Bohol salos regionas | Apie Bohol salos regioną

FILIPINAI: BOHOL SALA

Bohol sala yra viena iš įspūdingiausių vietų Filipinuose, taip pat vienas iš svarbiausių turistinių centrų. Viena iš priežasčių, kodėl ši sala yra tokia populiari, tai nepaliesti balto smėlio paplūdimiai ir šimtai kalkakmenio kalvų, kurios suteikia salai dramatišką panoramą. Atogrąžų miškai ir daugybė kvapą gniaužiančių krioklių yra dar viena priežastis, kodėl Bohol pritraukia lankytojų iš viso pasaulio. Šokolado kalvos yra vienas iš patraukliausių gamtos kūrinių Filipinuose. Daugybė lankytojų plūsta norėdami pamatyti pritrenkiančius tūkstančio kalvų nuklotų žalia žole vaizdus, kurios stebėtinai greitai nusidažo ruda spalva sausuoju metų laikotarpiu. Saloje yra daug bei įvairių apgyvendinimo galimybių, nuo nebrangių paprastų kambarių iki aukščiausios klasės prabangių apartamentų ir poilsiaviečių. Taip pat visame mieste yra išsidėstę daugybė užeigų ir restoranų bei puikių vietų apsipirkimui.

Kiti Filipinų regionai:

Orai Bohol saloje. Kada keliauti?

Klimatą čia lemia musonai, todėl žiema sausa, o vasara drėgna. Pietuose palaipsniui pasikeičia į subekvatorinį klimatą. Pakrančių teritorijose per metus temperatūra svyruoja tarp 26-30 ° C, tačiau kalnuose būna vėsiau. Filipinuose oras labiau priklauso nuo kritulių kiekio. Musonų sezonas, prasideda rudens pabaigoje ir tęsiasi iki pavasario vidurio. Lietaus sezonas trunka beveik visą vasarą.

Ką pamatyti Bohol saloje?

Šokolado kalvos. Šokolado kalvos yra neįprastas geologinis kalvų darinys Boholio regione Filipinuose. Iš viso taip išsidėstę yra apie 1260 vienodų kalnelių, kurie išsidėstę daugiau nei 50 kvadratinių kilometrų plote. Kalvos padengtos žalia žole, kuri paruduoja sausuoju laikotarpiu - nuo to ir kilęs šokoladinių kalvų pavadinimas.

Šokoladinės kalvos yra žymios pasaulyje ir vilioja turistus. Kalvos pavaizduotos regiono vėliavoje, taip pat įtrauktos į Filipinų turistams siūlomas aplankyti vietas ir yra siūlomos įtraukti į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą.

Geologai dar nerado vieningo paaiškinimo, kaip tokios netradicinės kalvos susiformavo. Populiariausia versija teigia, kad kalvos – nusistovėję jūrinių klinčių dariniai ant nelaidaus molio sluoksnio. Taip teigia ir bronzinė lentelė, kurią galima rasti užkopus 214 laiptelių iki kalvos viršūnėje esančios stebėjimo aikštelės.

San Jose katedra. San Jose katedra arba Švento Juozapo Darbininkų katedra yra pati gyvybingiausia bažnyčia tarp visų, nes ji yra komercinės paskirties pastatų ir įstaigų plote. Tagbilarano parapija yra viena iš pirmųjų šešių parapijų, įkurtų 1595 m. Jogailos misionierių, kurie atvyko į Boholą. 1767 metais buvo išaukštintas, kai šventasis Rev. Fr. Joaquin apsiėmė globoti šią vietą, ji tapo mėgiamiausia Jėzuitų tarpe iki kol jėzuitai buvo ištremti iš šalies. Nuo tos akimirkos Tagbilaran mieste kasmet gegužės 1 dieną yra švenčiama miesto šventė. Šios katedros lankytojų užimtumas yra akivaizdžiai didesnis, nei kitų panašių vietovių esančių mieste.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: