Žavingoji Malaizija ir Singapūras su poilsiu Langkavi saloje

Kelionės akcentai

 • Svečiuositės Pietryčių Azijos didmiesčiuose - Singapūre ir Kvala Lumpūre
 • Grožėsitės įspūdingais Batu urvais ir šalia lakstančiomis beždžionėlėmis
 • Lankysite istorinį Malakos miestą
 • Ilsėsitės Langkavi saloje, kurioje laikas sustojęs, o paplūdimiai vieni gražiausių visame pasaulyje
Nuo1177
2020 12 06 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 650
su skrydžiu: 1827

Kelionės programa

1
diena
VILNIUS – SINGAPŪRAS 
Patogus skrydis iš Vilniaus į Singapūrą su persėdimu Helsinkyje.
2
diena
SINGAPŪRAS 
Apie 16 val. nusileidus lėktuvui Jus pasitiks oro uoste ir perveš į viešbutį, esantį šalia centro. Vakare turėsite laisvo laiko poilsiui. Tačiau tinginiauti nepatariame, nes šis kosmopolitiškas miestas Jūsų jau laukia. Siūlome pasigrožėti užburiančiais miesto vaizdais iš didžiausio (165 m) pasaulyje apžvalgos rato, pavakarieniauti tradicinėje užeigoje ar paskanauti autentiškų patiekalų iš vietinių kioskelių.

Taip pat rekomenduojame pasivaikščioti po Singapūro mariną, kur pamatysite žymiuosius Super medžius, garsųjį Marina Bay Sands viešbutį, į kurį galima pakilti ir pavakarieniauti apsuptam stulbinančios miesto panoramos. Nakvynė Singapūre.

3
diena
SINGAPŪRAS (pusryčiai) 
Po pusryčių Jūsų laukia 4 val. trukmės pažintinė ekskursija po Singapūrą, kurią ves rusiakalbis gidas. Tai miestas, kuriame šiuolaikiškumas, pedantiška tvarka ir švara susipina su autentika, tradicijomis bei azijietiška dvasia. Net keturias oficialias kalbas (anglų, tamilų, kinų ir malajų) turinčiame mieste-valstybėje nuolat vyksta įvairiausios šventės, tačiau, palyginus su laisvu vakarų pasauliu, Singapūras turi itin „santūrią“ kultūros sistemą: į šalį negalima įsivežti kramtomosios gumos, į barus įleidžiami tik 23 m. sulaukę asmenys, o už kai kuriuos didžiuosius nusikaltimus vis dar gresia mirties bausmė. Turo metu pamatysite kinų kvartalą, kruopščiais rytietiškais motyvais puoštas šventyklas bei susipažinsite su miesto istorijos kaita. Kinų kvartalas – siauručių gatvelių, nedidelių parduotuvėlių ir triukšmingų prekeivių pilna istorinė Singapūro dalis. Tik įsivaizduokime: šalia šeimos verslu jau tapusių auksakalystės, medicinos ar arbatos parduotuvėlių stovi šiuolaikiški barai ir dideli prekybos centrai. Čia rasime visko, ko tik širdis galėtų geisti: neįprastų rytietiškų patiekalų, rūbų, suvenyrų, pasilinksminimo vietų..

Taip pat šiandien pamatysime kruopščiais rytietiškais motyvais puoštų šventyklų, kurių reikšmė šalyje ypač didelė. Singapūre galima sutikti visų pagrindinių pasaulio religijų atstovų, čia nėra nei rasinės, nei religinės nelygybės. Pvz., vienas iš penkių Singapūro kinų gali būti krikščionis, kitas – ateistas, o likusieji budistai ar taoistai. Singapūro indai religingesni – tik 1 % visų indų yra ateistai, kiti meldžiasi hinduizmo (6 iš 10), islamo (2 iš 10) ar Krikščionybės Dievui. Pasibaigus ekskursijai mūsų lauks laisvas laikas. Norintieji galės grįžti į viešbutį ir pasimėgauti poilsiu, o visiems, ištroškusiems nuotykių ir pažinimo džiaugsmo, mūsų kelionių ekspertas mielai rekomenduos, ką galima nuveikti. Pasibaigus ekskursijai Jūsų laukia laisvas laikas. Patariame aplankyti geriausią pramogų vietų Singapūre – Sentosa salą, kurioje rasite egzotiškus paplūdimius, atrakcionų parką „Universal Studios“, pamatysite 1500 gyvų margaspalvių drugelių ir dar daugiau. Singapūras gali pasigirti kone geriausiu pasaulyje atogrąžų Zoologijos sodu, kur pamatysite baltuosius tigrus, galėsite pamaitinti drambliukus, ilganosius tapirus. Dėmesio verti dieniniai bei naktiniai safari, kuomet natūralioje aplinkoje bei laisvėje stebimi gyvūnai.  Nakvynė Singapūre.

