Ekskursijos Malaizijoje

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
City Caper
Borneo sala

Kota Kinabalu – Sabo valstybės sostinė. Miesto kultūroje yra persipina Europos, Malaizijos ir Kinijos architektūros stiliai. Jūs įlipsite į Signal Kalno viršūnę, iš kur atsidaro įspūdingas miesto vaizdas. Toliau jūs pamatysite unikalų 31 aukšto Sabach Faundeiš Bilding pastatą, kurio architektūrinis stilius yra futuristinis. Jis yra stiklinės formos su 72 briaunomis – vienas iš nedaugelio „kabančių“ pastatų pasaulyje: jo aukštai pakabinti ant plienynių lynų. Tada sustosit prie senovės kinų  Poch Toch Tze šventyklos, kuris pastatytas Gailestingosios Deivės garbei. Aplankysite Sabo valstybinį muziejų ir pamatysite pagrindinę valstbės mečetę.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
City Caper & Wildlife Park
Borneo sala

Kota Kinabalu – Sabo valstybės sostinė. Miesto kultūroje yra persipina Europos, Malaizijos ir Kinijos architektūros stiliai. Jūs įlipsite į Signal Kalno viršūnę, iš kur atsidaro įspūdingas miesto vaizdas. Toliau jūs pamatysite unikalų 31 aukšto Sabach Faundeiš Bilding pastatą, kurio architektūrinis stilius yra futuristinis. Jis yra stiklinės formos su 72 briaunomis – vienas iš nedaugelio „kabančių“ pastatų pasaulyje: jo aukštai pakabinti ant plienynių lynų. Tada sustosit prie senovės kinų  Poch Toch Tze šventyklos, kuris pastatytas Gailestingosios Deivės garbei. Aplankysite Sabo valstybinį muziejų ir pamatysite pagrindinę valstbės mečetę. Toliau apsilankysite Wildlife parke, kitaip žinomas kaip Lok Kawi Zoologijos Sodas. Jis išsidėstęs palei sieną su Penampang-paparo keliu atitolusiu 15 km. nuo miesto centro. Parkas susideda iš dviejų komponentų, zoologijos (gyvūnų) ir botanikos (augalų). Parkas orentuotas į egzotines ir nykstančias augalų ir gyvūnų rūšis. Pvz. sumatros raganosiai, straublinės bezdžionės, malajiečių tigrai,orangutangai, borneo nykstančiai drambliai ir spalvingi ragasnapiai paukščiai. Botanikos dalyje galėsite pasivaikščioti 1,4 km. gamtos taku, kuris suteikia galimybę pamatyti ir ištirti retas augalų rūšis iš arčiau.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Bajau Kelly Bay
Borneo sala
Bajau bendruomenė – bendras terminas, vartojamas apibūdinti vietos grupes – galima laisvai apibrėžti, kaip vieną iš pagrindinių Sabo aborigenų genčių. Vietiniai gyventojai užsitarnavo sau „jūros čigonų“ pravardę, dėl savo gerų jūreivystės įgūdžių. Bajau žvejybinis turas yra geras būdas artimiau susipažiti su jų gyvenimo būdu. Kelionė prasidės nuo Tuaran aplankymo, tai senamadiškas kaimas išsidėstęs žaliojo miško pakraščio, turintis žavingus ryžių laukus, kylančius sodus ir plačias plantacijas. Taip pat apsilankysite Rodeo stiliaus turguje, kur vietiniai gyventojai renkasi įsigyti namų ūkio reikmenų, galėsite įsigyti įvairios produkcijos. Toliau aplankysite žavingą Bajau kaimą, kur namai išdėstyti ant polių ir vienas su kitu sujungti groteliniu lentų taku. Kaimo atmosfera yra labai rami ir nutolusi nuo miesto ritmo.
205 USD (vaikams 105 USD)
Kota Belud & Rungus Longhouse Experience
Borneo sala
Kota Belud – mieguistas provincijos miestas, atgyjantis kiekvieną sekmadienį, kai didžiausiame ir populiariausiame atvirame turguje „Tamu“ susirenka prekybininkai iš aplinkinių kaimų. Čia galima pamatyti aukcioną, kaip parduodamibuivolai, pamatyti ir nusipirkti visas vietines vaisių ir daržovių rūšis, pasiderėti dėl unikalių siuvenyrų ir vietinių antikvariatų. Toliau važiuosite į Longhouse Rungus („ilgas namas“ tradicinis Borneo genčių būstas), Rungus genties gyvenamoji vieta. Turėsite laisvo laiko patyrinėti apylinkes i kaimus. Vakare, tradiciniu Rungus genties stiliumi. Jūs jusite malonumą nuo ryto iki vakaro – paukščių čiulbėjimas ir gaidžių giedojimas antrame plane.
320 USD (vaikams 225 USD)
Mari-mari Cultural Village
Borneo sala

