Ekskursijos Filipinuose

* Nurodyta preliminari ekskursijų trukmė ir laikas, kurie gali būti skirtingi priklausomai nuo kurorto.
* Nurodyta preliminari ekskursijų kaina, kuri kinta sezono metu, be to priklauso nuo kurorto.
Cebu miestas
Cebu sala

Ekskursijos metu aplankysite didžiausią salos miestą Cebu. Šiuo metu tai sparčiai augantis daugiakultūrinis miestas - salos širdis. Mieste yra išlikę ispaniškojo paveldo bazilika Minore del Santo Nino, San Pedro fortas ir garsusis Magelano kryžius. Aplankysite filipinietišką turgų ir kitas ižimybes - pajusite vietos gyventojų gyvenimo ritmą.

~70 USD (vaikams ~50 USD)
Pietinis Cebu
Cebu sala

Ekskursija į pietinę Cebu salos dalį. Važiuosite pro pakrantės miestelius aplankydami gotikine San Fernando miestelio bažnyčią. Atvyksite į Carcar mietelį ir Theotokos šventyklą. Carcar apylinkėse turėsite galimybę susipažinti su kaimelių  gyvenimo ritmu. Susipažinsite kaip ruošiami tradiciniai patiekalai, darbo įrankiai, pinamos pintinės. Josite ant vandens buivolo, tradiciškai dirbančio filipiniečių žemės ūkyje. Triračiu vyksite į vietinį turgų. Pietūs.

~130 USD (vaikams ~90USD)
Šiaurinis Cebu
Cebu sala

Vykstate į šiaurinę Cebu salos dalį. Liloan miestelyje susipažinsite su vietinių amatininkų šedevrais.
Užlipsite į švyturį Bagakay iškišulyje. Aplankysite Danao žvejybinį miestelį. Ragausite garsius vietos kiaušinių sausainius, gaivinsites kokosų sultimis. Susipažinsite su tikru filipinietišku turgumi. Pietūs.

~140 USD (vaikams ~80 USD)
Nardymas
Cebu sala

Filipinai garsėja kaip viena iš nuostabiausių nardymo vietų pasaulyje. Nardytojai - profesionalai ir mėgėjai čia plūsta iš viso pasaulio. Nardymo centrų Cebu saloje priskaičiuojama virš šimto, todėl nardymo instruktorių ir maršrutų labai daug įvairiausių trukmių ir lygių. Galėsime jums rekomenduoti geriausius ir patikimiausius nardymo centrus.

~30-150 USD (vaikams ~20-90 USD)