Poilsinė kelionė Malaizijoje. Poilsis poroms ir jaunavedžiams

Nuo892
2021 04 24 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 650
su skrydžiu: 1542
Dėmesio! Keliaujant į Malaiziją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS / RYGA - KVALA LUMPŪRAS
Skrydis iš Vilniaus/Rygos į Kvala Lumpūrą su persėdimu.
2
diena
KVALA LUMPŪRAS (pusryčiai)
Nusileidus tarptautiniame Kvala Lumpūro oro uoste mus pasitiks ir iki viešbučio palydės mūsų partneriai šioje šalyje. Tarptautinis skrydis ilgas, tad vakaras bus laisvas: norintieji galės atsipalaiduoti viešbutyje arba savarankiškai pradėti pažintį su moderniąja Malaizijos sostine – Kvala Lumpūru (Kuala Lumpur). Nakvynė viešbutyje.
3
diena
KVALA LUMPŪRAS (pusryčiai)
Po pusryčių Jus pasitiks angliakalbis gidas ir lydės Jus visą laiką ekskursijos po Kvala Lumpūrą metu. 3 val. trukmės turo metu aplankysite svarbiausias miesto aikštes, seniausius pastatus, menančius britų kolonizavimo laikus, Menaros televizijos bokštą, Petronos bokštus dvynius – vienus aukščiausių statinių visame pasaulyje.  

Esame garantuoti – ką nors apie šiuos bokštus jau tikrai žinote. Galbūt pamenate šiuos du žvilgančius identiškus statinius iš vaidybinio filmo „Spąstai“ – Kvala Lumpūro kvartaluose tada bėgiojo Šonas Koneris (Sean Connery), o ant dangoraižius jungiančio tilto briaunų su aukštakulniais strikinėjo Katerina Zera-Džouns (Catherine Zeta-Jones)? 1998 m. iškilusius stiklinius dvynius sukūrė argentiniečių kilmės architektas Cazaras Peli (Cesar Pelli) iš JAV. Iki 2004-ųjų tai buvo didžiausi planetos pastatai, o šiandien jie patenka į aukščiausiųjų dešimtuką ir rungiasi su kitais Azijos gigantais. Mūsų taip pat laukia įsimintina išvyka į Batu urvus (Batu Caves), esančius maždaug 1 val. kelio nuo Malaizijos sostinės. Čia mus tiesiog užburs Batu urvo didybė bei šalia ir urvo viduje esančių induistų šventyklų dydis, puošnumas, mistiškumas. Nevalia pamiršti fotoaparato – prie įėjimo į urvus stovinti pasaulyje aukščiausia auksuota Murugano (Lord Murugan) statula tikrai įspūdinga.

Aplink Batu pilna išdykėlių beždžionėlių, kurios iš turistų gvelbia vandens buteliukus ar maistą, tačiau jos tokios mielos, kad dauguma ne tik nepyksta, bet ir su mielu noru jas pamaitina. Vakare laukia laisvas laikas: bus galima aplankyti šurmuliuojantį naktinį miestą, paskanauti tradicinio malajų maisto vietos užeigėlėse ar tiesiog mėgautis tiesiai prieš akis atsiveriančia prabanga ir judriu vietinių žmonių gyvenimu. Vakare laukia laisvas laikas. Nakvynė Kvala Lumpūre.

4
diena
KVALA LUMPŪRAS - PERHENTIAN SALA / REDANG SALA (pusryčiai) 
Po pusryčių būsite pervežti į oro uostą skrydžiui į artimiausiai salos esantį miestą, iš kurio būsite nuplukdinti į pasirinktą salą. Vos atvykę atsidursite turtingoje tropikų apsuptyje, kur Jūsų lauks išsvajotas poilsis prie jūros.
5 – 10
dienos
POILSIS PRIE JŪROS PERHENTIAN ARBA REDANG SALOJE  (pusryčiai) 
Perhentian sala  yra nutolusi maždaug 19 km nuo šiaurės Malaizijos  ir maždaug 64 km į pietus nuo Tailando sienos.  Išvertus iš  malajiečių kalbos, salos pavadinimas Perhentian reiškia "sustojimo tašką". Toks pavadinimas kilo dėl to, kad sala tapo labai svarbiu sustojimo tašku prekybininkams, keliaujantiems iš Malaizijos į Bankoką.

Salyną  sudaro dvi pagrindinės salos: didžioji sala - Besar  ir mažoji sala - Kecil. Kecil pritraukia daugiau keliautojų, nes yra aktyvesnė, turi daugiau restoranų, joje vyksta daugiau  vakarėlių,  taip pat turi pigesnių apgyvendinimo vietų, o Besar sala yra šiek tiek brangesnė ir skirta daugiau šeimoms ir tiems, kurie nori ramesnio poilsio. Ši sala yra tikras rojus norintiems atsipalaiduoti ramioje ir nuošalioje aplinkoje, nardyti ar mėgautis pasivaikščiojimu po atogražų mišką. Keliautojus žavi balto smėlio paplūdimiai su švariu vandeniu ir įspūdingu džiunglių kalvų peisažu. Kecil saloje yra švyturio bokštas, nuo kurio galima šokinėti į vandenį.

Salose galima sutikti egzotiškų gyvūnų - beždžionių, driežų ar vėžlių. Žinoma, gražiausi ir įspudingiausi salų vaizdai slypi spalvingame povandeniniame pasaulyje, kuriame galėsite pamatyti rifo ryklius, vėžlius, koralus, bei tropines žuvis. Pagrindinė veikla salose - nardymas, plaukiojimas kanojomis, o norintys aktyvesnės veikos galės pasivaikščioti džiunglėse nusidriekusiais takais per abi salas. Kitas būdas keliauti salose ne pėsčiomis yra vandens taksi, kurie kursuoja tarp salų. Tokiu būdu greitai nusigausite iš vieno paplūdimio į kitą. Iš salų taip pat kursuoja greitaeigiai kateriai, kuriais galima nuplaukti į Kuala Besut, Kuala Terengganu ar Kota Bharu miestus.

Redang sala garsėja savo krištolo skaidrumo vandeniu, balto smėlio paplūdimiais ir tropinių žuvų rūšimis, bei begale rifų. Redang saloje nėra daug turistų lankomų vietų ir dauguma lankytojų praleidžia laiką tinginiaudami paplūdimyje ar tyrinėdami koralus. Pagrindinis keliavimo būdas saloje -  vaikščioti pėsčiomis.

Kadangi  saloje nėra viešojo transporto ar vandens taksi, vaikščioti patogu nusidriekusiais takais, kuriais lengvai pasieksite norimus objektus. Galite aplankyti Berjaya prieplauką ir Žvejybos uostą. Nardymas saloje yra pagrindinė veikla, taip pat galima paplaukioti kanojomis.

Vandens motociklai ar vandens slidės salose yra uždrausti dėl koralų apsaugos. Saloje galima pasivaikščioti po džiungles, bei sutikti įvairių laukinių gyvūnų - beždžiones, energingas voveres ir didelius driežus.

 

11
diena
PERHENTIAN SALA / REDANG SALA - KVALA LUMPŪRAS - VILNIUS / RYGA (pusryčiai) 
Po pusryčių būsite nuvežti į oro uostą, iš kurio skrisite į Kvala Lumpūrą, o iš čia į Vilnių / Rygą.
Nuo892
2021 04 24 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 650
su skrydžiu: 1542

Apie Malaiziją

Malaizija – šalis, kuri skiriasi nuo kitų šio regiono šalių unikaliu egzotikos, daugiaamžės kultūros ir aukščiausio lygio išsivystymo dariniu. Šioje šalyje stebėtinai persipynė senovė ir dabartis.Žavingoji Malaizija vilioja ir patyrusius keliautojus, ir naujokus – visus, kurie stengiasi atrasti jos grožybes. Malaizija – tai antroji, po Singapūro, ekonomiškai išsivysčiusi šalis regione. Čia

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Poilsinė kelionė Malaizijoje. Poilsis poroms ir jaunavedžiams

Adomas
2018 10 03
10.0
Kelionė tikrai pavykusi, paliko didelį ispūdį, nors jau ne pirmą kartą buvau Azijoje. Kuala Lumpuraas aišku kaip didmestis viškas aišku su juo, daug visko ten ir viskas gerai. Viešbutis buvo labai patogioje vietoje ir tikrai neblogas. Šalia viešbučio,t.y 2 min kelio buvo barų gatvelė kam reikės, 5 min kelio "street food" gatvė, kurioje pilną restoranėlių, kuriuose kainos tikrai nesikandžioje, o maistas puikus. netoliese visi prekybos centrai ir visa kita. Kas liečia jūsų partnerių darbą, tai irgi jokių nusiskundimų neturime. Tikrai viskas buvo laiku, kas mane nustebino, gidai šnekantys angliškai, gal kai kurie kiek sunkiau, bet suprasti galima, jų darbą vertiname labai gerai. Dramblių ekskursija labai faina, ekskursija po miestą šiaip sau vertinčiau, labiau po jų vietines parduotuves vežioja ir ale rodo kaip ten ką daro ir gali nusipirkti jų dirbinių, nors aišku ir prie karaliaus rūmų nuveža, į muziejų. Ekskursija prie budos labai faina ir tikrai verta. Redang sala - rojus. :) tikrai nesitikėjome, kad bus taip gražu kaip foto, o ištikrųjų dar gražiau :). Paplūdimys puikus ir didelis, pats viešbutis ne naujausias, bet viskas ok, nors kiek brangokas šiaip. Papietauti dviems min 35EUR, pavakarieniauti nuo MIN 60EUR, bet kas gerai, kad šalia viešbučio keletos min kelio buvo vietiniai restoranėliai, kuriuose iki soties pavalgydavome už 15EUR. Grill šviežia žuvis, kalamarai, krevetės, šviežios žuvys ir pan. Restoranėliai šalia džiunglių, tai ir egzotikos dar gavome. Kas myli gyvūnus, tai viešbutis labai tinkamas :). Pas mus į kambarį buvo atėjusios bezdžionės, po viešbučio kiemą rytais vaikščiojo varanai, jau nekalbu apie driežų ir vovierių galybę. Iš viešbučio nusipirkom keletą ekskursijų. Pirmoji buvo nardybas su vėžliais. Buvo tikrai įpūdinga! Ten visai šalia viešbučio paplūdimio, duoda kaukes ir nardai su vėžliais. Vėžliai didžiauliai, leidžiasi paglostyti, o jei dar kalamaro duodi, tai ir draugas pasidaro. Žodžiu, tikrai verta. Paskui buvo nusipirkę panardymą rifuose, tai šita šiaip jau palyginus su vėžliais, bet visai nieko. Prie tų rifų daug žuvų ir būtinai reikia pasiimti kokios bulkos žuvims pašerti, o jų tada priplaukia šimtai, vaizdelis tikrai wow :) nresume viskas labai gerai, kelionė verta tų skrydžių ir pinigėlių :)
Keliautojai
2016 12 23
9.6
Labas. Na dar sunku susivokt.. rytais ypac, grandant sniega nuo masinos lango :) Ispudziai tik teigiami. Viskas labai patiko, pabuvom kaip priklauso. Drambliu turas geras, maitinom juos, daremes selfius.. zdz fun :) Gidas sveplas, bet normalus, viskas ok. Miesto turas nieko ispudingo, be to daug ka jau buvome isvaikscioje ir patys per laisva laika. Labai sauni gide kuri veze mus i batu caves. Puiki anglu kalba, faina kaip zmogus, pajuokavom, nuveze i indu restoraneli toki.. zodziu sauni labai :) Pastabos gal butu apie viesbuti Sostineje. Atvaziavus suzinojome, kad "nebeturi" vienguliu lovu, tad gausime kambari su dviem atskiromis lovomis. Sunervino, zinoma. Nors ir sakiau, kad cia musu medaus menuo - niekas nuo to nepasikeite.. Daugiau nesusipratimu nekilo jokiu. Saloje viesbutis 10 balu :) Berjaya lb fainai, paliko tortuka sokoladini kambary, atviruka.. malonu :) labai grazus, didelis savo teritorija ir idomus. Viesbutis ir visa kas su juo susije be priekaistu. Gal mes ne inoringi.. bet viskas patiko :) restoranai ir maistas taip pat, skanu ir kokybiska. Viesbucio teritorija dideli, bet pastoviai vazineja tos ju masineles, arba paskambini i receptiona ir pasiprasai, kad paimtu tave ir paveztu. Issinuomojom motoroleri savaitei tai ismaisem beveik visa sala, pasiemem kelis turus, viskas labai patiko, ispudziu begale. Orai geri, palydavo beveik kasdien, bet skirtingu laiku ir max pora h. Viena diena lijo smarkiai ir ilgai, bet nakti. Duty free pilna saloje, didesnese gyvenvietese, tai kadangi buvom su motoroleriu - problemu nebuvo :)

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Malaiziją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • vietinis skrydis Kvala Lumpūras - Kvala Terenganu / Kota Bharu - Kvala Lumpūras;
 • 2 nakvynės Kvala Lumpūre, 4* viešbutyje su pusryčiais;
 • 7 nakvynės su pusryčiais viešbutyje pasirinktoje saloje;
 • kelto bilietai iki pasirinktos salos (į abi puses);
 • pasitikimai ir pervežimai pagal programą;
 • nurodyta ekskursinė programa su anglakalbiu gidu Kvala Lumpūre (už papildomą priemoką galimas rusakalbis gidas).

Į kainą neįskaičiuota:

 • tarptautinis skrydis Vilnius / Ryga - Kvala Lumpūras - Vilnius / Ryga (su persėdimu), ~650 EUR;
 • asmeninės išlaidos;
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • papildomai siūlomos ekskursijos;
 • arbatpinigiai.
 • Jūrų apsaugos mokestis (Marine Conservation Fee)  - ~30 MYR/asm. (apie 6 eur/asm.), mokama vietoje
 • Katerio mokestis (Jetty Fee) - ~5 MYR/asm. (apie 1 eur/asm.), mokama vietoje

Pastabos

 • Nuo 2017 m. liepos 1 d. viešbučiuose taikomas turistinis mokestis: 20 RM/nakčiai/už kambarį (~4 EUR) 5* viešbučiuose, 10 RM/nakčiai/už kambarį  (~2 EUR) 4* viešbučiuose, 5 RM/nakčiai/už kambarį  (~1 EUR) 3* viešbučiuose

Apgyvendinimo variantai

Tuna bay Perhentian Resort 3* »

DLX Standard Chalet, BB

KAINA nuo 892 EUR + skrydis

Viešbutis įsikūręs atogrąžų džiunglių apsuptyje. Tunabay Island Resort siūlo numerius ir vasarnamius su oro kondicionieriu ir privačiu balkonu. Viešbutyje yra restoranas, kuriame gaminami vietiniai bei kiniški patiekalai. Taip pat siūloma rekreacinė veikla. Svečiai gali eiti nardyti arba tiesiog atsipalaiduoti paplūdimyje. Šviesiuose numeriuose yra rašomieji stalai, asmeninis seifas ir svetainės zona. 

BuBu Long Beach Resort 4* »

Standard, BB

KAINA nuo 1032 EUR + skrydis

Romantiškoje aplinkoje, šalia paplūdimio Perhentian saloje įsikūręs viešbutis - BuBu Long beach Resort. Čia svečiai gali mėgautis lengvu susisiekimu su viskuo, ką ši vaizdinga sala turi pasiūlyti. Viešbutis mėgstamas šeimų. Paplūdimyje siūloma sportinė veikla, nardymas, plaukiojimas kanojomis.

 

 

Laguna Redang Island Resort 4* »

Standard, BB

KAINA nuo 957 EUR + skrydis

Įsikūręs palei pakrantę, Laguna Redang Island Resort viešbutis siūlo patogų apgyvendinimą su nemokama WiFi prieiga. Numeriuose įrengtos medinės grindys, oro kondicionierius, yra spinta, asmeninis seifas, televizorius, šaldytuvas ir svetainės erdvė. Viešbučio svečiai gali leisti sau pasilepinti masažu ar mėgautis pasivaikščiojimu po egzotiškas apylinkes, taip pat atsipalaiduoti ar panardyti paplūdimyje.

The Taaras Beach Resort & Spa 5* »

Standard, BB

KAINA nuo 1207 EUR + skrydis

Įsikūręs palei pakrantę, Taaras Beach Resort viešbutis siūlo patogų apgyvendinimą su nemokama WiFi prieiga. Šiuolaikiškai įrengtuose numeriuose su balkonais yra oro kondicionierius, spinta, asmeninis seifas, televizorius, bei kavos virimo galimybės. Viešbučio svečiai gali leisti sau pasilepinti masažu ar mėgautis pasivaikščiojimu po egzotiškas apylinkes ir paplūdimį, taip pat atsipalaiduoti Spa centre.

Kelionės užsakymas

Nuo
892

+ skrydis nuo: 650 visiems su skrydžiu: 1542
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Živilė
Susisiek su Malaizijos specialiste ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės