Manilos regionas | Apie Manilos regioną

FILIPINAI: MANILA

Manila yra vienas iš žymiausių metropolinių miestų Pietryčių Azijoje. Šis triukšmingas metropolis yra ne tik verslo ir ekonomikos centras, bet ir viena labiausiai turistų lankomų vietų. Manila yra žavingas senojo pasaulio kultūros, tradicijų ir visiškai modernaus metropolio mišinys, talpinantis modernius viešbučius ir dangoraižius, mados prekybos centrus ir spalvingus klubus. Vienas iš labiausiai lankomų objektų šalyje yra Rizal parkas, esantis į šiaurės vakarus, link Intramuros rajono. Rizal kadaise buvo karaliaus Rajah Suliman rūmai, o šiais laikais parkas pritraukia tūkstančius lankytojų savo žavingu dirbtiniu ežeru, kvapą gniaužiančiais Kiniškais ir Japoniškais sodais bei Nacionaliniu muziejumi. Maniloje gausu įvairių viešbučių, siūlančių apgyvendinimą tiek nebrangiuose kambariuose, tiek aukščiausios klasės apartamentuose. Kiekvienas keliautojas čia ras nakvynę pagal savo skonį ir biudžetą.

Kiti Filipinų regionai:

Orai Maniloje. Kada keliauti?

Klimatą čia lemia musonai, todėl žiema sausa, o vasara drėgna. Pietuose palaipsniui pasikeičia į subekvatorinį klimatą. Pakrančių teritorijose per metus temperatūra svyruoja tarp 26-30 ° C, tačiau kalnuose būna vėsiau. Filipinuose oras labiau priklauso nuo kritulių kiekio. Musonų sezonas, prasideda rudens pabaigoje ir tęsiasi iki pavasario vidurio. Lietaus sezonas trunka beveik visą vasarą.

Ką pamatyti Maniloje?

Švento Agustin‘o bažnyčia

San Agustino bažnyčia yra Romos katalikų bažnyčia, kuriai vadovauja Šv. Augustino ordinas, esantis istorinio miesto Intramuros viduje, Maniloje. 1993 m. San Agustino bažnyčia buvo viena iš keturių Filipinų bažnyčių, pastatytų per Ispanijos kolonijinį laikotarpį, ji tapo UNESCO Pasaulio paveldo objektu. Filipinų vyriausybė 1976 metais suteikė Nacionalinės istorinės vietos statusą.

Rizal parkas

Rizal parkas, kitaip dar žinomas, kaip Lunetos parku ar papraščiausiai Luneta yra istorinis Filipinų miesto parkas. Įsikūręs Roxas bulvare, Maniloje, tai yra vienas didžiausių miesto parkų Azijoje. Tai yra labiausiai lankomas parkas, itin didelis žmonių kiekis būna sekmadieniais ir valstybinių švenčių dienomis. Rizal parkas yra viena iš pagrindinių turistinių vietų Maniloje.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: