Ekskursijos Ispanijoje

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
Pažintinė ekskursija į Dalt Vila
Ibiza

Ibizos senamiestis (Dalt Vila) padalintas į dvi dalis: senamiestį, vadinamą Dalt Vila (pažodžiui “Viršutinis miestas”), kuris įsikūręs ant nedidelio kalno prie jūros, ir moderniąją miesto dalį, vadinamą Eixample. Dalt Vila „viršuje“ yra XIVa. Santa Maria d’Eivissa katedra. Užburianti senamiesčio aplinka sužavi savo siauromis grįstomis gatvelėmis, nepakartojamais, į aukštus pylimus atsiveriančiais vaizdais bei autentiška architektūra. Turistų nuomone, tai - vieta, kur nesunku persikelti į viduramžius.

40 EUR (vaikams 20 EUR)
Išvyka panardyti Ibizoje
Ibiza

Galimybė panardyti krištolo skaidrumo vandenyse Ibizoje yra puiki atrakcija poilsiautojams. Kokybiški nardymo centrai, daugybė gražių įlankų ir urvai, slepiantys sudužusių laivų nuolaužas, pritraukia povandeninio nardymo gerbėjų iš viso pasaulio. Vandens augmenija Ibizoje yra įtraukta į Pasaulio paveldo sąrašą – koraliniai rifai bei daugiau kaip 200 jūrinių rūšių buveinių.

50 EUR (vaikams 30 EUR)
Ekskursija po naktinę Ibizą
Ibiza

Ibiza turbūt geriausiai pasaulyje žinoma kaip klubinio gyvenimo sostinė: unikali kultūrų įvairovė, šilta temperatūra, draugiški ir gražūs žmonės – visa tai padeda sukurti siautulingą atmosferą bei pritraukia šimtus tūkstančių vakarėlių mėgėjų. Ibizos naktiniai klubai, unikalūs savo dydžiu bei išskirtinumu, tokie, kaip Amnezia, Privilegia, Pacha, El Divino ir kt., siūlo ne tik muziką, garsiausius didžėjus bei grupes, bet ir įspūdingus audiovizualinius šou reginius bei įvairias pramogas.

24.90 EUR (vaikams 12.45 EUR)
Ekskursija į Ses Salines gamtos parką
Ibiza

Apima pietinę Ibizos dalį, šiaurinę Formenterą bei jūros kanalą tarp šių dviejų Balearų salų. Ses Salines gamtos parke lankytojai ras didelę skirtingas ekologines savybes turinčių vietovių įvairovę – druskingus seklumų baseinus, nuostabaus grožio paplūdimius, smėlio kopas, apaugusias nepakartojamais senoviniais sabina medžiais, uolas ir uolėtas pakrantes ten, kur yra daugybė paukščių, tokių, kaip sakalas keleivis bei jūrinis erelis.

50 EUR (vaikams 25 EUR)
Išvyka laivais
Ibiza

Turint laisvą dieną paplūdimyje, kurio pakrantė driekiasi daugiau kaip 210 km, tiesiog būtina išnaršyti joje pasislėpusius urvus, paplaukioti skaidriame vandenyje, arba tiesiog kodėl gi neaplankyti prie Ibizos esančios salos Formenteros? Būtent išvykų laivu metu aplankysite įvairius kurortus. Keletą valandų mėgaukitė vaizdu pro stiklinį dugną, dienos turo pramogomis ar nepamirštamu saulėlydžiu. Grupėms taikomas plačiausias privačių kruizų Ibizoje pasirinkimas – nuo mažų valtelių iki prabangių motorinių jachtų ir burinių laivų, taigi galima pasirinkti pagal kiekvieno poreikį bei kišenę

34.99 EUR (vaikams 17.72 EUR)
Ekskursija į Santa Agnes de Corona
Ibiza

Santa Agnes de Corona yra mažas kaimelis Ibizos salos šiaurėje, netoli San Antonio kelio į Sant Mateu. “Corona” pavadinimo dalis kilusi dėl aplinkinių kalvų, kurios atrodo kaip aplink kaimą apsijuosusi karūna. San Agnes yra kalvos, pilnos derlingų migdolų giraičių slėnių. Šie migdolų medžiai pražysta vasario mėnesį, ir tuomet Santa Agnes tampa salos traukos centru, ypač per pilnatį, kai lankytojai leidžiasi į kaimą iš visos salos norėdami pamatyti mėnesienos apšviestus medžius bei užuosti atsiskleidusį gėlių kvapą. Kaimelyje taip pat yra pora restoranų, bažnyčia bei kaimiškas viešbutis, kurį verta aplankyti.