Koh Lanta | Apie kurortą

Koh Lanta

Koh Lanta yra nedidelė sala Tailande, kurioje yra gražūs neryškūs paplūdimiai, istoriniai miestai, kriokliai ir džiunglės. Nepaisant grožio, Koh Lanta yra žinoma, kad yra palyginti tyli, lyginant su tokiomis vietomis kaip Koh Samui ir Phi Phi salos, kuriose piko sezono metu būna daug turistų. Taigi galite įsivaizduoti, kaip ramu Koh Lanta sezono metu! Tai atpalaiduojantis pabėgimas, tačiau su dar daugiau nuotykių.

Orai Koh Lanta. Kada keliauti?

Kovas yra karščiausias mėnuo Ko lanta, kurio vidutinė temperatūra yra 30 ° C (85 ° F), o šalčiausias - rugsėjo 28 ° C (82 ° F). Drėgniausias mėnuo yra rugsėjo mėn., Vidutiniškai 380 mm lietaus.

„Moo Koh Lanta“ nacionalinis parkas

Šis didelis gamtos draustinis, apimantis didžiąją dalį pietinės Koh Lanta Yai viršūnes, yra džiunglių, kalvų ir paplūdimių derinys. „Tanod“ paplūdimys yra žinomas kaip viena iš idiliškiausių vietų visame provincijoje. Net turizmo sezono piko metu galite atsipalaiduoti šiame paplūdimyje ir nematyti kitos sielos. Yra daugybė takų, kuriuos galima ištirti, taip pat senas švyturys, iš kurio galite matyti įspūdingą vaizdą į salą supančius azūrinius vandenis.

Koh Lanta urvai

Šimtmečių krituliai ir tekantis vanduo išgręžė plačius urvus minkštame Koh Lanta kalkakmenyje. Po pietų, praleistų tyrinėjant šiuos patrauklius urvus, yra nuostabi patirtis. Ekskursijos yra teikiamos už 200 batų vienam asmeniui, tačiau atkreipkite dėmesį, kad įdubimas yra sunkus ir gali būti netinkamas visiems. Jei esate sveikas ir nebijote nuotykių ir turite tvirtus batus, galėsite puikiai praleisti laiką per siaurus perėjimus, kirsti gilius plyšius ir netgi plaukti požeminiame baseine.

Gaminimo klasės

Jūs galite rasti maisto ruošimo klasę, kuri vyksta beveik visuose Lanta paplūdimiuose, ir gera žinia yra ta, kad standartai paprastai yra gana aukšti, o restoranai, kuriuose jie yra, verta aplankyti. Dauguma klasių prasideda po pietų ir siūlo galimybę paruošti ir valgyti kelis patiekalus, paprastai gurkšnodami malonius kokteilius. Išbandykite laiką Klongo Dao mieste (+66 (0) 75 684 590) arba Kantiang įlankoje (+66 (0) 75 665 058).

Nardymas

Visuotinai pripažįstama, kad nardymas Tailando vakaruose yra puikus, nes vanduo paprastai yra skaidrus, koralai ir rifai yra geros būklės ir yra daug mažiau narų. Andamanų jūroje gyvena įvairūs vandens gyvūnai, įskaitant vėžlius, leopardų ryklius, banginių ryklius, banginius, delfinus, taip pat daugybę rifų žuvų ir kitų vandens gyvūnų. Pati Koh Lanta daugiausia turi smėlėtus, seklius paplūdimius, kurie yra tinkami mokymuisi nardyti, bet jums reikia apžiūrėti nuo valties, kad surastumėte geriausius rifus. Nardymo sąlygos beveik visada puikiai tinka, kai šiltas, skaidrus vanduo ir labai mažai srovės ir bangų. Dėl to Lanta tapo fantastiška vieta pasimėgauti nardyti, tačiau ji taip pat turi urvus, urvas ir giliuosius vandenis, kad patrauktų patyrusius.

Lanta Muay Thai sporto salė

„Lanta Gym“ yra profesionali ir įdomi vieta mokytis „Muay Thai“. Jie turi įvairių instruktorių, kai kurių buvusių ir dabartinių čempionų kovotojų iš viso Tailando. Mokomi įgūdžiai ir metodai puikiai tinka asmeniškai, prieinamai. Pradedantys ir vaikai laukiami. Ateikite ir išbandykite šią įdomią Tailando patirtį. Be to, jie kiekvieną sekmadienį kovoja Williams stadione.

Tajų masažas

Sunku eiti bet kur Koh Lanta, nepastebėjus reklamuojamų masažų. Nuo paplūdimio salų iki aukštos kokybės kurortų „Lanta“ pasižymi įvairiais masažo standartais. Jei pasirinksite vieną paplūdimyje, paprašykite, kad būtų rekomenduojama, ir tikėkitės, kad jis bus pigus (apie 300 batų). Viešbučio SPA centrams siūloma daugiau vakarietiško masažo su lygiaverte kainų žyma, taigi geriausia vertė gali būti nukreipta į vieną iš nepriklausomų. „Dream Beach“ Long Beach mieste (tel .: +66 (0) 75 684 729) siūlomi geros kokybės SPA kokybės masažai, o „Manee Lanta“ Klongo Dao mieste (+66 (0) 81 597 5996) yra puikus ir gerbiamas Tailando masažuotojas, bet gali būti šiek tiek grubus!

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: