Krabi regionas | Apie Krabi regioną

Krabi

Krabi yra puiki atostogų vieta tiems, kurie ieško atsipalaidavimo zonos pietiniame Tailande. Provincija, įsikūrusi tarp Phang Nga ir Trang, turi nuostabų kraštovaizdį tiek viduje, tiek jūroje. Su daugiau nei 150 salų nuo 150 km ilgio kranto linijos (daugelis jų pasižymi fantastiškais balto smėlio paplūdimiais ir turkio vandenimis), džiunglėmis dengtas interjeras, kalkakmenio uolos, urvai, kriokliai ir egzotiška laukinė gamta siūlo savo lankytojams daugybę laisvalaikio užsiėmimų visai šeimai. Vieni iš populiariausių užsiėmimų, kuriais galima mėgautis atostogaujant Krabyje, yra nardymas, uolų alpinizmas, plaukimas baidarėmis ir vaikščiojimas po džiungles. Iš savo žymiausių vietų - Ao Nang, Railay, Phi Phi salos ir Koh Lanta - mažiau žinomose vietovėse - Ao Luk, Ao Nam Mao arba Ao Thalane - tik keletas pavadinimų - Krabi provincija yra mažiau išsivysčiusi ir perkrauta nei Puketas.

Orai Krabi. Kada keliauti?

Balandis yra karščiausias mėnuo Krabyje, kurio vidutinė temperatūra yra 30 ° C (86 ° F), o šalčiausias - sausis 27 ° C (81 ° F). Drėgniausias mėnuo yra spalio mėn., Vidutiniškai 298 mm lietaus. Geriausias mėnuo plaukti jūroje yra balandžio mėnesį, kai vidutinė jūros temperatūra yra 30 ° C (86 ° F).

„Railay“ paplūdimiai ir urvai

Įsikūręs į pietus nuo Ao Nango ir prieinamas tik laivu, Railay pristato nesenstantį ramų pasaulį. Tik viename mažame pusiasalyje rasite keturis spalvingus balto smėlio paplūdimius, sparčiai augančias kalkakmenio uolas, urvus ir marias, paslėptas uolų viduje. Nenuostabu, kad tai viena iš labiausiai lankomų vietų Krabi. Visi pėsčiomis! „Railay“ nėra kelių; tik pėsčiųjų takai. Nėra autobusų, nėra automobilių, tik ilgaamžės valtys. Nors tai faktiškai prijungta prie žemyno, įspūdingas Phra Nang pusiasalis yra veiksmingai nukirptas nuo likusios Krabi dalies kalkakmenio šlaituose ir stačiuose džiunglių slėniuose; vienintelė prieiga yra jūra.

Koh Poda

Koh Poda yra viena populiariausių salų Krabi salyne. Įsikūręs vos už šešių kilometrų nuo Ao Nang jūros, trunka 25 minutes. Bilieto kaina yra apie 300 batų vienam asmeniui; Atkreipkite dėmesį, kad jei keliaujate vieni, turėsite palaukti, kol ilgas laivas bus pilnas pagal savo pajėgumą prieš išvykdami. Mu Koh Poda arba Poda salos grupę sudaro keturios salos: Koh Poda, Koh Kai, Koh Tap ir Koh Mor. Koh Poda yra didžiausia grupė, nors jos plotas yra ne didesnis kaip kilometras. Padengtas palmėmis ir pušimis ir beveik visiškai apsuptas minkštu baltu smėlio paplūdimiu. Koralinis rifas yra apie 20 metrų nuo paplūdimio su įvairiais jūros gyviais. Nepriekaištingas puikių peizažų ir minkšto smėlio derinys daro salą populiariu pasirinkimu su nardymo ir jūros baidarėmis.

Emeraldo baseinas

„Krabi Emerald Pool“ (Sa Morakot) yra unikali atrakcija pietinėje Tailando dalyje. Krabi yra gerai žinoma dėl išskirtinio gamtos grožio ir vienoje vietoje, kuriai reikia pateikti savo sąrašą, yra „Emerald“ baseinas „Thung Teao“ miško gamtos parke, neįprastas žemumų miškas, turtingas biologine įvairove, su gamtos taku ir kristalų tvenkinys. Įsikūręs Khao Pra-Bang Kram rajone, yra puiki vieta, kurioje galima rasti retų gyvūnų ir augalų rūšių, įskaitant Pitta Gurney paukštį, kuris kadaise buvo išnykęs. Miškas yra sodrus su senoviniais medžiais, besidriekiančiais iki dangaus, neįprastomis miško būtybėmis ir kalkakmenio papėdėmis, atsiveriančiomis į akinantį smaragdinį baseiną. Netoli „Ban Bang Teao“ yra parko biuras, kuris siūlo tam tikrą informaciją, nors jų pagrindinis tikslas yra užtikrinti, kad būtų nevykdoma medžioklės ir kad ši natūraliai graži šventovė nepatirtų jokios žalos.

Koh Hong

Koh Hong yra Krabo pakrantėje esanti sala. Praleiskite savo dieną nieko nedarydami, bet juokaudami ant smėlio. Ši nuostabi mažų salų grupė siūlo kvapą gniaužiančius kraštovaizdžius, minkštus balto smėlio paplūdimius, koralų rifus ir gražią lagūną. Čia galėsite mėgautis plaukimu, baidarėmis, nardymu, žvejyba, degintis, žygiuoti pėsčiomis ir rengti pikniką. „Koh Hong“ yra „Than Bok Khorani“ nacionalinis parkas ir jis yra atidarytas tik dienos vizitams, neleidžiama apsilankyti naktį.

Wat Tham Sua (tigro urvas)

„Krabi Tiger Cave“ siūlo tikrą dvasinę patirtį nuostabioje gamtos aplinkoje. Tigro olos šventykla arba Wat Tham Sua yra 5 km į šiaurės rytus nuo Krabi miesto centro. Tai vienas iš geriausių Tailando gamtos stebuklų, ir tai tikrai verta aplankyti. Čia šventykla yra natūralių kalkakmenio urvų, formuotų viduje įspūdingo uolos pėdoje. Pagrindiniame šventyklos urve yra gražių piktogramų, tačiau tikroji atrakcija čia yra „Budos pėdsakas“. Norėdami patekti į šią istorinę vietovę, reikia žygiuoti iki 1237 m. „Krabi Tiger Cave“ siūlo jums iššūkį. Tie, kurie užkopia viršų, yra kompensuojami su panoraminiais 360 laipsnių vaizdais. Panorama apima Andamano jūrą, dramatiškas kalkakmenio uolų formacijas ir žalius lietaus miškus. Taip pat rasite „Budos pėdsaką“, esantį ant terasos. Vizitas ypač stulbina saulėtekio ir saulėlydžio metu. Tai taip pat geriausias laikas pakilti ir išvengti šilumos.

Klong Thom karštieji šaltiniai

„Krabi Hot Springs“ - tai „karštosios versmės“, sukurtos į lygius roko kanalus, iš giliai įsišaknijusių terminių šaltinių, esančių vulkaninėse kamerose. Vanduo vidutiniškai siekia 35–40 laipsnių Celsijaus ir yra natūralių mineralinių druskų, kurios, kaip teigiama, išgydo visus sveikatos negalavimus, įskaitant reumatiką ir išialgiją. Jausmas yra visiškai atpalaiduojantis, o aplinka tikrai yra unikali, įsivaizduokite, kad sėdite vonioje, esančioje gamtoje, apsuptas akmenų ir miškų. Šios džiunglių vonios patenka į vėsią srovę, kuri puikiai tinka panardinimui ir nardymui. Įsikūręs maždaug 70 kilometrų nuo Krabi miesto, karštieji šaltiniai yra nedidelio džiunglių draustinio širdyje ir netoli Khao Phra Bang Khram gamtos rezervato. Įsikūręs tame pačiame rezervate kaip „Emerald“ baseinas ir „Thung Teao“ miško gamtos parkas, verta praleisti laiką.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: