Ekskursijos Ispanijoje

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
Pažintinė ekskursija į San Fernando pilį
Alikantė

Pilis buvo pastatyta XIX amžiaus pradžioje, ant Tossal kalvos, kaip dalis Alikantės gynybos nuo Napoleono armijos. Deja, ji pasirodė esanti nenaudinga ir netrukus buvo apleista. Vis dar galima apžiūrėti įmantrų įėjimą, kuris padeda suvokti buvusios pilies dizainą, ir dalį išsaugotų pilies sienų.

Teirautis gido (vaikams Teirautis gido)
Pažintinė ekskursija į El Palmeral parką
Alikantė

El Palmeral yrai vietinių gyventojų pamėgtas parkas, kuriame yra puikūs pasivaikščiojimo takeliai, vaikų žaidimo aikštelės, tvenkiniai, upeliai. Taip pat yrai piknikams skirti stalai, tad galite atsinešti savo užkandžių ir smagiai čia praleisti popietę.

10 EUR (vaikams 5 EUR)
Pažintinė ekskursija į Santa Barbaros pilį
Alikantė

Pilis iškart patraukia akį vos tik atvažiavus į Alikantę. Ji iškilus virš miesto ant 166m aukščio Benakantil kalno. Tai vienas didžiausių viduramžių įtvirtinimų Europoje. Pilies istorija skaičiuojama dar nuo X a. kai ją pastatė maurai. Per tiek amžių sukurta ir išplėsta dabar ji turi tris pagrindines sritis iš skirtingų epochų.Santa Barbara pilyje yra viskas, ko galite tikėtis, patrankos, rūmai, požemiai, nedidelės bažnyčios griuvėsiai ir, žinoma, garsusis stebėjimo bokštas. Į visas puses nuo pilies galite žvlegti į pačius nuostabiausius vaizdus.

12 EUR (vaikams 6 EUR)
Pažintinė ekskursija į Alikantės archeologijos muziejų
Alikantė

Šis muziejus yra istorija, sugrąžinta į šiuos laikus.  Vietoj sausų dulkinų eksponatų, čia moderniai pateikiami archeologiniai radiniai, nuostabiai apšviesti ir paįvairinami audiovizualine įranga. Kolekcija atgija nunešdama jus į įvairias civilizacijas, kurios padarė Alikantę jų namais. Taip pat verta pamatyti povandeninę ekspoziciją, parodančią kokią svarbią rolę čia užima jūra. Tai geriausiu pripažintas muziejus Europoje 2004m. !

14 EUR (vaikams 7 EUR)
Išvyka į Tabarkos salą
Alikantė

Tabarka yra vos už kelių kilometrų nuo Alikantės esanti neapgyvendinta sala. Ją pasiekti galima laiveliais, kurie kasdien kursuoja po kelis kartus. Aplankyti išties verta.

26 EUR (vaikams 16 EUR)
Pažintinė ekskursija į Šv. Marijos baziliką
Alikantė

Ši bazilika - tai seniausia, vis dar veikianti bažnyčia Alikantėje. Ji buvo pastatyta kaip mečetė, tačiau XIV – XVI a. renovuota gotiškuoju stiliumi. Nuo 2007 metų bažnyčia pradėta vadinti bazilika.

6 EUR (vaikams 3 EUR)
Ekskursija po Explanada de Espaňa
Alikantė

Tai yra pagrindinė Alikantės gatvė. Vieta labai vaizdinga, apsodinta palmėmis, kurios alėja tęsiasi palei pakrantę. Čia verda gyvenimas tiek dieną tiek ir naktį. Vasaros sezonu vyksta daug pasirodymų ir koncertų. Daug vieitnių gyventojų ir turistų.

6 EUR (vaikams 3 EUR)
Išvyka į Playa del Postiguet paplūdimį
Alikantė

Tai miesto širdyje esantis 900 m pločio lankas auksinio smėlio. Įsikūręs Benakantil kalno papėdėje. Jis puikiai prieinamas ir iš krašto jį riboja palmių pavėsyje esanti promenada su moderniais barais siūlančiais gaivinančius gėrimus ir maistą. Paplūdimį skalauja ramūs vandenys, kurių švara yra nuolat įvertinama Mėlyna Vėliava. Paplūdims lankomas visais sezonais, ypač populiarus vasaros sekmadieniais. Sakoma, kad jis vienas gražiausių ir geriausių Ispanijoje. Iš jo galima nuplaukti į Tabarkos salą.

10 EUR (vaikams 5 EUR)
Pažintinė ekskursija į Barrio de la Santa Cruz
Alikantė

Tai spalvingas senamiestis, kuris yra įsikūręs į pietvakarius nuo Šventosios Barbaros pilies. Ši vieta pasižymi siauromis ir jaukiomis gatvėmis, mažytėmis parduotuvėmis bei ryškiaspalvėmis gėlėmis nukabinėtais namais.

8 EUR (vaikams 4 EUR)