Cebu salos regionas | Apie Cebu salos regioną

Cebu - sostinė to paties pavadinimo provincijos pietinėje Filipinų dalyje ir pirmoji ispanų įkurta gyvenvietė šalyje. Mieste yra apie 700.000 gyventojų, o visoje metropolio teritorijoje gyventojų skaičius viršija du milijonus.

Cebu - antras didžiausias Filipinų ekonomikos centras, įsikūręs salos rytinėje pakrantėje. Miesto ekonominį pagrindą formuoja pramonė, laivyba ir turizmas. Taip pat tai yra pagrindinis laivybos centras, kuriame įsikūrę per 80 % šalies laivybos bendrovių. Cebu oro uostas yra pagrindinė susisiekimo oru įstaiga esanti už Manilos ribų. Tai viena iš didžiausių salų Filipinų salyne. Ji apsupta daugybės mažesnių salelių - daugelis iš jų labai pamėgtos turistų. Cebu salai būdinga sodri džiunglių augmenija, įspūdingi kalkakmenio uolynai, ilgi baltojo smėlio paplūdimiai ir žėrintis mėlynas vanduo. Daugybė turistų atvyksta į šią salą dėl nardymo, ši pramoga yra viena iš populiariausių Cebu ir Malapascua salose. Malapascua yra neabejotinai viena iš geriausių nardymo vietų šioje šalies dalyje, galinti didžiuotis spalvingais koralų sodais ir egzotine jūrų gyvūnija. Kiekvienais metais vis daugiau turistų atvyksta pasimėgauti šios šalies dalies gamtos stebuklais bei aukštos klasės apgyvendinimu. Cebu gali didžiuotis vienais iš geriausių viešbučių Filipinuose, įsikūrusiais ant jūros kranto. Be to, mieste yra puikiausių restoranų ir pramogų, įvertintų tarp geriausių šalyje. Tai vieta, tinkanti tiek praleisti medaus mėnesį, tiek poilsiauti su šeima, tiek savarankiškai keliauti. Puikūs smėlio paplūdimiai ir nepamirštamos pramogos daro Cebu idealia vieta poilsiui. Cebu ekonomika didžiąja dalimi priklauso nuo turizmo ir prekybos, todėl Cebu yra gerai išvystyta komunikacija ir bankų sistema.

Kiti Filipinų regionai:

Orai Cebu saloje. Kada keliauti?

Klimatą čia lemia musonai, todėl žiema sausa, o vasara drėgna. Pietuose palaipsniui pasikeičia į subekvatorinį klimatą. Pakrančių teritorijose per metus temperatūra svyruoja tarp 26-30 ° C, tačiau kalnuose būna vėsiau. Filipinuose oras labiau priklauso nuo kritulių kiekio. Musonų sezonas, prasideda rudens pabaigoje ir tęsiasi iki pavasario vidurio. Lietaus sezonas trunka beveik visą vasarą.

Ką pamatyti Cebu saloje?

Aguinid kriokliai. Cebu saloje esantys kvapą gniaužiantys kriokliai gal nėra tokie neaprėpiami, aukšti ar tokie įspūdingi, kaip kitose šalies vietose, bet tai nereiškia, kad jie mažiau mistiniai. Išties šios salos visi kriokliai pasižymi daugybe mistinių fenomenu, kaip įspūdingų formų akmenys, nuostabiomis vandens kompozicijomis ir stebuklinga aplinkine aplinka. Kriokliai yra įsikūrę ramioje Sambonijos apylinkėje, kuri yra 150 kilometrų nuo Cebu miesto. Aguinid kriokliai yra unikalūs tuom, kad tai nėra vienas krioklys, tai yra krioklių visuma, kuri driekiasi keletą kilometrų kartu su Tangbės upe.

Simalos šventykla. Simala, tai vieta skirta žmonėm kurie tiki stebuklais. Ši vieta žinoma, kaip šventykla, kuri turi antgamtinių galių. Šventosios Eucharistijos vienuolyne yra Sibongos bažnyčia skirta Marijos bhaktams. Bažnyčia yra labai populiari tarp tikinčiųjų ne tik todėl, kad laikoma stebuklingos Mergelės įvaizdžio namais, bet ir dėl to, kad vieta tikrai nuostabi ir įspūdinga. Vienuolynas yra vieta kur gyvena ‘Mga Monghe ni Maria’ (Marijos vienuoliai).

Taoistinė šventykla. Taoizmo šventykla yra skirta taoizmo religijos garbinimui, kuri vadovaujasi senovės kinų filosofo, Lao Zi, mokymusi. Šventykloje bhaktai atlieka ritualus. Vienas iš ritualų yra, kai vienas meldžiasi dievams, siekdamas, kad jo norai būtų išpildyti. Tokio pobūdžio ritualas susideda iš rankų plovimo, lankymasis koplyčios viduje basomis ir dviejų medienos blokų. Metus medinius blokus ir jei jie yra atsisukę aukštyn, tai reiškia, kad galima galvoti norą. Jei ne, tai reiškia, kad vis dar netinkamas laikas, kad būtų suteiktas noras, ir reikia sugrįžti į šventyklą kitą kartą. Šventykla yra privačiame „Beverly Hills“ padalinyje Cebu mieste. Ją galima pasiekti tik su asmeniniu automobiliu, taksi ar motociklu.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: