Palawan salos regionas | Apie Palawan salos regioną

FILIPINAI: PALAVANO SALA

Palavano sala – sala Filipinų salyno vakaruose, tarp Sulu ir Pietų Kinijos jūrų. Su aplinkinėmis salomis sudaro Palavano provinciją. Pasakiškų atostogų sala, pati paslaptingiausia Filipinų salyne, traukianti laukinės gamtos bei aktyvaus poilsio mylėtojus savo paslaptingais urvais, tyro vandens kriokliais, vešliais miškais pilnais egzotinių paukščių, įspūdingais kalkakmenio skardžiais, iškylančiais virš turkio žydrumo vandenyno, kurio koralai knibždėti knibžda įvairiaspalvėmis žuvimis.

Kiti Filipinų regionai:

Orai Palavano saloje. Kada keliauti?

Klimatą čia lemia musonai, todėl žiema sausa, o vasara drėgna. Pietuose palaipsniui pasikeičia į subekvatorinį klimatą. Pakrančių teritorijose per metus temperatūra svyruoja tarp 26-30 ° C, tačiau kalnuose būna vėsiau. Filipinuose oras labiau priklauso nuo kritulių kiekio. Musonų sezonas, prasideda rudens pabaigoje ir tęsiasi iki pavasario vidurio. Lietaus sezonas trunka beveik visą vasarą.

Ką pamatyti Palavano saloje?

Tubbataha rifas. Įsikūręs Koralinio trikampio šiaurės viršūnėje, Tubbataha rifas dažnai laikomas geriausia nardymo vieta Filipinuose. Ši vieta pasiekiama tik valčių pagalbą, iš Palawan provincijos, "Tubbataha" nardymo keliones dažnai užsakomos net prieš keletą metų. Tubbataha rifas yra Sulu jūros viduryje, maždaug 50 km į pietryčius nuo Puerto Princesa miesto Palavanoje, Vakarų provincijoje Filipinuose.

Puerto Prinsesos požeminės upės nacionalinis parkas – saugoma gamtos teritorija Filipinuose, Palavano saloje, 80 km į šiaurę nuo Puerto Prinsesos. Plotas – 222 km². Įkurtas 1992 m., 1999 m. paskelbtas UNESCO pasaulio paveldo objektu. Palavano saloje tekanti požeminė upė smalsuolius traukia į tikrą kalkakmenio, stalaktitų ir stalagmitų karalystę. Ši kelionė trunka net 8,2 kilometro. Puerto Princesos požeminės upės nacionaliniame parke – didžiulė faunos ir floros įvairovė, tad neveltui ši vieta pateko tarp 28 geriausiųjų, pretendentų į Gamtos stebuklų titulą.

Palawan drugelių ekologinis sodas ir genties kaimas. Tai viena iš populiariausių ir labiausiai lankomų turistinių vietų mieste. Anksčiau žinomas kaip drugelių sodas, ši išskirtinė atrakcija nuolat pritraukia daugiau turistų, kad aplankytų šią vietą aplinkosaugos ir kultūrinei patirčiai įgyti. Šis ekologinis sodas skatina aplinkosaugos sąmoningumą, demonstruodamas daugybę drugelių, kitų vabzdžių ir kitų endeminių ir nykstančių rūšių. Genties tikslas - supažindinti svečius su vietinių žmonių kultūrą, pavadinta "Pal'awan". Čia jūs susipažinsite su vietinės genties papročiais išsamiau. Jie parodys jums savo pačių muzikos instrumentus, medžioklės įrankius ir t.t.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: