugi,betarpiška,šilta.Išsiskyrėme kaip geriausi draugai.Labai patiko ir vietinis gidas Damika .Daug žinantis,taktiškas ir paslaugus.Vairuotojai kasryt moterims dovanodavo po gėlės žiedą.Puikiai parinkti viešbučiai leisdavo gerai pailsėti.Nesijautė kelionės nuovargio. Vietinis maistas aštrus,bet labai skanus. Nemėgstantiems buvo kalnai europietiško. Nuostabioji Sigirija,Adomo kalnas,šventyklos,beždžionės ir drambliai,kalnų,palmių ir arbatos laukų žaluma,didžiulės vandenyno bangos,džiunglės,egzotiški ir dar niekada nematyti vaisiai...Dar ilgai turėsiu ką sapnuoti.Ir negaliu nepaminėti mūsų nuostabios kompanijos.Ačiū bendrakeleiviams už puikią nuotaiką,netylantį juoką autobuse ir jaukius vakarinius pasisėdėjimus.Pamilau ŠriLanką...Keliaukite. Tiesiog negali nepatikti.
Laima
2018 01 22
9.2
Kelionės įspūdžiai geri, išvykę visiškai atitrūkome nuo įprasto gyvenimo ir rūpesčių... Užburianti gamta, pažinome visiškai kitokią kultūrą. Kadangi pirmą savaitę intensyviai keliavome, spėjome susidaryti įspūdį apie šalį .Prisiragavome šrilankietiško maisto, šviežių vaisių ir spaustų sulčių. Tarp kitko, maistas laaabai aštrus ir nėra skanus (bent jau mūsų šeima nebuvo sužavėta). Kelionė turininga, organizuota gerai, viešbučiai parinkti geri, kai kurie viršijo lūkesčius ir gaila buvo, kad nakvojame tik vieną naktį, kaip Randholee Resorts ar Araliya Green Hill ar Jetwing Kaduruketha. Nuvylė viešbutis Naujųjų m sutikimui,-jei gerai prisimenu, tai buvo Saunter Paradise (gero nelabai ką galėčiau pasakyti, o maistas buvo tragiškas). Įsigyjant šią kelionę dideliu privalumu mums buvo kelionės vadovas iš Lietuvos. Tačiau keliavome su rusakalbe grupe, ir bendravimas lietuvių kalba buvo komplikuotas. Poilsiui buvome pasirinkę Eden Resort,- l graži didelė teritorija, ant vandenyno kranto, yra ką nuveikti, tik pats viešbutis(kambariai, maistasir kt) atitiktų daugiausiai 4 žv. Ačiū vadovei Marijai už nuoširdų rūpestį, gerą organizaciją, meilę šiam kraštui, ir siekį pasidalinti ja su mumis.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 3*–4* žvaigždučių viešbučiuose turo metu (1 nakvynė Kolombe, 1 nakvynė Sigirijoje, 1 nakvynė Kandyje, 1 nakvynė Nuvara Elijoje, 1 nakvynė Eloje, 1 nakvynė Jaloje, 5 nakvynės pasirinktame paplūdimio kurorte);
 • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių, 11 vakarienių);
 • Anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis Vilnius  Kolombas  Vilnius (kaina nuo 820 EUR);
 • Šri Lankos e-leidimas - 32 €./asmeniui
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~18 EUR BTA draudimas);
 • Įėjimai į lankomus objektus (~100 EUR);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
 • Priemoka už vienvietį kambarį 466 EUR;
 • Arbatpinigiai (3–4 EUR dienai, pažintinio turo metu);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
 • Išvykimai garantuoti. Lietuviškai kalbantis vadovas lydės susirinkus 12 žmonių grupei.
 • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
 • Yra galimybė prasitęsti poilsį. Kaina priklauso nuo pasirinkto viešbučio.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.

Apgyvendinimo variantai

JIE JIE BEACH HOTEL 4*  »

KAINA: 1364 EUR/asmeniui + skrydis 

Įsikūręs Kalutara regione, Panadura mieste. Šis 4-žvaigždučių viešbutis yra vos 27 km atstumu nuo Colombo. Pagrindiniai šio viešbučio privalumai - nemokamas WiFi visoj teritorijoj, 24 val. dirbanti registratūra, privatus paplūdimys, bagažo saugykla, lauko baseinas. Visi kambariai yra elegantiškai įrengti, bei turi tokius patogumus, kaip kambariai nerūkantiems, oro kondicionavimas, televizorius, seifas, rašomasis stalas, mini baras, balkonas / terasa. Iš visų kambarių atsiveria nuostabus vaizdas į jūrą arba sodą.

Kambario tipas: deluxe room

EDEN RESORT & SPA 4* »

KAINA: 1578 EUR/asmeniui + skrydis

Įsikūręs vakarinėje Šri Lankos pakrantėje, palei Beruwela auksinio smėlio paplūdimį. Svečiams siūloma apsistoti elegantiškuose numeriuose ir lankytis gėlo vandens lauko baseine, ajurvedos centre bei 3 restoranuose. Komplekse veikia nemokamas belaidis internetas. Medinėmis grindimis grįstuose prabangiuose numeriuose yra oro kondicionieriai, palydovinės televizijos kanalus rodantys televizoriai, mini barai ir vonios kambariai su dušais bei voniomis. Pagrindiniame komplekso restorane „Garden of Eden“ tiekiami įvairūs tarptautiniai valgiai, o restorano „Temptations“ elegantiškoje aplinkoje kviečiama pasimėgauti aukščiausios kokybės patiekalais. Taip pat galėsite apsilankyti vyno rūsyje. Bare „Captain's Deck“ groja gyva muzika, siūlomi gaivieji gėrimai. Svečiai gali rinktis įvairias jiems asmeniškai pritaikytas paslaugas, pavyzdžiui, masažus ar SPA procedūras. Komplekse yra biliardo stalų, grožio salonas ir skvošo kortas.

Kambario tipas: superior room

Riu Ahungalla 5 * »

All inclusive

KAINA: 1650 EUR/asmeniui + skrydis

Kambario tipas: junior suite 

Vieta:Ant vandenyno kranto. Šalia smėlio paplūdimio. Atstumas iki kurorto centro yra apie 1 km (Ahungalos). Atstumas iki oro uosto yra apie 125 km (Kolombo)

Viešbutis: Atidarytas 2016 m. Kambarių skaičius – 501.  Viešbučio teritorijoje yra teminiai restoranai, veikia nemokamas belaidis internetas. Visuose numeriuose yra  televizoriai, virduliai, o vonios kambariuose rasite nemokamų higienos reikmenų ir plaukų džiovintuvus. Viešbučio kategorija šalyje – 5*. 

Kelionės užsakymas

Nuo
1365

+ skrydis nuo: 870 visiems su skrydžiu: 2235
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Miglė
Susisiek su Šri Lankos specialiste Migle ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės