Puketo regionas | Apie Puketo regioną

Puketas

Pukete yra vieni iš geriausių pasaulio paplūdimių vietų, su smulkiu baltu smėliuku, palinkusiomis palmėmis, blizgančia jūra ir gyvais miestais. Jis turi kažką bet kokiam skoniui ir biudžetui. Šimtai viešbučių, iš kurių galima rinktis, yra platus maitinimo ir vakarėlių pasirinkimas. Be didelių Tailando salų lankytinų vietų, galite pasimėgauti greitaeigiu kateriu į daugelį netoliese esančių atogrąžų rojų, įskaitant garsiąsias Phi Phi salas, arba pasimėgauti ramiu kruizu aplink mistinę Phang Nga įlanką. Puketas yra palaimintas su daugiau nei 30 nuostabių paplūdimių. Patongo paplūdimys, Kata, Karonas ir Kamala visada buvo populiariausios, tačiau šiaurinėje saloje atsiveria paslėpti brangakmeniai keliautojams, ieškantiems romantiškesnės atmosferos. Yra daug tikrai įsimintinų dalykų, kuriuos reikia atlikti Pukete. Pati sala turi gražų istorinį senamiestį, puikius vaizdus ir ikonines kultūrines vietas. Jis taip pat yra geras pagrindas tyrinėti netoliese esančias salas ir lankytinas vietas. Tai - pasaulinio garso vietos, tokios kaip Phang Nga įlanka ir Phi Phi salos. Toliau pateikiamas sąrašas - tai tai, ką jūs turėtumėte aplankyti Pukete.

Koks yra geriausias metų laikas keliauti į Puketą Tailande?

Vidutiniškai temperatūra visada yra aukšta. Daug lietaus (lietaus sezono) patenka į mėnesius: balandžio, gegužės, birželio, liepos, rugpjūčio, rugsėjo, spalio, lapkričio ir gruodžio mėnesiais. Vidutiniškai šilčiausias mėnuo yra balandžio mėn. Vidutiniškai geriausias mėnuo yra rugsėjo mėn. Rugsėjis yra drėgiausias mėnuo. Šį mėnesį reikėtų vengti, jei jums nepatinka lietus. Vasaris yra sausiausias mėnuo.

Phang Nga įlanka

Phang Nga įlanka yra unikali. Čia praleista diena yra nepamirštama patirtis, kuri tikrai padės jums galvoti. Skiriamasis įlankos bruožas yra vienintelės klinčių uolos, kurios vertikaliai atsiskleidžia nuo smaragdinių žaliųjų vandenų. Ši sala yra apsaugotoje faunoje, kurią galima stebėti tam tikrose ekskursijose. Džeimso Bondo sala ir Koh Panyee yra tik du garsiausių šios įlankos vietų. Iki šiol geriausias būdas mėgautis įspūdingais kraštovaizdžiais, su trumpais susitikimais su turistų minios Džeimsu Bondu ir Koh Panyee, yra viena iš valčių išvykimo iš šiaurinio Phuketo galo. Nedidelė dienos kelionė, keliaujanti per dramatišką kalkakmenio salą, kartais sustodama pasimėgauti ramiais paplūdimiais, yra kur kas naudingesnė nei standartinė autobusų kelionė.

„Bangla Road“ naktinis gyvenimas

„Bangla Road“ naktinis gyvenimas prasideda, kai saulė nusileidžia. Kelias yra uždarytas transporto priemonių eismui ir tampa 400 metrų neoninių žibintų festivaliu, garsia muzika ir pigiu alumi. Daugumoje metų naktų, tai yra gana draugiška ir gyva vieta vaikščioti aplink, nes barai ir klubai konkuruoja tarpusavyje. Jei ieškote įdomios nakties Phukete, „Bangla Road“ turėtų būti jūsų pirmasis (ir dažnai tik) sustojimas. Beveik visi barai yra lauke arba atviri, todėl kiekvienos iš jų muzika susilieja. Alaus barai užima didžiąją gatvės ilgio dalį, keli „go-go“ barai ir keletas barų, restoranų, diskotekų ir parduotuvių, tiek „Soi Bangla“, tiek jos šoninėse gatvėse. Gatvės pasirodymai taip pat yra dažniausiai pasitaikančios naktys, dėl kurių sunkiau apsisaugoti nuo individualių parduotuvių pardavėjų, lankstinukų platintojų, gatvių pardavėjų ir stalo teniso parodų, tačiau tai yra visai įdomu.

Big Buddha

Iš didžiosios Phuketo dalies matomas milžiniškas Budos vaizdas, kuri sėdi ant Nakkerd kalnų viršaus ir žiūri į Chalongą, Kata ir Rawai. Jis kainavo 30 mln. Bahtų ir yra 45 metrų aukščio. Šalia jo stovi mažesnis aukso vaizdas, kuris iš tikrųjų yra pagamintas iš žalvario, o šalia aikštelės automobilių yra šventykla. Phuket Big Buddha yra vienas iš svarbiausių ir gerbiamų lankytinų vietų saloje. Didžiulis vaizdas atsiveria ant Nakkerd kalvų tarp Chalongo ir Kata, o 45 metrų aukštyje galima pamatyti iš toli, kaip Phuket Town ir Karon Beach. Aukšta vieta siūlo geriausius 360 laipsnių salos vaizdus su plačiais Phuket miesto, Katos, Karono, Chalong įlankos vaizdais. Palyginti lengvai pasiekiamas per 6 km kelią, vedantį iš pagrindinės Phuket arterijos trasos, tai yra privaloma aplankyti salos paskirties vieta.

Wat Chalong ir Phuket šventyklos

Wat Chalong“ yra viena iš svarbiausių Puketo šventyklų ir kiekvienais metais lankoma tūkstančiais. Jis yra gražiai dekoruotas, su begaliniais atspindžiais iš šimtų mažų gliterinimo stiklo gabalų. Specialiomis šventėmis „Wat Chalong“ rengia „šalies muges“, turinčias tikrą vietinį skonį, kur jūs galite nusipirkti beveik viską ir užkandžiauti Tailando maistu savo širdies turiniui. Wat Chalong turi įdomią istoriją ir yra Puketo salos dvasinis centras. Apsilankymas šioje patrauklioje šventykloje yra vienas iš svarbiausių dalykų, kuriuos reikia atlikti Pukete.Senasis Puketo miestasPuketo miestas siūlo daug daugiau, nei manote, kai kurių puikių restoranų ir vietinių lankytinų vietų. Šioje istoriškai turtingoje miesto dalyje rasite šventovių, šventyklų (budistų ir kinų), puošnias ir gražiai išsaugotas „šofonų“, nuostabias kavines, mažas spaustuves, neprofesionalius privačius ir viešuosius muziejus ir netgi mažą raudoną šviesos rajoną. Puketo senamiestis buvo pastatytas ant Puketo praėjusio šimtmečio skardos, kai metalas buvo labai vertinga prekė. Šiame miesto kvartale pamatysite didžiųjų Kinijos ir kolonijinių dvarų, kuriuos užėmė 100 metų senumo Puketo alavo baronai. Puketo senamiestis yra pakankamai kompaktiškas, kad galėtumėte pasivaikščioti. Geriausias laikas tai padaryti anksti ryte arba po to, kai saulė nusileidžia. Yra pakankamai restoranų ir kavinių, kad galėtumėte išgerti gaiviųjų gėrimų, todėl nereikia nerimauti dėl iškylos!

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: