Chiang Rai regionas | Apie Chiang Rai regioną

Chiang Rai

Daugelis keliautojų galvoja apie Chiang Rai kaip taikią provinciją, kurioje yra labai mažai kalnų pėsčiųjų ir kalnų genčių apsilankymų. Iš tiesų, Chiang Rai siūlo daug daugiau veiklos. Kadangi pagrindinė tema yra ekoturizmas, čia jūs rasite daug gamtos . Nors „Doi Mae Salong“ ir „Auksinis trikampis“ idealiai tinka kelionėms vienai nakčiai ir namuose, esančiuose kalnų genčių kaimuose, jums tikrai nereikia eiti toli, norėdami patirti vietovės nuotykius. „Mae Kok“ upė - tai vienas iš pradžios taškų kelionei aplankyti paslėptus krioklius, karštus šaltinius, urvus ir piliakalnių kaimus netoli miesto. Galite užsakyti ilgą ekskursiją ir pritaikyti savo maršrutą, kad būtų įtraukta kuo daugiau lankytinų vietų. Tada yra ir kitų ekskursijų, pavyzdžiui, golfas, sveikatingumo SPA patirtis, dviračių sportas arba šventyklos išvykos ​​tramvajais.

Urvai

Jei nebijojate tamsos ir pasivaikščioti į nežinomą vietą, pabandykite Chiang Rai Wat Tham Pla („Fish Cave Temple“, bet taip pat vadinamas „Monkey Temple“). Eikite į didžiulį urvą apie 13 km į pietus nuo Mae Sai, šis urvas yra ant kietos kalvos už pagrindinio šventyklos pastato. Pakilkite apie 200 pakopų, ir jūs būsite nustebinti ryškus kalkakmenio sienos, žalios spalvos abiejose pusėse. Viduje urvas yra juodas, su dviem didelėmis kameromis, kuriose yra Birmos stiliaus brangakmenio Bhudda vaizdas. Išeikite iš kito galo, ir laukia daugybė kelio, taip pat visapusiškas vaizdas į žalias džiungles, ribojančias Tailandą, Birmą ir Laosą - Auksinis trikampis. Arčiau Chiang Rai yra Tham Phra (Budos urvas), yra prie Kok upės kranto, prie kurio galima nueiti ilgą kelią iš C.R. Viduje ji turi budistų šventovę su daugiau nei 80 senovinių Budos vaizdų.

Miesto kelionė tramvajumi

Jei lankotės Chiang Rai nuo lapkričio iki sausio, pasinaudokite ekskursijų tramvajais, kurie važiuoja fiksuotu maršrutu iki devynių populiarių lankytinų vietų. Nuo „King Mengrai“ paminklo tramvajus sustos, nueikite iki Chiang Rai kultūros centro, Wat Phra Singh, Wat Phra Kaew, Wat Doi Ngam Muang, Wat Phra That Doi Jongo, Wat Ming Muang, Chiang Rai laikrodžio bokšto ir Tung sodų , prieš baigiant maršrutą. Tramvajumi galite pasiekti bet kurį maršruto tašką. Paslauga yra nemokama.

Dviračių sportas

Vienas iš geriausių būdų įvertinti „Chiang Rai“ kaimišką foną ir idilišką gyvenimo tempą - dviračių sportas gali būti tiek įdomus. Miesto teritorija yra gera pradžia laisvalaikio dviratininkams, nes ji yra gana lygi ir saugi. Patyrę dviratininkai gali pasirinkti vieną iš nuotykių dviračių turų, kurie nuves juos į kalnus į nutolusią dykumą, važiuodami nešvariais keliais, nelygiais mediniais tiltais ir tvirtais kalvotais takais. Vieną naktį vykstantys dviračių turai yra iššūkis ir gali trukti nuo dviejų iki penkių dienų arba ilgiau, jei norite. Jie dažnai derinami su ekskursijomis išilgai Aukso trikampio, dramblių stovyklų ir etikos kalnų bendruomenių.

Apsilankymai kalvose

Tai yra šešių didžiausių Tailando etninių kalvų genties namai. Chiang Rai yra ideali vieta kelionėms, norint aplankyti įvairius aukštumų kaimus. Vienas iš geriausių būdų planuoti savo vizitus yra per PDA Chiang Rai, kuri organizuoja keletą ekskursijų, nuo dienos iki trijų dienų. Keletas iš šių ekskursijų jungia dramblių pėsčiųjų ir ilgų uolų keliones su nakvynėmis genčių kaime, kur turėsite galimybę sužinoti apie pragyvenimą ir kultūrą. Visas pelnas bus naudojamas PDA bendruomenės plėtros veiklai remti

Mae Kok upės kelionė

Per 130 km ilgio „Mae Kok“, esantis iš vakarų į rytus, siūlo malonią ekskursijų patirtį. Jis kilęs iš Čiangmajaus šiauriausio Ban Tha Ton rajono ir per kalnus, begalines bananų giraites, etines kalnų gentis ir natūralias karštąsias versmes. Visa kelionė nuo „Tha Ton“ iki „Chiang Rai“ trunka keturias valandas laive, kurį galite užpildyti viename ruože arba derinti su naktinėmis džiunglių kelionėmis, kad apsilankytumėte įvairiose etninėse kalvinėse gentyse ir karštose versmėse. Trumpose kelionėse laivu Chiang Rai taip pat galima apsilankyti tiems, kurie praleidžia trumpą laiką arba pageidauja pritaikyti maršrutą.

Gamtos karštosios versmės

Kartu su vaizdingais Chiang Rai kalnų vaizdais, patirtis paliks tokius įspūdžius, kad norėsite grįžti atgal. Artimiausi karštieji šaltiniai prie Chiang Rai miesto yra „Pong Phra Baht“ karštas šaltinis, vos už 7 km. Vandens temperatūra yra 48-50 laipsnių Celsijaus, nepakankamai karštas kiaušinio virimui (populiari veikla bet kurioje karštame šaltinyje). Čia galite išsinuomoti privatų kambarį ir pasimėgauti pėsčiomis iki Pong Phra Baht krioklio. Jei pageidaujate natūralios aplinkos, nueikite į Huay Mak Liem ir Pha Serd karštus šaltinius, maždaug 20 km nuo miesto, kur galite nuplaukti ir tuo pačiu metu pasimėgauti aplinkinėmis kalnų atmosferomis.

Kriokliai

Dauguma Chiang Rai krioklių yra nacionaliniuose parkuose. Tik 17 km į pietvakarius nuo miesto centro, Khun Korn krioklys yra aukščiausias ir, žinoma, įspūdingiausias krioklys Chiang Rai. 70 metrų aukštyje vanduo nusileidžia tiesiai, nusiųsdamas rūką, plaukiančias per dešimtis metrų. Išvažiavimas į krioklį yra pats svarbiausias akcentas, užtrunka apie 45 minutes išilgai 1,2 km ilgio miško kirtimo tako, per kurį keliauja keliose kaskados baseinuose ir per bambuko tiltus. Priešingai, bet ne mažiau gražus, Huay Mae Sai krioklys yra tarp Akha ir Lahu etninių kalvų bendruomenių, apie 19 km į šiaurės vakarus nuo miesto centro. Šis dviejų pakopų kritimas turi dar vieną baseiną, kuriame galite nuvykti į krantą ir taip pat idealiai tinka dramblių pasivaikščiojimamas.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: