Šri Lanka su poilsiu rojaus kampelyje – Maldyvų salose (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Kelionės akcentai

 • Pamatysime uolose prisiglaudusius budistų vienuolynus
 • Atimančią žadą panoramą išvysime užkopę į Sigirijos uolą
 • Vaikščiosime po visame pasaulyje garsėjančias Ceilono arbatos plantacijas
 • Aplankysime Pinavelos drambliukų prieglaudą
 • Su laukinių dramblių gyvenimu susipažinsime Jalos nacionaliniame parke
 • Turo pabaigoje ilsėsimės nepaprasto grožio paplūdimyje Maldyvuose
Nuo1928
2021 02 20 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 750
su skrydžiu: 2678

Kelionės programa

„Ayubowan!“ – išvertus į lietuvių kalbą reiškia „Sveiki atvykę!“ Ilgai lauktos ir išsvajotos atostogos į nuostabiąją „Indijos vandenyno perlu“ vadinamąja šalį jau  prasideda! Šri Lanka – tai šalis, kurios plotas identiškas Lietuvos plotui. Šri Lanka, anksčiau vadinta Ceilonu, turi begalę dalykų, kurie Jūsų atostogas pavers nepakartojamų įspūdžių gausa – prieskonių ir arbatų plantacijos, nacionaliniai parkai, kalnai ir džiunglės, visada besišypsantys žmonės, nuostabus maistas ir šiltas klimatas – tai tik kelios užuominos prieš skrydį.

Planuojami skrydžių laikai:

Vilnius – Stambulas 18:50 – 22:35 Stambulas – Kolombas 02:10 – 15:10 (+1)

Kolombas – Stambulas 21:30 – 06:25 (+1) Stambulas – Vilnius 09:40 – 11:25

1
diena
VILNIUS – KOLOMBAS
Skrydis į Kolombą su vienomis geriausių Europos oro linijų „Turkish Airlines“, tad kelionė bus komfortabili ir neprailgs. Skrydžio metu galėsime mėgautis įvairiomis pramogomis (muzika, filmai, kompiuteriniai žaidimai) bei lėktuve pateikiamu maitinimu.
2
diena
KOLOMBAS (vakarienė)
Sveiki atvykę į Kolombo (Colombo) miestą. Susitvarkome įvažiavimo į šalį dokumentus. Nors Šri Lankos plotas toks pat kaip ir Lietuvos, šioje šalyje gyvena septyniskart daugiau žmonių, t. y. apie 20 milijonų gyventojų, iš kurių daugiau nei pusė milijono – Kolombo mieste. Vyksime į viešbutį Kolombo mieste. Norintys galės pailsėti po ilgos kelionės, o kas dar turės jėgų, galėsime pasivaikščioti Kolombo mieste ir taip pradėti savo pažintį su Šri Lanka. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kolombe.
3
diena
KOLOMBAS – DAMBULA – SIGIRIJA  (pusryčiai, vakarienė)
Papusryčiavę pradedame pažintį su Šri Lanka. Visų pirma vykstame į Pinavelos dramblių prieglaudą (Pinnawala Elephant Orphanage). Į šią prieglaudą yra atvežtos kelios dešimtys įvairaus amžiaus dramblių, kurie laisvėje patys negalėjo pasirūpinti savimi – buvo sužeisti ar neteko tėvų. Galėsime išvysti, kaip šiais gyvūnais rūpinamasi dabar – kaip jie maudomi, maitinami, prižiūrimi. Pakeliui aplankysime Dambulos šventyklą uoloje. Manoma, kad šie urvai šventa vieta buvo dar prieš atvykus budistams į Šri Lanką. Archeologiniai kasinėjimai rodo, kad tai – kažkada buvusios kapinės. Įsigalėjus budizmui, porą amžių prieš Kristaus gimimą, šiuose urvuose buvo atidaryta budistinė šventykla ir vienuolynas. Beje, vis dar veikiantis iki šių dienų ir žinomas kaip geriausiai išsaugotas Šri Lankos lankomas objektas. Pervežimas ir nakvynė viešbutyje Sigirijoje.

