Ekskursijos Ispanijoje

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
Pažintinė ekskursija po salą
Maljorka

Tai viena populiariausių dienos ekskursijų,  kurios metu aplankysite Llucko vienuolyną, galėsite pasigrožėti uolėtais jūros krantais, įvairiaspalve gamta, kalnų tarpekliais. Kvapą gniaužiantį įspūdį patirsite važiuodami kalnų serpentinais. Iš La Calobros miestelio leisitės į nepamirštamą kelionę laivu į Port de Soller. Inkos miestelyje galėsite įsigyti įvairiausių odos dirbinių.

56 EUR (vaikams 28 EUR)
Šou „Son Amar“
Maljorka

Tai puiki vakaro pramoginė ekskursija į modernų aukštos klasės naktinį klubą.  Jūsų lauks puikus pramoginis spektaklis. Pamatysite įvairaus žanro artistų pasirodymus, Ispanijos baletą, kraują kaitins flamenko šokiai, estradinės muzikos ir džiazo solistai. Puiki lazerinio apšvietimo technika.

64 EUR (vaikams 32 EUR)
Drakono ir Hams urvai
Maljorka

Šalia Porto Cristo miestelio 2 km po žeme nusidriekę Drakono urvai, kuriuose yra 5 požeminiai ežerai. Vienas jų – Martelio ežeras – didžiausias pasaulyje požeminis vandens telkinys. Tai paslaptingas požemių pasaulis. Taip pat pamatysite daugybę neįtikėtinų formų stalaktitų ir stalagmitų. Ant uolų susėdusiems žiūrovams neišdildomą įspūdį paliks ežeru valtelėmis plaukiojantys ir grojantys muzikantai. Laisvas laikas Porto Cristo miestelyje. Šio miestelio vietovės leis pasigrožėti Maljorkos lygumomis.  Hams urvai gerokai mažesni už Drakono urvus, tačiau grožiu jiems visiškai nenusileidžia. „Angelo sapnu“ vadinama ola yra pati gražiausia Maljorkoje. Ekskursijos metu aplankysite vieną iš garsiausių pasaulyje Maljorkos dirbtinių perlų auginimo fabriką, kurios metu galėsite įsigyti akį traukiančių papuošalų.

45 EUR (vaikams 25 EUR)
Puerto de Pollensa ir Formentoras
Maljorka

Į Puerto de Pollensa poilsiautojai jau vyko nuo 1920-ųjų. Agahta Christie buvo viena iš pirmųjų, ir viena iš jos novelių yra parašyta būtent Pollensa įlankoje. Tai  ekskursija į šiaurinį salos pusiasalį. Čia turėsite galimybę pasigrožėti stačiais skardžiais, puikiu jūros vaizdu ir nuostabiu smėlėtu Formentoro paplūdimiu.

35 EUR (vaikams 18 EUR)
Palma ir Valdemosa
Maljorka

Tai ekskursija į Balearų salyno sostinę Palma de Maljorką, kur aplankysite vieną gražiausių Ispanijos katedrų. Tai vienas iš gotiškos architektūros stebuklų. Tai ne tik dydis ir  grožis, bet ir grakštumas, lengvumas. Katedros vidus stebina puošnumu ir iškilmingumu. Šios gotikinės bažnyčios rožinis langas – saulės simbolis – yra vienas didžiausių Europoje. Aplankysite ir Bellver pilį, buvusią karalių rezidenciją, vėliau tapusią kilmingųjų kalėjimu. Turėsite laisvo laiko pasivaikščioti po parduotuvėles, pasivaišinti jaukiose kavinukėse. Po šurmulingo Palmos miesto vyksite į senovinį Valdemosos miestelį, kuriame aplankysite vienuolyną. Jame kompozitorius  Federikas Šopenas su savo meile iš Prancūzijos, Žorz Sand, praleido žiemą 1838 m., gyvendami vienoje iš šio vienuolyno celių. Nepaisant sunkių sąlygų jie ir toliau kūrė.

45 EUR (vaikams 23 EUR)
Valdemosa ir La Granja
Maljorka

Aplankysite vieną iš gražiausių salos miestelių – Valdemosą.  Tai ramus senovinis Maljorkos miestelis (16 km nuo Palmos), kurį labai mėgo kompozitorius Šopenas. Pamatysite įspūdingą vienuolyną. Susipažinsite su vienuolių buitimi, aplankysite celę, kurioje 1838 m. žiemą gyveno Žorz Sand ir kompozitorius Federikas Šopenas. Vėliau vyksite į žavų etnografinį dvarą La Granja, esantį užmiesčio širdyje, apie 20 km nuo Palmos. Čia susipažinsite su Maljorkos gyventojų menu, amatais ir žemės ūkio padargais. Dvarą supa nuostabūs sodai, tvenkiniai, fontanai. Čia Jūs pasijusite ne tik svečiais. Dvaro šeimininkės pavaišins Jus ką tik iškeptais ir namine uogiene pagardintais pyragėliais. Dvare vyksta įvairūs pasirodymai.

58 EUR (vaikams 29 EUR)
Sineu ir Formentoras
Maljorka

Pirmiausiai aplankysite miestelį Sineu. Vėliau vyksite į Formentorą, kalnuotą pusiasalį salos šiaurėje. Daugybė kalnuose įrengtų apžvalgos aikštelių, nuo kurių atsiveria nuostabiausi apylinkių vaizdai. Matosi net jūroje esanti laukinė Kolomer salelė. Formentoro pusiasalyje dažnai atostogaudavo garsus komikas Čarlis Čaplinas, žymus britų politikas Vinstonas Čerčilis, Greis Keli, Plačidas Domingas. Ekskursijos metu galėsite pasigrožėti stačiais skardžiais, puikiu jūros vaizdu ir nuostabiu smėlėtu Formentoro paplūdimiu. Kelionės metu stebina vėjo malūnų gausa, žavi Maljorkos kaimų vaizdai.

35 EUR (vaikams 18 EUR)
Zoologijos sodas ir akvariumas „Marineland“
Maljorka

Nuotaikingas delfinų ir ruonių pasirodymas, spalvingas papūgų šou. Šiame zoologijos sode ir akvariume galima pasigrožėti jūros gyvūnais: rykliais, tropinėmis žuvimis, pingvinais, tropiniais paukščiais ir primatais. Tai puiki proga visai šeimai praleisti dieną kartu su dresuotais gyvūnais bei pasimėgauti nuostabia programa.

42 EUR (vaikams 27 EUR)