Abu Dabio regionas | Apie Abu Dabio regioną

Abu Dabio miestas yra Jungtinių Arabų Emyratų sostinė. Čia įsikūrusi Prezidento būstinė. Emyratas yra pats didžiausias ir laikomas pačiu turtingiausiu iš visų septynių emyratų. Dėl gausios žalumos jis vadinamas „miestu-sodu“: čia daugybė išpuoselėtų parkų.

JAE sostinės įkūrimas nupasakotas legendoje, kuri teigia, kad medžiotojai persekiojo gazelę. Toji bėgdama išvedė juos į Persijos įlankos pakrantę, šoko į vandenį ir nuplaukė į salą. Medžiotojai sekdami iš paskos, pasiekė gėlo vandens šaltinį. Iš dekingumo, jie dovanojo gazelei gyvybę, o šalia šaltinio įkurtą gyvenvietę vėliau pavadino „gazelės tėvu;, kas arabiškai yra Abu Dabis.

Pastaruosius 20 metų Abu Dabis sparčiai vystėsi ir tai daro iki šiol, jis yra ne tik vienas intensyviausiai besivystančių miestų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Nors prieš trisdešimt metų čia nebuvo net vadentiekio, dabar klesti ultramodernioji architektūra, kuri puikiai dera su senosiomis Rytų tradicijomis.

Šiuolaikinis Abu Dabis - viena nuostabiausių pasaulio sostinių. Tai tarpatutiniu lygiu pripažintas ir įvertintas poilsio, pramogų ir sporto centras.

Pasitarkite
Kreipkis į specialistą ir susikurk kelionę pagal savo poreikius: