Ekskursijos Tailande

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
Plaukimas kalnų upe, Phang Nga provincija
Puketas
Be klintinių uolų, kyšančių iš vandens daugiau kaip per šimtą metrų, Phang-nga įlankoje yra didžiausias Indijos vandenyne mangrinių miškų masyvas, kurio plotas užima 800 kvadratinių kilometrų. Phang-nga provincija garsėja savo atogrąžų miškais.
Provincijos nacionaliniai parkai siūlo įvairius maršrutus jojimo ant dramblių ir plaukimo plaukti kalnų upėmis mėgėjams. Dauguma jų siūlo išvykas prie krioklių amžinai žaliuojančiu atogrąžų mišku, maudynes žvalumo suteikiančiame gėlame vandenyje (temperatūra 18–20 °C). Plaukti upėmis saugu: miklūs tajų instruktoriai puikiai išmano savo darbą. Jūs galite ramiai patikėti jiems savo maršrutą ir tiesiog mėgautis atogrąžų miško vaizdais. Į kai kuriuos maršrutus įtrauktas plaukimas pripučiamosiomis valtimis mangriniais miškais, kur galima pamatyti retų plunksnuočių būrio atstovų ir varliagyvių.
Unikalaus grožio Pietų Tailando kalnų atogrąžų miško gamta, grynas oras ir skanūs pietūs dovanoja svečiams nepamirštamų laimės pojūčių, suteikia žvalumo ir jėgų toliau ilsėtis prie jūros.
80 USD (vaikams 60 USD)
Kanojomis po mangrovių miškus ir urvus (pavakare)
Puketas
Lankysite legendinio Džeimso Bondo salą, kurioje vyko žinomo filmo "Žmogus su auksiniu pistoletu" filmavimas, turėsite galimybę įsigyti perlo dirbinių ir jūros kriauklių žvejybiniame turguje, plauksite dviviete kanoja prie paslaptingų Phang Nga įlankos olų, stalaktitų urvų. Po pietų lankysite koralų salą. (Ekskursija su pietumis dviejų denių laive).
70 USD (vaikams 50 USD)
Krabi provincijos salos ir pakrantės
Puketas
Keliautojai žino, kad Krabi provincijos salos – itin gražios, o sezono metu jose mažiau žmonių. Gražios smėlio kasos, kuriose auga palmės, urvai uolose, povandeninio pasaulio įvairovė - čia gausybė įvairiaspalvių žuvų, kurias galima maitinti tiesiog iš rankos. Provincijoje daugybė salų, prie kurių Jūsų kateris būtinai sustos, kad galėtumėte geriau apžiūrėti šių vietovių grožybes, nusifotografuoti, o kartais tiesiog pagulinėti ant balto smėlio. Vykstančiųjų prie Krabi provincijos krantų laukia pasivaikščiojimas prie pačios gražiausios Tailando pakrantės Pra Nang, saugomos UNESCO.
Jūs savo akimis galėsite išvysti kalkinių uolų didybę, kurių viršūnės iškilusios 375 metrus virš jūros lygio. Tai kalnų laipiotojų Meka. Specialistai tvirtina, kad panašūs kalnų masyvai yra tik Prancūzijos pietuose. Daugiatoniai kalkių, stalaktitų, nutįsusių virš vandens, dariniai – nepakartojama šių vietovių peizažo dalis.
100 USD (vaikams 55 USD)
Phi Phi salos
Puketas
Jūros nuotykių mėgėjai būtinai vyksta į Phi Phi salas, esančias 47 kilometrai į pietryčius nuo Puketo salos. Greitaeigis kateris nuplukdys Jus ten per valandą, o komfortiškas hidrosraigtasparnis prie salų (ant vandens) nutūps jau po 15 minučių skrydžio.
Didžiausia iš dviejų vienodais pavadinimais salų – Phi Phi Don – garsėja kilometrinėmis smėlėtomis sąsmaukomis tarp dviejų salos dalių, tapusiomis jaunimo iš visų planetos kampelių piligriminių kelionių vieta. Čia įsikūrę viešbučiai, restoranai, krautuvėlės, diskotekos ir barai. Mažiausia iš salų – Phi Phi Le – negyvenama. Gražiausios įlankos - Phi Le ir Lo Sama, itin gerai žinomos iš filmo „Paplūdimys“, kuriame vaidino Leonardo DiCaprio, - pakeri gamtos mylėtojų vaizduotę. Prieš akis atsivers ir žinoma, tūkstančių kregždučių prieglobsčiu tapusi Vikingų uola. Dešimtmečiais vietos gyventojai nuo uolos skliautų renka kregždučių lizdus, iš kurių gaminamas gurmaniškas patiekalas ir vertinga kai kurių liaudies medicinos medikamentų sudedamoji dalis. Smaragdinė, tyra, permatoma jūra ir įvairiaspalviai koralų rifai apsilankiusiųjų atmintyje išliks ilgam.
95 USD (vaikams 55 USD)
Perlų ferma, Kai salos, Rang Jaj
Puketas
Ekskursija greitaeigiu kateriu į Perlų salą, kur stebėsite kaip vietiniai gyventojai dirbtiniu būdu fermose augina natūralius perlus, turėsite galimybę jų įsigyti. Aktyvus poilsis saloje: dviračiai, paplūdimio tinklinis, stalo tenisas. Milijono žuvų salos lankymas. (Į ekskursijos kainą pietūs).
65 USD (vaikams 35 USD)
Nardymas pradedantiesiems DSD
Puketas
Nardymas pradedantiesiems DSD (su rusiškai kalbančiu instruktoriumi). Į programą įtraukti 2 panerimai su instruktoriumi ir pietūs.
140 USD
3-jų dienų nardymo kursai OWD (PADI)
Puketas
3-jų dienų nardymo kursai OWD (PADI). 6 panerimai su vandens kauke ir pietūs.
350 USD
Nardymas turintiems sertifikatus
Puketas
85 USD
Tajų boksas (paprastos vietos)
Puketas
Vakarinės kovos: antradieniais, trečiadieniais, penktadieniais, sekmadieniais. (Už VIP vietas priemoka - 8 JAV doleriai).
30 USD (vaikams 30 USD)
Similano salos (kateriu snorkling)
Puketas
Unikalus salų draustinis, stebinantis savo povandeninio pasaulio turtingumu. Tai viena iš dešimties populiariausių nardymo vietų pasaulyje. Pamatysite jūros vėžlius, koralinius ryklius ir daugybę kitų jūros gelmių gyvūnų. Paviršinis nardymas (į ekskursijos kainą įskaičiuoti pietūs).
115 USD (vaikams 70 USD)
Transvestitų šou - kabarė „SIMON“
Puketas
Kabaretas „Simon“ – garsiausias transvestitų šou Puketo saloje. Dinamiškas ir spalvingas teatralizuotas šou, kuriame dalyvauja artistai, vaidinantys scenas iš operečių ir parodijuojantys pasaulio estrados žvaigždes. Unikalios dekoracijos, akį rėžiantys atlikėjų kostiumai. Šiuolaikinis šviesos ir muzikos apipavidalinimas.
35 USD (vaikams 30 USD)
Žvejyba atviroje jūroje
Puketas
Tai didžiausių Andamano jūros žuvų gaudymas iš katerio (čia veisiasi labai daug žuvų rūšių). Pasigaminti patiekalą iš Jūsų sugautos žuvies galima viename iš restoranų, esančių netoli viešbučio, arba tiesiog denyje! Skanūs pietūs ir puiki nuotaika Jums garantuojama. Į kelionės kainą įskaičiuoti pietūs ir būtina žūklės įranga. Nepamirškite pasiimti rankšluosčio ir saulės apsauginio kremo. Linkime gero laimikio!
80 USD
Zoologijos sodas ir gyvūnų šou
Puketas
Puketo zoologijos sodas – mėgstamiausia mokyklinukų ir mažylių vieta. Tačiau čia yra gausybė įdomybių ir suaugusiems. Gyvūnai zoologijos sode ne tik sėdi narvuose, bet yra įvairių pasirodymų dalyviai. Čia galima pamatyti šou su krokodilais, beždžionėmis ir dresuotais drambliukais. Ketinantys maudytis Andamano jūroje turėtų susidomėti akvariumų kompleksu, kur gyvena tiek taikūs, tiek pavojingi jūros gyvūnai.
Spalvingos nuotraukos su tigrais, papūgomis, beždžionėmis papildys Jūsų albumus tiesiog per 2 ekskursinės programos valandas, o iki pietų jau grįšite į viešbutį.
25 USD (vaikams 12 USD)
Naktinis Patongas
Puketas
Šou suaugusiems, Sphinx vaidinimas, vakarienė.
75 USD
ATV - safari turas keturračiais motociklais
Puketas
2 val. važiuojama tropiniu mišku, jūros pakrante, įskaičiuoti gaivinamieji gėrimai ir vaisiai.
75 USD (vaikams 65 USD)