4
diena
SIGIRIJA – KANDIS (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Prisilietę prie gilią senovę menančio vienuolyno, tęsime kelionę link Sigirijos uolos, kur daugiau nei tūkstantis laiptelių veda mus į 360–ies metrų uolos viršūnę. Čia buvo įkurti karaliaus apartamentai. Vykstame į Matalės (Matale) prieskonių plantacijas, kuriose patyrę gidai papasakos apie čia augančius prieskonius. Čia galėsime užuosti aromatus ir pamatyti cinamono, alavijų, imbiero, kardamono ir daugelio kitų prieskonių auginimo vietas bei išgirsti apie gydomąsias jų savybes. Šių prieskonių rinkinių taip pat galėsime įsigyti šioje plantacijoje.

Pietūs. Po pietų vykstame į vieną įspūdingiausių Šri Lankos miestų – Kandį (Kandy), kuris yra įsikūręs kalnuose. Iš tikrųjų nustebsime, kad tokioje mažoje šalyje gali laukti tokie kontrastai – vieną akimirką mėgaujamės tropine gamta, o už kelių valandų kelio – mes jau kalnuose, fantastiško grožio Kandžio mieste, turinčiame gilias istorines tradicijas. Turėsime galimybę vykti į tradicinį šrilankietiškų šokių vakarą*, o vakare vyksime į magišką vakarinį ritualą Budos danties šventykloje (Temple of sacred tooth relic). Teigiama, kad šioje šventykloje iki šiol yra saugoma tikra relikvija – Budos dantis. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Kandyje.

5
diena
KANDIS – NUVARA ELIJA (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčių viešbutyje, apsuptame kalnų, neužmiršite ilgai ir tai tik romantiškos dienos pradžia. Po pusryčių vykstame į Karališkąjį botanikos sodą – tai tikra ramybės oazė šiame miestelyje. Šiame sode auga daugiau nei 4 tūkstančiai rūšių augalų – orchidėjos, įvairios palmės ir gydomieji augalai. Čia medžius kadaise yra sodinę ir tokie žymūs žmonės kaip caras Nikolajus, Indijos ministrė pirmininkė Indira Gandhi, kosmonautas Jurijus Gagarinas – taip šie žmonės norėjo išreikšti solidarumą su mažąja Šri Lanka.

Aplankę sodą patrauksime link Nuvaros Elijos. Arbatos perdirbimo fabrikų šioje provincijoje įsikūrę labai daug. Aplankysime vieną iš jų. Mums papasakos, kaip ši arbata renkama, džiovinama, rūšiuojama, čia pat galėsime šios arbatos nusipirkti sau ar lauktuvėms ir pasimėgauti vienu kitu puodeliu nacionalinio Šri Lankos gėrimo, be kurio čia neįsivaizduojama dienos pradžia, pietūs ir vakarienė. Vakarop pasiekiame labai žavingą miestą – Nuvara Eliją, dar kitaip vadinamą „Little England“ – t.y. Mažąja Anglija. Čia dar išlikusios Londone matytos raudonos telefonų būdelės, aludės, golfo aikštynai – turbūt negalėsite patikėti, kad visa tai matote Šri Lankoje, o ne lietingoje Anglijoje.Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Nuvara Elijoje.

6
diena
NUVARA ELIJA – ELA (pusryčiai, vakarienė)
Po pusryčių traukiniu vykstame į ramų kalnų miestelį Elą (Ella). Miestelis įsikūręs slėnyje, aukštų, vešlių tropinių kalnų apsuptyje. Miškingose kalvose aplink Ellą plyti arbatos ir ryžių plantacijos, vietiniai daržovių ūkiai. Šis kalnų kurortas puikiai tinka gamtos mylėtojams, mėgstantiems žygius po kalnus. Susipažinsime su miesteliu. Mes taip pat pasiūlysime ir jums pasivaikščioti po kalnus, aplankyti mažąjį Adomo kalną. Ją pasiekti užtruks vos valandėlę, o pakeliui galėsite gražėtis panorama: arbatos ir ryžių laukais, kalnų kriokliais. Nuo mažosios Adomo viršūnės atsivers įspūdingi miestelio Ellos vaizdai.

Aplankysime Ravana Ela (Rawana Ella) krioklį, bei Ravana Urvą (Ravana Cave), kurį legendinis Šri Lankos imperatorius Ravana naudojo kaip vieną iš savo rezidencijų. Giedrą dieną nuo apžvalgos aikštelių atsiveria puikus vaizdas  matyti taip toli, kad galima išvysti Kataragamos, esančios už beveik 90 kilometrų, šventyklos stogus, o naktį – pakrantės švyturių šviesas. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje Eloje.

7
diena
ELLA – JALA NACIONALINIS PARKAS (pusryčiai, vakarienė)
Papusryčiavę vykstame į Jalą (Yala) – patį didžiausią Šri Lankos nacionalinį parką. Šis parkas – tai įvairiausios floros, nuostabių paplūdimių, įvairiausių garsų ir kvapų namai tropinėje Šri Lankoje. Atvykę į nacionalinį parką įsiregistruosime viešbutyje ir pailsėsime. Vakare – safaris džipais Jalos nacionaliniame parke. Čia gyvena krokodilai, įvairiausių rūšių paukščiai, Azijos drambliai (Elephas maximus). Na, o jeigu ypač pasiseks, gal pavyks išvysti retą svečią šiame parke – leopardą? Linkime sėkmės ir svarbiausia – nepamirškite žiūronų! Safario įspūdžius aptarsime vakarienės metu, fantastiškame viešbutyje ant jūros kranto. Nakvynė viešbutyje šalia Jalos nacionalinio parko.

8
diena
JALA NACIONALINIS PARKAS – KOLOMBAS – MALDYVAI (pusryčiai)
Po pusryčių važiuosime į Kolombo oro uostą ir skrisime Maldyvų sostinę Malės miestą. Priklausomai nuo to, kokį viešbutį pasirinksite poilsiui – į jį būsite nuplukdyti greitaeigiu katerių arba taip vadinamu sea-plane – privačiu mažu lėktuvu. O dabar užmerkite akis ir įsivaizduokite save ramybės oazėje, apsuptoje palmių, švelniai girdint vandenyno bangas. Viskas Jūsų akims ir kūnui. Viskas Jūsų sielai ir protui. Jūsų poilsis po kelionės vienoje gražiausių ir romantiškiausių vietų pasaulyje prasideda! Maldyvai – pati mažiausia Azijos šalis, tačiau joje yra daugiau nei tūkstantis koralinių salų, iš kurių daugiau nei šimtas – apgyvendintų ar užsiimančių viešbučių turizmu. Daugelį salų galima apeiti pėsčiomis, o iš salos į salą persikelsite greitaeigiais kateriais arba oro taksi. Net 99 procentus šios šalies ploto užima skaidrus vanduo – tad čia puiki proga išbandyti nardymą ir pažinti povandeninį pasaulį. Poilsis po kelionės prasideda! Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

9 – 12
dienos
POILSIS MALDYVUOSE (pusryčiai, vakarienė)
Pusryčiai viešbutyje. Nardymas, banglenčių pamokos, išvykos į šalia esančias salas, ajurvediniai masažai*, kurie yra laikomi šios šalies vizitine kortele. Šiomis poilsio dienomis viešbutyje Jums įskaičiuoti pusryčiai ir vakarienės – tad mėgaukitės šrilankietiškais ir kitų, įvairiausių virtuvių patiekalais. Nakvynė viešbutyje Maldyvuose.
13
diena
MALDYVAI – VILNIUS (pusryčiai)
Atsisveikiname su jūra ir vykstame į Malės oro uostą. Kelionė po šia Indijos vandenyno šalį, deja, jau baigiasi. Skrydis namo su sustojimu Kolombe.
14
diena
VILNIUS
Grįžimas namo.
Nuo1928
2021 02 20 ir daugiau datų
+ skrydis apie: 750
su skrydžiu: 2678

Apie Šri Lanką

Šri Lanka – sala Indijos vandenyne, Pietų Azijoje, 880 km į šiaurę nuo pusiaujo, 55 km į pietryčius nuo Indostano pusiasalio. Šri Lanką nuo Indijos skiria Paiko sąsiauris ir Manaro įlanka. Kranto liniją sudaro 1340 km. Krantai žemi, dažnai lagūniniai, daugelyje vietų juos supa koralų rifai. Šiaurinė Šri Lankos dalis visai lygi, lygumos užima 80% šalies teritorijos, o pietų vidurio dalyje — kalnai, kurių aukščiausios

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Šri Lanka su poilsiu rojaus kampelyje – Maldyvų salose (su lietuviškai kalbančiu vadovu)

Aušra
2019 03 29
10.0
Visi lankytini objektai buvo įdomūs. Įsimintiniausia-arbatos plantacijos. Labiausiai patiko Ligurija-jų kultūros dalis; arbatos plantacijos-šalies vizitinė kortelė. Gidų darbas buvo profesionalus, informacija įdomi ir informatyvi. Viešbučiai patogūs, atitiko lūkesčius. Šią kelionę rekomenduočiau draugams.
Dalia
2019 03 29
10.0
Visi objektai, kuriuos aplankėm buvo nuostabūs, maistas puikus, o mūsų turo vadovė Marija-čia tiesiog stebuklas. Visi lankomi objektai labai patiko. Marija yra „Kelionių akademijos“ atradimas, puiki, gerai išmananti savo darbą. Viešbučiai geri, maistas juose- skanus, labai paslaugus aptarnaujantis personalas. Informacijos kelionėje pakako. Šią kelionę rekomenduočiau draugams, kuriems būtų prieinama kelionės kaina.
Vilma ir Algirdas
2019 03 29
10.0
Patiko visi lankytini objektai, ir šventyklos, ir gamta, ir viešbučiai. Lankomi objektai, kurie labiausiai patiko: Sigirijos uola, Kandžio miesto šventykla, tautinių šokių pasirodymas ir visi kiti lankytini objektai. Gidai profesionalūs, rūpestingi ir nuoširdūs. Šią kelionę rekomenduotumėme draugams bei artimiesiems.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Galioja akcija. Akcijos aprašymas »

Į kainą įskaičiuota:

 • Lietuviškai kalbančio kelionės vadovo paslaugos;
 • Apgyvendinimas 4* žvaigždučių viešbučiuose turo metu ir 5 nakvynės pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu (11 nakvynių: 1 nakvynė Kolombe, 1 nakvynė Sigirijoje, 1 nakvynė Kandyje, 1 nakvynė Nuvara Elijoje, 1 nakvynė Eloje, 1 nakvynė Jaloje, 5 nakvynės Maldyvuose);
 • Programoje nurodytas maitinimas (11 pusryčių ir 11 vakarienių);
 • Anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos;
 • Programoje nurodyti pervežimai;
 • Įėjimo į programoje nurodytus objektus bilietai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Tarptautinis skrydis Vilnius  Kolombas  Vilnius (kaina apie 750 EUR);
 • Šri Lankos e-leidimas - 32 €./asmeniui
 • Medicininių išlaidų draudimas (~18 EUR BTA draudimas);
 • Įėjimai į lankomus objektus (~100 EUR);
 • Papildomai siūlomos ekskursijos ir pramogos programoje pažymėtos *;
 • Priemoka už vienvietį kambarį 536 EUR;
 • Arbatpinigiai (3–4 EUR dienai, pažintinio turo metu);
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
 • Pagal pasirašytą kelionės paslaugų teikimo sutartį, nesusirinkus numatytam minimaliam keliautojų skaičiui, klientams sutikus, garantuojame išvykimą į kitą kelionę pagal tokią pačią programą, tomis pačiomis datomis, už tą pačią kainą su vietiniais gidais be lietuviškai kalbančio vadovo, kartu keliaujant mažiausiai 2 keliautojams.
 • Išvykimai garantuoti. Lietuviškai kalbantis vadovas lydės susirinkus 12 žmonių grupei.
 • Maldyvuose galime pasiūlyti daugiau viešbučių pagal Jūsų pageidavimus.
 • Kelionės vadovas pasitinka vietoje.
 • Kelionės vadovas grupę lydi tik pažintinio turo metu.
 • Kelionės tipas: kelionė su lietuviškai kalbančiu vadovu.
 • Nurodytos viešbučio nuotraukos gali skirtis nuo Jūsų užsakomo kambario tipo. Tikslintis agentūroje.

Apgyvendinimo variantai

SUN ISLAND RESORT 3* »

Kambario tipas: Standart room

HB (pusryčiai ir vakarienė). Kaina nuo 1928 EUR/asm

2020-10-25 - 1928 Eur/asmeniui + skrydis

2020-11-22 - 1928 Eur/asmeniui + skrydis

2021-01-23 - 1928 Eur/asmeniui + skrydis

2021-02-20 - 1928 Eur/asmeniui + skrydis

2021-03-20 - 1928 Eur/asmeniui + skrydis

Vienas didžiausių salų-kurortų Maldyvuose už palankias kainas. Numeriai gana kuklūs, tačiau viešbutis siūlo gausybę sporto pramogų, įvairias pramogines programas. Saloje yra įrengti ir dviračiams pritaikyti takeliai, viešbučio teritorijoje veikia nemokamas belaidis internetas, yra 9 maitinimo įstaigos ir lauko baseinas. Svečiai kviečiami apsistoti erdviose vilose su balkonais ir kabelinius kanalus rodančiais televizoriais. Viešnagės metu galėsite sportuoti treniruoklių salėje ir pasikaitinti saunoje. Viešbutyje nuomojama giluminio ir paviršinio nardymo įranga, o ekskursijų informacijos punkte organizuojamos turistinės išvykos. Poilsis šiame viešbutyje rekomenduojamas visų tipų poilsiautojams.

 

ROYAL ISLAND RESORT & SPA 4* »

HB (pusryčiai ir vakarienės). Kaina nuo 2250 EUR/asm

Kambario tipas: beach villa

2020-10-25 - 2385 Eur/asmeniui + skrydis

2020-11-22 - 2385 Eur/asmeniui + skrydis

2021-01-23 - 2350 Eur/asmeniui + skrydis

2021-02-20 - 2385 Eur/asmeniui + skrydis

2021-03-20 - 2350 Eur/asmeniui + skrydis

150 numerių kurortas yra įsikūręs apie 110 km į šiaurės vakarus nuo šalies sostinės Malės tarptautinio oro uosto. Apie 30 min. kelio skrydžio hidroplanu ir jūs pasieksite nepakartojamo grožio Baa atolo nedidelėje, koralų rifų apsuptoje, Horubadhoo saloje įsikūrusį kurortą. Medinėse „Royal Island“ vilose rasite terasas su poilsio zonomis, iš kurių atsiveria Indijos vandenyno vaizdai, televizorius ir vonios kambarius su voniomis bei dušais. Šiuolaikiškai bei skoningai įrengtas, geru aptarnavimu garsėjantis ir šiuolaikinius reikalavimus atitinkantis kurorto kompleksas, yra prie palmėmis nusagstyto tropinės augalijos miško, apsupto nuostabios turkio spalvos Indijos vandenyno, skalaujančio šios pasakiško grožio salos baltojo smėlio paplūdimius. 

 

VELASSARU ISLAND 5* »

HB (pusryčiai ir vakarienės). Kaina nuo 2518 EUR/asm

Kambario tipas: Deluxe Bangolow

2020-10-25 - 2528 Eur/asmeniui + skrydis

2020-11-22 - 2528 Eur/asmeniui + skrydis

2021-01-23 - 2818 Eur/asmeniui + skrydis

2021-02-20 - 2818 Eur/asmeniui + skrydis

2021-03-20 - 2818 Eur/asmeniui + skrydis

Ankstesnis viešbučio pavadinimas – Laguna Maldives. Viešbutis priklauso boutique viešbučių Small Luxury Hotels of the World grupei.  Viešbutyje siūlomi paplūdimyje ar virš vandens įrengti numeriai, iš kurių atsiveria nuostabūs vandenyno vaizdai. Čia galėsite užsiimti įvairiomis vandens ir ekstremalaus sporto pramogomis, leistis į saulėlydžio kruizus ir dalyvauti jogos pamokose. Svečiai kviečiami pasimėgauti ant vandens esančiuose namukuose atliekamomis atpalaiduojančiomis SPA procedūromis ar paplaukioti maldyvietiška valtimi, kurioje įgulos nariai pademonstruos tradicinius žvejybos būdus. Viešbutyje taip pat yra treniruoklių salė, teniso kortas ir biblioteka. Kambariuose veikia oro kondicionieriai ir lubų ventiliatoriai, sudėtos medinės lubos ir grindys, sukuriančios atogrąžų atmosferą. Kiekviename numeryje yra įrengtas plokščiaekranis tele vizorius ir DVD leistuvas, o kai kuriuose – „iPod“ grotuvo stovai ir „Nespresso“ kavos virimo aparatai. Atskirame vonios kambaryje rasite dantų priežiūros reikmenis ir šlepetes. Svečiai gali naudotis numeriuose veikiančiu nemokamu belaidžiu internetu.

Kelionės užsakymas

Galioja akcija. Akcijos aprašymas »

Nuo
1928

+ skrydis apie: 750 visiems su skrydžiu: 2678
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Miglė
Susisiek su Šri Lankos specialiste Migle ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės