Centrinė Pataja | Apie kurortą

Nuvykus į Patają, rekomenduojame apsilankyti įspūdingame kostiumų ir dekoracijų transvestitų šou Tiffany, nuvykti į akmenų parką ir krokodilų fermą, kur galima pažvejoti krokodilus ir pamatyti įspūdingą šou, aplankyti Nong Nooch tropinį sodą, kuriame pamatysite daug retų augalų bei išvysite tajų kultūros bei dramblių įgūdžių demonstravimo šou. Taip pat rekomenduojame įsigyti ekskursiją į vieną iš netoliese esančių salų, o trokštantiems egzotikos siūlome įsigyti dviejų dienų ekskursiją Kvai upe per džiungles.

Tiffany kabaretas

„Tiffany“ kabareto šou vyksta didžiuliame teatre, kuriame su didžiuliu dirbtiniu marmuro fojė sugeba būti beveik toks pat įspūdingas kaip akinantys kostiumai. Atlikėjai savo pasirodymuose apsirengę viską nuo ilgų plaukiojančių rutuliukų ir plunksnų. Scenose yra Bolivudo muzikinis pasirodymas Indijos Rajui, tradicinis korėjiečių fanų šokis, garbinimas Kinijos imperijos praeitimi ir pažanga, Siamo istorija pasakyta per grakštus tajų šokius, Brodvėjaus šou ir dainų burleskas. „Tiffany“ „Cabaret Show“ yra pasaulinio garso ir 30 metų „Ladyboy“ kabareto ekstravagantiškumas. Čia, tris kartus per naktį pasirodo transseksualūs atlikėjai. Jie ne tik atrodo kaip moterys, bet ir elgiasi kaip jos.

Nong Nooch tropinis sodas

Pasivaikščiojimas per botaninį parką yra tarsi kelionė po pasaulį per daugelį garsių sodų - 17-ojo amžiaus prancūzų sodą, Stonehenge ar Europos renesanso sodą. Lygiai taip pat įdomūs yra rūšies sodai, tokie kaip kaktusas ir sultingi augalai, orchidėjų daigynai, atogrąžų palmių sodai, bonsai ir topiarinis sodas.Dėl savo didelio kraštovaizdžio mažai tikėtina, kad nueisite į visus Nong Nooch sodo lankytinus objektus. Tai gera idėja išsinuomoti dviratį ir tyrinėti sodą ramiu tempu. Nepraleiskite orchidėjų daigynų, kuriuose vienoje vietoje yra daugiau kaip 670 vietinių rūšių ir hibridų - didžiausia kolekcija šalyje. Kaktuso ir sultingų augalų sodas yra egzotiškos formos lapai ir žiedai. Tuo tarpu prancūzų sodas, kuriame yra simetriškas dizainas ir puikiai prižiūrimi krūmai, suprojektuoti po Versalio sodų, yra dar vienas didelis akcentas. Įdomus bruožas yra „Skywalk“, tamsintas, 1,1 km aukščio pėsčiųjų takas, per kurį nuvažiuosite per akmens sodą, Europos sodą, atogrąžų palmių sodą, drugelio kalną ir Stonehenge sodą. Be botaninio parko, „Nong Nooch Garden“ kasdien rodomi Tailando kultūros salėje.

Vandens parkai

Patajoje yra puikių vandens parkų, tarp jų didžiausių visame Tailande, pasirinkimas. Didžiausias ir geriausias, įskaitant Ramayana vandens parką ir „Cartoon Network Amazone“ vandens parką, yra vos už 20 minučių kelio nuo Pataja miesto. Kiekviename parke yra restoranai ir daugybė naudingų patogumų šeimoms. Daugiausia dėmesio skiriama šeimos pramogoms, kad patrauktų jaunesnius lankytojus.

Budos kalnas (Khao Chi Chan)

Didžiausias Budos graviravimas pasaulyje, aukso reljefinis vaizdas buvo išraižytas iš kalkakmenio kalno su lazeriu ir yra 130 metrų aukščio ir 70 metrų pločio. Teritorija, kurioje ji gyvena - plačiai žinoma kaip „Silverlake“ - yra puikus gamtos grožis, su keliais netoliese esančiais lankytinais objektais.

Ripley’s Believe It Or Not

Ripley's Believe It or Not! jame yra daugiau kaip 300 eksponatų. Pasakant tik tikras istorijas ir faktus, nustebinantys ir šokiruojantys vaizdai įrodo, kad tiesa yra svetima nei grožinė literatūra. Šalia šio nuostabaus muziejaus yra keletas įdomių važiavimų, vaško muziejus, 12D judantis teatras ir labai populiarus „Sky Rider“. Viskas, ką matote Ripley's Believe It or Not! Patajoje bus iššūkis jūsų mintims ir suvokimui apie pasaulį - tai, ką jūs jau žinote, ir tą, kurią dar turite žinoti. Trečiame „Royal Garden Plaza“ aukšte įrengtame „Ripley“ muziejuje yra daugiau nei 300 eksponatų 10 skirtingų teminių galerijų, įkvėptų Roberto Leroy Ripley knygų „Tikėkite ar ne!“. Suprojektuotas subalansuoti tris elementus - keistą, šokiruojančią ir gražią - muziejus susprogdins jūsų mintis, kurių jūs niekada negalvojote šioje planetoje. Ir jei paliksite muziejų, abejodami, ar tai, ką ką tik matėte, iš tikrųjų egzistuoja realiame gyvenime, jūs dar nematėte pakankamai pasaulio.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: