Ekskursijos Italijoje

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
Ekskursija į Chiesa di Sant Efisio bažnyčią
Kaljaris

Nepaisant kuklaus interjero, tai viena svarbiausių bažnyčių Stampace rajone. Ji skirta St Ephisius, romėnų kareiviui, kuris atsivertė į krikščionybė ir vėliau buvo nukirsdintas dėl to, kad neišsižadėjo savo naujojo tikėjimo. Manoma, jog bažnyčia yra pastatyta ant kalėjimo, kuriame kentėjo kankinys. 1652 metais bažnyčia buvo dekoruota marmuru. Sienoje galima rasti prancūzų patrankos šovinių padarytą žalą.

18 EUR (vaikams 9 EUR)
Ekskursija į Ghetto degli Ebrei
Kaljaris

Vietovė aplink Via Santa Croce. Valdant Ispanams 1492 metais visa čia gyvenusi bendruomenė buvo išvaryta ir dabar be vardo čia mažai kas belikę. Dabar tai atkurtos kareivinių patalpos, kuriose dažnai rengiamos laikinos meno ir fotografijos parodos.

40 EUR (vaikams 20 EUR)
Ekskursija poį Mariną
Kaljaris

Kagliari pakrantė vadinama Marina. Tai pati jaukiausia miesto dalis. Čia rasite daug kūrėjų parduotuvėlių, kuriose prekiaujama rankų darbo gaminiais. Taip pat daug skanumynų krautuvėlių ir kitų gėrybių. Šiame rajone taip pat daug bažnyčių. Chiesa di Sant'Eulalia, esanti Piazza Sant'Eulalia, yra viena įdomiausių. Joje yra įkurtas įdomus muziejus.

12 EUR (vaikams 6 EUR)
Ekskursija į Bastione San Remy
Kaljaris

Kadaise buvusi karinių įtvirtinimų vieta, dabar yra puiki apžvalgos aikštelė, nuo kurios atsiveria gražūs vaizdai į Sardinijos lagūnas. Jau amžius čia sekmadieniais įsikuria mugė. Ko gero ši tradicija tęsiasi nuo 1948 metų. Apsilankyti verta tiek sekmadienį, kai veiksmas būna pačiame gražume, arba paprastą dieną tiesiog pasigrožėti panorama.

22 EUR (vaikams 11 EUR)
Ekskursija į Orto Botanico botanikos sodą
Kaljaris

Tai vienas populiariausių Italijoje botanikos sodas. Apsilankyti tikrai verta. Šauni pramoga keliaujantiems su vaikais. Galima pasigrožėti įvairiais augalais ir daugiau apie juos sužinoti.

26 EUR (vaikams 12 EUR)
Ekskursija į Il Castello pilį
Kaljaris

Kagliari mieste rasite viduramžių laikų balto akmens pilį. Vis dar išliko du dideli pilies bokštai. Sardiniečiai šią pilį vadina Su Casteddu. Pilies siena geriausia grožėti iš tolo. Tuomet susidaro didingas vaizdas. Puiki vieta tam yra romėniškas amfiteatras esantis vakarinėje pusėje. Užėjus į vidų atsiveria visas viduramžiško miesto portretas: universitetas, katedra, muziejus ir Pisan rūmai. Viskas sutelpa siaurose gatvelėse.

 

12 EUR (vaikams 6 EUR)