4
diena
SINGAPŪRAS – KVALA LUMPŪRAS (pusryčiai)
Po pusryčių Jus perveš į oro uostą. Apie pietus Jūsų laukia trumpas skrydis iki Malazijos sostinės – Kvala Lumpūro. Atskridusius Jus pasitiks ir perveš į viešbutį, esantį šalia Kvala Lumpūro centro. 

Kartais atrodo, kad miestas, kuriame susijungia senoji kolonijinė, tradicinė Azijos, islamiškoji malajų, modernioji ir postmodernioji architektūros saulėje net tviska. Palmėmis apaugusių parkų ir stiklinių dangoraižių pilnas Kvala Lumpūras puikiai susitvarko su megapoliui keliamais iššūkiais ir yra laikomas vienu švariausių pasaulio miestų. Vakare rekomenduojame pasivaikščioti po miestą, paragauti tradicinių malajų patiekalų vietinėse užeigose bei pajusti tikrąją šio Azijos didmiesčio dvasią.  Nakvynė Kvala Lumpūre.

5
diena
KVALA LUMPŪRAS (pusryčiai)
Po pusryčių Jus pasitiks angliakalbis gidas ir lydės Jus visą laiką ekskursijos po Kvala Lumpūrą metu. 3 val. trukmės turo metu aplankysite svarbiausias miesto aikštes, seniausius pastatus, menančius britų kolonizavimo laikus, Menaros televizijos bokštą. Taip pat apžiūrėsite jau XX amžiuje Malaizijos simboliu tapusius Petrono bokštų (Petronas Twin Towers) – aukščiausius pastatus-dvynius pasaulyje. 1998 m. iškilusius stiklinius dvynius sukūrė argentiniečių kilmės architektas Cazaras Peli (Cesar Pelli) iš JAV. Iki 2004-ųjų tai buvo didžiausi planetos pastatai, o šiandien jie patenka į aukščiausiųjų dešimtuką ir rungiasi su kitais Azijos gigantais.  Jūsų taip pat laukia įsimintina išvyka į Batu urvus, esančius apie 1 val. kelio nuo Malaizijos sostinės. Čia Jus užburs Batu urvo galybė bei šalia ir urvo viduje esančių hinduistų šventyklų dydis, puošnumas bei mistiškumas. Nevalia pamiršti fotoaparato – prie įėjimo į urvus stovinti pasaulyje aukščiausia auksuota Murugano (Lord Murugan) statula tikrai įspūdinga!Aplink Batu pilna išdykėlių beždžionėlių, kurios iš turistų gvelbia vandens buteliukus ar maistą, tačiau jos tokios mielos, kad dauguma ne tik nepyksta, bet ir su mielu noru jas pamaitina.

Vakare laukia laisvas laikas: bus galima aplankyti šurmuliuojantį naktinį miestą, paskanauti tradicinio malajų maisto vietos užeigėlėse ar tiesiog mėgautis tiesiai prieš akis atsiveriančia prabanga ir judriu vietinių žmonių gyvenimu. Nakvynė Kvala Lumpūre.

