Patajos regionas | Apie Patajos regioną

Pataja – didžiausias Tailando kurortas (plotas didesnis nei 208 kv. km.), išsidėstęs rytinėje Siamo įlankos pakrantėje, apie 140 km atstumu į pietryčius nuo Bankoko. Šio geografinio rajono sienos tęsiasi nuo Čao Praja upės žiočių iki sienos su Kambodža. Pataja niekada nemiega, tad kurorto centre viešbučius rekomenduojame tikriems linksmybių gerbėjams, o ramaus poilsio ieškokite Patajos pakraštyje esančiuose Jomtien ir Naklua rajonuose, skirtuose ramiam šeimos tipo poilsiui. Šios zonos buvo kuriamos vėliau ir jose vyrauja kita poilsio filosofija – viešbučiai įsikūrę parko zonose, visa jų infrastruktūra susitelkusi ties nuosavomis didelėmis teritorijomis su išėjimais į platų miesto paplūdimį.

Orai Patajoje. Kada keliauti?

Lapkričio–vasario mėn.– vėsusis sezonas, kai temperatūra siekia 25-30 °C laipsnių šilumos (vietomis ji gali nukristi iki 20 °C, o vietomis – pakilti iki 35 °C). Tai pats palankiausias sezonas keliavimui. Lietaus tikimybė šiais mėnesiais yra labai mažą. Kovo pabaiga–gegužės mėn. – karštasis sezonas, kuomet labai mažai lyja, o temperatūra gali pakilti iki 40 °C laipsnių šilumos. Šis laikotarpis irgi tinka kelionėms, tačiau reikėtų mažiau laiko būti atviroje saulėje. Birželio–spalio mėn. Patajoje lietūs pakankamai reti.

Ėjimo gatvė

„Walking Street“ , Patajoje yra didžiausia ir judriausia vieta visame Tailando regione. Visą kilometrą nuo savo aukštųjų vartų „Beach Road“ iki Bali Hai Plaza pabaigos beveik kiekviename pastato gale yra naktinis klubas, „go-go“ baras, alaus baras ar restoranas. Puikus dalykas apie „Pattaya Walking Street“ yra tai, kad yra tiek daug ką pamatyti ir daryti, ir ji yra taip tankiai suplanuota, kad kiekvieną naktį galėtumėte praleisti visą savaitę.

Tiesos šventovė

Įkvepianti šventovė filosofinei tiesai, kuri pasakoja apie religijos, filosofijos ir meno svarbą žmogaus raidoje ir kvailystę nepaisyti moralės ir dvasinio pasitenkinimo siekdama materializmo. Tai gražus ir nuolankus žmogaus pastangų ir įgūdžių demonstravimas, ypač kai suvokiate, kad nė viena iš naudojamų medžių nebuvo apdorota ar chemiškai apsaugota. Šventovė, galbūt, geriausiai apibūdinama kaip Tailando meistriškumo paminklas, kurio stulbinantys smulkūs dramblių, žmonių ir scenų, būtybių ir dievybių drožiniai. Jie garbina ir atspindi senąją Žemės viziją, senąją žinių ir Rytų filosofiją, puošia kiekvieną pastato vidinį ir išorinį paviršių. Jie taip pat atspindi trumpalaikį žmogaus egzistencijos pobūdį ir nepaliaujamą grėsmę, nes nė viena mediena nėra apdorojama ar saugoma nuo elementų, o tai reiškia, kad senesnės dalys palaipsniui pasiduoda oro ir klimatui, todėl juos reikia pakeisti. Šventovės statyba, kuri prasidėjo 1981 m., Yra nuolatinis, nesibaigiantis statinys.

Patajos plaukiojanti prekyba

Yra parduotuvių ir kioskų, parduodančių suvenyrus, vaisius, maistą, meno dirbinius, rankdarbius, atvirukus ir drabužius ,taip pat reguliarios kultūros parodos ir demonstracijos. Kai kurie iš 114 pardavėjų iš tiesų plaukioja, parduodami savo gaminius iš tradicinių valčių ir kanojų. Likusi dalis yra pastatyta į tvirtą, įstrižą gyvenvietę, su dengtais takais ir juos jungiančiais tiltais. Bahtų rinkoje yra daugiau nei 114 parduotuvių ir vandens tiekėjų, parduodančių autentiškus Tailando patiekalus, desertus. Norint patirti kintamą rinkos patirtį, išsinuomokite žmogų varomą valtį, kad pasiektumėte aplinką ir atraskite aplinkinių Tailando architektūros ir upės gyvenimo turtingumą. Paprastai laivas yra pakankamai didelis keturiems žmonėms ir gali būti samdomas už nedidelį mokestį maždaug 30 minučių.

Wat Phra Khao Yai („Didysis Budos kalnas“)

Vadinamasis „Big Buddha“ neabejotinai nusipelno jo pavadinimo, kuris yra didžiausias 18 metrų aukščio regione. Jis yra beveik 100 metrų virš jūros lygio, jis žiūri į Pattaya ir Jomtien paplūdimius nuo jo padėties ant kalvos. Šventyklos kompleksas aplink labai išsamų auksinį sėdintį Budą sukuria daugybę lankytojų atspindinčią nuotaiką dėl daugelio varpų, degančių smilkalų, daug mažesnių statulų ir įspūdingų vaizdų į vietovę. Tai ne tik turistų traukos vieta, bet ir yra aktyvi šventykla, kurioje vietiniai gyventojai dažnai kviečiami melstis. Laiptai, vedantys į šventyklą, yra gana stulbinantys, nes juose yra auksiniai drakonai, vedantys palei visą turėklą, o laiptų pakraštyje iš drakono burnos išsiskiria septynios galvos mitinės. Lankytojai mėgsta fotografuotis su daugeliu Budos figūrų skirtingomis pozomis (kai kurie sėdi, kiti guli ar stovėdami).

Koralų sala

„Coral Island“ netoli Pattajos yra nedidelis rojus po Patajos šurmulio. Nors Tailando garsus paplūdimio kurortinis miestas nebūtų jūsų pirmoji mintis, kai įsivaizduotumėte, kad mėlyna jūra ir ilgas senovinis paplūdimys negalioja daugiaaukščių pastatų atžvilgiu, o ne nuo civilizacijos nagų, ši maža idiliška sala siūlo būtent tą ir yra tik trumpas kelto važiavimo atstumas nuo „Walking Street“. Taip pat žinomas savo tajų Koh Larno (kartais ir Larno salos) vardu, Coral sala yra 7,5 km į vakarus nuo Patajos paplūdimio. Jau seniai tai yra alternatyvus atsitraukimas tiems, kurie patyrė pernelyg išsivysčiusius ir perpildytus „Pattaya“ paplūdimius. Kadangi sala nėra taip toli, lankytojai gali lengvai eiti ten ryte, pasilikti kelias valandas ir vėl grįžti į Patajos paplūdimį vėlyvą popietę. Patogiausias būdas tai padaryti yra ekskursijos metu.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: