Kančanaburio regionas | Apie Kančanaburio regioną

Kančanaburis

Čia rasite istorinių ekskursijų galimybių, taip pat sodrių atogrąžų dykumos vietovių, kur galite įvertinti unikalų gamtos grožį šypsenų žemėje. Kančanaburis kažkada buvo neolito civilizacijų vieta, kurią patvirtino senovinių visuomenių ir laidojimo vietų, iškastų čia. 20-ojo amžiaus viduryje miestas tapo žinomu kaip Kwai upės tilto, prieštaringos struktūros, kuria buvo remiamas Tailando ir Birmos geležinkelis karo belaisvių karo metu, namai. Gamtos mylėtojai taip pat ras daugybę dalykų. Apylinkėse yra keli nacionaliniai parkai, turintys galimybę pamatyti nuostabius krioklius; įspūdingus urvus; ir laukinių gyvūnų įvairovė, įskaitant laukinius gibonus, beždžiones ir paukščius. Įsikūręs tik nuo dviejų iki trijų valandų kelio automobiliu nuo didelių Bankoko lankytinų vietų, Kančanaburis yra lengvai pasiekiamas autobusu ar traukiniu.

Kada yra geriausias metų laikas keliauti į Kančanaburį Tailande?

Vidutiniškai temperatūra visada yra aukšta. Daug lietaus (lietaus sezonas) patenka į gegužės, birželio, liepos, rugpjūčio, rugsėjo ir spalio mėnesius. Kančanaburyje sausas laikotarpis sausį ir gruodį. Vidutiniškai šilčiausias mėnuo yra gegužės mėn. Vidutiniškai geriausias mėnuo yra gruodžio mėn. Rugsėjis yra drėgniausias mėnuo. Šį mėnesį reikėtų vengti, jei jums nepatinka lietus. Sausis yra sausiausias mėnuo.

Tiltas prie Kwai upės (Mirties geležinkelio tiltas)

Vadinamasis „Kwai upės tiltas“ dėl garsiojo to paties pavadinimo filmo, Mirties geležinkelio tiltas yra geriausiai žinomas istorinis orientyras Kančanaburi mieste. Jis buvo pastatytas per priverstinį britų, olandų ir amerikiečių karo belaisvių darbą Antrojo pasaulinio karo metu. Tiltas buvo Tailando ir Birmos „Mirties geležinkelio“ dalis, todėl jis buvo pavadintas dėl to, kad statant tiltą mirė daug žmonių. Japonijos pajėgos prižiūrėjo projektą, nes geležinkelis būtų padėjęs tiekti savo karius, kurie kovojo su britais kaimyninėje Birmoje. Šiandien galite eiti ar važiuoti traukiniu per šį tiltą, kurio sekcijos yra iš originalios konstrukcijos.

Tailandas Birmos geležinkelio centras ir Kančanaburio karo kapinės

Tailando ir Birmos geležinkelio centro esami eksponatai puikiai apžvelgia geležinkelio istoriją ir žiaurias sąlygas, kurias patyrė kariai ir priverstiniai darbininkai. Skaudžios asmeninės sąskaitos, nuotraukos, artefaktai ir vaizdo įrašai apšviečia šią tamsią istorijos dalį nuo Japonijos invazijos iki kai kurių išgyvenusių po karo gyvenimo. Apžiūrėję visus muziejaus eksponatus, pasieksite trumpą pasivaikščiojimą per gerai prižiūrimą Kančanaburio karo kapines per gatvę. Tai taip pat žinoma kaip „Don-Rak“ karo kapinės, tai yra galutinis beveik 7000 britų, olandų ir Australijos kalinių, mirusių geležinkelio statyboje, poilsio vieta. Pasivaikščiojimas po kapus ir skaitymas užrašų gali būti emocinė patirtis, ypač kai suprantate, kokie jauni kai kurie kaliniai.

„Hellfire Pass & Memorial“ muziejus

„Hellfire Pass“ yra 500 metrų ilgio uolos dalis, kurią 1000 kalinių kalinių iškasė (ranka), kad nutiestų kelią mirties geležinkeliui. Septyni šimtai šių vyrų mirė per 12 savaičių kasimo laikotarpį. Šiandien galima pasivaikščioti senąja geležinkelio keliu į džiungles (kuri trunka apie 4–5 valandas) ir apsilankykite memorialiniame muziejuje, pagerbiančiame tuos, kurie mirė. Australijos vyriausybė įsteigė „Allied POWS“ garbei, todėl muziejaus pasakojimai apie šių vyrų istorijas yra pasakojami artefaktuose, įrankiuose, nuotraukose ir multimedijos ekranuose. Garso ausinės yra labai rekomenduojamos.

Eravano nacionalinis parkas

„Jungly Erawan“ nacionalinis parkas suteikia raminamą atmosferą kai kuriems Kančanaburio istoriniams lankytiniems objektams, o vaizdingas septynių pakopų Erawan krioklys yra labai žinomas. Vanduo pakyla kalnuose ramioje aplinkoje, apsuptas sodrios augalijos ir kalkakmenio kalnų. Gražus pėsčiųjų takas veda iki kritimo viršūnės, o turkio spalvos baseinai yra puiki vieta, kur galite atsipalaiduoti karštą dieną. Nuplaukite kojas vandenyje, ir jūs galite pajusti žuvis švelniai nardančias pro pirštus. Atkreipkite dėmesį į kitus nacionalinio parko laukinius gyvūnus, įskaitant dramblius, gibonus ir kobras. Taip pat galite grožėtis senoviniais stalagmitais ir stalaktitais. Stenkitės atvykti anksčiau, jei norite aplenkti kelionių autobusus.

Dramblių pasaulis

Dauguma žmonių atvyksta į Tailandą, tikėdamiesi turėti dievišką patirtį su drambliais, Tailando gerbiamiausiu gyvūnu, patirtimi. Elephant's World suteikia lankytojams galimybę tai padaryti etiniu būdu. Dramblys čia yra gerai prižiūrimas. Vietoj to, kad sėdėtumėte ant dramblio ar žiūrėtumėte jų pasirodymus, jūs praleidžiate dieną gyvulių aptarnavimui – ruošdami jiems maistą ir maudydami juos upėje. Tai būdas gerai praleisti laiką su gyvūnais jiems nedarant žalos.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: