Ekskursijos Ispanijoje

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
Išvyka į Tenerifės salą
Tenerifė

Tenerifė – Ispanijos vulkaninė sala, didžiausia iš septynių Kanarų salų Atlanto vandenyne, prie Afrikos krantų. Salos puošmena – Tenerifės nacionalinė gėlė, vadinama „Rojaus paukštės žiedu“.Ekskursijos metu turėsitė gaimybę apvažiuoti  visą salą, gėrėtis įspūdingai žavia Los Gigantės uolų panorama, pabuvoti šiaurės vakarinėje salos dalyje, Ikod de los Vinos miestelyje aplankyti miesto įžymybę – „vaikščiojantį“ fikusą ir tūkstantmečius skaičiuojantį „Drakono“ medį (tai vienas seniausių medžių pasaulyje). Poto turėsite galimybę pasivaikščioti ir pasigrožėti Orotavos sienamiesčiu.Įsikūrę Puerto de la Kruze, turėsite laisvo laiko papietauti ir pasivaikčioti.
Taip pat šios kelionės metu išvysite Loro parką, kuris turi vieną didžiausių papūgų kolekcijų pasaulyje. Taip pat yra įvairių beždžionių, tigrų, jaguarų, aligatorių, iguanų, vėžlių. Didelė vandens gyvūnijos įvairovė: pingvinai, piranijos, egzotiškos žuvys, rykliai, rengiami pasirodymai su delfinais, orkomis, jūrų liūtais. Yra orchidėjų sodas, įvairių kitų tropinių augalų želdynai. Įrengtas tailandietiškas kaimelis.

28 EUR (vaikams 12 EUR)
Pažintinė ekskursija į Nacionalinį Teidės parką
Tenerifė

Parkas įsikūręs aplink Teidės ugnikalnį, kuris yra aukščiausia vieta Atlanto vandenyne. Nacionaliniu parku paskelbtas 1954 m. sausio 22 d. ir tai yra vienas seniausių nacionalinių parkų Ispanijoje. Šis parkas yra didžiausias nacionalinis parkas šalyje.

 

25 EUR (vaikams 12 EUR)
Pažintinė kelionė į La Gomeros salą
Tenerifė

Nedidelė La Gomera sala yra į vakarus nuo Tenerifės. Ji vadinama žaliąja sala, nes čia gausu vešlios augalijos, todėl joje mėgsta atostogauti gamtos mylėtojai. Saloje apstu laurų giraičių. O Garachonajaus nacionalinis parkas yra net įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Kadangi dėl dažnos sausros čia dažnai užsidega pušys, neišsigąskite lankydamiesi parke sutikę budinčius gaisrininkus. Apskritai, ši Kanarų sala pasižymi netolygiu reljefu ir slėniais, kuri gali net neturėti perėjimų ir kitokio susisiekimo. Aukščiausia vieta – 1487 m Garachonajaus kalnas. Taigi kraštovaizdis tikrai visiškai skirtingas nuo mums įprastos žalios šiek tiek kalvotos lietuviškos žemės. Čia visus pasitinka vešli augmenija, auga palmės ir vietomis galima rasti bananų arba ananasų medžių. Tikra egzotika! Siūloma pasinerti ir pereiti per kvapniųjų lauramedžių plantacijas bei visiškai kitokių, mums neįprastų, augalų miškus. Juose galite sutikti išsikerojusius kaktusus, sustingusios lavos gabalus (La Gomera sala yra vulkaninės kilmės), kerpes ir samanas. Saloje retai lyja, todėl augalai drėgmės prisisotina iš oro, t.y. debesų. Sakoma, kad per metus ši Kanarų sala sulaukia vos 20 lietingų dienų. Viena iš turistų mėgiamų atrakcijų – golfas. Ne veltui, nes Tecina golfo laukai plyti gana didelėje pietinės Gomeros dalyje. Čia – kvapą gniaužiantys vaizdai. Golfo aikštelę net iš trijų pusių supa Atlanto vandenynas. Šioje vietovėje galite ir apsigyventi, nes yra visas viešbučio kompleksas. Tad turės ką veikti visa šeima. Vieniems žaidžiant golfą, kiti gali mėgautis neaprėpiamais vandenyno toliais ir mėgautis puikiu oru.

61 EUR (vaikams 30 EUR)
Pramoginė ekskursija į riterių turnyrą "San Migel"
Tenerifė

Viduramžiška vakarienė su vynu San Miguel pilyje. Teatralizuoti riterių turnyrai. Puikūs žirgai, riterių kovos, jodinėjimo menas ir viduramžių ginklų valdymo technika leidžia pajusti turnyrų dvasią. Po turnyro galėsime pašokti ir paklausyti muzikos.

53 EUR (vaikams 23 EUR)
Pažintinė kelionė į Maskos tarpeklį ir Teidę
Tenerifė

Kilsime į Teidės nacionalinį parką, sustosite apžvalgos aikštelėje nusifotografuoti. Toliau kėliaudami Orotavos slėniu pasieksime Ikod de los Vinos miestelį, aplankysime tūkstantmečius skaičiuojantį „Drakono“ medį (tai vienas seniausių medžių pasaulyje). Kelionę tęsime šiaurinės pakrantės link, gėrėsimės Garačiko miestelio panorama. Garačiko - buvęs didžiausias Tenerifės miestas ir uostas iki 1706 metų vulkano išsiveržimo. Paskutinė stotelė - Maskos gyvenvietė, žavinti visus savo neprieinamumu ir kraštovaizdžiu.

35 EUR (vaikams 14 EUR)
Pažintinė kelionė į Lansarotės salą
Tenerifė

Kelionė lėktuvu į Lansarotę. Jūs pateksite į Lansarotę – unikalią veikiančių ugnikalnių salą. Aplankysite UNESCO saugomą nacionalinį Timanfaya parką. Ten pamatysite veikiančius ugnikalnius, geizerius, susipažinsite su nepakartojamu vynuogių auginimo būdu vulkaniniame dirvožemyje. Po pietų pervažiuosite į šiaurinę salos dalį, kur nusileisite į „Jameos del Agua“ urvus ir pamatysite gamtos stebuklus – baltuosius krabus.

158 EUR (vaikams 158 EUR)