Ras Al Khaimo regionas | Apie Ras Al Khaimo regioną

Šiauriausias iš visų emyratų, ribojasi su Omano Sultonatu. Dėl palankaus klimato ir derlingų žemių, emyrate gausu augalijos. Būtent dėl to nemaža dalis keliautojų šį emyratą laiko viena gražiausių JAE vietų. Neretai jis vadinamas žydinčia oaze kalnų pakraštyje, kurie nusidriekę palei pat jūros pakrantę.

Ras al Chaima yra garsi archeologinių kasinėjimų vieta, nes čia yra senovinis Dulfaro miestas, kuris anksčiau buvo klestintis prekybos perlais centras. Ras al Chaimos uostas buvo pirmasis pripažintas Arabijos įlankos pakrantėje, o vietiniai gyventojai patyrę navigatoriai. Jūrininkystė čia buvo viena pirmųjų profesijų - tai patvirtinta archeologiniais radiniais, kurie yra net 4-5 tūkstančių metų senumo.

Patį Ras al Chaimos miestą įlanka dalina į dvi dalis. Viena iš jų vadinamą Senąja. Čia įsikūręs stulbinančia ekspoziciją saugantis Nacionalinis muziejus, senovinis turgus, žavinantis savo grožiu, kvapais, tradicijomis. Kitame Al-Hamros rajone yra tarptautinis oro uostas, turistinė zona Khatt pietryčiuose ir Masafi rajonas, garsus savo gamtiniu geriamuoju vandeniu.

Šis emyratas poilsiautojams gali pasiūlyti gausybę vandens pramogų, pasivaikščiojimus kalnuose, poilsį prie jūros, įdomų istorinį palikimą, žavų miesto šurmulį ir nepaprasto grožio kraštovaizdį.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: