Hurgada | Apie kurortą

Hurgadoje kiekvienas nesunkiai atras sau širdžiai mielą užsiėmimą. Galima gėrėtis Raudonosios jūros grožybėmis, užsiimti giluminiu ar paviršiniu nardymu, burlenčių ar banglenčių sportu, bet galima ir tiesiog maloniai šildytis egiptietiškos saulutės spinduliuose. Jei vertinate aktyvų poilsį taip pat rasite kuom užsiimti. Naktinio gyvenimo mėgėjų laukia ugningi vietiniai barai ir diskotekos. Viskas Jūsų valioje!

Poilsinės kelionės Hurgadoje su Teztour nuo 353 EUR: mygtukas

Poilsinės kelionės Hurgadoje su Novaturu nuo 355 EUR:mygtukas

Kiti Egipto regionai:

Orai Hurgadoje. Kada keliauti?Oras Hurgadoje turistams palankus nuolat. Bet kuriuo metų laiku čia jausitės lyg tikrame rojuje, apsupti nepakartojamu rytietišku svetingumu. Hurgadoje Jums tikrai patiks!Ką pamatyti Hurgadoje?

Giftuno salos populiarios tarp nardymo entuziastų. Čia galima pasigrožėti koraliniais rifais supančiais salą. Netoli kranto po vandeniu galima išvysti žuvų gyvenimą. Nesidomintys povandeniniu pasauliu gali tiesiog atsipalaiduoti ir pasimėgauti saule.

 

Gubalo sąsiauris – viena pagrindinių nardymo vietų Egipte. Per šį sąsiaurį visuomet būdavo sunku praplaukti jūrininkams dėl koralų viršūnių. Šiandien ši vieta žinoma dėl galimybės panardyti tarp laivų nuolaužų. Tarp sąsiaurio nardymo taškų – Thistlegorm – Antrojo pasaulinio karo krovininis laivas, kurį atrado prancūzų nardytojas Jacques Cousteau 1950 m.

 

Sindbad povandeniniu laivu galima nusileisti į 22 m. gylį ir pasigrožėti Raudonosios jūros koralų ir žuvų gyvenimu. Kelionė užtrunka apie vieną valandą,

 

Marine biologijos muziejuje kiekvienas gali susipažinti su povandeniniu pasauliu. Muziejuje galėsite pamatyti įdomias koralų rifų kolekcijas bei didžiulę įvairenybę Raudonosios jūros gyventojų rūšių, įskaitant vėžlius ir ryklius;

Kelionės džipais ir keturračiais smėlio kopose – viena populiariausių pramogų Hurgadoje. Nebūtina keliauti labai toli norint atrasti slėnius su raudonais kalnais būdingais Rytinei dykumai.

Astronominės naktys – viena populiariausių naktinių atrakcijų. Čia pradėjus temti keliaujama iš miesto į dykumą, kur vakaras praleidžiamas stebint dangų pro teleskopą. Kadangi šioje pasaulio vietoje neįtikėtinai giedras dangus stebėtojams atsiskleidžia pilnas žvaigždžių grožis.

Gota Abu Ramada dar žinoma kaip „Akvariumas“. Tai viena populiariausių nardymo vietų netoli Hurgados. Joje dažnai nardo pradedantieji, nors ir labiau patyrę taip pat gali pasimėgauti jūrų gyvenimo vaizdais. Čia plaukioja raguotinės,liūtžuvės, klounžuvės, rajos.

 

Hurgados akvariumas dar žinomas kaip ad-Dahar. Čia verta apsilankyti norint sužinoti, ką teko matyti nardant. Čia vienintelė vieta Hurgadoje, kur eksponuojamas Raudonosios jūros povandeninis gyvenimas. Tai puiki galimybė pažinti jūros gyvenimą iš arti.

Norėdami įsigyti kelionę žiūrėktie čia:

Poilsinės kelionės Hurgadoje su Teztour nuo 353 EUR: mygtukas

Poilsinės kelionės Hurgadoje su Novaturu nuo 355 EUR:mygtukas

 

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: