Singapūras ir poilsis Malaizijoje, Langkavio saloje

Kelionės akcentai

 • Aplankysime vieną tvarkingiausių ir turtingiausių Azijos didmiesčių – Singapūrą
 • Ilsėsimės tropinėje Langkavio saloje, kurios paplūdimiai – vieni gražiausių pasaulyje
Nuo874
2021 05 16 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 650
su skrydžiu: 1524
Dėmesio! Keliaujant į Malaiziją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS – SINGAPŪRAS
Patogus skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su persėdimu Helsinkyje.
2
diena
SINGAPŪRAS
Nusileidus lėktuvui, mus pasitiks oro uoste ir būsime pervežti į viešbutį, esantį šalia centro. Vakare turėsime laisvo laiko poilsiui. Tačiau tinginiauti nepatariame, nes šis kosmopolitiškas miestas Jūsų jau laukia. Siūlome pasigrožėti užburiančiais miesto vaizdais iš didžiausio (165 m) pasaulyje apžvalgos rato, pavakarieniauti tradicinėje užeigoje ar paskanauti autentiškų patiekalų iš vietinių kioskelių.

Taip pat rekomenduojame pasivaikščioti po Singapūro mariną, kur pamatysite žymiuosius Super medžius, garsųjį Marina Bay Sands viešbutį, į kurį galima pakilti ir pavakarieniauti apsuptam stulbinančios miesto panoramos. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

3
diena
SINGAPŪRAS (pusryčiai)
Po pusryčių mūsų laukia ~4 val. trukmės pažintinė ekskursija po Singapūrą. Tai miestas, kuriame šiuolaikiškumas, pedantiška tvarka ir švara susipina su autentika, tradicijomis bei azijietiška dvasia. Net keturias oficialias kalbas (anglų, tamilų, kinų ir malajų) turinčiame mieste-valstybėje nuolat vyksta įvairiausios šventės, tačiau, palyginus su laisvu vakarų pasauliu, Singapūras turi itin „santūrią“ kultūros sistemą: į šalį negalima įsivežti kramtomosios gumos, į barus įleidžiami tik 23 m. sulaukę asmenys, o už kai kuriuos didžiuosius nusikaltimus vis dar gresia mirties bausmė.

Turo metu pamatysime kinų kvartalą, kruopščiais rytietiškais motyvais puoštas šventyklas bei susipažinsite su miesto istorijos kaita. Kinų kvartalas – siauručių gatvelių, nedidelių parduotuvėlių ir triukšmingų prekeivių pilna istorinė Singapūro dalis. Tik įsivaizduokime: šalia šeimos verslu jau tapusių auksakalystės, medicinos ar arbatos parduotuvėlių stovi šiuolaikiški barai ir dideli prekybos centrai. Čia rasime visko, ko tik širdis galėtų geisti: neįprastų rytietiškų patiekalų, rūbų, suvenyrų, pasilinksminimo vietų.. Taip pat šiandien pamatysime kruopščiais rytietiškais motyvais puoštų šventyklų, kurių reikšmė šalyje ypač didelė. Singapūre galima sutikti visų pagrindinių pasaulio religijų atstovų, čia nėra nei rasinės, nei religinės nelygybės. Pvz., vienas iš penkių Singapūro kinų gali būti krikščionis, kitas – ateistas, o likusieji budistai ar taoistai. Singapūro indai religingesni – tik 1 % visų indų yra ateistai, kiti meldžiasi hinduizmo (6 iš 10), islamo (2 iš 10) ar krikščionybės Dievui. Pasibaigus ekskursijai mūsų lauks laisvas laikas. Patariame aplankyti geriausią pramogų vietų Singapūre – Sentosa salą, kurioje rasite egzotiškus paplūdimius, atrakcionų parką „Universal Studios“, pamatysite 1500 gyvų margaspalvių drugelių ir dar daugiau. Singapūras gali pasigirti kone geriausiu pasaulyje atogrąžų Zoologijos sodu, kur pamatysite baltuosius tigrus, galėsite pamaitinti drambliukus, ilganosius tapirus. Dėmesio verti dieniniai bei naktiniai safari, kuomet natūralioje aplinkoje bei laisvėje stebimi gyvūnai.  Nakvynė viešbutyje Singapūre.

4
diena
SINGAPŪRAS – LANGKAVIS (pusryčiai) 
Po pusryčių būsime pervežti į oro uostą, iš kurio skrisime į Langkavio salą (Langkawi). Atsidursime turtingoje tropikų apsuptyje, kur mus pasitiks ir perveš į pasirinktą viešbutį poilsiui. Langkawi malajiečių kalboje reiškia rausvai rudą erelį. Šis didingas paukštis į salas atkeliavo iš mistinių legendų, tad, pasakojama, šiandien jis, įsikūnijęs įvairiuose pavidaluose, akylai stebi atvykėlius. Virš Langkavio salyno sklando makabriški pasakojimai apie merginą, vardu Mašuri. Ji esą prakeikė vietovę už tai, kad anytos buvo nepelnytai apkaltinta nuodėme. Vyras pagal paprotį turėjo žmoną nužudyti. Jam dūrus peiliu sutuoktinei į krūtinę, pasruvo baltas kraujas. Tai reiškė, kad Mašuri nekalta. Prieš mirtį jauna moteris salą prakeikė septynioms kartoms.

Atsižvelgiant į šios dramos metą, nuo Langkavio prakeiksmas pasitraukti turėjo apie 1990-uosius. Panašu, kad pasitraukė, o gal ir niekada nebuvo įsigaliojęs – bent dabar čia justi tik šviesios nuotaikos. Itin maloniai nuteikia kraštovaizdis: balto smėlio krantų juostą keičia džiunglėmis apaugusios kalvos ir ryžių laukai. Dar vienas rojaus lopinėlis Žemėje. Nakvynė viešbutyje Langkavyje.

5 – 10
dienos
POILSIS LANGKAWI SALOJE (pusryčiai)
Šias dienas Jūsų laukia poilsis Langkawi saloje, kurioje, laikas berods sustojęs. Langkawi sala–populiariausia poilsio vieta Malaizijoje. Tai didžiausia iš maždaug 100 to paties pavadinimo archipelago salų, esanti šiaurinėje Malaizijos dalyje. Sala nusipelnė turistų meilės už savo ilgus balto smėlio paplūdimius, švarų, skaidrų, žydros spalvos vandenį ir gerus viešbučius.

Atostogautojams Langkawi saloje patariame aplankyti Kilim geo – parką, kuomet valtimi plauksite kanalais, užsuksite į šikšnosparnių bei krokodilų urvus, pamatysite įvairiausius driežus, grožėsitės išsikerojusiais mangrovių miškais, maitinsite erelius, pietausite žuvų fermoje ant vandens. Kita pramoga, verta dėmesio – tai pakilimas funikulieriumi ant Gunung Machinchang kalvos viršūnės ir grožėjimasis atsiveriančiais salos vaizdais. Nuo 708 metrų aukščio viršūnės kaip ant delno atsiveria salos panorama. Nereikia stebėtis, jei regimi nuostabūs vaizdai įkvėps naujiems ieškojimams. 

Tačiau perspėjame – kelionė lijininiu keltuvu skirta tiems, ką aukštis iš tikrųjų maloniai nuteikia. Nusileidę galėsite aplankysite Rytų kaimelį, kuriame kasdienybė primena amatininkų ir prekeivių festivalį. Čia gausu ir tradicinių gaminių, ir užsienio kompanijų produktų, garsių prekės ženklų. Mėgstantiems romantiką rekomenduojame išvyką laiveliu „Sunset Cruise“ (liet. saulėlydžio kruizas), kuomet stebėsite vaizdingus saulėlydžius, apsupti žydros jūros bei tropinių miškų gausos. Norintys pasilinksminti turėtų traukti į salos pietuose esančią Džalan Pental gatvę, kur rasite barus, kavines, restoranus bei klubus.

5 – 10
dienos
POILSIS LANGKAVIO SALOJE (pusryčiai) 
Šias dienas mūsų laukia poilsis Langkavio saloje, kurioje laikas, atrodo, sustojęs. Langkavio sala – populiariausia poilsio vieta Malaizijoje. Tai didžiausia iš maždaug 100 to paties pavadinimo archipelago salų, esanti šiaurinėje Malaizijos dalyje. Sala nusipelnė turistų meilės už savo ilgus balto smėlio paplūdimius, švarų, skaidrų, žydros spalvos vandenį ir gerus viešbučius. Atostogautojams Langkavio saloje patariame aplankyti Kilim geo parką*, kuomet valtimi plauksite kanalais, užsuksite į šikšnosparnių bei krokodilų urvus, pamatysite įvairiausius driežus, grožėsitės išsikerojusiais mangrovių miškais, maitinsite erelius, pietausite žuvų fermoje ant vandens.

Kita pramoga, verta dėmesio – tai pakilimas funikulieriumi* ant Gunung Machinchang kalvos viršūnės ir grožėjimasis atsiveriančiais salos vaizdais. Nuo 708 metrų aukščio viršūnės kaip ant delno atsiveria salos panorama. Nereikia stebėtis, jei regimi nuostabūs vaizdai įkvėps naujiems ieškojimams. Tačiau perspėjame – kelionė lijininiu keltuvu skirta tiems, ką aukštis iš tikrųjų maloniai nuteikia. Nusileidę galėsite aplankyti Rytų kaimelį, kuriame kasdienybė primena amatininkų ir prekeivių festivalį. Čia gausu ir tradicinių gaminių, ir užsienio kompanijų produktų, garsių prekės ženklų. Mėgstantiems romantiką rekomenduojame išvyką saulėlydžio kruizu*, kuomet apsupti žydros jūros bei tropinių miškų gausos stebėsite vaizdingus saulėlydžius. Norintys pasilinksminti turėtų traukti į salos pietuose esančią Džalan Pantai (Jalan Pantai) gatvę*, kur rasite barus, kavines, restoranus bei klubus. Nakvynė viešbutyje Langkavyje.

11
diena
LANGKAVIS – SINGAPŪRAS – VILNIUS (pusryčiai) 
Šiandien vyksime iki oro uosto, iš kurio skrisime į Singapūrą, o iš ten – į Vilnių.
12
diena
VILNIUS
Grįžimas į Vilnių. 
Nuo874
2021 05 16 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 650
su skrydžiu: 1524

Apie Malaiziją

Malaizija – šalis, kuri skiriasi nuo kitų šio regiono šalių unikaliu egzotikos, daugiaamžės kultūros ir aukščiausio lygio išsivystymo dariniu. Šioje šalyje stebėtinai persipynė senovė ir dabartis.Žavingoji Malaizija vilioja ir patyrusius keliautojus, ir naujokus – visus, kurie stengiasi atrasti jos grožybes. Malaizija – tai antroji, po Singapūro, ekonomiškai išsivysčiusi šalis regione. Čia

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Malaiziją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 4* žvaigždučių viešbutyje turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu (9 nakvynės: 2 nakvynės Singapūre, 7 nakvynės Langkavio saloje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (9 pusryčiai);
 • Vietinis skrydis Singapūras – Langkavis – Singapūras;
 • Rusakalbio / anglakalbio (pasirinktinai) gido paslaugos Singapūre;
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Programoje nurodyti pervežimai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Singapūras – Vilnius (kaina ~ 650 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~ 20 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos* (pakilimas funikulieriumi ant Gunung Machinchang kalvos – ~10 EUR/asm., plaukimas Kilim geoparke – ~30-50 EUR/asm., saulėlydžio kruizas Langkavyje su vakariene – ~50-70 EUR/asm.);
 • Kurorto mokesčiai;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje. 
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie anglakalbės / rusakalbės grupės.
 • Malaizijos viešbučiuose taikomas turistinis mokestis: 20 RM/nakčiai/už kambarį (~4 EUR) 5* viešbučiuose, 10 RM/nakčiai/už kambarį  (~2 EUR) 4* viešbučiuose, 5 RM/nakčiai/už kambarį  (~1 EUR) 3* viešbučiuose.

Kelionę galima papildyti

  • Išvyka į Kvala Lumpūrą;
  • Poilsį galite pasirinkti ir kitoje Malaizijos saloje.

Apgyvendinimo variantai

HOLIDAY VILLA BEACH  RESORT & SPA 4* »

KELIONĖS KAINA: nuo 1066 EUR + skrydis

4* viešbutis už 3* kainas. Visi kambariai turi balkonus ir vaizdą į jūrą. Įsikūręs prie vieno geriausių salos paplūdimių. Daugiau >>

BERJAYA RESORT 4* »

KELIONĖS KAINA: nuo 1101 EUR  + skrydis

Džiunglėse išdėlioti nameliai, privatus paplūdimys ir nuošali vieta daro šį viešbutį tobulu pasirinkimu poilsiui gamtos apsuptyje. Daugiau >>

FRANGIPANI RESORT & SPA 4* »

400 metrų paplūdimio, daug erdvės lakstymui ir atskiri namukai - geras pasirinkimas šeimoms arba kelioms poroms. Daugiau >>

KELIONĖS KAINA: nuo 1206 EUR  + skrydis

CENTURY LANGASUKA HOTEL 4* »

KAINA nuo 874 EUR + skrydis

Užutėkyje įsikūręs viešbutis. Puikus aptarnavimas, patogi vieta ir geras spa centras. Daugiau >>

 

THE ANDAMAN 5* »

Viešbutis įsikūręs šalia Datai paplūdimio, pripažinto devintu pagal gerumą visame pasaulyje. Nuostabi supanti vietovė, prabangūs, modernūs, tačiau su azijietiškais motyvais puošti kambariai bei daugybė pramogų.

KELIONĖS KAINA: nuo 1311 EUR  + skrydis

THE DANNA LANGKAWI 5*»

Geriausiai įvertintas viešbutis Langkawi. Prabangūs numeriai, "infinity" baseinas, spa centras. Viskas ko reikia prabangiam poilsiui nuostabioje saloje. Daugiau >>

KELIONĖS KAINA: nuo 1416 EUR  + skrydis

Kelionės užsakymas

Nuo
874

+ skrydis nuo: 650 visiems su skrydžiu: 1524
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Živilė
Susisiek su Malaizijos specialiste ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Saugi individuali kelionė
Vairuoju pats: Kosta Rika Tavo delne
Kosta Rika
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Žavingoji Malaizija ir Singapūras su poilsiu Langkavio saloje
Malaizija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Tikroji Malaizija – nuo džiunglių iki paplūdimių
Malaizija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Poilsinė kelionė Malaizijoje. Poilsis poroms ir jaunavedžiams
Malaizija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.