6
diena
MALAKA (pusryčiai)
Po pusryčių keliausite į Malaką – istorinį, kultūrinį bei vieną seniausių Malaizijos miestų. Čia nuo seno kūrėsi ir prekiavo indų, kinų ir arabų pirkliai, o po jų, porą šimtų metų, kai prieskoniai buvo brangesni už auksą, įtvirtinimus statėsi ir uostą plėtė portugalai, olandai ir anglai. Čia išvysite kinų kvartalą, antikvarines parduotuves, šventyklas, Portugalijos, Olandijos ir Anglijos istoriją menančius pastatus. Malakoje taip pat rekomenduojama įsigyti autentiškus suvenyrus, kurių čia iš tiesų gausu. Čia Jūsų taip pat lauks ekskursija po unikalų Baba-Nyonya paveldo muziejų, kuris įrengtas tradiciniame kinų pirklių name, puoštame autentiškais 19 a. baldais. Sugrįžę vėlai vakare į Kvala Lumpūrą turėsite šiek tiek laisvo laiko, kuomet galėsite pasimėgauti paskutinėmis akimirkomis šiame šarmingame mieste. Nakvynė Kvala Lumpūre.

7
diena
KVALA LUMPŪRAS – LANGKAVI SALA (pusryčiai)
Po pusryčių būsite pervežti į oro uostą, iš kurio apie pietus skrisite į Langkavi salą. Po maždaug 1 – 1,5 val. trukmės skrydžio atsidursite turtingoje tropikų apsuptyje, kur Jus pasitiks ir perveš į pasirinktą viešbutį poilsiui.  Langkawi malajiečių kalboje reiškia rausvai rudą erelį. Šis didingas paukštis į salas atkeliavo iš mistinių legendų, tad, pasakojama, šiandien jis, įsikūnijęs įvairiuose pavidaluose, akylai stebi atvykėlius. Virš Langkavi salyno sklando makabriški pasakojimai apie merginą, vardu Mašuri. Ji esą prakeikė vietovę už tai, kad anytos buvo nepelnytai apkaltinta nuodėme. Vyras pagal paprotį turėjo žmoną nužudyti. Jam dūrus peiliu sutuoktinei į krūtinę, pasruvo baltas kraujas. Tai reiškė, kad Mašuri nekalta. Prieš mirtį jauna moteris salą prakeikė septynioms kartoms.

Atsižvelgiant į šios dramos metą, nuo Langkavi prakeiksmas pasitraukti turėjo apie 1990-uosius. Panašu, kad pasitraukė, o gal ir niekada nebuvo įsigaliojęs – bent dabar čia justi tik šviesios nuotaikos. Itin maloniai nuteikia kraštovaizdis: balto smėlio krantų juostą keičia džiunglėmis apaugusios kalvos ir ryžių laukai. Dar vienas rojaus lopinėlis Žemėje.

8 – 11
dienos
POILSIS LANGKAVI SALOJE (pusryčiai)
Šias dienas Jūsų laukia poilsis Langkavi saloje, kurioje, laikas berods sustojęs. Langkavi sala–populiariausia poilsio vieta Malaizijoje. Tai didžiausia iš maždaug 100 to paties pavadinimo archipelago salų, esanti šiaurinėje Malaizijos dalyje. Sala nusipelnė turistų meilės už savo ilgus balto smėlio paplūdimius, švarų, skaidrų, žydros spalvos vandenį ir gerus viešbučius.

Atostogautojams Langkavi saloje patariame aplankyti Kilim geo – parką, kuomet valtimi plauksite kanalais, užsuksite į šikšnosparnių bei krokodilų urvus, pamatysite įvairiausius driežus, grožėsitės išsikerojusiais mangrovių miškais, maitinsite erelius, pietausite žuvų fermoje ant vandens.

Kita pramoga, verta dėmesio – tai pakilimas funikulieriumi ant Gunung Machinchang kalvos viršūnės ir grožėjimasis atsiveriančiais salos vaizdais. Nuo 708 metrų aukščio viršūnės kaip ant delno atsiveria salos panorama. Nereikia stebėtis, jei regimi nuostabūs vaizdai įkvėps naujiems ieškojimams. 

Tačiau perspėjame – kelionė lijininiu keltuvu skirta tiems, ką aukštis iš tikrųjų maloniai nuteikia. Nusileidę galėsite aplankysite Rytų kaimelį, kuriame kasdienybė primena amatininkų ir prekeivių festivalį. Čia gausu ir tradicinių gaminių, ir užsienio kompanijų produktų, garsių prekės ženklų.

Mėgstantiems romantiką rekomenduojame išvyką laiveliu „Sunset Cruise“ (liet. saulėlydžio kruizas), kuomet stebėsite vaizdingus saulėlydžius, apsupti žydros jūros bei tropinių miškų gausos. Norintys pasilinksminti turėtų traukti į salos pietuose esančią Džalan Pental gatvę, kur rasite barus, kavines, restoranus bei klubus.

12
diena
LANGKAVI – KVALA LUMPŪRAS – VILNIUS (pusryčiai)
Anksti ryte papusryčiausite ir važiuosite iki oro uosto, iš kurio skrisite į Kvala Lumpūrą, o iš ten - į Vilnių.
13
diena
VILNIUS
Atvykimas į Vilnių.
Nuo1177
2020 12 06 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 650
su skrydžiu: 1827

Apie Malaiziją

Malaizija – šalis, kuri skiriasi nuo kitų šio regiono šalių unikaliu egzotikos, daugiaamžės kultūros ir aukščiausio lygio išsivystymo dariniu. Šioje šalyje stebėtinai persipynė senovė ir dabartis.Žavingoji Malaizija vilioja ir patyrusius keliautojus, ir naujokus – visus, kurie stengiasi atrasti jos grožybes. Malaizija – tai antroji, po Singapūro, ekonomiškai išsivysčiusi šalis regione. Čia

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Žavingoji Malaizija ir Singapūras su poilsiu Langkavi saloje

Erika
2013 04 05
9.6
Laba diena, Kelionės metu truputi pavedė orai, gavome šiek tiek lietaus. Lėktuvai geri, ilgokas laikas oro uoste (mazas, net pasivaikscioti nelabai kur yra). Manom, kad didiesiems miestam uztenka po 2d.(tempe, pavargę, bet pamatėm). Malaizijoje gidas neblogas, bet del šiokių tokių smulkmenų galejo perspėti pvz.vakariniai, muzikiniai fontanai, labai lankomi, nors ir trumpos programos. Bokstų dvynių apžvalginio tilto nepasiekėm, kaip paaiškino - sudėtinga su bilietais. Vairuotojas geras, parodė vakarinį miestą, formulės trasą, idomias panoramas. Singapuro gide liux, konkreti, pusės dienos ekskursija labai patiko. Patarė ką patiems pamatyti, kaip patogiau pasiekti vietas. Būnant Singapure, gal vertėtu 1 nakvynę išsipirkti Marina bey (vien dėl jų pramogų). Nesirinktumeme ilgo poilsio, mums buvo per daug, spejom ir mašina pakeliauti ir pailseti, toki kelia atvykus gaila laiko, gerai butu 3d. ir kur nos dar perskristi. Kadangi atvykus į salą keletą dienų lijo, bet po to pagėrejo. Viešbučiai visur buvo geri, patogiose vietose, poilsinis tvarkingas, kambariai dideli, erdvūs. Oro uostuose pasitiko, pervežė, jokių nesklandumų neturėjome. Ačiū, sekanti kelionė su jūsų pagalba.
Virginija
2013 10 11
10.0
Laba diena, Grįžome iš kelionės po Singapūrą ir Malaiziją ir noriu pasidalinti kelionės įspūdžiais. Pirmiausiai noriu padėkoti ir pasidžiaugti puikiu Jūsų darbu organizuojant šią kelionę. Tiesiog visos kelionės metu jautėmės tikrai atostogaujantys, nes viskas vyko tiksliai pagal programą, neteko sukti galvos dėl nieko. Jūsų pasiūlyti viešbučiai tiek Singapūre (Grand Park City Hall 4*) , tiek ir Kuala Lumpūre (SWISS-GARDEN HOTEL & RESIDENCES ) labai gero lygio ir labai geroje lokacinėje vietoje. Daug kur galima laisvai nueiti pėsčiomis, nes labai arti centro. Dar noriu pabrėžti vieną svarbų dalyką – tiek iš Jūsų , tiek ir iš vietinių kelionių agentūrų jautėmė tikrą rūpinimąsi klientu ir atsakomybę už aukštą paslaugų kokybę. Didelis dėkui už tai! Kelionė buvo labai įdomi tiek pažintine prasme, nes pamatėme ir sužinojome daug, tiek ir poilsio. Pakako ir laisvo laiko ir žinoma poilsis Langkawi saloje buvo puikus. Labai džiaugėmės pasirinkę poilsį BERJAYA LANGKAWI BEACH AND SPA RESORT viešbutyje. Tai tikrai kitoks gyvenimas nei įprastuose viešbučiuose. Mums labai patiko tiek ir aplinka ( pasijauti gyvenantis „jaukiose“ džiunglėse), tiek gyvenimas atskiruose nameliuose, tiek ir paslaugų kokybė. Be to noriu paskakyti, kad yra gerai , kad veikia keletas restoranų ir barų, todėl maisto pasirinkimas irgi labai įvairus, kainos prieinamos. ( čia rašau apie save, nes kainos apskritai labai individualus klausimas). Todėl dabar drąsiai galiu pasakyti, kad jei kas nors užsimins apie norus pakeliauti į egzotiškus kraštus, pirmiausiai pasiūlysiu jūsų kompaniją. Jeigu reikėtų smulkesnės informacijos, pasakykite. Ačiū jums dar kartą! Pagarbiai, Virginija
Laima
2016 01 28
10.0
Viskas buvo organizuota laiku ir viskas gerai. Neturiu jokių pretenzijų. Labai patiko gidas. Labai išprusęs, daug žinantis, lengvai bendraujantis ir gerai pateikiantis medžiagą. Bendravom kaip su kelionės draugu. Patiko viskas. Gal gerai būtų dar viena diena Singapūre, bet čia mano asmeninė problema - tokios buvo mano asmeninės galimybės laiko atžvilgiu. Viešbučiai patiko. Visiškai pilnai atitiko mūsų poreikius. Jau minėjau draugams, kad tikrai rekomenduočiau BERJAYA resort. Labai patiko. Tai su nieku nepalyginama. Oi tos bezdžionės, kaip jos ten siautėja :). Labai fainas paplūdimys ir maistas ir t.t. Kitus trikdo shuttle bus. Mūsų ne. Patarimai kitiems: įvertinti savo sveikatos galimybes. (Aišku jaunimo neliečia :) Sunkokai sirgau 3 paras. Nežinau gal virusas. Temperatūra ir visiškas jėgų nebuvimas. bet aš buvau pasiruošus pakankamai vaistų, t.t. antibiotikų. Nors žinojau, kad reikia taxi saugotis peršalimo ir buvau tam pasiruošus, vis tiek peršalau. Sunku suprasti kodėl lauke esant 34 laipsniams vairuotojai (ne visi) sėdi su striukėmis ir temperatūra 18-19. Bet čia jau reikia pačiai saugotis. Panašiai yra prekybos centruose. Turi įvertinti ir tai, kad tarpas tarp skrydžių ilgas, ir skrydis taip pat. O sunkiausia mums asmeniškai grįžti prie įprasto laiko eiti miegoti. Tai mes tik šiandien jau jau kažkur normaliai išsimiegojom.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą

Į kainą įskaičiuota:

 • vietinis skrydis Singapūras - Kvala Lumpūras;
 • vietinis skrydis Kvala Lumpūras - Langkavi - Kvala Lumpūras;
 • 2 nakvynės Singapūre 3* viešbutyje su pusryčiais;
 • apžvalginė ekskursija po Singapūrą su anglakalbiu arba rusakalbiu gidu ir grupe;
 • pasitikimai ir pervežimai Singapūre ir Malaizijoje;
 • 3 nakvynės 3* viešbutyje Kvala Lumpūre su pusryčiais;
 • apžvalginė ekskursija po Kvala Lumpūrą ir Batu urvus su anglakalbiu gidu ir grupe;
 • ekskursija iš Kvala Lumpūro į Malaką su anglakalbiu gidu ir grupe;
 • 5 nakvynės pasirinktame viešbutyje Langkavi saloje su pusryčiais;
 • oro uosto mokesčiai.

