×

Ekskursijos iš Sicilijos , Italija

Ekskursijos iš Sicilijos , Italija. Kelionės ir pramogos šalyje, preliminarios ekskursijų kainos ir trukmės. Paskaitykite, atsispausdinkite ir pasirinkite.

spausdinti

Ekskursijos iš Sicilijos , Italija


Ekskursijos Trukmė* Kaina*

Neatrastas Palermas

Ekskursijos metu išvysite tikrąjį Palermo veidą: užsuksite į vietos turgų, kur akis džiugina sūrių, žuvies, jūros gėrybių, vaisių ir daržovių gausa, o ore tvyro itališkas temperamentas, aplankysite gražiausias miesto vietas bei miesto globėjos - Šv. Rozalijos - šventyklą, esančią ant Montepilgrino kalvos.
Verta pasiimti: apsaugos nuo saulės priemones, foto aparatus, pinigų asmeninėms išlaidoms. Į kainą neįskaičiuota: įėjimai į tam tikrus lankytinus objektus.

5 val.
8:30-13:30
24 EUR
14 EUR

Palermas ir Monrealio katedra

Eksursiją pradėsite nuo vieno svarbiausių Sicilijos paminklų - Santa Marija Nuova katedros, nepakartojamo normanų eros šedevro. Įspūdingo dydžio auksinės bizantiško stiliaus mozaikos sužavės kiekvieną. Laisvu laiku galėsite pasivaikščioti po jaukų Monrealio miestelį ir pajusti šiltą atmosferą bei įdėmius vietinių gyventojų žvilgsnius. Vėliau vyksite į Palermą - salos sostinę, alsuojančią judriu gyvenimo tempu ir salos užkariautojų pėdsakais - architektūriniais šedevrais. Grakščios kartaginiečių kolonos, rausvi islamiški kupolai, fontanai, rūmai ir katedros, garsių italų tapytojų darbai - visa tai pamatysite ekskursijos metu.
Verta pasiimti: apsaugos nuo saulės priemones, vilkėti uždaresniais drabužiais (aktualu lankantis katedrose ir bažnyčiose), patogią avalynę, foto aparatus, pinigų asmeninėms išlaidoms. Į kainą neįskaičiuota: įėjimai į tam tikrus lankytinus objektus, ausinių nuoma 1,5 EUR.

5,25 val.
8:15-13:30
35 EUR
21 EUR

Etnos ugnikalnis ir Taormina

Nepraleiskite progos pasikelti į 1980 metrų aukštį ir prisiliesti prie didžiausio ir aktyviausio Europos ugnikalnio. Etna masina turistus iš viso pasaulio ir palieka neišdildomą įspūdį. Dar ir šiandien ugnikalnio krateriuose kaupiasi lava, o dujos, kylančios iš jų, matyti iš toli. Norintieji apžiūrėti kraterius iš arčiau gali pakilti funikulieriais į 2500 metrų aukštį (už papildomą mokestį), po to - visureigiu užvažiuoti į 3 kilometrų aukštį, lydimi vietinio gido. Pasigrožėję šiuo gamtos stebuklu, vyksite į Taorminos miestelį, vieną prabangiausių kurortų visoje Italijoje - Sicilijos langą į modernųjį pasaulį. Taorminoje aplankysite vieną didžiausių graikų teatrų, gamtos parką bei katedras, galėsite pasižvalgyti po garsiausių dizainerių parduotuves.
Verta pasiimti: šiltus drabužius ir uždarą avalynę Etnos ugnikalnio teritorijoje (galimybė išsinuomoti šiltą aprangą bei batus), apsaugos nuo saulės priemones, patogią avalynę, foto aparatus, pinigų asmeninėms išlaidoms. Į kainą neįskaičiuota: maitinimas ir gėrimai, pakilimas iki Etnos ugnikalnio kraterių (kaina 53 EUR, vaikams iki 12 metų - 31 EUR), įėjimas į Taorminos miesto teatrą.

14,5 val.
6:00-20:30
60 EUR
36 EUR

Erice ir Segesta

Ant uolos viršūnės, 750 metrų aukštyje, stūkso senasis Erice miestelis, kadaise buvusi Veneros kulto vieta. Tai viduramžius menantis Sicilijos miestelis, su normanų stiliaus bažnyčiomis, vienuolynais bei akmenimis grįstomis gatvelėmis. Kitas ekskursijos objektas - Segesta, kur ant kalvos stovi įspūdinga antikinė šventykla. Šalia šventyklos matyti antikinio teatro griuvėsiai, kur iki šiol rengiami vasaros koncertai.
Verta pasiimti: apsaugos nuo saulės priemones, patogią avalynę, foto aparatus, pinigų asmeninėms išlaidoms. Į kainą neįskaičiuota: įėjimai į tam tikrus lankytinus objektus.

~5 val.
14:40-20:30
30 EUR
18 EUR

Lipari salos

Galimybė nuvykti į keletą iš Siciliją supančių mažų salų. Lipari salos - tai užgesę ugnikalniai, siūlantys karštas purvo vonias bei juodus paplūdimius. Ekskursijos metu pabuvosite Lipari ir Vulcano salose, kur bus skiriama pakankamai laisvo laiko pasidžiaugti juodais paplūdimiais, purvo bei terminių vandenų voniomis, pasigrožėti supančia aplinka.
Verta pasiimti: maudymosi reikmenis, apsaugos nuo saulės priemones, foto aparatus, pinigų asmeninėms išlaidoms. Į kainą neįskaičiuota: maitinimas ir gėrimai, gido paslaugos, maudynės terminiuose baseinuose ir purvo voniose.

14,5 val.
6:00-20:30
73 EUR
42 EUR

Vynų degustacija

Šios išvykos metu aplankysite Sicilijos vyndarius: pasivaikščiosite po vynuogynus, sužinosite vyno gamybos paslapčių, paragausite sicilietiško vyno, saulėje džiovintų pomidorų, alyvuogių ir kitų skanėstų.
Verta pasiimti: apsaugos nuo saulės priemones, foto aparatus, pinigų asmeninėms išlaidoms.

4 val.
16:00-20:00
8 EUR

Erice

Ant uolos viršūnės, 750 metrų aukštyje, stūkso senasis Erice miestelis, kadaise buvusi Veneros kulto vieta. Tai viduramžius menantis Sicilijos miestelis, su normanų stiliaus bažnyčiomis, vienuolynais bei akmenimis grįstomis gatvelėmis.
Verta pasiimti: apsaugos nuo saulės priemones, patogią avalynę, foto aparatus, pinigų asmeninėms išlaidoms. Į kainą neįskaičiuota: įėjimai į tam tikrus lankytinus objektus.

5 val.
14:00-19:00
45 EUR
27 EUR

Šventyklų slėnis

Agridžento mieste, įkurtame VI a. pr. Kr., išlikęs graikų miesto palikimas - Šventyklų slėnis. Čia turėsite progos pasigrožėti Junonos, Santarvės, Heraklio ir Dzeuso Olimpiečio šventyklomis. Įspūdingiausiai Šventyklų slėnis atrodo saulėtekio arba saulėlydžio metu, kuomet istorinius pamiklus apgaubia ypatinga šviesa.
Verta pasiimti: apsaugos nuo saulės priemones, patogią avalynę, foto aparatus, pinigų asmeninėms išlaidoms. Į kainą neįskaičiuota: įėjimas į Šventyklų slėnį - 10 EUR.

5 val.
8:00-13:00
35 EUR
21 EUR

Etnos ugnikalnis

Nepraleiskite progos pasikelti į 1980 metrų aukštį ir prisiliesti prie didžiausio ir aktyviausio Europos ugnikalnio. Etna masina turistus iš viso pasaulio ir palieka neišdildomą įspūdį. Dar ir šiandien ugnikalnio krateriuose kaupiasi lava, o dujos, kylančios iš jų, matyti iš toli. Norintieji apžiūrėti kraterius iš arčiau gali pakilti funikulieriais į 2500 metrų aukštį (už papildomą mokestį), po to - visureigiu užvažiuoti į 3 kilometrų aukštį, lydimi vietinio gido. Pakeliui iš Etnos užsuksite į juvelyrikos fabriką, kur bus pasiūlyta įsigyti dirbinių ar tiesiog pasigrožėti vietinių meistrų kūriniais.
Verta pasiimti: šiltus drabužius ir uždarą avalynę Etnos ugnikalnio teritorijoje (galimybė išsinuomoti šiltą aprangą bei batus), apsaugos nuo saulės priemones, patogią avalynę, foto aparatus, pinigų asmeninėms išlaidoms. Į kainą neįskaičiuota: maitinimas ir gėrimai, pakilimas iki Etnos ugnikalnio kraterių (kaina 53 EUR, vaikams iki 12 metų - 31 EUR).

8 val.
7:30-15:30
31 EUR
18 EUR

Alkantara ir Kastilionė

Siūloma pasigrožėti Alkantaros upe ir apylinkių gamta, išsimaudyti, o vėliau nuvykti į Kastilijone miestą, kuriame lauks vietinės gamybos skanėstų - sūrių ir likerių - degustacija.
Verta pasiimti: maudymosi reikmenis, apsaugos nuo saulės priemones, foto aparatus, pinigų asmeninėms išlaidoms.

4,5 val.
8:30-13:00
28 EUR
18 EUR

Sirakūzai - Archimedo gimtinė

Sirakūzai - vienas didžiausių ir galingiausių Viduržemio jūros regiono miestų, kuriame savo pėdsakus paliko daugelis senųjų civilizacijų. Šios pažintinės ekskursijos metu pamatysite istorinį Sirakūzų miesto centrą, aplankysite archeologinį parką, kur išvysite antrą pagal dydį graikiškąjį teatrą, amfiteatrą, nekropolį ir kt.
Verta pasiimti: apsaugos nuo saulės priemones, patogią avalynę, foto aparatus, pinigų asmeninėms išlaidoms. Į kainą neįskaičiuota: maitinimas ir gėrimai, įėjimas į archeologinį parką 8 EUR.

4,5 val.
8:30-13:00
44 EUR
26 EUR

Maltos sala

Saloje aplankysite Valetos ir Mdinos miestus, kuriuose gidas papasakos įdomių faktų apie salą bei jos įžymybes, apvažiuosite salos kurortines zonas. Ekskursija užsakoma ne vėliau kaip 2 dienos iki ekskursijos dienos.
Verta pasiimti: patogią avalynę, apsaugos nuo saulės priemones, vilkėti uždaresniais drabužiais (aktualu lankantis bažnyčiose), foto aparatus, pinigų asmeninėms išlaidoms. BŪTINA PASIIMTI PASĄ! Į kainą neįskaičiuota: gėrimai pietų metu.

8,5 val.
7:30-16:00
135 EUR
115 EUR
* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
UP