Khao Sok | Apie kurortą

Khao Sok

„Khao Sok“ yra vienas didžiausių ir seniausių nacionalinių parkų visame pasaulyje. Būtent tai yra tikros džiunglės. Ir būtent čia jūs gausite galimybę paplaukioti kanojomis. Upė teka ramiai, per džiunglių namelius, senovinius medžius ir kitus egzotinius augalus. Medžiuose galite rasti miego gyvatę, o kartais beždžiones greta vandens. Dramblių stovykloje jautrūs ir besididžiuojantys gigantai jau laukia, kad parodytų savo namus. Aukštas virš žemės, vieno iš šių brangakmenių gale galite mėgautis geriausiu vaizdu į plantacijas, laukus ir visagales džiungles. Tai taip pat labai patogus būdas ištirti Khao Sok.

Kada aplankyti Khao Sok?

Khao Sok yra sudėtingas dalykas, kad jis yra Tailando pusiasalio viduryje, todėl oras abiejose pakrantėse veikia rajoną.  Sausas sezonas: nuo lapkričio iki balandžio, bet vis tiek pasirengęs lietui. Sausas sezonas yra geriausias laikas aplankyti Khao Sok. Drėgnas sezonas: nuo gegužės iki spalio,per šį laiką gana sunku aplankyti Khao Sok, nes daugelis dalykų yra uždaryti. Jūs vis dar galite eiti, bet jūsų veikla gali būti ribota.Khao Sok nacionalinis parkas yra suskirstytas į dvi dalis:1. Khlong Sok miestas2. Cheow Lan ežerasKhlong Sok miestasMiestas yra paprasčiausias parko ruožas, iš kurio pasieksite Phuket ir Khao Lak, ir greičiausiai ten pateksite į Khao Sok. Kaip ir bet kuris nacionalinis parkas, dauguma lankytojų yra turistai. Miestas yra nedidelis, tačiau turi daug restoranų, svečių namų, mažų patogumų parduotuvių, bankomatų ir pora barų. Pats miestas yra daugiau ar mažiau pagrindas parkui apžiūrėti, taigi ten nėra daug ką daryti, bet tai nėra bloga vieta praleisti porą naktų.

Cheow Lan ežeras

Įėjimas į Cheow Lan ežerą yra 65 km nuo Khlong Sok miesto, o parko ežero dalis yra tikėtina, ką jūs įsivaizduojate savo galvoje. Jei „Google“ vaizduose ieškote „Khao Sok“, tai yra parko dalis, kurią pamatysite.

Žygis nacionaliniame parke

Yra daug pėsčiųjų takų, kurie nuves jus mažais kriokliais ir plaukimo anga. Tačiau techniškai leidžiama tik 3 km įžengti į nacionalinį parką be gido. Jei norite eiti toliau, rekomenduojame išsinuomoti vadovą. Džiunglės tampa gana laukinės, ir jums bus sunku kartais suprasti, kur eiti.

Žygis vakarų take į Sawan krioklį

Yra daug mažų krioklių ir vietų plaukti palei taką, kuris yra lygiagretus upei. Pirmoji dalis yra puiki su didžiuliais bambuko medžiais ir, jei jums pasisekė, pamatysite, kaip beždžionės šokinėja virš jūsų. Maždaug 3 km žygyje yra maža pastogė, ​​kurioje pardavinėja vandenį, sodą ir šviežią ananasą užkandžiams. Po šios pastogės takas kartais tampa siauresnis ir sunkiau surandamas. Jei tęsite kelionę link Than Sawan krioklio, turėsite kirsti Sok upę. Mes nerekomenduojame tęsti kelionės be vadovo. Bendras kelias į vieną pusę yra 6 km.

Pasiplaukiojimas upe

Daugiau populiarus lietaus sezono metu, kai Sok upė yra aukštesnė, galite išsinuomoti valtis ir plaukti upe. Yra keletas kompanijų mieste, teikiančios transportą iki pradžios ir pasiėmimo. Trukmė: 1 - 1,5 val. Kaina: 400–500 batų vienam asmeniui.

Žygis pamatyti Rafflesia gėles

Gėlės žydi tik nuo gruodžio iki kovo, „Rafflesia“ gėlė yra viena didžiausių pasaulio gėlių, auganti iki vieno metro pločio. Šį žygį veda vadovas į nacionalinį parką (300 batų per dieną). Kelionė apima pervežimą į tako pradžią ir angliškai kalbančią gidą. Trukmė: 3-5 val. Priklausomai nuo gėlių vietos. Kaina: 900 batų vienam asmeniui.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: