Puketas | Apie kurortą

Puketas (Phuket) – tai vienas populiariausių Tailando salų kurortų, antras pagal populiarumą kurortas šalyje. Klimatas čia ne toks drėgnas kaip Patajoje ar Bankoke, jūra švaresnė, o palūdimiai gražesni ir baltesni. Tiesa, paslaugų kainos yra maždaug pusantro karto didesnės nei Patajoje. Lyginant su Samui, čia daug labiau išvystyta infrastruktūra, daugiau gyventojų ir pramogų. Dauguma viešbučių ir turistinių centrų sukoncentruota salos vakarinėje dalyje, nes rytinėje salos dalyje priėjimas prie jūros yra akmenuotas.  Puketas yra ideali vieta nardytojams, nes visai netoli nuo kranto auga koraliniai rifai, o vos už 40 km yra vienos geriausių pasaulyje nardymo vietų (Similan ir Surin salynai). Norintiems išvysti Tailando egzotiką, siūlomos ekskursijos motorinėmis valtimis arba kanojomis po daugybę salų aplink Puketo salą, kurių žinomiausios – Džeimos bondo sala, Phi Phi Don ir Phi Phi Le. Jaunavedžiai čia gali rasti net tokių salų, kuriose gyventų viloje tik jie vieni. Puketo sala su žemynu sujungta tiltu, todėl turistams gali pasiūlyti pramogų ne tik saloje, bet ir žemyne. Ieškantys aktyvių pramogų, gali pasirinkti raftingą srauniomis upėmis (white rafting), ekskursiją kanojomis po aplinkines salas ir požemines olas,  ekskursiją į drugelių sodą, ekursijas į Phi Phi salas arba Krabi, jodinėjimą drambliais ir visas įmanomas vandens pramogas. Didžiausia pramogų koncentracija – Patpong paplūdimys, tačiau pajūris čia pakankamai nešvarus, todėl norintiems pasimaudyti jūroje rekomenduojame rinktis viešbučius šalia esančiuose Karon (~5 min taksi) arba Kata (~10 min taksi) paplūdimuose. Norintiems ramybės rekomenduotume rinktis Bang Tao arba Chalong paplūdimius.

Praleiskite dieną (ar dvi) Phi Phi saloje

Phi Phi sala yra Tailando superžvaigždžių sala, ypač žinoma už savo pagrindinį vaidmenį 2000 m. Filme „The Beach“. Tai pokalbio tema keliautojams visame Tailande. „Phi Phi“ grožis vilioja atvykti. Artėjant laivui prie salos, ji kyla iš jūros kaip tvirtovė. Tai meilė iš pirmo žvilgsnio. Iš dviejų salų, esančių netoli Phuket ir Krabi, viena yra visiškai laisva nuo žmonių (Phi Phi Leh), o kita - be kelių (Phi Phi Don). Nėra jokio tvarkaraščio, jokio šurmulio, jokios priežasties skubėti.

Similan salos

Nuostabios Similan salos yra apsuptos nuostabios mėlynos jūros ir nesugadintų balto smėlio paplūdimių. Devynios salos yra apie 30 km nuo Khaolako pakrantės. Jie yra tarp geriausių pasaulyje nardymo vietų, kuriose gyvena ir spalvingi koralų rifai ir atsiveria puikus vaizdas. Tačiau ryškiausias šių salų bruožas, iš pirmo žvilgsnio, yra didžiuliai rieduliai, kurie vakarinėje ir pietinėje pakrantėje keliose salose. Kitas akcentas, nes lankytojas netrukus atranda, yra balti koralų smėlio paplūdimiai. Tačiau įdomiausi lankytini objektai yra po bangomis. Kai kurie iš labiausiai įspūdingų koralų augimo pasaulyje yra čia - ir tie patys rieduliai, kurie išsklaido krantus, paverčia aplink Similanus esančius vandenis į nuotykių žaidimų aikštelę narams.Atsipalaiduokite geriausiuose Puketo paplūdimiuosePuketas yra žinomas dėl savo išskirtinių paplūdimių, turbūt daugiau nei bet kas kitas. Dauguma geriausių Puketo paplūdimių yra vakarinėje pakrantėje. Jie siūlo gražius saulėtekius, jų minkštą baltą smėlį ir švarią mėlyną jūrą.

Kata paplūdimys

Kata paplūdimys yra maloni įlanka, vos kelios minutės į pietus nuo Karon paplūdimio, kuris vilioja ir žavi daug lankytojų su baltu smėliu ir skaidriais vandenimis. Labai populiarus tarp šeimų, Kata yra visapusiškas mėgstamiausias dėl savo įspūdingo palmių apsupto paplūdimio, puikių restoranų, gyvybingo, bet ne gausaus naktinio gyvenimo ir įvairių apgyvendinimo galimybių - visi netoli paplūdimio. Nuo gegužės iki spalio banglentininkai gaudo Kata bangas, o nuo lapkričio iki balandžio paplūdimys gyvas saule besidžiaugiančių poilsiautojų . Kata paplūdimys yra suskirstytas į dvi pagrindines sritis: Kata centras, kuris yra šiauriniame gale, netoli Karono ir Kata Pietų - gyvena keliuose kurortuose. Lankytojai ras parduotuvių gausą, kad galėtumėte naršyti, nuo suvenyrų kioskų iki prekės ženklų mados parduotuvių.

Laisvės paplūdimys

„Freedom Beach“ yra išskirtinis perlas prie Puketo vakarinės pakrantės; 300 m ilgio balto smėlio juosta yra išdėstyta puikioje įlankoje, kurioje yra granito uolų ir apsupta kalvų, kurias užima sodrios džiunglės. Iš esmės „Freedom Beach“ išskirtinumas atsiranda dėl gana sudėtingo prieinamumo, nors šiuo metu viskas šiek tiek geriau. Be saulės, populiari veikla, kurią galima mėgautis „Freedom Beach“, yra paplūdimio futbolas (yra du), paplūdimio tinklinis ir nardymas. Seklieji vandenys abiejuose paplūdimio galuose puikiai tinka povandeninei faunai ir florai, o pietinis - šiek tiek pranašesnis.

Kata Noi paplūdimys

Kata Noi paplūdimys yra graži maža įlanka palei Puketo vakarinę pakrantę ir vienas iš geriausių salos paplūdimių. Įsikūręs į pietus nuo pagrindinio Kata paplūdimio, jame yra gražus, minkštas smėlis ir nuostabūs vaizdai. Jame yra keletas prabangiausių Phuket kurortų ir restoranų. Ant pakrantės esančio kelio, esančio už paplūdimio, rasite keletą geriausių saulėlydžio juostų, iš kurių atsiveria nuostabūs vaizdai į smėlį ir išilgai horizonto, kuriuos galite pasimėgauti skaniomis vakarienėmis ir gaivinančiu gėrimu. Akmeninės uolos abiejuose įlankos galuose sukuria geras vietas nardyti, o likusios įlankos dalis yra beveik be kliūčių. Nuo gegužės iki spalio Kata Noi paplūdimys tampa gana populiari vieta banglentininkams.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: