Muang | Apie kurortą

Tailando Muang paplūdimys yra labai plati, išvystyta atogrąžų palaima, į šiaurę nuo Natai paplūdimio ir maždaug pusiaukelėje tarp Phuket ir Khao Lak. Pora mažų vietinių kaimų, golfo aikštynas, jūros vėžlių šventykla ir nacionalinis parkas yra vienas iš natūraliausių ir ramiausių pietų Tailando paplūdimių. Jo baltos smėlio spalvos smėlio, ištempiančios į šiltą jūrą, taip pat yra viena iš patraukliausių. Tailando Muang paplūdimys dažniausiai yra neatrastas turistų, labai nedaug viešbučių šioje vietovėje, jose nėra vandens motociklų, greitaeigių katerių, katerių ir dviratininkų.

Tailando Muang paplūdimio paslaugos

Yra daug puikių lankytinų vietų Tailando Muang paplūdimyje arba lengvai pasiekiamas. Tarp jų yra vėžlių šventykla Phang Nga pakrantės žuvininkystės mokslinių tyrimų ir plėtros centre. Pagrindinis atrakcija čia yra dideli betono rezervuarai, kuriuose gyvena nykstantys žali Ridley jūros vėžliai. Centras specializuojasi veisimo programose, siekdamas padidinti šių rūšių skaičių, taip pat gydyti ir atkurti sužeistus gyvūnus. Taip pat verta aplankyti didžiulį Khao Lampi - Hat Tailando Muang nacionalinį parką, kuriame vyrauja dauguma šiaurinio paplūdimio galo. 72 000 kv. Km ploto įspūdingo gamtos grožio, jo tankiose džiunglėse yra dideli kriokliais, įskaitant daugiasluoksnį Lampį ir 40 metrų ilgio Ton Prai krioklį. Parke yra puikių gamtos takų, ATV maršrutų ir net kai kurių senų alavo kasybos mašinų iš XVIII a. Pramonės bumo. Pietinėje paplūdimio pusėje rasite „Bo Dan“ karštų šaltinių ir „Thai Muang Beach“ golfo aikštyną.

Tailando Muang paplūdimio restoranai ir maistas

Tailando Muang kaimas, kuris yra maždaug viduryje, palei paplūdimio ilgį, siūlo rinktis iš mažų vietinių restoranų, iš kurių daugiausiai patiekiami šviežios jūros gėrybės. Ypač svarbu paminėti „I See Seafood“ restoraną, kuriame yra keletas naujoviškų patiekalų, įskaitant „som tam“ stiliaus jūros dumblių salotas. Yra tik vienas restoranas, besispecializuojantis vakarietiškame maiste - „Sea Ranch Pizza“ restorane.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: