Tailando regionas | Apie Tailando regioną

Tailandas – savo egzotika pribloškianti šalis. Jeigu pavargote nuo Europinės kultūros ir ieškote atgaivos sielai, dvasinės ramybės, stiprių įspūdžių bei naujovių gyvenime – siūlome vykti į dekoratyvinių drambliukų, perlų, aukso, brangakmenių ir šilto bendravimo oazę – Tailandą. Tailandas pastaraisiais metais tapo tikra atostogautojų Meka. Čia renkasi ir jaunimas, ir vyresni poilsiautojai. Pigios paslaugos, pigūs skrydžiai, pigus maistas ir daugybė įvairiausių pramogų. Tropinis klimatas, šilta jūra su balto smėlio paplūdimiais, nepakartojama virtuvė, aukščiausios klasės viešbučiai bei paslaugūs, nuolatos besišypsantys vietiniai gyventojai - visai tai Jūs rasite apsilankę Tailande.

Gausus stalas

Tailandietiškos virtuvės patiekalai visame pasaulyje puošia pagrindinius Tailando kultūros aspektus: tai yra turtinga šalis savo patiekalų įvairove. Tailandietiški patiekalai remiasi šviežiais vietiniais ingredientais - aštriomis citrinų žolelėmis, česnakais ir jūros gėrybėmis. Įvairūs nacionaliniai meniu yra sudarytis iš keturių pagrindinių skonių: aštraus, saldaus, sūraus ir rūgštaus. Sužadinti apetitą eikite valgyti ekskursijos metu Bankoke makaronų, jūros gėrybių Phuket.

Laukai ir miškai

Tarp netvarkingų miestų ir kaimų yra kaimo širdis, kuri yra ryžių laukai, tropinių miškų ir pritvirtintų kaimų, susietų su žemės ūkio laikrodžiu, derinys. Į šiaurę miškai ir laukai iškyla prieš mėlynus kalnus, papuoštus sidabro kriokliais. Į pietus paslėptos kalkakmenio uolos išaugo iš kultūrinio kraštovaizdžio, pavyzdžiui, priešistorinių dangoraižių.

Šventosios erdvės

Dangaus pasaulis yra artimas budistų tautos pasitikėjimas, o religinis atsidavimas yra spalvingas visur. Šviečiančios šventyklos ir auksiniai Budos rėpia tiek kaimo, tiek šiuolaikinį kraštovaizdį. Senovės banyan medžiai šventinami šventu skudurėliu, kad būtų pagerbti gyvenamieji alkoholiniai gėrimai, laimingosios šventyklos papuošia nuolankius namus, taip pat monumentalius prekybos centrus, o vainiku apdovanoti prietaisai apsaugo eismo įvykius. Lankytojai gali prisijungti prie pokalbio per meditacijos atkilimus Chiang Mai, religinių festivalių šiaurės rytinėje Tailande, požeminių urvų šventovių Kanchanaburi ir Phetchaburi, ir kalnų šventyklų šiaurinėje Tailande.

Smėlis tarp jūsų pirštų

Tailande yra ilgos pakrantės (iš tikrųjų, dvi pakrantės) ir džiunglių viršūnės salos, žydri vandenys, Tailandas yra tropinis prieglobstis hedonistui ir eršketui, kunigaikščiui ir pėstininkui. Šis rojus pasižymi įvairiapusiškumu: užsiiminėdamas banglenčių sportu Ko Lipe, nardydamas su banginiais Ko Tao, burlenčių sportas Hua Hin, vakarėliai Ko Phi-Phi, gali atgauti sveikatą kurorte Ko ir švęsti paplūdimyje.

Bankokas

Bankokas pasveikina daugiau lankytojų nei bet kuris kitas pasaulio miestas, ir tai vyksta jau ilgai. Bankokas - tai kontrastų miestas, turintis užsiėmimų kiekviename žingsnyje. Pasigrožėkite švytinčiomis šventyklomis, pasivaikščiokite šurmuliuojančiame Chinatown rajone arba pasiimkite valtį ir paplaukiokite. Maistas yra dar vienas Bankoko akcentas, nuo vietinių patiekalų, patiekiamų nuolankioje gatvės kioskuose, iki romantiškuose stogų restoranuose. Prabangūs prekybos centrai konkuruoja su parduotuvių rinka, kur jūs galite apsipirkti be išlaidų. Prabangūs viešbučiai ir netikėtai pigūs aptarnaujami apartamentai kviečia Jus tuo pačiu garsiu Tailando svetingumu. Lankydamiesi Bankoke būtinai patirkite garsųjį naktinį gyvenimą. Eikite į naktinius klubus, kabaretus, Bankokas niekada nustoja nustebinti.

Orai Tailande. Kada keliauti?

Tailando atogrąžų klimatas pasižymi aukšta temperatūra ir drėgme ištisus metus. Balandžio ir gegužės mėnesiais yra karščiausios temperatūros. Lapkričio - vasario mėn. yra geriausias laikas aplankyti Tailandą, nes oras yra gana lengvas ir saulėtas, o drėgmės lygis mažėja ir temperatūra vėsinama iš šiaurės rytų vėjo. Tailando vidutinis klimatas svyruoja nuo 30 ° C iki mažiausio gruodžio ir iki 36 ° C nuo sausio iki balandžio. Krituliai paprastai vidutiniškai siekia nuo 5 mm gruodį iki 300 mm rugsėjo mėnesį centrinėse Tailando dalyse. Apsilankius Tailande, rekomenduojama kasmet apsirengti šviesius medvilninius drabužius. Taip pat yra daug mažmenininkų, kurie gali pasiūlyti ir pateikti tinkamus drabužius už prieinamą kainą.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: