Chiang Mai regionas | Apie Chiang Mai regioną

Orai. Kada keliauti?

Balandis yra karščiausias „Chang Mai“ mėnuo, kurio vidutinė temperatūra yra 30 ° C (86 ° F), o šalčiausias - gruodžio 22 ° C (71 ° F). Drėgniausias mėnuo yra rugpjūtis, vidutiniškai 200 mm lietaus.Paragaukite tailandietiškų patiekalųNuo „Pad Thai“ iki raudono kario iki „Som Tum“, Tailando maisto patiekalus yra verta mokytis, kaip gaminti. Jei norite sužinoti, kaip paruošti tradicinius tajų patiekalus, galite sėdėti virtuvėje, žiūrėdami virėją, ir ruoškite maistą kartu su juo, arba galite apsilankyti dešimt maisto gaminimo mokyklų Chiang Mai.

Apsilankykite kai kuriose šventyklose

Jei turite laiko matyti tik kelis iš jų, čia yra du populiariausi, labiausiai lankomi iš jų; Wat Chedi Luang ir Baltoji šventykla, Wat Rong Khun. Šių dviejų jūs negalite praleisti. Wat Chedi Luang yra akį traukiantis budistų šventykla, įsikūrusi centrinėje Chiang Mai miesto sienų vietoje. Baltoji šventykla, Wat Rong Khun, yra netradicinė budistų šventykla, įsikūrusi maždaug 2 valandos į šiaurę nuo Chiang Mai. Ir tai yra gryno baltumo vizija. Simbolizuoja grynumą, „Wat Rong Kuhn“ yra išklotas visame baltame ir tariamai įvykdys visus jūsų norus, jei keliausite čia.

„Doi Pui Tribal Village“ ir nacionalinis parkas

Doi Pui, 1,685 metrų virš jūros lygio, yra aukščiausias Doi Suthep-Pui nacionalinio parko viršūnė. Jis garsėja nuostabiais kriokliais, kuriuos lengvai pasieksite iš pagrindinio kelio. Tačiau vienas iš „Doi Pui“ lankytinų vietų turi būti „Hmong Tribal Village“, esantis mažiau nei penkių kilometrų nuo garsaus Wat Phra That Doi Suthep. Apsilankymas į šį kaimą yra nauja patirtis pamatyti genties kaimiečių privatų gyvenimą. Įvairios paukščių ir mažų žinduolių rūšys gyvena miškuose, tarp jų ir raudonųjų džiunglių vištų, fazanų, erelių, šernų ir makakų. Nacionalinis parkas „Doi Suthep-Pui“ turi daugybę krioklių, daugelis yra pasiekiami iš Mae Rim-Samoeng greitkelio į šiaurę nuo senamiesčio. Montha Tan krioklys, 730 m. Virš jūros lygio, turi devynis kaskadus. Kiti žymūs kriokliai yra „Tat Mauk“ krioklys ir „Mae Sa“ krioklys.

„Bo Sang“ amatų kaimas

„Bor Sang“ vidutinio dydžio amatų kaimas apie devynis kilometrus į rytus nuo senamiesčio specializuojasi popieriaus skėčių gamyba. Gerai žinomas dėl išskirtinės rankų darbo kokybės, taip pat gėlių dizaino. „Bo Sang Village“ skėčiai ir rankdarbiai žinomi visoje šalyje ir net užsienyje - tai, kad skėtis tapo vienu iš Chiang Mai simbolių. Čia rasite daugybę rankomis nudažytų skėčių, mažų skėčių, didelius sodų ar terasų skėčius ir kitus rankų darbo gaminius, pagamintus iš įvairaus dizaino ir priimtinomis kainomis.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: