Ekskursijos Jungtiniuose Arabų Emyratuose

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
Apžvalginė Dubajaus ekskursija
Dubajus
Apžvalginė ekskursija po Dubajų, kurios metu aplankysite miesto muziejų bei iš arčiau apžiūrėsite gražiausius ir įdomiausius miesto objektus.
30 USD (vaikams 30 USD)
Kruizas tradiciniu arabišku laiveliu po Dubajaus įlanką
Dubajus

Vakarieniausite plaukiodami po Dubajaus įlanką tradiciniu Dhow laiveliu.

 

40 USD (vaikams 40 USD)
Beduinų dykumos safaris (su vakariene)
Dubajus
Ekskursija prasidės neužmirštamu važiavimu per dykumos kopas, pasijusite kaip amerikietiškuose kalneliuose. Per pertraukėlę galėsite nusifotografuoti, o tada patrauksite į kupranugarių fermą. Po apsilankymo fermoje atvažiuosite į stovyklą, pakeliui stebėdami įspūdingą dykumos saulėlydį. Laukdami vakarienės galėsite mėgautis arabiška arbata, kava bei datulėmis, atsipūsti klajoklių palapinėse, parūkyti kaljaną, pasidaryti beduinų tatuiruotę henna arba pajodinėti kupranugariu. Vakaro kulminacija - pilvo šokis grojant arabiškai muzikai ir trijų patiekalų vakarienė paruošta tradicinėje krosnyje po žvaigždėtu dangumi. Po vakarienės grįžimas į viešbutį.
45 USD (vaikams 45 USD)
Safaris per dykumą, kanjonus ir vandenį (įskaičiuotas maitinimas)
Dubajus
Dieną pradėsite skriedami per dykumą visureigiu visais varomais ratais. Aplankysite Hatta regioną, garsėjantį savo kanjonais ir natūraliais šaltiniais. Apžiūrėsite šešiolikto amžiaus fortą ir pietausite Hatta Fort viešbutyje.
80 USD (vaikams 56 USD)