Mactan salos regionas | Apie Mactan salos regioną

FILIPINAI: MACTAN SALA 

Mactan yra tankiai apgyvendinta sala įsikūrusi keli kilometrai nuo Cebu salos Filipinuose. Sala yra Cebu provincijos dalis ir yra padalinta į Lapu-Lapu miestą ir Cordovos savivaldybę. Būdama viena iš pagrindinių turistų traukos centrų, Mactan sala gali pasigirti įvairiomis turistinėmis vietomis bei plačiu skirtingo pobūdžio pramogų asortimentu. Ši sala priklauso koralinių salų rūšiai, tad gali pasiūlyti geriausias pramogas - nardymo, nardymui su vamzdeliu, keliauti iš vienos salos į kitą, plaukioti su vandens motociklais, burlaiviais bei susipažinti su salų kultūrine veikla.

Kiti Filipinų regionai:

Orai Mactan saloje. Kada keliauti?

Klimatą čia lemia musonai, todėl žiema sausa, o vasara drėgna. Pietuose palaipsniui pasikeičia į subekvatorinį klimatą. Pakrančių teritorijose per metus temperatūra svyruoja tarp 26-30 ° C, tačiau kalnuose būna vėsiau. Filipinuose oras labiau priklauso nuo kritulių kiekio. Musonų sezonas, prasideda rudens pabaigoje ir tęsiasi iki pavasario vidurio. Lietaus sezonas trunka beveik visą vasarą.

Ką pamatyti Mactan saloje?

Lapu – Lapu monumentas. Lapu-Lapu buvo Mactan valdovas Visajuje. Šiuolaikinė Filipinų visuomenė laiko jį pirmuoju filipiniečių herojumi, nes jis buvo pirmasis vietinis gyventojas, kuris priešinosi ispanų kolonizacijai. Jis yra geriausiai žinomas dėl Mactan mūšio, kuris įvyko balandžio 27 dienos rytą 1521 m., kai jis ir jo kariai nugalėjo Ferdinandą Magelaną.

„Cebu Happy World“ muziejus. "Cebu Happy World" muziejus Kordoboje nėra jūsų tipiškas muziejus, nes jame pilna optinių iliuzijų, leidžiančių lankytojams sąveikauti su eksponatais. Muziejaus tikslas yra leisti Cebuanams ir filipiniečiams apskritai patirti kažką neįprasto, nereikiant iškeliauti iš gyvenamojo krašto į tolimą vietą. Ši įstaiga taip pat siekia šviesti žmones apie trimačius vaizdus per eksponuojamus paveikslus.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: