Bankokas | Apie kurortą

Bankokas (Bangkok) – pagrindiniai vartai į šalį, viena egzotiškiausių Rytų sostinių. Tai skurdo ir prabangos, šėlstančio naktinio gyvenimo ir nenurimstančios prekybos pasaulis. Prie modernių dangoraižių glaudžiasi skurdūs gyvenamieji kvartalai, miesto panoramą paįvairina didingos, auksu spindinčios šventyklos ir 140 sostinę raižančių kanalų. Bankokui niekas nelieka abejingas – arba įsimyli, arba neapkenčia.

Nuvykus į Bankoką, rekomenduojame aplankyti Karališkuosius rūmus, Smaragdinio Budos šventyklą, Gulinčiojo Budos statulą, įsigyti ekskursiją kanalais: pasigrožėti Wat Arun (Aušros šventykla), Karališkąja baržų kolekcija ir kanalų pakrančių nameliais, pamaitinti žuvis prie šventyklų. Vakare galėsite užsukti į tailandietiško bokso turnyrą, apsipirkti naktiniame turguje (Sylom night bazar), pasivaikščioti naktines pramogas siūlančiomis Patpong gatvėmis, užsisakyti tradicinę tajų vakarienę su nacionaliniais šokiais, vakarienę ant vandens plaukiant Chao Praya upe arba vakarienę viename iš Bankoko dangoraižių.

Orai Bankoke. Kada keliauti?

Balandis yra karščiausias mėnuo Bankoke, kurio vidutinė temperatūra yra 31 ° C (87 ° F), o šalčiausias - gruodžio mėn. 26 ° C (79 ° F). Drėgniausias mėnuo yra rugsėjo mėn., Vidutiniškai 220 mm lietaus. Geriausias mėnuo plaukti jūroje yra balandžio mėnesį, kai vidutinė jūros temperatūra yra 30 ° C (86 ° F)

Grand Palace & Wat Prakeaw

Didieji rūmai ir Wat Prakaew vadovavo visiems, kurie vaikščiojo šventose vietose. Pastatytas 1782 m., O 150 metų - Tailando karalių ir karališkojo teismo namai, „Grand Palace“ ir toliau turi lankytojų, su nuostabia architektūra ir sudėtingomis detalėmis. Wat Pra Kaew įtvirtina Phra Kaew Morakot (Emerald Buddha), šventą Budos vaizdą, kruopščiai iškaltą iš vieno smaragdo bloko.

Wat Arun (Aušros šventykla)

Įspūdingas Wat Arun didžiųjų bokštų siluetas yra vienas iš labiausiai žinomų Pietryčių Azijoje. Pirmąjį XIX a. Pusmetį sukurtame senovės khmerų stiliaus stiliaus stupoje, stilizuotame porceliano puošniame gėlių piešiniu, yra stulbinantis. Be jo grožio, Wat Arun simbolizuoja Rattanakosino periodo gimimą ir naujo kapitalo įkūrimą po Ayutthaya sumažėjimo.Wat Arun, žinomas kaip „Wat Chaeng“, įsikūręs į vakarus (Thonburi), Chao Phraya upės krantą. Tai yra viena iš nuostabiausių Bankoko bažnyčių, ne tik dėl savo upės kranto, bet ir dėl to, kad dizainas labai skiriasi nuo kitų šventyklų, kurias galite aplankyti Bankoke. Wat Arun (arba aušros šventykla) iš dalies yra sudaryta iš spalvingai dekoruotų bokštų ir stovi virš vandens. Wat Arun yra beveik tiesiai priešais Wat Pho, todėl jį labai lengva pasiekti. Nuo Sapphan Taksin valties prieplaukos galite nuvažiuoti prie upės katerio, kuris sustoja 8 prieplaukoje. Iš čia mažas pervežimo laivas nuplukdys jus iš vienos upės pusės į kitą tik už 3 batus. Įėjimas į šventyklą yra 100 batų. Šventykla dirba kasdien nuo 08:30 iki 17:30.

Plaukiojantis turgus

Visų plaukiojančių parduotuvių pradininkas Damnoen Saduak ir toliau siūlo autentišką patirtį, nepaisant vis labiau plūstančių turistų. Įsivaizduokite dešimtis medinių katerių, plaukiojančių, kiekvienas pakrautas šviežių vaisių, daržovių ar gėlių. Maisto tiekėjai užpildo savo laivus su kiaulėmis ir anglies grotelėmis, pasiruošę duoti dubenį makaronų arba jūros gėrybių. ,Nors šių dienų sandoriai labiau susiję su turistais, o ne vietiniais gyventojais, plaukiojančios parduotuvės, valtys vis dar pakraunamos tropinių vaisių ir daržovių, šviežių, paruoštų gėrimų kokosų sulčių ir vietinių maisto produktų, gaminamų iš plaukiojančių virtuvių, esančių tiesiai laive . Mėgaukitės atmosfera, nepergyvendami dėl kainų, pabandykite atsipalaiduoti ekskursijose su laivu „Damnoen Saduak“. Plaukiojančios parduotuvės yra Taling Chan turgus, Bang KuWiang turgus, Tha Kha ir Damnoen Saduak.

Kinijos miestas (Yaowarat)

„Chinatown“ yra spalvinga, egzotiška ir maloniai chaotiška teritorija, su prekyvietėmis ir tikriausiai didžiausia miesto parduotuvių. Pagrindinių švenčių, tokių kaip kinų Naujieji Metai ir Vegetariški festivaliai, metu šventės dinamiškumas ir dvasia plinta visame mieste kaip laukiniai gaisrai, ir jei atsidursite aplinkui, nepraleiskite galimybės apsilankyti Bankoko Kinijos mieste. Bankoko „Chinatown“ yra populiarus turistų traukos objektas. Dienos metu ne mažiau užimtas, nes pirkėjų minios nusileidžia ant šio 1 km juostos ir gretimos „Charoenkrung“ kelio. Suplanuokite savo vizitą didelių festivalių metu, pavyzdžiui, kinų Naujieji Metai, ir pamatysite geriausius Bankoko kinų kvartalus.

Wat Pho

„Wat Pho“ yra daugiau nei milžiniška Buda. „Wat Pho“ turi įspūdingą freskų, užrašų ir skulptūrų kolekciją, kuri įeina į įvairius dalykus, nuo karo iki astronomijos, archeologijos. Dideliame šventyklos komplekse yra apželdintas sodas su akmens skulptūromis, stulpais, dekoruotais glazūruotu porcelianu, suvenyrų parduotuvė ir tradicinės medicinos kolegija.Wat Pho (Nykstančios Budos šventykla), arba Wat Phra Chetuphon, yra už Emerald Budos šventyklos ir privaloma aplankyti bet kuriam pirmą kartą apsilankiusiam Bankoke. Tai vienas didžiausių šventyklos kompleksų mieste ir garsėja savo gigantiška Buda, kuri yra 46 metrų ilgio ir padengta aukso lapais. Tai taip pat puiki vieta tradiciniam Tailando masažui. „Wat Pho“ dažnai laikoma pirmaujančia masažo mokykla Tailande, todėl jūs tikrai esate gerose rankose. Nuo 2012 m. Gruodžio mėn. Įėjimas į šventyklą kainuoja 100 batų, o bet kuriuo metu galite apsilankyti nuo 08:00 iki 17:00.

Khao San kelias

Jei Bankokas yra miestas, kuriame rytai sveikina Vakarus, tuomet Khao San Road yra jų susidūrimo vieta, kur jie nusižengia pranašumui ir vienas kitam. Su keliautojais iš kiekvienos šiuolaikinio pasaulio kampo, elegantiški klubai, grojantys sudėtingais garsais, eklektiškomis rinkos prekystalėmis, VW kokteilių barais ir maisto produktais, pritaikytais Vakarų gomuriui, gali atrodyti aišku, kas laimėjo kovą. Vis dėlto, nesvarbu, ar esate prabangus (užsienietis), atviras Tailandas, jo nepriekaištinga energija be rūpesčių leidžia gerai praleisti laiką.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: