Samui sala | Apie kurortą

Orai Samui. Kada keliauti?

Gegužė yra karščiausias mėnuo Ko Samui, kurio vidutinė temperatūra yra 30 ° C (85 ° F), o šalčiausias - sausis 26 ° C (79 ° F). Drėgniausias mėnuo yra lapkričio, vidutiniškai 430 mm lietaus. Geriausias mėnuo plaukti jūroje yra balandžio mėnesį, kai vidutinė jūros temperatūra yra 28 ° C (82 ° F).

Angthong nacionalinis jūrų parkas

„Ang Thong“ nacionalinis jūrų parkas yra nesugadintas 42 salų salynas Tailando įlankoje, turintis kalkakmenio kalnų, džiunglių, balto smėlio paplūdimių,krioklių ir paslėptų įlankų bei ežerų. Patogioje Koh Samui miesto dalyje esantis Ang Thong Park viešbutis yra puiki vieta iš kur galima pradėti pažintį su šiuo nuostabiu miestu. Iš čia svečiai gali mėgautis lengvu susisiekimu su viskuo, ką šis vaizdingas miestas gali pasiūlyti. Ang Thong jūrų nacionalinis parkas, įkurtas 1980 m., Apima daugiau kaip 80% visos salyno teritorijos. Jos nacionalinio parko statusas užtikrina, kad vystymasis bus minimalus. Tik keletas licencijuotų kelionių operatorių gali naudotis „Ang Thong“ parku.

Big Buddha

Šiaurinėje Koh Samui pakrantėje yra garsioji Didžioji Budos šventovė. Aplinkinėje šventykloje yra daug skirtingų šventovių ir kitų mažesnių puošnių Budų. Taip pat yra nedidelė rinka, parduodanti platų suvenyrų asortimentą, kartu su daugybe maisto produktų kioskų. Didžioji Budos šventykla sėdi ant mažos uolos salos, esančios prie Koh Samui šiaurės rytų kampo. Vietiniu mastu žinomas kaip Wat Phra Yai, jo auksinė, 12 metrų sėdinčio Budos statula buvo pastatyta 1972 metais ir išlieka viena iš populiariausių salos vietų. „Koh Faan“ įsikūrusi didelė Budos šventykla pasiekiama keliu, jungiančiu jį su pagrindine sala. Didžiają Budą galima matyti kelių kilometrų atstumu ir dažnai yra pirmasis orientyras, kurį žmonės mato atvykstant į Samui. Didžioji Buda sėdi, o kairys delnas ant juosmens ir dešinė ranka nukreipta žemyn, pirštai kabo ant kelio. Tai vaizduoja laiką Budos kelionėje į apšvietimą, kur jis sėkmingai nuramino pagundas ir pavojus, kuriuos jam sukėlė velnio paveikslas Mara, medituodamas ir likdamas ramus. Poza yra tvirtumo, grynumo ir apšvietimo simbolis.

Hin Ta ir Hin Yai Lamai paplūdimys

Menas dažnai imituoja gamtą, bet mažiau paplitęs yra gamtos imitavimas menas, ypač juodos dailės menas. Tačiau Tailande viskas yra įmanoma, įskaitant Koh Samui, natūralias geologines formacijas, žinomas kaip Hin Ta ir Hin Yai Rocks (senelis ir močiutės uolos), kurios atrodo kaip vyrų ir moterų lyties organai. Akmenų ir apylinkių vaizdai yra įspūdingi, išilgai jūros į netoliese esančias salas. Netoli Hin Ta ir Hin Yai yra nedidelis balto smėlio paplūdimys, netinkamas plaukti, bet siūlo atgaivinančią vietą vėsinti kojas po salų tyrinėjimo dienos. Neužterštas vanduo čia yra toks švarus, kad spalvingas jūros gyvenimas dažnai matomas iš paviršiaus. Tie, kurie pamiršo atnešti savo fotoaparatą, gali lengvai rasti įvairias atvirukų nuotraukas iš uolų ir kitų Samui lankytinų vietų, esančių čia esančiose pardavėjo prekystalyje, kad būtų patenkinti pastovūs įdomūs lankytojai.

Wat Plai Laem Didysis Budos paplūdimysĮsikūręs netoli Didžiojo Budos salos šiaurėje, Wat Plai Laem yra spalvinga ir įdomi budistų šventykla. Šventykloje yra labai puošnus dekoras ir menas, 18-oji Guanyin - Gailestingumo deivė - vaizdas ir didelė balta kinų Buda, įsikūrusi ant ežero. Jei paaukosite pinigus šventyklos palaikymui, jums bus duodama maisto maišelis, kad galėtumėte mesti į ežerą besidriekiančioms žuvims. Netoli Didžiosios Budos šventyklos, Wat Plai Laem siūlo lankytojams vaizdą į kinų ir tajų įsitikinimus, taip pat kai kuriuos sudėtingus budistinius menus ir architektūrą. „Wat Plai Laem“ yra gyva ir aktyvi šventykla, kurioje kiekvieną dieną atsidavę bhaktai pagerbia Guanyiną ir Budą, kuri taip pat yra vaizduojama daugelyje statulų ir freskų aplink šventyklą. Tai yra palyginti nauja šventykla, tačiau jos kūrimo metodai yra amžių senumo ir grindžiami senoviniais įsitikinimais. Įtraukus į ramybę, šventyklą supa ežeras, kuriame gausu žuvų.

Ladyboy kabareto pasirodymai

Tailando visuomenė paprastai yra atviresnė ladyboys nei daugelis kitų kultūrų, ir jos "trečiosios lyties", vaidino svarbų vaidmenį tautos pramogų pramonei kartoms. Tailande ir visame pasaulyje žinoma, iš dalies dėl to, kad yra tiek daug jų ir taip pat dėl ​​to, kad jie yra tokie moteriški. Tiesą sakant, gali būti sunku pasakyti, ar graži jaunoji ponia, rodanti jums dėmesį, buvo ponia gimimo metu ... kaip daugelis turistų atrado! Tipiškas šou apima sinchronizuotas populiarių dainų interpretacijas, kuriose yra įmantrių kostiumų ir makiažo. Kai kurie spektakliai yra meistriškai choreografuojami ir tonas yra lengvas. Dauguma „Chaweng“ kabaretų yra netoli „Centara Grand Beach“ kurorto, todėl prieš pasirodymą bus įdomi konkurencija. „Merginų rankos“ pristato skrajutes ir kartais traukia jus į savo barą.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: