Koh Chang regionas | Apie Koh Chang regioną

Koh Chang

Tailando nacionalinio simbolio pavidalo ir nuo Trato provincijos, rytinėje šalies, besiribojančios su Kambodža, saloje sujungtas nepriekaištingas smaragdo spalvos vandenyno grožis, balti smėlio paplūdimiai ir sodrios atogrąžų džiunglės. Dėl savo pavydėtino poveikio Tailando įlankai, Koh Chang yra nepaliestų gamtos stebuklų, tokių kaip kriokliai, upių žiotys ir keliolika nesugadintų paplūdimių, kurių kiekvienas maitina įvairius keliautojus. Ir sparčiai augant įspūdingam gyvenamųjų vietų įvairovei, pradedant nuo biudžetui palankių namelių iki penkių žvaigždučių baseinų vilų, sala maloniai pasirodė kaip viena iš karščiausių egzotiškų išvykų, kurių jūs tiesiog negalite praleisti!

Orai Koh Chang. Kada keliauti?

Geriausias laikas keliauti į Koh Chang paplūdimio atostogoms yra sausas sezonas, nuo gruodžio iki kovo arba balandžio. Lapkritį paprastai lietus jau yra retas, bet tropinis ciklonas vis dar gali paveikti salą, o kovo ir balandžio mėnesiais karšta, o prieš musoniniai lietūs tampa dažnesni, todėl geriausias laikas - nuo gruodžio iki vasario mėn.

Žvejybos kaimai

Žvilgsnis į tai, kaip gyvena vietiniai gyventojai, apsilankykite žvejų kaimuose, esančiuose toliau į pietus nuo salos. „Bang Bao Bay“ yra viena iš didžiausių „Koh Chang“ žvejų bendruomenių. Nors esate ten, nepamirškite paragauti, kurios galėtų būti geriausios jūros gėrybės, kurias kada nors ragavote.

Kriokliai

Koh Chang yra apie 5 kriokliai. Populiariausi ir lengvai pasiekiami yra Klong Plu krioklys ir Thanmayom krioklys, abu esantys Klong Prao rajone. „Klong Plu“ krioklys yra vienintelis krioklys vakarų pusėje ir lengvai pasiekiamas dviračiu ar motociklu iš Baltojo smėlio ir Kai Bae paplūdimių. Šis krioklys yra apie 400 metrų nuo Klong Plu Ranger stoties.

Chao Por Koh Chang šventovė

Ne per toli nuo Ao Thammachat prieplaukos yra labai garbinga Chao Por ir Chao Mae Koh Chang šventovė (krikštatėvis ir Dievas). Legendoje teigiama, kad buvo atsakytos ir išpildytos daugelio maldos ir daugybė pageidavimų.

Jonvabalių stebėjimas

Gausiausius naktinius miškus apšviečiančius jonvabalius galima pamatyti salos mangrovėse vėlesniais mėnesiais (nuo lapkričio iki sausio). Pasivaikščiokite ar išsinuomokite valtį, kad paplaukiotumėte išilgai vandenų ir pasimėgautumėte šia stebuklinga patirtimi. Kreipkitės į viešbutį, jei norite gauti daugiau informacijos apie keliones ir valties nuomą.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: