Atsakymą į užklausą pateiksime per 1-2 darbo dienas.
Jei norite atsakymo greičiau, susisiekite su mumis telefonu:
Vilniuje 8 5 2430637, Kaune 8 37 240114, Klaipėdoje 8 46 420902.

Singapūras ir poilsis Malaizijoje, Langkawi saloje

Poilsinė-egzotinė kelionė lėktuvu. Aplankomos šalys: Malaizija, Singapūras

 • Kaina nuo:
 • Išvykimo data:
 • Laisvos vietos:
Siųsti užklausą Rezervuoti »

Singapūras ir poilsis Malaizijoje, Langkawi saloje

Kelionės akcentai:

  • Aplankysite vieną tvarkingiausių Azijos didmiesčių - Singapūrą
  • Ilsėsitės egzotiškoje Langkawi saloje, kurioje laikas tarsi sustojęs

Programa

 • 1 diena

  VILNIUS – SINGAPŪRAS

  Patogus skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su persėdimu Helsinkyje.

 • 2 diena

  SINGAPŪRAS

  Apie 16 val. nusileidus lėktuvui Jus pasitiks oro uoste ir perveš į viešbutį, esantį šalia centro. Vakare turėsite laisvo laiko poilsiui. Tačiau tinginiauti nepatariame, nes šis kosmopolitiškas miestas Jūsų jau laukia. Siūlome pasigrožėti užburiančiais miesto vaizdais iš didžiausio (165 m) pasaulyje apžvalgos rato, pavakarieniauti tradicinėje užeigoje ar paskanauti autentiškų patiekalų iš vietinių kioskelių.

  Taip pat rekomenduojame pasivaikščioti po Singapūro mariną, kur pamatysite žymiuosius Super medžius, garsųjį Marina Bay Sands viešbutį, į kurį galima pakilti ir pavakarieniauti apsuptam stulbinančios miesto panoramos. Nakvynė Singapūre.

 • 3 diena

  SINGAPŪRAS (pusryčiai)

  Po pusryčių Jūsų laukia 4 val. trukmės pažintinė ekskursija po Singapūrą, kurią ves rusiakalbis gidas. Tai miestas, kuriame šiuolaikiškumas, pedantiška tvarka ir švara susipina su autentika, tradicijomis bei azijietiška dvasia. Net keturias oficialias kalbas (anglų, tamilų, kinų ir malajų) turinčiame mieste-valstybėje nuolat vyksta įvairiausios šventės, tačiau, palyginus su laisvu vakarų pasauliu, Singapūras turi itin „santūrią“ kultūros sistemą: į šalį negalima įsivežti kramtomosios gumos, į barus įleidžiami tik 23 m. sulaukę asmenys, o už kai kuriuos didžiuosius nusikaltimus vis dar gresia mirties bausmė. Turo metu pamatysite kinų kvartalą, kruopščiais rytietiškais motyvais puoštas šventyklas bei susipažinsite su miesto istorijos kaita. Kinų kvartalas – siauručių gatvelių, nedidelių parduotuvėlių ir triukšmingų prekeivių pilna istorinė Singapūro dalis. Tik įsivaizduokime: šalia šeimos verslu jau tapusių auksakalystės, medicinos ar arbatos parduotuvėlių stovi šiuolaikiški barai ir dideli prekybos centrai. Čia rasime visko, ko tik širdis galėtų geisti: neįprastų rytietiškų patiekalų, rūbų, suvenyrų, pasilinksminimo vietų... Taip pat šiandien pamatysime kruopščiais rytietiškais motyvais puoštų šventyklų, kurių reikšmė šalyje ypač didelė. Singapūre galima sutikti visų pagrindinių pasaulio religijų atstovų, čia nėra nei rasinės, nei religinės nelygybės. Pvz., vienas iš penkių Singapūro kinų gali būti krikščionis, kitas – ateistas, o likusieji budistai ar taoistai. Singapūro indai religingesni – tik 1 % visų indų yra ateistai, kiti meldžiasi hinduizmo (6 iš 10), islamo (2 iš 10) ar Krikščionybės Dievui. Pasibaigus ekskursijai mūsų lauks laisvas laikas. Norintieji galės grįžti į viešbutį ir pasimėgauti poilsiu, o visiems, ištroškusiems nuotykių ir pažinimo džiaugsmo, mūsų kelionių ekspertas mielai rekomenduos, ką galima nuveikti. Pasibaigus ekskursijai Jūsų laukia laisvas laikas. Patariame aplankyti geriausią pramogų vietų Singapūre – Sentosa salą, kurioje rasite egzotiškus paplūdimius, atrakcionų parką „Universal Studios“, pamatysite 1500 gyvų margaspalvių drugelių ir dar daugiau. Singapūras gali pasigirti kone geriausiu pasaulyje atogrąžų Zoologijos sodu, kur pamatysite baltuosius tigrus, galėsite pamaitinti drambliukus, ilganosius tapirus. Dėmesio verti dieniniai bei naktiniai safari, kuomet natūralioje aplinkoje bei laisvėje stebimi gyvūnai.  Nakvynė Singapūre.

 • 4 diena

  SINGAPŪRAS – LANGKAWI SALA (pusryčiai)

  Po pusryčių būsite pervežti į oro uostą, iš kurio apie pietus skrisite į Langkawi salą. Po maždaug 1 – 1,5 val. trukmės skrydžio atsidursite turtingoje tropikų apsuptyje, kur Jus pasitiks ir perveš į pasirinktą viešbutį poilsiui.  Langkawi malajiečių kalboje reiškia rausvai rudą erelį. Šis didingas paukštis į salas atkeliavo iš mistinių legendų, tad, pasakojama, šiandien jis, įsikūnijęs įvairiuose pavidaluose, akylai stebi atvykėlius. Virš Langkavi salyno sklando makabriški pasakojimai apie merginą, vardu Mašuri. Ji esą prakeikė vietovę už tai, kad anytos buvo nepelnytai apkaltinta nuodėme. Vyras pagal paprotį turėjo žmoną nužudyti. Jam dūrus peiliu sutuoktinei į krūtinę, pasruvo baltas kraujas. Tai reiškė, kad Mašuri nekalta. Prieš mirtį jauna moteris salą prakeikė septynioms kartoms.

  Atsižvelgiant į šios dramos metą, nuo Langkavi prakeiksmas pasitraukti turėjo apie 1990-uosius. Panašu, kad pasitraukė, o gal ir niekada nebuvo įsigaliojęs – bent dabar čia justi tik šviesios nuotaikos. Itin maloniai nuteikia kraštovaizdis: balto smėlio krantų juostą keičia džiunglėmis apaugusios kalvos ir ryžių laukai. Dar vienas rojaus lopinėlis Žemėje.

 • 5 – 10 d

  POILSIS LANGKAWI SALOJE (pusryčiai)

  Šias dienas Jūsų laukia poilsis Langkawi saloje, kurioje, laikas berods sustojęs. Langkawi sala–populiariausia poilsio vieta Malaizijoje. Tai didžiausia iš maždaug 100 to paties pavadinimo archipelago salų, esanti šiaurinėje Malaizijos dalyje. Sala nusipelnė turistų meilės už savo ilgus balto smėlio paplūdimius, švarų, skaidrų, žydros spalvos vandenį ir gerus viešbučius.

  Atostogautojams Langkawi saloje patariame aplankyti Kilim geo – parką, kuomet valtimi plauksite kanalais, užsuksite į šikšnosparnių bei krokodilų urvus, pamatysite įvairiausius driežus, grožėsitės išsikerojusiais mangrovių miškais, maitinsite erelius, pietausite žuvų fermoje ant vandens.

  Kita pramoga, verta dėmesio – tai pakilimas funikulieriumi ant Gunung Machinchang kalvos viršūnės ir grožėjimasis atsiveriančiais salos vaizdais. Nuo 708 metrų aukščio viršūnės kaip ant delno atsiveria salos panorama. Nereikia stebėtis, jei regimi nuostabūs vaizdai įkvėps naujiems ieškojimams. 

  Tačiau perspėjame – kelionė lijininiu keltuvu skirta tiems, ką aukštis iš tikrųjų maloniai nuteikia. Nusileidę galėsite aplankysite Rytų kaimelį, kuriame kasdienybė primena amatininkų ir prekeivių festivalį. Čia gausu ir tradicinių gaminių, ir užsienio kompanijų produktų, garsių prekės ženklų. Mėgstantiems romantiką rekomenduojame išvyką laiveliu „Sunset Cruise“ (liet. saulėlydžio kruizas), kuomet stebėsite vaizdingus saulėlydžius, apsupti žydros jūros bei tropinių miškų gausos. Norintys pasilinksminti turėtų traukti į salos pietuose esančią Džalan Pental gatvę, kur rasite barus, kavines, restoranus bei klubus.

 • 11 diena

  LANGKAWI – SINGAPŪRAS – VILNIUS (pusryčiai)

  Anksti ryte papusryčiausite ir važiuosite iki oro uosto, nuo kurio skrisite į Vilnių su persėdimu Singapūre.

 • 12 diena

  VILNIUS

  Atvykimas į Vilnių.

Keliautojų atsiliepimai0

Išvykimo datos

Pradžia Pabaiga Liko vietų
2018 birželis
Sek, Birž 24Ketv, Liep 5 10+
2018 liepa
Sek, Liep 1Ketv, Liep 12 10+
Sek, Liep 8Ketv, Liep 19 10+
Sek, Liep 15Ketv, Liep 26 10+
Sek, Liep 22Ketv, Rūgp 2 10+
Sek, Liep 29Ketv, Rūgp 9 10+
2018 rugpjūtis
Sek, Rūgp 5Ketv, Rūgp 16 10+
Sek, Rūgp 12Ketv, Rūgp 23 10+
Sek, Rūgp 19Ketv, Rūgp 30 10+
Sek, Rūgp 26Ketv, Rugs 6 10+
2018 rugsėjis
Sek, Rugs 2Ketv, Rugs 13 10+
Sek, Rugs 9Ketv, Rugs 20 10+
Sek, Rugs 16Ketv, Rugs 27 10+
Sek, Rugs 23Ketv, Spal 4 10+
Sek, Rugs 30Ketv, Spal 11 10+
2018 spalis
Sek, Spal 7Ketv, Spal 18 10+
Sek, Spal 14Ketv, Spal 25 10+
Sek, Spal 21Ketv, Lapkr 1 10+
Sek, Spal 28Ketv, Lapkr 8 10+
2018 lapkritis
Sek, Lapkr 4Ketv, Lapkr 15 10+
Sek, Lapkr 11Ketv, Lapkr 22 10+
Sek, Lapkr 18Ketv, Lapkr 29 10+
Sek, Lapkr 25Ketv, Gruo 6 10+
2018 gruodis
Sek, Gruo 2Ketv, Gruo 13 10+
Sek, Gruo 9Ketv, Gruo 20 10+
Sek, Gruo 16Ketv, Gruo 27 10+
Sek, Gruo 23Ketv, Saus 3 10+

Suplanuok savo svajonių kelionę!

Čia pateikiame mūsų rekomenduojamą programą, kurią galime koreguoti pagal Jūsų poreikius ir pageidavimus:

 • Mes galime pritaikyti kelionės pradžią bei pabaigą, sukurti individualų maršrutą specialiai Jums
 • Atsižvelgus į Jūsų norus, galime pasiūlyti kitus viešbučių, ekskursijų, lankomų objektų, skrydžių bei pervežimų variantus.

Susisiek su specialistu

8 700 11007

Siųsti užklausą

Mūsų rekomendacijos kelionės papildymui

Kelionės kaina nuo:
874 EUR
 

+ skrydis apie 650 EUR
su skrydžiu nuo 1524 EUR

 • Pateikta kaina žmogui dviviečiame kambaryje.
 • Kaina gali nežymiai svyruoti priklausomai nuo sezoninių viešbučio kainų.
 • Rekomenduojame užsisakyti kelionę iš anksto, nes galėsime surasti pigesnius aviabilietus.

VIEŠBUČIAI LANGKAWI SALOJE:

HOLIDAY VILLA BEACH RESORT&SPA 4*

BERJAYA RESORT 4*

langkawi_holiday_villa

langkawi_berjaya_1

4* viešbutis už 3* kainas. Visi kambariai turi balkonus ir vaizdą į jūrą. Įsikūręs prie vieno geriausių salos paplūdimių. Daugiau >>

Džiunglėse išdėlioti nameliai, privatus paplūdimys ir nuošali vieta daro šį viešbutį tobulu pasirinkimu poilsiui gamtos apsuptyje. Daugiau >>

KAINA nuo 1066 EUR + skrydis

KAINA nuo 1101 EUR + skrydis

 FRANGIPANI RESORT&SPA 4*

CENTURY LANGASUKA HOTEL 4*

langkawi_frangipani

langkawi_sheraton

400 metrų paplūdimio, daug erdvės lakstymui ir atskiri namukai - geras pasirinkimas šeimoms arba kelioms poroms. Daugiau >>

Užutėkyje įsikūręs viešbutis. Puikus aptarnavimas, patogi vieta ir geras spa centras. Daugiau >>

KAINA nuo 1206 EUR + skrydis

KAINA nuo 874 EUR + skrydis

THE ANDAMAN 5*

 THE DANNA LANGKAWI 5*

langkawi_sheraton

langkawi_Danna

Viešbutis įsikūręs šalia Datai paplūdimio, pripažinto devintu pagal gerumą visame pasaulyje. Nuostabi supanti vietovė, prabangūs, modernūs, tačiau su azijietiškais motyvais puošti kambariai bei daugybė pramogų.

Geriausiai įvertintas viešbutis Langkawi. Prabangūs numeriai, "infinity" baseinas, spa centras. Viskas ko reikia prabangiam poilsiui nuostabioje saloje. Daugiau >>

KAINA nuo 1311 EUR + skrydis

KAINA nuo 1416 EUR + skrydis

Į kelionės kainą įskaičiuota:

  • vidinis skrydis Singapūras - Langkawi sala - Singapūras;
  • Pasitikimas ir pervežimas į viešbutį Singapūre;
  • 2 nakvynės Singapūre, 3* viešbutyje;
  • pusės dienos ekskursija po Singapūrą su rusakalbiu / anglakalbiu gidu;
  • nurodytas nakvynių skaičius su pusryčiais viešbutyje Langkawi saloje.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

  • tarptautinis skrydis Vilnius - Singapūras - Vilnius (su vienu persėdimu) ~ 650 EUR
  • asmeninės išlaidos.
  • medicininių išlaidų draudimas.
  • papildomai siūlomos ekskursijos.
  • arbatpinigiai.

Pastabos:

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip - standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje.
  • Nuo 2017 m. liepos 1 d. viešbučiuose taikomas turistinis mokestis: 20 RM/nakčiai/už kambarį (~4 EUR) 5* viešbučiuose, 10 RM/nakčiai/už kambarį  (~2 EUR) 4* viešbučiuose, 5 RM/nakčiai/už kambarį  (~1 EUR) 3* viešbučiuose

Šią kelionę galima papildyti:

  • Išvyka į Kvala Lumpūrą
  • Poilsį galite pasirinkti ir kitoje Malaizijos saloje
UP
Išskleisti kelionių paiešką Suskleisti kelionių paiešką