Ekskursijos iš Samui, Tailandas

Ekskursijos iš Samui, Tailandas. Kelionės ir pramogos šalyje, preliminarios ekskursijų kainos ir trukmės. Paskaitykite, atsispausdinkite ir pasirinkite.

spausdinti

Ekskursijos iš Samui, Tailandas


Ekskursijos Trukmė* Kaina*

Samui

Kelionė pagrindiniu keliu, juosiančiu visą salą, suteiks daugybę įdomių ir neužmirštamų įspūdžių. Ekskursijos metu Jūs išvysite milžinišką Didžiojo Budos statulą šalia šventyklos salos šiaurėje, apžvalgos aikštelę ant vieno aukščiausių Samui kalnų, nuo kurios atsiveria nuostabi panorama. Taip pat galėsite pamatyti vieną lankomiausių salos vietų – įmantrios formos akmenis „Senelis“ ir „Močiutė“, kuriuos sukūrė pati gamta. Pakeliui į garsųjį dviaukštį Na Mueang krioklį išvysite trumpąjį beždžionių, rodančių kaip renkami kokosai, šou. Jūs turėsite išskirtinę galimybę apsilankyti veikiančiame salos administracinio centro turguje Nathon miestelyje.

4 val.
12:00-16:00
50 USD
35 USD

Nacionalinis jūros parkas Angthong

Pasiryžusiems pusantros valandos trunkančiai kelionei kateriu atsivers išties rojaus kampeliai. Nacionalinis jūros draustinis Angthong, besidriekiantis į šiaurės vakarus nuo Samujo, užima 120 kvadratinių kilometrų teritoriją. Čia - 40 mažai apgyvendintų salelių, o kai kurios iš jų yra visiškai negyvenamos. Angthong žinomas ne tik vandens bet ir savo sausumos fauna. Draustinyje gyvena leopardai, voverės, 40 rūšių paukščių. Jei sumanysite panardyti - gilusis pasinėrimas spalvingiausias prie Sam Sao salos. Vienoje iš salų, senojo vulkano krateryje, tyvuliuoja švariausias kalnų ežeras.

8,5 val.
8:00-16:30
80 USD
50 USD

Vėžlių sala Ko Tao ir Nang Yuan

Tao, arba Vėžlių sala, kuri buvo taip pavadinta dėl savo formos, išsidriekusi 40 kilometrų atstumu nuo Samui salos į šiaurės vakarus. Salą ypatingai pamėgę povandeninio nardymo gerbėjai. Norint pamatyti povandeninės augmenijos ir gyvūnijos grožybes, visai nebūtina nardyti su akvalangu. Plaukiojimas su kauke ir plaukmenimis bus itin malonus net ir neprofesionalams. Saloje daugybė negyvenamų įlankų ir laukinių paplūdimių.
Jūsų laukia nepamirštama kelionė į vieną gražiausių Siamo įlankos geologinių reiškinių – Nang Juan salų, sujungtų koralų smėlio atabradais, grupės. Vienoje salų išsidėsčiusi apžvalgos aikštelė, nuo kurios atsiveria atvirukų gamintojų ir fotografų pamėgtas vaizdas.
Papietavę galėsite patyrinėti povandeninį pasaulį, kuriame gausu kietųjų ir minkštųjų koralų, žuvų.

8 val.
8:00-16:00
80 USD
50 USD

Safari

Tik per pusdienį Jūs atrasite naują ir nuostabų Samui salos pasaulį. Ekskursijos pradžioje Jums pasiūlys pasivažinėti drambliais, pasižiūrėti, kaip specialiai išmokintos beždžionėlės renka kokosų riešutus, o vėliau Jūs pasimėgausite vaizdingais Samui salos peizažais.
Jūsų laukia išvyka į ryžių lauką jaučiais pakinkytame vežime. Tai puiki galimybė pasižiūrėti, kaip auginamas populiariausias Azijos šalyse varpinis augalas. Po to sužinosite keletą tajų virėjo nacionalinių tajų patiekalų gaminimo paslapčių. Kai nuvyksite į vakarinį salos pakraštį, Jūsų lauks kvapą gniaužianti išvyka džipais po džiungles, apsilankysite kaučiuko plantacijoje, plauksite baidarėmis kalnų upe ir maudysitės po kriokliu. Pasistiprinti Jums padės skanūs pietūs gryname ore.

7,5 val.
8:30-16:00
65 USD
40 USD

Žvejyba

Gali būti dienos metu ir naktį.


60-75 USD
45-55 USD

Gyvūnijos pasaulyje

Krokodilų ir gyvačių šou, drugelių sodas, įvairiaspalvės žuvys, tigrų ir paukščių šou, pietūs.


65 USD
45 USD

Krokodilų ferma

Krokodilų ir gyvačių šou.


35 USD
25 USD

Pasivažinėjimas drambliais

Trukmė 45 min., dramblių šou.


30 USD
20 USD

Keturračiai

Pasivažinėjimas po džiungles, kokosų ir kaučiuko plantacijų lankymas, beždžionės ir šventykla.


80 USD
65 USD

Išvyka jachta aplink salą

Keliaudami palei kranto liniją išvysite gražiausius Samui salos paplūdimius. Kitaip pamatysite milžiniškus gludžius riedulius prie vandens linijos, kokosų palmes, palinkusias link vandens, vietos grožybes, pažįstamas iš kelionių sausuma. Stabtelėję prie Tan salos, paplaukiosite švariame it krištolas vandenyje ir, užsimaukšlinę kaukę ir plaukmenis, stebėsite gyvenimą jūroje. Papietavę vietos restoranėlyje, turėsite laiko pasideginti, atsipalaiduoti, pasivaikščioti po apylinkes arba paplaukioti kanojomis. Pakeliui į Nathon prieplauką kateriu praskriesite palei kregždučių lizdų salą, kur galėsite nufotografuoti jų neįprastą grožį. (Įskaičiuoti pietūs).

8 val.
60 USD
35 USD

Kabare-šou su vakariene

Transvestitų šou ir vakarienė vienoje iš salos kavinių.


60 USD
45 USD

Transvestitų kabare-šou


30 USD
15 USD

Tajų boksas


45-60 USD
35-45 USD

Egzotikos paieškos žemyne

Ši kelionė yra iš serijos „Tradicinis Tailandas“. Jūsų laukia išvyka į sausumą, Surat Thani provinciją. Jums teks pabendrauti su vietos gyventojais ir patiems pirkti produktus vietiniame turguje, kad sužinotumėte sudedamąsias nacionalinių Pietų Tailando patiekalų dalis. Pamatysite per amžius nekintančią tajų tautų, gyvenančių namukuose ant polių palei šalies vandens arterijų krantus, gyvenimo santvarką. Viename iš namukų Jūsų laukia tikras tajų svetingumas ir skanūs pietūs. Po to, kai susipažinsite su vietos kaimelio gyventojų buitimi, būsite pairstyti nuoširdžių šeimininkų ilgauodege valtimi Tapi upe ir gretimais kanalais.
Įspūdžių kupiną dieną maloniai užbaigs tradicinis tajų masažas ir gaivinamasis žolelių gėrimas. (Įskaičiuoti pietūs).

13 val.
100 USD
70 USD
* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.

Ekskursijos iš visų Tailando regionų

UP