Ekskursijos iš Algarvės, Portugalija

Ekskursijos iš Algarvės, Portugalija. Kelionės ir pramogos šalyje, preliminarios ekskursijų kainos ir trukmės. Paskaitykite, atsispausdinkite ir pasirinkite.

spausdinti

Ekskursijos iš Algarvės, Portugalija


Ekskursijos Trukmė* Kaina*

Ekskursija į “Liule” turgų

Apsipirkimas portugališkame turguje gali būti puiki pramoga. Pamatysite didžiulį vaisių ir daržovių pasirinkimą, įvairių rankų darbo gaminių, bei, ką nors išsirinkę, turėsite progos pasiderėti.

2 val.
15 EUR
7.50 EUR

Eksursija į Lagosą ir Sagresą

Per išvyką lankoma Lagoso mieste esanti Šv. Antano bažnyčia su auksine koplytėle, buvusio vergų tugaus aikštė bei princo Henriko statula. Vykstama į Ponta da Piedade, kur bus galimybė pasigrožėti įspūdingomis natūraliomis uolomis. Vėliau vykstama į Sagresą, kur princas Henrikas Jūrininkas buvo įkūręs navigacijos mokyklą ir aplankomas labiausiai į pietvakarius nutolęs taškas Europoje - Šv.Vincento iškyšulys.

4 val.
21 EUR
10.50 EUR

Istorinė ekskursija po Algarvę

Šią dieną sužinosite ir pamatysite daugybę įdomybių apie Algarvę. Aplankysite maurų sostinę Silvesą ir Monšikės kalnus. Pakilsite į Foją, kurios viršūnė siekia net 902 m. virš jūros lygio, iš čia atsiveria nuostabi panorama. Galėsite degustuoti vietinės gamybos naminukę. Savo kelionę tęsime aplankydami Lagosą dar vadinamą Atradimų miestu ir Švento Vincento iškišulį - labiausiai į pietvakarius nutolusį Europos tašką, dar vadinamą pasaulio kraštu.

4 val.
34 EUR
17 EUR

Išvyka su kruizu

Laivu plauksite vaizdingomis Algarvės pakrantėmis su gražiausiais paplūdimiais. Išvysite įspūdingas uolas bei nuostabius urvus. Sustosite maudynėms, galėsite pajusti pakrantės vandens šilumą (atsižvelgiant į oro sąlygas). Galbūt šio kruizo metu išvysite ir delfinus.

5 val.
47 EUR
23.50

Pažintinė ekskursija į Seviliją

Nepraleiskite progos aplankyti didingos Andalūzijos sostinės, garsėjančios istoriniais paminklais, didžiausia gotikine katedra pasaulyje ir karališkais Alkazaro rūmais. Aplankysite Marijos Luizos parką, Amerikos aikštę, Ispanijos aikštę ir senąjį žydų kvartalą. Laisvas laikas pietums ir apsipirkimui.

6 val.
42 EUR
21 EUR

Pažintinė ekskursija į Lisaboną

Vykstame į Portugalijos sostinę – didžiausią miestą ir uostą - Lisaboną. Tai - neabejotinai viena gražiausių pasaulio sostinių. Į miestą įvažiuojame per Balandžio 25 d. tiltą, nuo kurio atsiveria fantastiška panorama. Pamatysime žymias miesto vietas: Belemo bokštą, Šv. Jeronimo vienuolyną, Atradimų monumentą, Baichą - miesto centrą, (norintys galės aplankyti Alfamą - senąjį Maurų kvartalą).Turėsite laisvo laiko pietums ir apsipirkimui. Kelionė namo per ilgiausią Europoje kabantį Vasko da Gamos tiltą..

8 val.
50 EUR
25 EUR

Pažintinė ekskursija į Fatimą

Tai -“Pasaulio Altorius”. Čia net 3 kartus lankėsi Popiežius Jonas Paulius II. Kaimas, pavadintas XII amžiaus maurų princesės vardu, tapo viena didžiausių piligrimystės vietų pasaulyje kaip Marijos šventoji žemė. Apankysime vietą, kur trims piemenėliams apsireiškė Mergelė Marija. Turėsime laisvo laiko pasivaikščioti po šią šventąją žemę ir papietauti. Galėsime aplankyti Fatimos prieglobsčiu vadinamą baziliką, Apsireiškimo kapelą (koplytėlę), naują Švenčiausios Trejybės bažnyčią.

6 val.
53 EUR
26.50

Ekskursija į Karteira turgų ir Vilamora

Apsilankysite seniausiame ir didžiausiame portugališkame turguje, kuriame galėsite įsigyti odos ir įvairių rankų darbo gaminių, bei, ką nors išsirinkę, turėsite progos pasiderėti. Iš ten vyksite į Vilamourą, vieną didžiausių Europos kurortų.

3 val.
14 EUR
7 EUR

Ekskursija "Dviejų dienų Lisabona"

1 diena. Vykstame į Portugalijos sostinę – didžiausią miestą ir uostą - Lisaboną. Tai - neabejotinai viena gražiausių pasaulio sostinių. Į miestą įvažiuojame per Balandžio 25 d. tiltą, nuo kurio atsiveria fantastiška panorama. Pamatysime miesto žymias vietas: Belemo bokštą, Šv. Jeronimo vienuolyną, Atradimų monumentą, Baichą - miesto centrą. Laisvas laikas pietums ir apsipirkimui.
2 diena. Ryte aplankome Tautų parką modernios architektūros statinį, specialiai sukurta tarptautinei parodai "Expo"98". Dabar, tai didelis verslo ir pramogų centras - naujosios architektūros "sala". Jo teritorijoje rasite antrą pagal dydį pasaulyje okeanariumą, vandens sporto centrą, aukščiausią Lisabonos pastatą - 145 metrų aukščio Vasco da Gama bokštą. Po pietų keliaujame į Aligarvę, per Vasco da Gama tiltą.

2 dienos
176 EUR
88 EUR
* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.

Ekskursijos iš visų Portugalijos regionų

UP