Į kainą neįskaičiuota:

 • tarptautinis skrydis Vilnius - Singapūras - Kvala Lumpūras - Vilnius (~ 650 EUR);
 • medicininių išlaidų draudimas;
 • arbatpinigiai ir asmeninės išlaidos;
 • papildomai siūlomos ekskursijos;
 • rusakalbio gido priemoka ekskursijose pagal programą (jei reikia) 190 EUR/asm.;
 • gėrimai valgio metu.

Pastabos

 • Nuo 2017 m. liepos 1 d. viešbučiuose taikomas turistinis mokestis: 20 RM/nakčiai/už kambarį (~4 EUR) 5* viešbučiuose, 10 RM/nakčiai/už kambarį  (~2 EUR) 4* viešbučiuose, 5 RM/nakčiai/už kambarį  (~1 EUR) 3* viešbučiuose

Kelionę galima papildyti

  • Poilsį galite pasirinkti ir kitoje Malaizijos saloje

Apgyvendinimo variantai

HOLIDAY VILLA BEACH  RESORT & SPA 4* »

KELIONĖS KAINA: nuo 1255 EUR + skrydis

4* viešbutis už 3* kainas. Visi kambariai turi balkonus ir vaizdą į jūrą. Įsikūręs prie vieno geriausių salos paplūdimių. Daugiau >>

BERJAYA RESORT 4* »

KELIONĖS KAINA: nuo 1263 EUR  + skrydis

Džiunglėse išdėlioti nameliai, privatus paplūdimys ir nuošali vieta daro šį viešbutį tobulu pasirinkimu poilsiui gamtos apsuptyje. Daugiau >>

FRANGIPANI RESORT & SPA 4* »

400 metrų paplūdimio, daug erdvės lakstymui ir atskiri namukai - geras pasirinkimas šeimoms arba kelioms poroms. Daugiau >>

KELIONĖS KAINA: nuo 1177 EUR  + skrydis

SHERATON LANGKAWI BEACH RESORT 5* »

KELIONĖS KAINA: nuo 1400 EUR  + skrydis

Užutėkyje įsikūręs vieno garsiausių tarptautinių tinklų viešbutis. Aukščiausio lygio aptarnavimas, patogi vieta ir geras spa centras. Daugiau >>

THE ANDAMAN 5* »

Viešbutis įsikūręs šalia Datai paplūdimio, pripažinto devintu pagal gerumą visame pasaulyje. Nuostabi supanti vietovė, prabangūs, modernūs, tačiau su azijietiškais motyvais puošti kambariai bei daugybė pramogų.

KELIONĖS KAINA: nuo 1410 EUR  + skrydis

THE DANNA LANGKAWI 5*»

Geriausiai įvertintas viešbutis Langkawi. Prabangūs numeriai, "infinity" baseinas, spa centras. Viskas ko reikia prabangiam poilsiui nuostabioje saloje. Daugiau >>

KELIONĖS KAINA: nuo 1482 EUR  + skrydis

 

Kelionės užsakymas

Nuo
1177

+ skrydis nuo: 650 visiems su skrydžiu: 1827
Kas įskaičiuota?
Pasitark su specialistu!
Lina
Susisiek su Malaizijos specialiste Lina ir susikurk kelionę pagal savo poreikius:

Panašios kelionės

Pamirštosios Kambodžos beieškant
Kambodža
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Singapūras ir poilsis Malaizijoje, Langkavi saloje
Malaizija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Tikroji Malaizija – nuo džiunglių iki paplūdimių
Malaizija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Poilsinė kelionė Malaizijoje. Poilsis poroms ir jaunavedžiams
Malaizija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.