Atvykus į Mari-mari kaimą jus pasitiks šio kaimo galva ir jums bus pristatyta ceremonija, kuri vadinasi “Sveki atvykę”. Be to jūsbūsite pakviesti apsilankyti tradiciniuose vietiniuose namuose, kuriuose gyvena vietinės gentys Dusun ir Rungus, Lyundae, Bhajans ir Murut. Senovės genčių atstovai jums paruoš patiekalą bambuke, ryžių vyną Montoku, parodys ugnies įžiebimą be degtukų ir žiebtuvėlių pagalbos, jūsų akyse paradys kostiumą, kurį dėvėjo žmonės senovėje. Taip pat jūs sužinosite viską kuo užsiima senovės gentys kasdieniame gyvenime.  Pamatysite kaip yra ruošiamos sultys iš vietinio Pandan augalo, taip pat senovės genčiu atstovai praves jums tatuiruočių demonstravimą. Ekskursijos pabaigoje jūs pamatysite garsius liaudies Bamboo Dance šokius.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Kota Kinabalu By Night
Borneo sala
Pajusite naktinį Kota Kinabalu širdies plakimą, pravažiuodami pro miesto šviečiančias gatves prieš pradėdami naktinį apsipirkimą.. Kelionė į Kota Kinabalu naktinę turgavietę yra labai naudinga ir maloni. Pasimėgausite vakariene vietiniame restorane, o vėliau pasivaikščiosite po miestą. Mieste bus pristatomi gyvi tradiciniai šokiai ir muzika. Spalvinga skirtingų etninių grupių apranga ir vietos muzikos instrumentų ritmas paliks ilgalaikius turtingus Borneo kultūros įvairovės atsiminimus.
150 USD (vaikams 105 USD)
Garama & Klias River - Wildlife Safari
Borneo sala
Ši kelionė nugabens jus į džiunglų gelmes, kur plaukdami valtimi jūs pamatysite daug įvairių Borneo gyvūnų. Įžymios bezdžionės Kahau, šių žaismingų gyvūnų nosis elektros lempupės dydžio ir yra tiesiai virš burnos. Ti yra labia drovūs džiunglių gyventojai, taigi neatbaidykite jų, nes tai vienintelė vieta žemėje kur jie dar gyvena.  Taip pat pakeliui jūs matysite da dešimtis rūšių įvairių paukščių ir gyvūnų. O nusileidus saulei, keliaudami atgal jeigu jums pasiseks, jūs galėsite pamatyti upių krantuose ir medžiuose didelį kiekį jonvabalių, jie atrodys kaip pasakiškų kalėdinių eglučių papuošimai.
225 USD (vaikams 160 USD)
Coral Island
Borneo sala

Yra 20 minučių kelio kateriu  nuo Kota Kinabalu. Čia neįprastai švarus ir permatomas vanduo bei baltas smėlis. Jūs galėsite pasideginti ir pasimaudyti, o taip pat paplaukioti su kauke ir vamzdeliu, pasigrožėti ryškiais koralais ir stebėti povandeninės karalystės gyventojus. Norintys galės su palydovu surengti žygį į džiungles šalia esančioje Gaja saloje.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Pulau Tiga - The Survivor Island
Borneo sala

Yra tik 10 km nuo vakarinės Sabo pakrantės. Pulau Tiga taip pat žinoma kaip Išlikimo sala, po vieno populiariausių televizijos serjalų “Išlikimas”. Čia galima daug ką nuveikti ir daug ką pamatyti. Galima praleisti saulėtas dienas plaukiojant ir nardant švariuose turkio vandenyse, tyrinėti povandeninus lobius per nardymo kursus aplink salą mėgautis vandens sportu arba tiesiog mėgautis saule, vandenyno grasais ir vaizdais. Saloje yra garsus terapinisugnikalnio purvas. Ši sala yra viena iš trijų Pulau Tiga parko dalių.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Kinabalu National Park
Borneo sala
Pervežimas į Poringą (130km), į 450  metrų aukštį virš jūros lygio į rytus nuo parko administracijos. Supanti augmenija charakterizuojama tropinių džiunglių lygumoms. Pasivaikščiosite po laukines džiungles pakabinamais tiltais kabančiais 41 metro aukštyje. Apsilankysite prie Kipungit krioklio ir išsimaudysite karštuose sieros šaltiniuose. Apsilankysite Kinabalu Parke Kundasange ir botanikos sode. Jūs pamatysite 24 rūšis žydinčių rododendrų, 10  rūšių augalų-plėšrūnų, apie 1400 orchidėjų rūšių, daugiau kaip 600 įvairių paparčių, daugiau kaip 40 ąžuolų rūšių ir daugiau kaip 300 paukščių rūšių. Su gidu pasivaikščiosite vėsių džiunglių takais.
200 USD (vaikams 140 USD)
Kinabalu National Park & Poring Hot Springs
Borneo sala

Kelionė iki nacionalinio parko su mašina trunka dvi valandas, važiuosite per vaizdas kalnuotas vietoves sustodami nedideliuose vietiniuose turgeliuose, kur galima nusipirkti sviežių vaisių ir daržovių, medaus ir įvairių amatininkų darbų. Parke yra 4500 įvairių rūšių augalų, tame tarpe 1500 orchidėjų, iš jų 77 yra tik Kinabalu, 289 paukščių rūšys ir 290 drugelų rūšių. Po pasivaikščiojimo parke važiuosite prie karštųjų šaltinių (47km), kur galima išsimaudyti sulfido voniose. Po to eisite taku džiunglėse prie pačio ilgiausio kabančio tilto Malaizijoje.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Poring & Mt. Kinabalu Trekking
Borneo sala

Važiuosite prie karštųjų šaltinių, kur galima išsimaudyti sulfido voniose. Po to eisite taku džiunglėse prie pačio ilgiausio kabančio tilto Malaizijoje. Toliau važiuosite prie Kinabalu kalno. Kinabalu kalnas leis jums užkopti į aukščiausią Malaizijos tašką. Kanibalu kalno kelionė gali būti jums labai varginanti, tačiau Sabo žvaigždės pamatymas vertas visų pastangų. Jeigu ieškosite ekstremalių su gravitacija kovojančių kopimų, jums bus suteiktas specialus maršrutas patenkinti jūsų adrenalino pojūtį. Patyrę vadovai suteiks jums visą informaciją ir pagalbą. Šita kvapą gniaužianti avantiūrinė kelionė jums ilgai nepasimirš. Pradėsite kelionę per aukštutinius miškų kalnus, trasoje sustosite papietauti, ir pabaigsite kelionę dienos pabaigoje Lahad Datu. Naktį praleisite 3345 metrų aukštyje Lahade Datu, pasitiksite pirmus saulės spindulius. Papusryčiausite Laban Rate, ir pradėsite nusileidimą į parką, kur būsite apdovanoti už sėkmingą lipimą.

Teirautis gidot (vaikams Teirautis gido)
Mt. Kinabalu Trekking
Borneo sala

Kinabalu kalnas leis jums užkopti į aukščiausią Malaizijos tašką. Kanibalu kalno kelionė gali būti jums labai varginanti, tačiau Sabo žvaigždės pamatymas vertas visų pastangų. Jeigu ieškosite ekstremalių su gravitacija kovojančių kopimų, jums bus suteiktas specialus maršrutas patenkinti jūsų adrenalino pojūtį. Patyrę vadovai suteiks jums visą informaciją ir pagalbą. Šita kvapą gniaužianti avantiūrinė kelionė jums ilgai nepasimirš. Pradėsite kelionę per aukštutinius miškų kalnus, trasoje sustosite papietauti, ir pabaigsite kelionę dienos pabaigoje Lahad Datu. Naktį praleisite 3345 metrų aukštyje Lahade Datu, pasitiksite pirmus saulės spindulius. Papusryčiausite Laban Rate, ir pradėsite nusileidimą į parką, kur būsite apdovanoti už sėkmingą lipimą.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Mt. Torq Climb
Borneo sala

Sukurtas kaip pagrindinis ir lengviausias kelias pradedantiesiems. Walk the Torq paketas leidžia jums žigiuoti iki Low Pek, kur bus pasiektas Kinabalu kalnas. Taip pat jūs susipažinsite su Via Ferrata, kur jūs pradėsite Tork maršruto pirmus žingsnius. Tai kuklus takas skirtas tiems, kas neturi jokios alpinistinės įrangos.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Round Island Tours
Langkawi
Maža valtimi jūs plauksite nuo sostinės prieplaukos – miesto Kuah – iki Pulau Dayang Binting salos, kuri yra žinoma kaip Nėščios Mergelės sala. Šios salos centre yra gėlo vandens ežeras. Pasak legendos po maudynių šiame ežere bevaikės poros turi galimybę susilaukti vaiko. Toliau keliausite prie Pulau Peras Basah salos – su puikiais balti smėlio paplūdimiais. Sekantis sustojimas Pulau Singa Besar sala, kur yra gamtos rezervatas, kurį sudaro daugiau nei 3000 rūšių įvairių tropinių augalų ir gyvūnų. Jūs turėsite galimybę mažajį elnią – patį mažiausią pasaulyje elnią, katės dydžio, iguaną, povą, paukštį-raganosį ir kitus egzptinius gyvūnus ir paukščius.
85 USD (vaikams 50 USD)
Discover Langkawi
Langkawi
Ekskurisja prasideda nuo apsilankymo Atma Alam Gamykloje. Sekantis sustojimas prie Mahsuri princesės kapo, kurios garbei buvo sukurta legenda. Ji buvo nuteista mirties bausme ir bausmės metu, apimta įniršio prakeikė salą ateinančioms septynioms kartoms.  Nuo to laiko pasikeitė septynios kartos ir Langkavi sala atgimė iš miego užmaršties. Toliau jūs apsilankysite unikaliame Galeri Perdana palūdimyje iš juodo smėlio. Kitas sustojimas bus Underwater World akvariume – 15 metrų stiklinis tunelis, už kurio permatomų sienų jūs išvysite kasdienį povandeninį gyvenimą. Jūs galėsite pamatyti daugiau nei 5000 rūšių žuvų, vėžiagyvių, koralų ir kitų jūros gyvūnų. Ekskursiją užbaigsite Langkavi sostinėje- Kuah mieste, laisvosios prekybos zonoje.
100 USD (vaikams 60 USD)
Nature Cruise
Langkawi
Tai linksmas kruizas aplink pietines Langkavi salas, kur turėsitegalimybę pamatyti delfinus, skrajojančias žuvis, erelius, bezdžiones, elnius ir net laukinius šernus. Kelionės metu dalyvausite įvairiose veiklose: maudynėse, kelionese po džiungles, tyrinėsite urvus, palūdymius, saulės vonias arba turėsite galimybę gauti buriavimo pamokų. Turėsite šansą pasimėgauti unikalia Langkavi sūkurine vandenyno vonia.
75 USD (vaikams 60 USD)
Langkawi Coral
Langkawi

Koralinė sala Pulau Payart – tai mažas įspūdingas povandeninis pasaulis įsikūrs į pietus nuo Langkavi. Persikėlimas keltu užims 55 min. Jūs pateksite į Koralinių Rifų centrą ir pasimėgausite įspūdingu povandeninės karalystės vaizdu. Panardysite su kauke lastais. Jūs pamatysite nuostabias žuvis, įvairiausių formų ir spalvų koralus, jūros žvaigždes, ežius ir daugybę kitų jūros grožybių. Taip pat kas 15 min. plaukia valtis permatomu stikliniu durnu. Būtinai su savimi paimkite duonos, kad galėtumėte pamaitinti žuvis.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Sunset Cocktail Cruise
Langkawi

Pajusite švelnaus vėjo putimą, klausysite ramių vandenyno bangų šėlsmą ir pasinersite į atpalaiduojantį vakarą. Sunses Dinner kruizas nuplaukdins jus į malonią kelionę po Andamanu jūrą, pamatysite Langwaki salas visame saulės šviesos grožyje. Taip pat turėsite galimybę pamatyti aplink jachtą šokinėjančius delfinus ir skrajojančias žuvis. Kruize jūs galėsite naudotis atviru alaus baru, vynu, spiritiniais gėrimais, kokteiliais, gaivaisiais gėrimais, vaisių sultimis.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Sunset Dinner Cruise
Langkawi

