Bo Phut regionas | Apie Bo Phut regioną

Bo Phut iš tikrųjų yra dvi vietos: Bo Phut paplūdimys, kuris tęsiasi kelis kilometrus nuo Didžiosios Budos ir Maenamo paplūdimių, o galbūt viena seniausių vietų saloje, žavingas žvejų kaimas, kuris užima vidurinę paplūdimio dalį. „Fisherman's Village“ tęsiasi už Samui, kad būtų pati elegantiškiausia ir gerai išlikusi vieta saloje. Išsišakojusios senos medinės kinų parduotuvės, sujungtos su keliais šiuolaikiniais atitinkančiais pastatais, išlaiko ryškią Viduržemio jūros regiono jausmą. Tai turbūt turėjo daug įtakos su tuo, kad jis buvo pagrindinis Prancūzijos tolima gyvenvietė daugelį metų. Tarp parduotuvių yra keletas parduotuvių, parduodančių aukštos kokybės drabužius ir papuošalus. Apylinkėje yra ir nardymo parduotuvių, siūlančių akvalangą ar dienos nardymą į garsiąją Ang Thong jūrų parką, Sail Rock ar Koh Tao salą.

Orai Bo Phut. Kada keliauti?

Gegužė yra karščiausias mėnuo Bo Phut, kurio vidutinė temperatūra yra 30 ° C (85 ° F), o šalčiausias - sausis 26 ° C (79 ° F). Drėgniausias mėnuo yra lapkričio, vidutiniškai 430 mm lietaus. Geriausias mėnuo maudytis jūroje yra balandžio mėnesį, kai vidutinė jūros temperatūra yra 28 ° C (82 ° F).

Samui Didžioji Buda

Didžioji Budos šventykla yra ant mažos uolos saloje, esančios prie Koh Samui šiaurės rytų kampo. Vietiniu mastu žinomas kaip Wat Phra Yai, jo auksinė, 12 metrų sėdinčio Budos statula buvo pastatyta 1972 metais ir išlieka viena iš populiariausių salos vietų. „Koh Faan“ įsikūrusi didelė Budos šventykla pasiekiama keliu, jungiančiu jį su pagrindine sala. Didįjį Budą galima matyti kelių kilometrų atstumu ir dažnai yra pirmasis orientyras, kurį žmonės mato atvykstant į Samui.

Žvejų kaimas

„Fisherman's Village Walking Street“ dirba kiekvieną penktadienį nuo 17 iki 23 val. Jis yra siaurame paplūdimio kelyje ir gretimose gatvėse, čia renkasi pirkėjai iš viso Koh Samui. Daugelis prekystalių parduoda tuos pačius daiktus kaip ir Tailande, įskaitant 100 batų marškinius, paprastus papuošalus, rankines, akinius nuo saulės, kostiumus, suvenyrus, abejotino mechaninio patikimumo laikrodžius, abejotinos gamybos drabužius ir įtartinos kilmės elektros prekes.

Samui krokodilų ūkis

Samui krokodilų ūkis Bofute yra įspūdinga vieta, kur sužinosite daugiau apie Tailando krokodilus! Jie visi čia: krokodilai, kaimanai , sūraus vandens krokodilai, gyvatės, driežai, beždžionės ir kt. Ūkis užima 8 000 kv. M plotą ir yra netoli Samui tarptautinio oro uosto, maždaug šešių kilometrų į rytus nuo Bophut Fisherman's Village. Nuo 12:00 iki 17:00 žiūrovų įspūdžiai yra neužmirštami pamačius krokodilus ir gyvates. Šių parodų metu lankytojai gali žiūrėti į nieko nebijančius atlikėjus, nukreipiančius galvą į plačią atvirą gyvatės burną, kurie pabučiuoja karalių Kobras. Atkreipkite dėmesį, kad daugelyje vietinių gyventojų, turinčių laukinių gyvūnų Tailande (ir šiuo klausimu visame pasaulyje), sąlygos, kuriomis gyvūnai yra gydomi ir laikomi Samui krokodilų ūkyje, daugeliui gyvūnų laikomi žiauriomis sąlygomis.

Samui gokartas

„Samui Go-Kart“ yra įsikūręs Samui žiediniame kelyje, priešais Soi, vedantį į „Hansar Samui“ kurortą. Nuo 1993 m. Atidarytas „Samui Go-Kart“ yra 500 metrų ilgio, gerai suprojektuotas takelis, pažymėtas raudonomis ir baltomis dažytomis senomis padangomis, kurios saugo net nelaimingus vairuotojus kelyje. Galimi trys kartingo tipai: 5.5HP pradedantiesiems ir vaikams (jie gali pasiekti 40 km / h greitį); 13 HP kartų tiems, kurie turi kartingo vairavimo patirtį (jie gali pasiekti 75 km / h greitį); ir 25HP „Formulė 1“ lenktynininkams (jie gali pasiekti 125 km / h greitį!). Kainos yra atitinkamai 600 batų, 700 batų ir 1000 batų už 10 minučių kelio automobiliu pagal kartingo tipą (2014 m. Balandžio mėn. Kainos). Dvigubi kartai taip pat yra prieinami tiems, kurie norėtų važiuoti tandemu (tik 5.5HP ir 13HP) ir yra vėsioje, tamsesnėje žiūrėjimo vietoje su gėrimais ir užkandžiais žmonėms, kurie nenori vairuoti. „Samui Go-Kart“ siūlo nemokamą pervežimą į ir iš viešbučių.

„Bophut Hills“ golfo klubas

„Bophut Hills“ golfo klubas yra įsikūręs Samui žiediniame kelyje gražioje pakrantėje tarp Bophut ir Chaweng. 2006 m. Atidarytas garsus golfo aikštynas, architektas Piraporn Namatra, kuris taip pat suprojektavo Santiburi golfo aikštyną Koh Samui mieste - „Bophut Hills“ golfo klubas yra devynių skylučių parkas „27“, siūlanti iššūkį naujiems ir patyrusiems golfo žaidėjams. Kiekviena kurso skylė turi du „Tee“ - „Red“ (pradedantiesiems) ir „Blue“ (patyrusiems golfo žaidėjams) rinkinius - ir „Bophut Hills“ golfo klubo atmosfera yra gana įprasta, nes žaisti nereikia jokio ypatingo aprangos kodo. Galima išsinuomoti kokybišką įrangą, o klubas yra jauki vieta, kur golfo žaidėjai gali pasidalinti savo patirtimi ar pasiimti gėrimą ar valgį. Kainos yra gana prieinamos: 1700 batų kursui, įskaitant nuomos įrangą.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: