Žavingoji Malaizija ir Singapūras su poilsiu Langkavio saloje

Kelionės akcentai

 • Svečiuosimės Pietryčių Azijos didmiesčiuose – Singapūre ir Kvala Lumpūre
 • Grožėsimės įspūdingais Batu urvais ir šalia lakstančiomis beždžionėlėmis
 • Lankysime istorinį Malakos miestą
 • Ilsėsimės tropinėje Langkavio saloje, kurios paplūdimiai vieni gražiausių pasaulyje
Nuo1177
2021 09 26 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 650
su skrydžiu: 1827
Dėmesio! Keliaujant į Malaiziją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS – SINGAPŪRAS 
Patogus skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su vienu arba dviem persėdimais.
2
diena
SINGAPŪRAS 
Nusileidus lėktuvui, mus pasitiks oro uoste ir būsime pervežti į viešbutį, esantį šalia centro. Vakare turėsime laisvo laiko poilsiui. Tačiau tinginiauti nepatariame, nes šis kosmopolitiškas miestas Jūsų jau laukia. Siūlome pasigrožėti užburiančiais miesto vaizdais iš didžiausio (165 m) pasaulyje apžvalgos rato, pavakarieniauti tradicinėje užeigoje ar paskanauti autentiškų patiekalų iš vietinių kioskelių.

Taip pat rekomenduojame pasivaikščioti po Singapūro mariną, kur pamatysite žymiuosius Super medžius, garsųjį Marina Bay Sands viešbutį, į kurį galima pakilti ir pavakarieniauti apsuptam stulbinančios miesto panoramos. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

3
diena
SINGAPŪRAS (pusryčiai) 
Po pusryčių mūsų laukia ~4 val. trukmės grupinė pažintinė ekskursija po Singapūrą. Tai miestas, kuriame šiuolaikiškumas, pedantiška tvarka ir švara susipina su autentika, tradicijomis bei azijietiška dvasia. Net keturias oficialias kalbas (anglų, tamilų, kinų ir malajų) turinčiame mieste-valstybėje nuolat vyksta įvairiausios šventės, tačiau, palyginus su laisvu Vakarų pasauliu, Singapūras turi itin „santūrią“ kultūros sistemą: į šalį negalima įsivežti kramtomosios gumos, į barus įleidžiami tik 23 m. sulaukę asmenys, o už kai kuriuos didžiuosius nusikaltimus vis dar gresia mirties bausmė.

Turo metu pamatysime kinų kvartalą, kruopščiais rytietiškais motyvais puoštas šventyklas bei susipažinsime su miesto istorijos kaita. Kinų kvartalas – siauručių gatvelių, nedidelių parduotuvėlių ir triukšmingų prekeivių pilna istorinė Singapūro dalis. Tik įsivaizduokime: šalia šeimos verslu jau tapusių auksakalystės, medicinos ar arbatos parduotuvėlių stovi šiuolaikiški barai ir dideli prekybos centrai. Čia rasime visko, ko tik širdis galėtų geisti: neįprastų rytietiškų patiekalų, rūbų, suvenyrų, pasilinksminimo vietų. Taip pat šiandien pamatysime kruopščiais rytietiškais motyvais puoštų šventyklų, kurių reikšmė šalyje ypač didelė. Singapūre galima sutikti visų pagrindinių pasaulio religijų atstovų, čia nėra nei rasinės, nei religinės nelygybės. Pvz., vienas iš penkių Singapūro kinų gali būti krikščionis, kitas – ateistas, o likusieji budistai ar taoistai. Singapūro indai religingesni – tik 1 % visų indų yra ateistai, kiti meldžiasi hinduizmo (6 iš 10), islamo (2 iš 10) ar krikščionybės Dievui. Pasibaigus ekskursijai mūsų lauks laisvas laikas. Patariame aplankyti geriausią pramogų vietų Singapūre – Sentosa salą, kurioje rasite egzotiškus paplūdimius, atrakcionų parką „Universal Studios“, pamatysite 1500 gyvų margaspalvių drugelių ir dar daugiau. Singapūras gali pasigirti kone geriausiu pasaulyje atogrąžų Zoologijos sodu, kur pamatysite baltuosius tigrus, galėsite pamaitinti drambliukus, ilganosius tapyrus. Dėmesio verti ir dieniniai bei naktiniai safari, kuomet natūralioje aplinkoje bei laisvėje stebimi gyvūnai. Nakvynė viešbutyje Singapūre.

4
diena
SINGAPŪRAS – KVALA LUMPŪRAS (pusryčiai) 
Po pusryčių būsime pervežti į oro uostą. Apie pietus mūsų laukia trumpas skrydis iki Malazijos sostinės – Kvala Lumpūro. Atskridusius mus pasitiks ir perveš į viešbutį, esantį šalia Kvala Lumpūro centro. Kartais atrodo, kad miestas, kuriame susijungia senoji kolonijinė, tradicinė Azijos, islamiškoji malajų, modernioji ir postmodernioji architektūros saulėje net tviska. Palmėmis apaugusių parkų ir stiklinių dangoraižių pilnas Kvala Lumpūras puikiai susitvarko su megapoliui keliamais iššūkiais ir yra laikomas vienu švariausių pasaulio miestų. Vakare rekomenduojame pasivaikščioti po miestą, paragauti tradicinių malajų patiekalų vietinėse užeigose bei pajusti tikrąją šio Azijos didmiesčio dvasią.  Nakvynė viešbutyje Kvala Lumpūre.

5
diena
KVALA LUMPŪRAS (pusryčiai) 
Po pusryčių mus pasitiks gidas ir lydės grupinės ekskursijos po Kvala Lumpūrą metu. ~3 val. trukmės turo metu aplankysime svarbiausias miesto aikštes, seniausius pastatus, menančius britų kolonizavimo laikus, Menaros televizijos bokštą. Taip pat apžiūrėsime jau XX amžiuje Malaizijos simboliu tapusius Petronaso bokštus (Petronas Twin Towers) – aukščiausius pastatus-dvynius pasaulyje. 1998 m. iškilusius stiklinius dvynius sukūrė argentiniečių kilmės architektas Cazaras Peli (Cesar Pelli) iš JAV. Iki 2004-ųjų tai buvo didžiausi planetos pastatai, o šiandien jie patenka į aukščiausiųjų dešimtuką ir rungiasi su kitais Azijos gigantais. Antroje dienos pusėje mūsų laukia įsimintina išvyka į Batu urvus (Batu Caves), esančius apie 1 val. kelio nuo Malaizijos sostinės. Čia mus užburs Batu urvų galybė bei šalia ir urvo viduje esančių hinduistų šventyklų dydis, puošnumas bei mistiškumas. Nevalia pamiršti fotoaparato – prie įėjimo į urvus stovinti pasaulyje aukščiausia auksuota Murugano (Lord Murugan) statula tikrai įspūdinga! Aplink Batu urvus pilna išdykėlių beždžionėlių, kurios iš turistų gvelbia vandens buteliukus ar maistą, tačiau jos tokios mielos, kad dauguma ne tik nepyksta, bet ir su mielu noru jas pamaitina. Vakare laukia laisvas laikas: bus galima aplankyti šurmuliuojantį naktinį miestą, paskanauti tradicinio malajų maisto vietos užeigėlėse ar tiesiog mėgautis tiesiai prieš akis atsiveriančia prabanga ir judriu vietinių žmonių gyvenimu. Nakvynė viešbutyje Kvala Lumpūre. 

6
diena
MALAKA (pusryčiai) 
Po pusryčių keliausime į Malaką (Malacca) – istorinį, kultūrinį bei vieną seniausių Malaizijos miestų. Čia nuo seno kūrėsi ir prekiavo indų, kinų ir arabų pirkliai, o po jų, porą šimtų metų, kai prieskoniai buvo brangesni už auksą, įtvirtinimus statėsi ir uostą plėtė portugalai, olandai ir anglai. Čia išvysime kinų kvartalą, antikvarines parduotuves, šventyklas, Portugalijos, Olandijos ir Anglijos istoriją menančius pastatus. Malakoje taip pat rekomenduojama įsigyti autentiškus suvenyrus, kurių čia iš tiesų gausu. Čia mūsų taip pat lauks ekskursija po unikalų Baba-Nyonya paveldo muziejų, kuris įrengtas tradiciniame kinų pirklių name, puoštame autentiškais 19 a. baldais. Sugrįžę vėlai vakare į Kvala Lumpūrą turėsime šiek tiek laisvo laiko, kuomet galėsime pasimėgauti paskutinėmis akimirkomis šiame šarmingame mieste. Nakvynė viešbutyje Kvala Lumpūre. 
7
diena
KVALA LUMPŪRAS – LANGKAVIO SALA (pusryčiai) 
Po pusryčių būsime pervežti į oro uostą, iš kurio skrisime į Langkavio salą (Langkawi). Po maždaug 1 – 1,5 val. trukmės skrydžio atsidursime turtingoje tropikų apsuptyje, kur mus pasitiks ir perveš į pasirinktą viešbutį poilsiui. Langkawi malajiečių kalboje reiškia rausvai rudą erelį. Šis didingas paukštis į salas atkeliavo iš mistinių legendų, tad, pasakojama, šiandien jis, įsikūnijęs įvairiuose pavidaluose, akylai stebi atvykėlius. Virš Langkavio salyno sklando makabriški pasakojimai apie merginą, vardu Mašuri. Ji esą prakeikė vietovę už tai, kad anytos buvo nepelnytai apkaltinta nuodėme. Vyras pagal paprotį turėjo žmoną nužudyti. Jam dūrus peiliu sutuoktinei į krūtinę, pasruvo baltas kraujas. Tai reiškė, kad Mašuri nekalta. Prieš mirtį jauna moteris salą prakeikė septynioms kartoms.

Atsižvelgiant į šios dramos metą, nuo Langkavio prakeiksmas pasitraukti turėjo apie 1990-uosius. Panašu, kad pasitraukė, o gal ir niekada nebuvo įsigaliojęs – bent dabar čia justi tik šviesios nuotaikos. Itin maloniai nuteikia kraštovaizdis: balto smėlio krantų juostą keičia džiunglėmis apaugusios kalvos ir ryžių laukai. Dar vienas rojaus lopinėlis Žemėje. Nakvynė viešbutyje Langkavyje.

8 – 11
dienos
POILSIS LANGKAVIO SALOJE (pusryčiai)
Šias dienas mūsų laukia poilsis Langkavio saloje, kurioje laikas, atrodo, sustojęs. Langkavio sala – populiariausia poilsio vieta Malaizijoje. Tai didžiausia iš maždaug 100 to paties pavadinimo archipelago salų, esanti šiaurinėje Malaizijos dalyje. Sala nusipelnė turistų meilės už savo ilgus balto smėlio paplūdimius, švarų, skaidrų, žydros spalvos vandenį ir gerus viešbučius. Atostogautojams Langkavio saloje patariame aplankyti Kilim geo parką*, kuomet valtimi plauksite kanalais, užsuksite į šikšnosparnių bei krokodilų urvus, pamatysite įvairiausius driežus, grožėsitės išsikerojusiais mangrovių miškais, maitinsite erelius, pietausite žuvų fermoje ant vandens.

Kita pramoga, verta dėmesio – tai pakilimas funikulieriumi* ant Gunung Machinchang kalvos viršūnės ir grožėjimasis atsiveriančiais salos vaizdais. Nuo 708 metrų aukščio viršūnės kaip ant delno atsiveria salos panorama. Nereikia stebėtis, jei regimi nuostabūs vaizdai įkvėps naujiems ieškojimams. Tačiau perspėjame – kelionė lijininiu keltuvu skirta tiems, ką aukštis iš tikrųjų maloniai nuteikia. Nusileidę galėsite aplankyti Rytų kaimelį, kuriame kasdienybė primena amatininkų ir prekeivių festivalį. Čia gausu ir tradicinių gaminių, ir užsienio kompanijų produktų, garsių prekės ženklų. Mėgstantiems romantiką rekomenduojame išvyką saulėlydžio kruizu*, kuomet apsupti žydros jūros bei tropinių miškų gausos stebėsite vaizdingus saulėlydžius. Norintys pasilinksminti turėtų traukti į salos pietuose esančią Džalan Pantai (Jalan Pantai) gatvę*, kur rasite barus, kavines, restoranus bei klubus. Nakvynė viešbutyje Langkavyje.

12
diena
LANGKAVIS – KVALA LUMPŪRAS – VILNIUS (pusryčiai) 
Anksti ryte papusryčiausime ir važiuosime iki oro uosto, iš kurio skrisime į Kvala Lumpūrą, o iš ten – į Vilnių.

13
diena
VILNIUS
Grįžimas į Vilnių.
Nuo1177
2021 09 26 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 650
su skrydžiu: 1827

Apie Malaiziją

Malaizija – šalis, kuri skiriasi nuo kitų šio regiono šalių unikaliu egzotikos, daugiaamžės kultūros ir aukščiausio lygio išsivystymo dariniu. Šioje šalyje stebėtinai persipynė senovė ir dabartis.Žavingoji Malaizija vilioja ir patyrusius keliautojus, ir naujokus – visus, kurie stengiasi atrasti jos grožybes. Malaizija – tai antroji, po Singapūro, ekonomiškai išsivysčiusi šalis regione. Čia

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Žavingoji Malaizija ir Singapūras su poilsiu Langkavio saloje

Arnoldas
2018 08 07
9.6
Kelionė praėjo labai sklandžiai. Norėjosi dar pabūti gerokai ilgiau. Malaizija paliko labai gerą įspūdį, dar daug kas liko nepamatyta, tad manau, jog dar tikrai čia sugrįšiu. Singapūrą išvis įsimylėjau. Pradėjau domėtis galimybėmis ten apsistoti ilgesniam laikui. Kadangi nemoku pasyviai leisti laiko, tai būdamas Kota Kinabalu radau patogius tos pačios dienos skrydžius ir vienai dienai nuskridau apžiūrėti Brunėjaus. Ten irgi gavau daug įspūdžių. Visi viešbučiai mane tenkino. Labiausiai patiko viešbutis Kuala Lumpure dėl labai patogios vietos. Borneo Beach villas vienintelis minusas, kad gan toli nuo miesto. Jei būtų arčiau, būtų tiesiog idealus. Kas kelionėje dar nebuvo idealu, tai faktas, kad neįvyko turas po Singapūrą. Pradėjau laukti pusvalandžiu anksčiau, pralaukiau valandą bet niekas taip ir neatvažiavo. Vėliau durininkas paklaustas atsakė, kad kažkoks turo automobilis buvo atvažiavęs 10h (nors turas turėjo prasidėti 9h). Nežinau ar jis tiek vėlavo ar atvažiavo paimti kitų žmonių.  Dar galėčiau paminėti, kad ekskursijos į Malaką metu, pasitaikė gidas, kuris ne tik, kad kalbėjo su didžiulu akcentu, mat buvo azijietis, bet dar ir praktiškai neturėjo nė vieno danties, tad beveik nebuvo įmanoma suprasti ką jis sako. Tačiau čia smulkmenos. Praktiškai visa kelionė, kaip ir minėjau, praėjo labai sklandžiai. Ką asmeniškai daryčiau kitaip, jei keliaučiau dar kartą, tai pirkčiau skrydžių bilietus su paros pertrauka tarpinėje stotelėje. Šiuo atveju Dohoje. Kelionė namo apėmė keturis skrydžius, ir tai labai išvargino. Manau, kad pusiaukelėje sustoti yra gera mintis. Galima ir pailsėti ir dar kažką pamatyti. Sekančias keliones ketinu planuotis pats, tačiau Jūsų paslaugas tikrai rekomenduosiu savo artimųjų ratui. Dar kartą ačiū už puikiai suorganizuotą kelionę!
Jolanta
2018 03 09
10.0
Organizatorių darbas iš tikrųjų buvo nepriekaištingas. Nė karto neteko laukti, visada laiku atvažiuodavo, paimdavo ir atveždavo. Vienintelis minusas buvo tas, kad Kvala Lumpūre vykstant į vienos dienos ekskursiją į Malacą, gavom labai prastą gidą. Žmogus matėsi amžiuje, pavargęs ir visai netryško noru mums nei pasakoti, nei ką nors aiškinti. Tai truputį nusivylėm pačia Malaca, nes taip ir nesupratom ko ten važiavom. Turiu pagirti kitą gidą, kurį gavome pirmąją dieną, vykus į half day ir countryside ekskursiją, labai mums patiko, labai įdomiai papasakojo, nei per daug, nei per mažai. Kelionės maršrutas patiko, gal tik norėjosi dar vienos dienos Singapūre, nes sakyčiau labai intensyviai mes ten praleidom laiką, norėjosi dar vienos dienos nuvykti į naktinį safarį ar į Sentosą salą. Singapūras aišku nuostabus miestas, nustebino architektūra bei jos panaudojimu žmogaus reikmėms, taip pat paliko didelį įspūdį gausi augmenija. Jeigu tarkim, reikėtų rinktis kelionės maršrutą, gal tik Singapūrą pasiliktume pabaigai, nes atskridus iš Singapūro į Kvalą Lumpūrą, jautėsi labai didelis kontrastas tiek švara, tiek transporto kiekiu ir t.t. Aišku, Kvala Lumpūras savotiškai žavus miestas, ypač patiko Petronas tower architektūra. Kvala Lumpūre sočiai užteko 3 dienų, kad susidaryti įspūdį apie miestą. Viešbučiais esame patenkinti, neskaitant keletos smulkmenų, nes jie niekur neskuba. Keletą kartų bandėm Swiss garden viešbutyje išsikviesti į kambarį žmogų, kad sutvarkytų seifą, bet taip ir neprisikvietėm, tada prašėm ranksluosčių, nes atvykus jų kambaryje nebuvo, bet jų taip niekas neatnešė. Teko eiti patiems jų ieškoti:) lokacija abiejų viešbučių, tiek Singapūre, tiek Kvala Lumpūre gera. Atvirai pasakius, pasigailėjome, kad visgi gyvenome ne Marina Bay Sands, nes viskas šiame mieste yra aplink šį viešbutį. Labai patiko Langkawi saloje viešbutis Berjayja. Labai jaukus, tikra egzotika. Patiko, kad visiškai privatus paplūdimys, jokių prekeivių ar įkyrių praeivių nebuvo. Tikrai rekomenduoju šį viešbutį. Na, o patarimai vykstantiems į šią kelionę, nepagailėti pinigų ir papildomai pasiimti Singapūre dar vieną dieną bei Langkawi saloje bent vieną dieną papildomai:)
Ilona
2016 02 17
9.4
Jūsų kelionių agentūros darbu esame patenkinti. Skrydžių laikai suderinti gerai ir pateikta pilna info. Tik likome nepatenkinti jūsų partnerių Singapūre darbu. Atskridus mūsų niekas nepasitiko,pralaukus 2 valandas oro uoste teko skambinti į agentūrą nurodytu telefonu( žinant pokalbių tarifus, tai nelabai džiugino). Jūsų partneriai pasiūlė mums patiems važiuoti į viešbutį su taksi. Ekskursija po Singapūrą buvo labai silpna. Viešbutis geras, taip pat ir vieta. Kelionių organizatoriai savo darbą atliko labai gerai, likome patenkinti kiek jų, tiek ir gido paslaugomis. Viešbutis Kuala Lumpure prastokas,nors vieta ir nebloga. Langkawi sala graži ir saugi. Galima drąsiai vaikščioti ir tamsiuoju paros metu.Žmonės draugiški, mandagūs ir sąžiningi.Niekas nieko nesiūlo pirkti, netgi paplūdimyje. Net taksi turi nustatytus įkainius nuo taško A iki taško B,kurių griežtai laikosi. Viešbutis neblogas,gal reikėtų kosmetinio remonto,teritorija apželdinta ir prižiūrima,paplūdimys puikus. Kelionės maršrutas patiko.Singapūrui pridėtume dar vieną dieną. Tai nuostabi šalis. Tikrai yra daug ką pamatyti. Gal reikėtų atidžiau pastudijuoti ekskursijų metu lankomus objektus,nes praktiškai vežama tiktai ten, kur nėra įėjimo mokesčių.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Malaiziją dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei parvykimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas 3 – 4* žvaigždučių viešbučiuose turo metu ir pasirinktos kategorijos viešbutyje poilsio metu (10 nakvynių: 2 nakvynės Singapūre, 3 nakvynės Kvala Lumpūre, 5 nakvynės Langkavio saloje);
 • Programoje nurodytas maitinimas (10 pusryčių);
 • Vietiniai skrydžiai: Singapūras – Kvala Lumpūras, Kvala Lumpūras – Langkavis – Kvala Lumpūras;
 • Rusakalbio / anglakalbio (pasirinktinai) gido paslaugos Singapūre;
 • Anglakalbio gido paslaugos Malaizijoje (priemoka už rusakalbį gidą – ~190 EUR/asm.);
 • Programoje nurodyta ekskursinė programa;
 • Programoje nurodyti pervežimai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius – Singapūras – Kvala Lumpūras – Vilnius (kaina ~ 650 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~ 20 EUR, BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos* (pakilimas į Petronaso bokštų apžvalgos aikštelę – ~20 EUR/asm. (bilietus būtina užsakyti iš anksto), pakilimas funikulieriumi ant Gunung Machinchang kalvos – ~10 EUR/asm., plaukimas Kilim geoparke – ~30-50 EUR/asm., saulėlydžio kruizas Langkavyje su vakariene – ~50-70 EUR/asm.);
 • Kurorto mokesčiai;
 • Arbatpinigiai gidams, vairuotojams;
 • Asmeninės išlaidos.

Pastabos

 • Jeigu kelionės aprašyme nenurodyta kitaip – standartiškai programoje pateikiame mažiausią kainą asmeniui gyvenant dviviečiame kambaryje arba kajutėje. 
 • Organizatorius pasilieka teisę koreguoti ekskursijų eigą kelionės metu.
 • Kelionės tipas: prijungiamoji prie anglakalbės / rusakalbės grupės.
 • Malaizijos viešbučiuose taikomas turistinis mokestis: 20 RM/nakčiai/už kambarį (~4 EUR) 5* viešbučiuose, 10 RM/nakčiai/už kambarį  (~2 EUR) 4* viešbučiuose, 5 RM/nakčiai/už kambarį  (~1 EUR) 3* viešbučiuose.

Kelionę galima papildyti

  • Išvyka į Kvala Lumpūrą;
  • Poilsį galite pasirinkti ir kitoje Malaizijos saloje.

Apgyvendinimo variantai

HOLIDAY VILLA BEACH  RESORT & SPA 4* »

KELIONĖS KAINA: nuo 1255 EUR + skrydis

4* viešbutis už 3* kainas. Visi kambariai turi balkonus ir vaizdą į jūrą. Įsikūręs prie vieno geriausių salos paplūdimių. Daugiau >>

BERJAYA RESORT 4* »

KELIONĖS KAINA: nuo 1263 EUR  + skrydis

Džiunglėse išdėlioti nameliai, privatus paplūdimys ir nuošali vieta daro šį viešbutį tobulu pasirinkimu poilsiui gamtos apsuptyje. Daugiau >>

FRANGIPANI RESORT & SPA 4* »

400 metrų paplūdimio, daug erdvės lakstymui ir atskiri namukai - geras pasirinkimas šeimoms arba kelioms poroms. Daugiau >>

KELIONĖS KAINA: nuo 1177 EUR  + skrydis

SHERATON LANGKAWI BEACH RESORT 5* »

KELIONĖS KAINA: nuo 1400 EUR  + skrydis

Užutėkyje įsikūręs vieno garsiausių tarptautinių tinklų viešbutis. Aukščiausio lygio aptarnavimas, patogi vieta ir geras spa centras. Daugiau >>

THE ANDAMAN 5* »

Viešbutis įsikūręs šalia Datai paplūdimio, pripažinto devintu pagal gerumą visame pasaulyje. Nuostabi supanti vietovė, prabangūs, modernūs, tačiau su azijietiškais motyvais puošti kambariai bei daugybė pramogų.

KELIONĖS KAINA: nuo 1410 EUR  + skrydis

THE DANNA LANGKAWI 5*»

Geriausiai įvertintas viešbutis Langkawi. Prabangūs numeriai, "infinity" baseinas, spa centras. Viskas ko reikia prabangiam poilsiui nuostabioje saloje. Daugiau >>

KELIONĖS KAINA: nuo 1482 EUR  + skrydis

Kelionės užsakymas

Nuo
1177

+ skrydis nuo: 650 visiems su skrydžiu: 1827
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Živilė
Susisiek su Malaizijos specialiste Živile ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Saugi individuali kelionė Atidaryta keliautojams!
Stebuklingoji Šri Lanka ir poilsis Maldyvuose
Šri Lanka
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Singapūras ir poilsis Malaizijoje, Langkavio saloje
Malaizija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Tikroji Malaizija – nuo džiunglių iki paplūdimių
Malaizija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Poilsinė kelionė Malaizijoje. Poilsis poroms ir jaunavedžiams
Malaizija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.