Antalija. Apie Antalijos kurortą

Informacija apie Antalijos kurortą, trumpas aprašymas apie Antaliją


Antalija - turkiškoji Rivjera, populiariausias Turkijos kurortinis regionas Viduržemio jūros pakrantėje. Antalija apima visą Antalijos įlankos pakrantės ruožą (657 km), su daugybe pliažų, uostų, senųjų miestų, ir yra dalijama į 15 rajonų.

Šiuolaikiška turizmo infrastruktūra užtikrina sąlygas poilsiui ir pramogoms. Regiono pakrantėje vienas paskui kitą išsidėstę populiariausi kurortai: AntalijaAlanijaKemerasSidėBelekas. Antalija turi gilią istorinę praeitį, apie ką liudija išlikę seniausieji paminklai: senųjų amfiteatrų, krikščioniškų bažnyčių ir tvirtovių griuvėsiai, apipinti mitais ir legendomis. Antalijos žemėje kadaise viešpatavo senoji Pamfilija, Likija, Lidija ir antikinis miestas Pergamonas, Romos imperija, Bizantija, Osmanų imperija, o šiandien - Turkijos Respublika.Poilsinės kelionės Antalijoje su Teztour nuo 358 EUR:

mygtukas

Poilsinės kelionės Antalijoje su Novaturu nuo 305 EUR:

mygtukas

Kiti Turkijos regionai:

Orai Antalijoje. Kada keliauti?

Antalija šiandien - tai tikras rojus poilsiui žavingos gamtos prieglobstyje. Šioje vietovėje per metus būna apie 300 saulėtų dienų, todėl maudymosi sezonas trunka nuo gegužės iki lapkričio mėnesio Antalijoje metų laikai egzistuoja tik kalendoriuje. Čia karaliauja tik du sezonai – pavasaris ir vasara. Žydras dangus ir krištolinė jūra kviečia mėgautis atostogomis. Pusmėnulio formos Antalijos įlanka ties kurortu – viena iš geriausių šalyje nardymo vietų.

Ką pamatyti Antalijos regione?

Antalijos miestas. Tai didžiausias kurortinis miestas Turkijos pietuose. Miestas išsidėstęs, ant stačių pajūrio uolų, pačiame įlankos krašte. Čia saulė šviečia apytiksliai 300 dienų per metus. Ši atostogų kryptis tinka ne tik poilsio ištroškusiems turistams, tačiau ir besidomintiems istorija, kultūra. 

Antalijos Archeologijos muziejus. Jeigu norite prasmingai praleisti dieną po stogu – geriausia vieta tai padaryti yra Antalijos archeologijos muziejus. Čia rasite įvairiausių eksponatų nuo seniausių laikų. Visi eksponatai yra iš Antaliios regiono ir eksponuojami chronologine tvarka. Muziejuje yra daug salių, kuriose istorija, dievai, imperatoriai, kapai, monetos ir kt. eksponatai laukia jūsų! 

Pamukkale – turkiškai reiškianti „medvilnės pilį“ iš tiesų ją ir primena. Žvelgiant į Pamukalę iš tolo ji atrodo kaip žydintys medvilnės laukai. Susiformavo jie, manoma, prieš 14 tūkstančių metų. Tuomet kalnų šlaitais žemyn tekantis druskingas vanduo, uolas apnešė storu kalnių sluoksnių, taip sudarydamas įspūdingus baltus, natūralius baseinus.  Šiandien čia iš viso yra 17 karštų vandens šaltinių, kuriuose temperatūra svyruoja nuo 35 iki net 100 laipsnių. Tai vienas svarbiausių Turkijos turistinių centrų, įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. 

Duden kriokliai. Duden kriokliai iš tiesų yra du atskiri traukos objektai Antalijoje. Aukštesnysis Duden krioklys (dar kartais vadinamas Kursunlu) puošia kelios mažos kaskados, esančios gražioje parko aplinkoje. Žemutinis Duden krioklys – reta galimybė pamatyti krioklį, kurio vanduo leidžiasi tiesiai į jūrą. Krioklius geriausia apžiūrėti anksti ryte, kuomet dar nėra daugybės turistų.

Poilsinės kelionės Antalijoje su Teztour nuo 358 EUR:

mygtukas

Poilsinės kelionės Antalijoje su Novaturu nuo 305 EUR:

mygtukas

pasitarkite...
Konsultantas 8 5 2430636 Kaune 8 37 240114 Klaipėdoje 8 46 420902 Darbo laikas:
I-V nuo 9 iki 19 val.
VI nuo 10 iki 16 val.
 
UP