Dubajaus regionas | Apie Dubajaus regioną

Šiame emyrate persipina Rytų paslaptys ir šiuolaikiškos technologijos bei gyvenimo standartai. Šalia parduotuvių, siūlančių pažangiausios technikos gaminius, madingiausius drabužius, išsidėsčiusios jaukios krautuvėlės, kuriose galima įsigyti tradicines rytietiškas prekes.

Dubajus - tai miestas, kuriame klesti verslo centrai, poilsiautojus traukia švariais smėlio paplūdimiais ir prabangiais viešbučiais bei aukšto lygio aptarnavimu garsėjanti kurortinė zona, o kiti mėgaujasi galimybe apsipirkti garsiausių prekinių ženklų parduotuvėse. Dubajuje neretas „apanka“ nuo įspūdingai suprejoktuotų dangoraižių ir milžiniškų prekybos centrų. Čia pastatyta garsioji Dubajaus burė, sukurtos įspūdingos dirbtinės palmių formos salos, begalė naktinių klubų. O kur dar aukso bei prieskonių turgūs, egzotiškais augalais ir įvairiausiomis pramogomis garsėjantys poilsio parkai, zoologijos sodas, keletas pramogų ir vandens atrakcionų parkų. Beje, vienas iš jų yra pripažintas vienu iš techiškai tobuliausių parkų pasaulyje!

Ne veltui, Dubajus vadinamas stebuklų ir pasakų vieta.

Poilsinės kelionės Dubajuje su Teztour nuo 526 EUR:

mygtukas

Poilsinės kelionės Dubajuje su Novaturu nuo 595 EUR:

 mygtukas

Orai Dubajuje. Kada keliauti?

Karščiausias mėnuo Dubajuje – rugpjūtis. JO metu vidutinė temperatūra yra 36C. Vėsiausias mėnuo – sausis su 19C. Ilgiausios 12 val. dienos – birželį. Drėgniausias mėnuo – vasaris, kai vidutinis kritulių kiekis – 40 mm. Geriausias mėnuo maudynėms yra rugpjūtis, kai vidutinė jūros temperatūra siekia 33C.

Ką pamatyti Dubajuje?

Burj Khalifa – 828 m. aukščio. Tai aukščiausias pasaulyje statinys. Giedrą dieną vaizdas iš 124 aukšto apžvalgos aikštelės – tiesiog stulbinamas. Dar įspūdingesnis vaizdas iš 148 aukšto prabangaus salono „Dangaus viršūnėje“.

Dubajaus prekybos centras yra šalia Burj Khalifa. Čia viskam pamatyti neužtenka visos dienos. Šalia 1200 parduotuvių ir 150 restoranų čia yra teminis parkas, čiuožykla, didžiulis krioklys, muzikinis fontanas, akvariumas ir povandeninis zoologijos sodas.

Džumeiros palmė – tai dirbtinis palmės formos salynas, vienas didžiausių žmogaus sukurtų salynų pasaulyje. Čia daugybė aukščiausios klasės viešbučių. Čia patekti lengva dėl bėgių sujungtų su pagrindine žemyno tramvajų sistema.

Dubajaus užutėkis – tikroji Dubajaus širdis. Čia buvo įsikūrusi Bani Yas gentis ir čia vystėsi pagrindinės tuometės Dubajaus ekonomikos formos – perlų rinkimas ir žvejyba. Šiandieną šioje vietoje įsikūręs Dubajaus muziejus, taip pat labirintiškos aukso, prieskonių ir tekstilės turgaus gatvelės. Esant užutėkyje verta paplaukioti tradiciniu laivu - abra.

Aitvarų paplūdimys – puiki vieta išbandyti savo vandens sporto gebėjimus ir ne tik. Verta paragauti glotnučių iš vieno iš daugelio kavinių ir restoranų įsikūrusių prie pat paplūdimio, stebėti dviratininkus ir riedlentininkus riedlenčių parke ar pažaisti tinklinį. Čia malonu praleisti visą dieną dėl daugybės paplūdimio užsiėmimų ir nuostabaus Burj Al Arab vaizdo.

Dubajaus prieplauka – pati didžiausia žmogaus sukurta prieplauka pasaulyje. Čia verta pasivaikščioti ir apžiūrėti didžiausius blokinius namus ar pamatyti prieplauką iš vandens plaukiant nuo jachtklubo.

Dykuma yra 20 min. kelio nuo miesto centro. Galima sudalyvauti dykumos safaryje su keturračiais arba smėllentėmis ir išmėginti jojimą kupranugariais. Arba galima po dykumą pasivažinėti patiems.

Al Fahidi istorinis rajonas Bur Dubajuje yra vienas seniausių rajonų mieste. Geriausia po jį pasivaikščioti pėsčiomis ir patirti praėjusių amžių nostalgiją tarp tradicinių vėjų bokštų ir vingiuojančių gatvelių. Galima apsilankyti Šeicho Machomedo centre (Sheikh Mohammed Centre for Cultural Understanding (SMCCU)), kur galima susipažinti su vietine kultūra: pamėginti pasimokyti arabų kalbos, sudalyvauti paveldo turuose ar apsilankyti mečetėje su gidu.

Madinat Jumeirah išvertus reiškia „Džumeiros miestas“. Šis kompleksas įkvėptas senovinės tvirtovės. Jame yra prabangių viešbučių, turgus, teatras, 44 restoranai ir salonai. Apžiūrėti vandens kelius ir architektūrą galima tradiciniais mediniais laivais – abromis.

Norėdiami įsigyti kelionę žiūrėkite čia:

Poilsinės kelionės Dubajuje su Teztour nuo 526 EUR:

mygtukas

Poilsinės kelionės Dubajuje su Novaturu nuo 595 EUR: 

mygtukas

 

 

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: