Borakajaus salos regionas | Apie Borakajaus salos regioną

FILIPINAI: BORAKAJAUS SALA

Borakajus yra maža sala Filipinuose, esanti maždaug 315 km (196 myliomis) į pietus nuo Manilos ir 2 km nuo Panay salos šiaurės vakaruose, Vakarų Visayas regione Filipinuose. Borakaujaus sala ir jos paplūdimiai gavo apdovanojimus iš daugybės kelionių leidinių ir agentūrų.

Žavinga Borakajaus atogrąžų sala yra viena iš geriausiai žinomų vietų pasaulyje. Saloje susipina platūs ir ilgi balto smėlio paplūdimiai, įspūdingos olos ir vešlios atogrąžų džiunglės. Borakajus turi puikią turizmo infrastruktūrą ir suteikia įvairias paslaugas, įskaitant geriausius viešbučius ir SPA kompleksus, restoranus patiekiančius šviežiausias jūros gėrybes ir puikias apsipirkimo galimybes. Žėrintys paplūdimiai suteikia begalinį pramogų pasirinkimą, įskaitant banglentes, nardymą, slidinėjimą vandeniu tempiant kateriui ir pasiplaukiojimą „Banana Boat“. Tiems, kurie mieliau pramogauja sausumoje, siūlomi žygiai pėsčiomis nuostabiais takais, kalnų dviračiai ir jodinėjimas. Golfo mėgėjai tikrai bus patenkinti profesionaliu 18 duobučių aikštynu, iš kurio atsiveria nuostabūs vaizdai. Ekskursija laivu yra vienas iš geriausių būdų pamatyti natūralų Borakajaus gamtos grožį. Lankytojai gali nusisamdyti vietinių burlaivių ir ištirti šį unikalų atogrąžų rojų.

Kiti Filipinų regionai:

Orai Borakajaus saloje. Kada keliauti?

Klimatą čia lemia musonai, todėl žiema sausa, o vasara drėgna. Pietuose palaipsniui pasikeičia į subekvatorinį klimatą. Pakrančių teritorijose per metus temperatūra svyruoja tarp 26-30 ° C, tačiau kalnuose būna vėsiau. Filipinuose oras labiau priklauso nuo kritulių kiekio. Musonų sezonas, prasideda rudens pabaigoje ir tęsiasi iki pavasario vidurio. Lietaus sezonas trunka beveik visą vasarą.

Ką pamatyti Borakajaus saloje?

Motag gyvasis muziejus. Motag gyvasis muziejus yra įsikūręs Barangay Montag, Aklan. Iki šios vietovės nusigauti užtrunka tik 11 minučių keliaujant nuo Caticlan oro uosto. Montag muziejus siekia išsaugoti paveldą ir gimtojo gyvenimo būdą, kad naujoji karta didžiuotųsi savo šaknimis. Muziejaus apsilankymas yra toli gražu, nei įprastinė Bokarajaus mieste vykstanti veikla. Čia jūs atrasite vietinių tradicijas ir kultūrą, pasinerdami į gyventojų kasdienybę, lankydami namus, kepdami ryžius, naudodami tradicines priemones, tradicinį ūkininkavimą, arimą, akėjimą ir sodinimą.

Arielio taškas. Arielio taškas yra kvapą gniaužianti vieta vystanti ekologinį turizmą, ši vieta yra įsikūrusi netoliese Borakajaus salos, kurią pasieksite plaukdami neilgą, vaizdingą kelione valtimi.  "Ariel's Point" yra puiki vieta, skirta Borakajaus keliautojams, norintiems pasimėgauti natūralia aplinka, su penkiomis nardymo platformomis (nuo 3 metrų iki 13 metrų aukščio) ir daugybe galimybių plaukioti, išbandyti baidarių sportą, nardyti paviršiumi su įranga. Pasigrožėti Filipinų grožiu taip pat kartu su kitais turistais. Svečiai gali pasiekti šią vietovę įsigiję 5 valandų dienos išvyką, į kurį yra įskaičiuota vaizdinga kelionė valtimis link Arielio taško, vietos paslaugos mokesčius, „BBQ“ švedišką stalą, neišsenkančius įvairiausių gėrimų rezervuarus, užkandžius ir visiškai visas Arielio taško teikiamas paslaugaus (nardymas nuo uolų, deginimosi plaustai, paviršutinio nardymo įranga, tradicines baidares). Kelionės išvyksta kasdien 11:15 nuo Arielio namo, kuris yra šalia 1 posto palei baltąjį paplūdimį.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: