Poilsinė kelionė: Jungtiniai Arabų Emyratai - Dubajus

Kelionės akcentai

 • Pamatysite Dubajaus miesto grožį iš arti
 • Galėsite apsipirkti didžiausiame prekybos centre, pasimėgauti grojančiais vandens fonatanais
 • Išvysite patį aukščiausią kada nors žmogaus pastatytą statinį - Burj Khalifa
 • Atsipalaiduosite prie Indijos vandenyno esančiuose nuostabiuose paplūdimiuose
Nuo450
2022 12 07 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 600
su skrydžiu: 1050
Dėmesio! Keliaujant į Jungtinius Arabų Emyratus jokie COVID ribojimai nuvykimui ir grįžimui nebetaikomi. Daugiau

Kelionės programa

Ambicijų kupinas miestas, kuris dieną svaigina dangoraižiais, kurie skęsta debesyse, o vakarais sužiba milijonais šviesų.. taip, tai - Dubajus, įkvepiantis, futuristinis miestas, alsuojantis prabanga. Jame persipina senosios tradicijos su ypatingai modernia architektūra, aukščiausios klasės viešbučiais, restoranais bei prabangiomis pasilinksminimu vietomis. Čia apstu pramogų tiek vaikams, tiek suaugusiems: muziejai, įspūdingi prekybos centrai, gėlių sodai, pramogų parkai ir tradiciniai turgūs. Oras lepina ir čia pat gali poilsiauti papludimyje su urbanistiniu vaizdu, o vakarą leisti miesto, žibančio švieselėmis, džiunglėse. Unikalumas, kad net tris ketvirtadalius JAE sudaro neaprėpiama Arabijos dykuma, tad lengvai galite nukeliauti ir pajusti visiškai laukinį gyvenimą, keliauti džipais per smėlio kopas ir stebėti saulėlydį auksinėje dykumoje - tikrai filmo vertas epizodas. Norintiems atostogas praleisti aktyviai, suderinti poilsį bei aktyvų laisvalaikį, be menkiausios abejonės siūlome apsilankyti čia, Dubajuje. Keliauti ir tarsi gyventi svajone, kai tikiesi, kad ji niekada nesibaigs!
1
diena
VILNIUS/RYGA - DUBAJUS
Skrydis iš Vilniaus arba Rygos  su vienu persėdimu. Nusileidus tarptautiniame Dubajaus oro uoste Jus pasitiks ir iki viešbučio palydės mūsų partneriai. Laisvas laikas poilsiui viešbutyje arba pramogoms. 
2
diena
DUBAJUS (pusryčiai)
Šiandien Jūsų laukia laisvas laikas, kurį rekomenduojame skirti poilsiui. Tai puiki proga nuvykti į Džumeiros paplūdimį. Jį galite pasiekti taxi, pėstute arba iš viešbučio veža nemokamai autobusai, priklauso nuo lokacijos, kurioje gyvenate.
3
diena
DUBAJUS. Deira
Po pusryčių Jūsų lauks pažintinė ekskursija po Dubajų (Dubai). Ko gero vos išgirdus Dubajaus miesto pavadinimą iš karto kyla mintys susijusios su modernumu, madomis bei prabanga. Iš tiesų jūs tikrai neklystate! Dubajus yra modernus madingas miestas, kuris niekuomet nesiliauja stebinti. Šios apžvalginės ekskursijos po Dubajų metu pamatysite daug kvapą gniaužiančių vaizdų. Keliaudami pamatysite tiek naująją miesto dalį, kurioje stūksto didingi Dubajaus dangoraižiai, tiek pat patirsite tikrą malonumą lankydamiesi Palmėje (The Palm) iš dirbtinio smėlio suformuotoje saloje, pamatysite didžiulį kontrastą tarp Dubajaus prieplaukos ir Madinato(Jumeirah Madinat), dar kitaip vadinamos "Mažoji Venecija". Džumeiros Madinato rajone gausu vingiuotų nepaprasto grožio gatvelių. Kartais atrodo, kad tai mažas miestelis esantis mieste. Šią ekskursiją vainikuos apsilankymas Burd Chalifa (Burj Khalifa) 124-tame aukšte. Kol atostaugausite Dubajuje, Jūs jį matysite visur! Jo neįmanoma nepastebėti. Tai aukčiausia pasaulyje apžvalgos aikštelė su panoraminiu vaizdu, pastatyta žmogaus. Pajusite nepaprastą jausmą, kai patys būsite aukčiau debesų. Nakvynė viešbutyje.

4 – 7
dienos
DUBAJUS (pusryčiai)
Šios dienos bus skirtos nedrumsčiamam poilsiui Dubajuje. Čia tikrai rasite ką nuveikti ar tiesiog pasilepinti poilsiu paplūdimiuose. Rekomeduojame užsisakyti šias ekskusrijas (už papildomą mokestį).

Deiros rajonas (Deirah). Nuo jo prasidėjo visa šio emyrato istorija. Aukso turgus, įlanka, tradiciniai Persijos įlankos laivai, daug kavinių, parduotuvių ir restoranų kiekvieno skoniui. Vakare rekomenduojame romantišką vakarienę naktinio Dubajaus fone plaukiojant kruiziniu laiveliu (dhow cruise).

Atlantis The Palmė viešbutis Palmėje. Tai didžiausių pasaulio viešbučių, įsikūręs dirbtinai iš smėlio suformuotoje palmės formos saloje. Net jeigu čia ir neapsistosite, galite aplankyti jo vandens parką, delfinariumą ir didžiulį okeanariumą. Jeigu keliaujate su vaikais tai yra būtina!

Arabijos dykuma-safaris. Jeigu reikia ištrūkt iš miesto, Arabijos dykuma tam puikiai tinka. Ekskursija prasidės neužmirštamu važiavimu per dykumos kopas, pasijusite kaip amerikietiškuose kalneliuose. Per pertraukėlę galėsite nusifotografuoti, o tada patrauksite į kupranugarių fermą. Po apsilankymo fermoje atvažiuosite į stovyklą, pakeliui stebėdami įspūdingą dykumos saulėlydį. Laukdami vakarienės galėsite mėgautis arabiška arbata, kava bei datulėmis, atsipūsti klajoklių palapinėse, parūkyti kaljaną, pasidaryti beduinų tatuiruotę henna arba pajodinėti kupranugariu. Vakaro kulminacija - pilvo šokis grojant arabiškai muzikai ir trijų patiekalų vakarienė paruošta tradicinėje krosnyje po žvaigždėtu dangumi. Po vakarienės grįžimas į viešbutį.

8
diena
DUBAJUS - VILNIUS/RYGA (kelionę galima pratęsti pagal Jūsų poreikius)
Grįžimas į Vilnių/Rygą su 1 persėdimu.
Nuo450
2022 12 07 ir daugiau datų
+ skrydis nuo: 600
su skrydžiu: 1050

Apie Jungtinius Arabų Emyratus

Jungtiniai Arabų Emyratai yra puikiausia vieta atostogoms: čia visuomet saulėtas, giedras dangus, šilta, skaidri jūra, nuostabūs paplūdimiai, aukšto lygio aptarnavimas, draugiški, dosnūs ir visuomet pasirengę padėti vietiniai gyventojai. BENDRIEJI DUOMENYS APIE ŠALĮ Plotas:&a

Keliautojų atsiliepimai apie kelionę Poilsinė kelionė: Jungtiniai Arabų Emyratai - Dubajus

Daiva
2019-08-20
10
Gauta išsami informacija apie kelionę į Dubajų, bagažas, oras, viešbučiai, paplūdimiai, lankytinos vietos ir kita. Pasirūpinta nuo skrydžio bilietų iki nuvykimo į viešbutį. Viskas vyko sklandžiai. Nuvykus nebuvo vėlavimų ar nesusipratimų. Puiku. Man reikėjo greitai suorganizuoti kelionę į Dubajų. Greitai atsakė į man iškilusius klausimus. Gavau reikalingos man informacijos apie šią kelionę ir pateikė priimtinus pasirinkimo variantus . Pirmą kartą keliaujant labai patogu.

Datos ir kainos

Pasirinkite pageidaujamą keliautojų skaičių ir datą
Dėmesio! Keliaujant į Jungtinius Arabų Emyratus dėl COVID-19 galimi apribojimai nuvykimui bei grįžimui.

Į kainą įskaičiuota:

 • Apgyvendinimas pasirinkto lygio viešbutyje (7 nakvynės);
 • Programoje nurodytas maitinimas (6 pusryčiai);
 • Oro uosto pervežimai ;
 • Ekskursija po Dubaujaus miestą;
 • Anglakalbio/rusakalbio gido paslaugos.

Į kainą neįskaičiuota:

 • Lėktuvo bilietai Vilnius–Dubajus–Vilnius su vienu persėdimu (nuo 400 EUR);
 • Medicininių išlaidų draudimas užsienyje (~10 EUR BTA draudimas);
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos*;
 • Asmeninės išlaidos.
 • Papildomos ekskursijos, pramogos ir paslaugos, nepaminėtos programoje arba pažymėtos *

Pastabos

 • Keičiantis avilinijų tvarkaraščiams skrydžio laikai gali keistis, jei taip atsitiktų - vadybininkas iš karto informuos.
 • Vykstantiems į JAE viza nereikalinga.
 • Garantuotas išvykimas net ir 1 turistui.
 • Galimas didesnis viešbučių pasirinkimas, nei nurodyta. Kainos teiraukitės kelionių agentūroje.
 • Už papildomą mokestį kai kuriuose viešbučiuose galima užsisakyti pietus ir vakarienę.
 • Už papildomą mokestį galima pratęsti nakvynių skaičių.
 • Už papildomą mokestį galima užsisakyti įvairių ekskursijų.
 • Organizuojamos verslo kelionės, konferencijos, komandos formavimo užsiėmimai, siūlomos įvairios pramogos, pavyzdžiui, nardymas, golfas, buriavimas, skraidymas oro balionais ir pan.
 • Kelionės tipas: individuali kelionė.
 • Šventiniu laikotarpiu kelionių kainų teiraukitės kelionių agentūroje.
 • Dauguma Dubajaus viešbučių registracijos metu reikalauja depozito nuo 50-200 USD už kambarį,kuris yra grąžinamas išsiregistruojant iš viešbučio; Rekomenduojame depozitą pateikti ir atsiimti vietine valiuta. Depozitą taip pat galima užšaldyti kreditinėje kortelėje, tačiau kartais jis laikomas iki 30 dienų;
 • Yra galimybė sudėlioti kelionę pagal Jūsų individualius poreikius
 • Vykstant į Jungtinius Arabų Emyratus, privalomų skiepijimų reikalavimų keliautojams nėra. Kiti rizikos veiksniai (infekcijos): hepatitas A, vidurių šltinė, hepatitas B. Prieš kelionę pasikonsultuokite su šeimos gydytoju, pasirūpinkite sveikatos draudimu https://www.ulac.lt/keliautojams. 

Apgyvendinimo variantai

Citymax Bur Dubai 3* »

KELIONĖS KAINOS: 

8 dienų kelionė nuo 439 EUR + skrydis

10 dienų kelionė nuo 525 EUR + skrydis

12 dienų kelionė nuo 588 EUR + skrydis

Viešbučio atstumas iki paplūdimio yra apie 10 km, atstumas iki kurorto centro yra apie 3 km, atstumas iki oro uosto yra apie 8 km (Dubajaus), iki paplūdimio nustatytomis valandomis važiuoja autobusai, iki Dubajaus prekybos centrų nustatytomis valandomis važiuoja autobusai. Viešbučio numeriai apstatyti išskirtinio dizaino baldais, o lovų čiužiniai yra stori ir prabangūs. Daugiau

Cassells Al Barsha 4* »

KELIONĖS KAINOS:

8 dienų kelionė nuo 488 EUR + skrydis

10 dienų kelionė nuo 556 EUR + skrydis

12 dienų kelionė nuo 631 EUR + skrydis

Viešbutis yra 30 km nuo tarptautinio Dubajaus oro uosto ir 2 min kelio iki metro stotelės. Viešbučio teritorijoje yra 4 restoranai, kavinė, atviras baseinas, sporto salė, sauna, garinė pirtis, sūkurinė vonia, bevielis internetas (nemokamai), automobilių stovėjimo aikštelė, skalbykla, cheminis valymas, bagažo saugykla, verslo centras, valiutos keitykla. 

ROSE RAYHAAN ROTANA 4* »

KELIONĖS KAINOS:

8 dienų kelionė nuo 683 EUR + skrydis

10 dienų kelionė nuo 810 EUR + skrydis

12 dienų kelionė nuo 937 EUR + skrydis

Antras aukščiausias pasaulio viešbutis „Rose Rayhaan by Rotana - Dubai“ įsikūręs patogioje vietoje, šalia keleto restoranų ir kavinių bei už 2 minučių kelio pėstute nuo Financial Centre metro stoties.

FOUR POINTS BY SHERATON BUR DUBAI 4* »

KELIONĖS KAINOS:

8 dienų kelionė nuo 903 EUR + skrydis

10 dienų kelionė nuo 1092 EUR + skrydis

12 dienų kelionė nuo 1281 EUR + skrydis

Prabangaus tinklo viešbutis yra pačiame Dubajaus centre, komercinėjo jo dalyje - bankų gatvėje. 10 minučių nuo oro uosto, pasaulio prekybos centro ir Jumeirah paplūdimio parko. Jame yra 125 kambariai. Daugiau

JUMEIRAH ROTANA 4* »

KELIONĖS KAINOS:

8 dienų kelionė nuo 648 EUR + skrydis

10 dienų kelionė nuo 765 EUR + skrydis

12 dienų kelionė nuo 881 EUR + skrydis

Rekomenduojamas jaukus viešbutis su nuostabiais erdviais kambariais, puikiu aptarnavimu ir skaniu maistu. Šis viešbutis randasi 12 km iki tarptautinio Dubajaus oro uosto, 2.3 km iki tarptautinio parodų centro "World Trade Centre", 2 km iki Džiumeiros paplūdimio.  Daugiau

Marina Byblos 4* »

KELIONĖS KAINOS:

8 dienų kelionė nuo 729 EUR + skrydis

10 dienų kelionė nuo 890 EUR + skrydis

12 dienų kelionė nuo1035 EUR + skrydis

Viešbutis yra įsikūręs Dubai Marina rajone, vos 5 min. nuo Džumeiros paplūdimio, netoli Jumeirah Lakes Towers metro stotelės. Viešbutis yra labai puikiu išdėstymu - šalia metro, paplūdimys, restoranai. Atstumas iki smėlio paplūdimio yra apie 1 km

 

AMWAJ ROTANA 5* »

KELIONĖS KAINOS:

8 dienų kelionė nuo 1097 EUR + skrydis

10 dienų kelionė nuo 1342 EUR + skrydis

12 dienų kelionė nuo 1587 EUR + skrydis

Viešbutis toliau nuo miesto šurmulio, per kelią nuo paplūdimio. Jis yra apie 30 km nuo oro uosto, naujai įkurtame Dubai Marina rajone. Daugiau

AL BUSTAN ROTANA 5* »

KELIONĖS KAINOS:

8 dienų kelionė nuo 754 EUR + skrydis

10 dienų kelionė nuo 834 EUR + skrydis

12 dienų kelionė nuo 967 EUR + skrydis

Aukščiausios klasės viešbutis miesto centre už prieinamą kainą. Dideli kambariai, baseinas, Spa centras, keletas gerų restoranų.

LE ROYAL MERIDIEN BEACH RESORT&SPA 5* »

KELIONĖS KAINOS:

8 dienų kelionė nuo 2102 EUR + skrydis

10 dienų kelionė nuo 2456 EUR + skrydis

12 dienų kelionė nuo 2811 EUR + skrydis

Žinomo prabangių viešbučio tinklo pasididžiavimas naujame Dubai Marina rajone. Atstumas nuo centro yra nemažas, bet susisiekimas patogus, o ir galima pabėgti nuo metropolio šurmulio bei pailsėti neišeinant iš viešbučio teritorijos.

MADINAT JUMEIRAH 5* »

KELIONĖS KAINOS:

8 dienų kelionė nuo 2657 EUR + skrydis

10 dienų kelionė nuo 3274 EUR + skrydis

12 dienų kelionė nuo 3712 EUR + skrydis

Tapti geriausiu bet kokio miesto viešbučiu yra sunku. Tapti geriausiu Dubajaus viešbučiu? Emyrato šeicho šeimai tai yra garbės reikalas. Arabiško stiliaus vilos sujungtos dirbtiniais kanalais, 40 restoranų ir kilometras privataus paplūdimio prie pat Dubajaus Burės.

Kelionės užsakymas

Nuo
450

+ skrydis nuo: 600 visiems su skrydžiu: 1050
Kas įskaičiuota?

Panašios kelionės

Su grupe iš Lietuvos IŠPARDUOTA
NAUJIEJI METAI įspūdingame kruize iš Dubajaus su moderniausiu MSC WORLD EUROPA, aplankant JAE, Saudo Arabiją ir Katarą!
Jungtiniai Arabų Emyratai
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Pažintis su Mauricijaus sala ir poilsis
Mauricijus
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Su grupe iš Lietuvos
Mauricijaus grožybės ir poilsis
Mauricijus
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.

Saugi individuali kelionė
Bora Bora - Rojus Prancūzų Polinezijoje
Prancūzijos Polinezija
 • Pirmas punktas
 • Antras punktas

Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę. Pastraipa apie kelionę.