Pajusite švelnaus vėjo putimą, klausysite ramių vandenyno bangų šėlsmą ir pasinersite į atpalaiduojantį vakarą. Sunses Dinner kruizas nuplaukdins jus į malonią kelionę po Andamanu jūrą, pamatysite Langwaki salas visame saulės šviesos grožyje. Taip pat turėsite galimybę pamatyti aplink jachtą šokinėjančius delfinus ir skrajojančias žuvis. Kruize jūs galėsite naudotis atviru alaus baru, vynu, spiritiniais gėrimais, kokteiliais, gaivaisiais gėrimais, vaisių sultimis ir barbekiu vakariene.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Mangrove & Limestone
Langkawi

Mangrovės – „protingi medžiai“, augantys protakų krantuose su sūriu vandeniu, reguliuojantys šio vandens perdirbimą. Mangrovės turi labai didelę reikšmę mūsų ekosistemoje. Ekskursijos metu jūs galėsite pasigrožėti laukine Lagkavi gamta, pamatysite Mangrovės sąžalynuose gyvenančius paukščius ir gyvūnus. Pats įsimintiniausias šios ekskursijos momentas yra erelių stebėjimas. Taip pat jūs apsilankysite oloje su stalaktitais ir stalagmitais, kurią „saugo“ šikšnosparniai ir sustosite  žūvų fermoje pamaitinti rankinę rają, didžiulį jūros ešerį ir kitus jūros gyvūnus.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Historic Georgetown Tour
Penang sala
Tai turas po Georgtown miestą – Penango sostinę, miestas pavadintas Anglijos karaliaus Georgo III garbei. Tai unikalus įvairianybių miestas. Čia visur liko išsaugota kinų dvasia, pradedant architektūra ir užbaigiant tradicijomis. Jūs važiuosite apsižvalgyti po miestą, apžiūrinėdami gražias šventyklas ir istorinius paminklus.
70 USD (vaikams 50 USD)
Round Island Tour
Penang sala
Šios ekskursijos metu jūs apsilankysite žvejų kaimelyje, batiko ir alavo fabrike, drugelių fermoje. Toliau apsilankysite Gyvačių Šventykloje, kuri pastatyta 1850 metais ir skirta Co Su Kong dievo garbei, kurio „tarnais“ laikomos nuodingos gyvatės. Šventykloje jos apsiveja turėklus, augalus ir yra manoma, kad nuo aromatingo dūmų kvapo jos tampa nekenksmingomis. Paskutinė jūsų stotelė bus Peganskogo tiltas, kuris jungia Penango salą ir Malaizijos pusiasalį. Tiltas buvo atidarytas 1988 metais, jo ilgis 13,50 km.
70 USD (vaikams 50 USD)
Penang Hill & Kek Lok Si Temple
Penang sala
Jūs pakilsite funikulierium į Penango kalną, kuris yra 830 metrų virš jūros lygio, kur pasigrožėsite puikiu vaizdu į Georgtown. Toliau apsilankysite Kek Lok Si šventykla – pati gražiausia ir pati didžiausia budistų šventykla Malaizijoje. Tai septynių aukštų, 30 metrų aukščio pagoda, kurioje susimaišo Kinijos, Birmos Tailando architektūros stiliai. Šventykolos statybų darbai prasiėjo 1890 metais ir truko daugiau nei 20 metų.
75 USD (vaikams 40 USD)
Didysis turas po Penangą
Penang sala

Pirmasis jūsų sustojimas bus  alavo fabrike, kur bus pademonstruotas šio garsaus metalo – nacionalinio šalies simbolio, gamybos procesas. Toliau apsilankysite Botanikos Sode, kur pristatoma turtinga augalijos ir gyvūnijos kolekcija. Sodą įsteigtė anglai 1884 metais, Carlso Kurtiso garbei, įkūrėjui, kuris surinko įvairių rūšių augalus iš aplinkinių kalvų ir tokiu būdu labai prisidėjo prie vieno iš didžiausių herbariumo kūrimo. Istrojos ir rytietiškos architektūros mėgėjams bus įdomu apsilankyti Gulinčio Budos šventykolje, kur yra Budos statula. Ji papuošta aukso plokštėmis ir yra viena didžiausių pasaulyje, jos ilgis 33 metrai. Paskutinė jūsų stotelė bus  - Khoo Kongsi, viena iš įžymiausių Penango vietų. Khoo klano protėviai, imigravo iš pitų Kinijos ir pastatė šį namą savo šeimos nariams. Statybos tęsėsi nuo 1853 iki 1898 metų.

25 USD (vaikams Teirautis gido)