Soma Bay | Apie kurortą

Atokioje įlankoje tarp Safagos ir Hurgados įsiterpęs dar vienas ramus kurortas – Soma Bay. 1990-ieji – šios kurortinės zonos, kol kas dar laikomos Hurgados dalimi, pradžia. Plėtra nenustelbė pagrindinio šios zonos privalumo – ramybės. Aplink nėra jokių gyvenviečių, šalia – jūra su nuostabiais koraliniais rifais ir niekada nesibaigiančiu maudynių sezonu, 18 duobučių golfo laukai ir kokybiškas aptarnavimas viešbučiuose – visa tai Jums siūlo Soma Bay.

Poilsinės kelionės Soma Bay mygtukas

Kiti Egipto regionai:

Orai Soma bay. Kada keliauti?Soma Bay ištisus metus saulėta, čia šiltos žiemos bei vasaros. Žiemą temperatūra vidutiniškai siekia 20 °C laipsnių, o vasarą apie  30 °C. 

Ką pamatyti Soma Bay?

Mons Claudianus – tai romėnų granito karjeras/tvirtovė. Čia būdavo atvežami kalinai kapoti granito. Tai buvo panašiau į koncentracijos stovyklą, nei į karjerą – galima pamatyti mažyčių vienučių, kur būdavo apgyvendinami kaliniai griuvėsius. Taip pat galima pamatyti masyvią sutrūkusią koloną paliktą, kur ji nukrito prieš 2000 m. ir mažą šventyklą.

 

Mons Porphyrites – tai senovinė romėnų porfyro karjeras, kur būdavo išgaunamas baltai violetinis kristalinis akmuo naudojamas sarkofagams, kolonoms ir kitiems dekoratyviems darbams. Jis buvo transportuojamas per dykumą Porphyrites keliu iki Nilo ir iš čia išplukdomas romėnams. Karjerai buvo valdomi imperatoriškosios šeimos Romoje. Čia buvo stovyklavietės, dirbtuvės ir šventyklos pastatytos darbininkams. Karjero buvimo pėdsakai vis dar matomi, nors išliko ne per daugiausia.

 

El-Quseir tvirtovė pastatyta osmanų 16 a., kad apgintų prekybos kelius su Indija. 1799 m. tvirtovę užėmė Napoleono kareiviai ir pastatė patrankas. Taip pat pridėjo naują apžvalgos platformą. Po kelių metų prancūzus įveikė britai ir įdėjo naujus vartus. Šiandieną viduje – muziejus. Nuo bokšto viršūnės atsiveria gražus miesto ir įlankos vaizdas.

 

Wadi Hammamat yra išdžiuvusi upės vaga Egipto Rytinėje dykumoje, pusiaukelėje tarp Al-Qusayr ir Qena. Tai buvo pagrindinis kasybos regionas ir prekybos kelias iš Nilo slėnio. Šiandieną 3000 metų senumo uolų raižiniai ir grafiti pavertė Wadi Hammamat dideliu mokslo ir turizmo centru.

 

Norėdami įsigyti kelionę žiūrėkite čia:mygtukas

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: