Viešbučiai Vokietijoje

HOTEL SEIFERT
Berlynas, Vokietija
HOTEL LÜTZOW
Berlynas, Vokietija
HOTEL CALIFORNIA
Berlynas, Vokietija
NH BERLIN POTSDAMER PLATZ
Berlynas, Vokietija
QUENTIN BOUTIQUE
Berlynas, Vokietija
COSMO HOTEL BERLIN MITTE
Berlynas, Vokietija
HOTEL BRISTOL BERLIN
Berlynas, Vokietija
HILTON BERLIN
Berlynas, Vokietija
HOTEL PALACE BERLIN
Berlynas, Vokietija
HOLIDAY INN HAMBURG
Berlynas, Vokietija
GRAND ELYSEE HAMBURG
Berlynas, Vokietija
ADINA APARTMENT HOTEL BERLIN CHECKPOINT CHARLIE
Berlynas, Vokietija
Viešbutis skirtas tiems, kurie į Berlyną atvyko ne verslo reikalais, o poilsiauti. Jame rasite erdvius kambarius, kuriuose galės apsistoti tiek šeimos, tiek poros. Viešbutis įsikūręs istoriniame Berlyno centre, tas populiariausius ir įžymiausius miesto objektus pasieksite pėsti, o tolimesnius miesto kampelius aplankysite pasinaudodami išplėtota viešojo transporto infrastruktūra. Viešbutis patiks mėgstantiems savarankiškumą, nes jo kambariuose įrengtos virtuvėlės. Visapusiškam ir maloniam poilsiui Berlyne. Įvertintas Trip Advisor kokybės sertifikatu.
daugiau
ADINA APARTMENT HOTEL BERLIN HACKESCHER MARKT
Berlynas, Vokietija
Viešbutis įsikūręs netoli Šprė upės, šalia viešojo transporto stotelių ir lankomiausių miesto objektų bei atrakcijų. Viešbutį sudaro moderniai įrengti, patogūs apartamentai. Juose rasite ne tik būtiniausius patogumus, bet ir virtuvėlę bei lyginimo reikmenis. Tad šia viešbutis puikiai patenkins savarankiškumą mėgstančių keliautojų poreikius – galėsite gaminti savo maistą ir mėgautis ramybe ar pasivaikščiojimais mieste. Svečiai siūlo pasimėgauti aplink esančių restoranų ir kepyklėlių siūlomais skanėstais. Viešbutis įvertintas Trip Advisor kokybės sertifikatu.
daugiau
ADINA APARTMENT HOTEL BERLIN MITTE
Berlynas, Vokietija
Aplink viešbutį – gausybė muziejų, parkų ir lankytinų objektų. Be to, čia rasite puikų susisiekimą viešuoju transportu. Viešbučio kambariai įrengti šiuolaikiškai ir puošniai. Juose įrengti ne tik būtiniausi patogumai, bet ir virtuvėlės – tad šis viešbutis puikiai tinka savarankiškiems poilsiautojams. Erdviuose kambariuose gali apsistoti šeimos, o poros mėgausis studijos tipo apartamentais. Po ilgų pasivaikščiojimų Berlyne viešbutis kviečia atsipūsti ir paplaukioti vidaus baseine ar pasikaitinti saunoje. Šis viešbutis skirtas mėgstantiems platų patogumų pasirinkimą ir savarankiškumą. Jis įvertintas Trip Advisor kokybės sertifikatu.
daugiau
ARCOTEL JOHN F BERLIN
Berlynas, Vokietija
Tarp Brandenburgo vartų ir Muziejų salos įsikūręs viešbutis – puiki vieta pradėti pažintį su Berlynu. Iš čia turistai netruks pėsti pasiekti lankytinus miesto objektus ir viešojo transporto stoteles. Viešbučio kambariuose dera klasikinis ir modernus interjeras, o pro langus atsiveria senojo Berlyno vaizdai. Viešbučio siūlomi pusryčiai patiks neįnoringam skoniui, o jais pasistiprinę galėsite leistis nuotykius. Viešbutis patiks mėgstantiems nerūpestingą poilsį miesto centre. Įvertintas Trip Advisor kokybės sertifikatu.
daugiau
BEST WESTERN AM SPITTELMARKT
Berlynas, Vokietija
Netoli viešojo transporto stotelės įsikūręs viešbutis, iš kurio netruksite pasiekti lankytinus miesto objektus. Tai paprastas, neištaigingas viešbutis, siūlantis būtiniausius patogumus. Jo kambariais įrengti saikingu, šiuolaikišku stiliumi, juose patogiai pailsėsite po dienos kelionių mieste. Netoliese – gyvybingos sostinės gatvės, kuriose rasite platų restoranų ir paslaugų pasirinkimą. Viešbutis skirtas praktiškiems poilsiautojams, norintiems komforto už prieinamą kainą.
daugiau
EUROSTARS BERLIN
Berlynas, Vokietija
Maloniai ir nerūpestingai viešnagei skirtas prabangus viešbutis. Aplink jį – istoriniai lankytini miesto objektai, platus restoranų ir paslaugų pasirikinimas, o mėgstantiems apsipirkinėti – ir didelis parduotuvių kvartalas. Iš viešbučio nesunkiai pasieksite bet kurią miesto vietą, nes už kelių šimtų metrų rasite viešojo transporto mazgą. Viešbučio kambariai modernūs, juose rasite viską, ko reikia nerūpestingai viešnagei. Viešbutis siūlo po pažinties su Berlynu pailsėti sveikatingumo centre ir paplaukioti baseine. Viešbutis skirtas mėgstantiems aukštą aptarnavimo kokybę ir gyvenimą miesto ritmu. Jis įvertintas Trip Advisor kokybės sertifikatu.
daugiau
GAT POINT CHARLIE
Berlynas, Vokietija
Šiuolaikiški ir žaismingi kambariai pasitinka poilsiautojus, ieškančius ramios vietos nakvynei populiarioje, turistams patrauklioje Berlyno vietoje, netoli miesto senosios dalies. Viešbutis patiks tiems, kurie planuoja ilgą laiko tarpą praleisti mieste, mėgautis jo siūlomomis pramogomis ir paslaugomis. Viešbutyje rasite tvarkingus kambarius, mėgausitės pačiais būtiniausiais patogumais. Išplėtota miesto viešojo transporto sistema leis pasiekti ir tolimesnius miesto kampelius, o netoliese rasite pagrindinę Berlyno parduotuvių gatvę – tai ypač norintiems ne tik pailsėti, bet ir apsipirkti. Viešbutis įvertintas Trip Advisor kokybės sertifikatu
daugiau
GRAND HYATT BERLIN
Berlynas, Vokietija
Viešbutis, kuriame apsistoję pajusite miesto gyvenimo dvasią. Šalia jo rasite lankytinus miesto objektus, muziejus ir platų parduotuvių pasirinkimą. Tai išskirtinis viešbutis, kurio stogą puošia SPA centras ir baseinas, iš kurių atsiveria sostinės vaizdai. Viešbučio kambariai modernūs ir šiuolaikiški, įrengti aukščiausios kokybės apdailos medžiagomis. Viešbučio svečiai džiaugiasi penkių žvaigždučių vertu aptarnavimu ir viešnagės kokybe. Viešbutis įvertintas Trip Advisor „Keliautojo pasirinkimo 2017“ apdovanojimu.
daugiau
H2 HOTEL BERLIN ALEXANDERPLATZ
Berlynas, Vokietija
Viešbutis netoli Aleksandro aikštės, iš kurio atokiau esančius miesto lankytinus objektus galėsite pasiekti viešuoju transportu. Tai šiuolaikiškas įrengtas patogus viešbutis. Jo kambariai saikingi ir modernūs, juose rasite būtiniausius patogumus ir ramią nakvynę. Viešbutis ypač patiks jaunimui – už prieinamą kainą galėsite apsistoti tvarkinguose kambariuose. Viešbutyje galėsite pasistiprinti pusryčiais, čia veikia ir baras. Viešbutis įvertintas Trip Advisor kokybės sertifikatu.
daugiau
H4 HOTEL BERLIN ALEXANDERPLATZ
Berlynas, Vokietija
Jei viešbutyje jums svarbu patogumas ir prašmatnumas, šiame viešbutyje rasite pilnavertį poilsį. Šios apgyvendinimo įstaigos kambariai modernūs ir šiuolaikiški, o svečiai galės mėgautis ir sočiais pusryčiais bei restorane siūloma vakariene. Viešbutis tinkamas tiek verslo kelionėms, tiek poilsiautojams – jame rasite spartų interneto ryšį ir puikų susisiekimą su visais Berlyno kampeliais. Mėgstantys vaikščioti pėsti, netruks pasiekti lankomus miesto objektus, mėgausis plačiu pramogų ir paslaugų pasirinkimu aplink. Viešbutis skirtas tiems, kuriems reikia daugiau nei nakvynės. Įvertintas Trip Advisor kokybės sertifikatu.
daugiau
HAMPTON BY HILTON BERLIN CITY CENTRE ALEXANDERPLATZ
Berlynas, Vokietija
 Viešbutis įsikūręs miesto centro pašonėje, šalia Aleksandro aikštės. Tai šiuolaikiškai įrengtas patogus viešbutis, kuriame rasite ramią nakvynę ir būtiniausius patogumus. Jo kambariai tvarkingi ir jaukūs. Viešbutis skirtas ne tik poilsiaujantiems poroje, bet ir šeimoms su vaikais – mažiesiems čia nebus nuobodu, jie galės mėgautis įvairiais žaidimais ir pramogomis. Poilsiautojai galės mėgautis gyvomis Berlyno gatvėmis, pajusti miesto gyvenimo ritmą – aplink platus restoranų ir paslaugų pasirinkimas. Viešbutis skirtas neįnoringiems ir praktiškiems keliautojams.
daugiau
HOLIDAY INN BERLIN - CENTRE ALEXANDERPLATZ
Berlynas, Vokietija
Šalia Aleksandro aikštės įsikūręs „Holiday Inn“ tinklui priklausantis viešbutis nerūpestingam poilsiui. Viešbučio kambariai įrengti moderniu, šiuolaikišku interjeru, juose svečiai ras viską, ko reikia ramiam poilsiui. Viešbučio interjeras elegantiškas ir kuklus. Viešbutis tinkamas tiems, kurie nori pažinti Berlyną, o grįžę į viešbutį nori ramybės ir poilsio. Iš jo nesunkiai pasieksite lankytinus miesto objektus, netoliese rasite ir viešojo transporto sustojimą. Viešbutis mėgstantiems prieinamą prabangą. Įvertintas Trip Advisor kokybės sertifikatu.
daugiau
HOTEL ALLEGRA
Berlynas, Vokietija
Jaukus privatus viešbutis, įsikūręs ant Šprė upės kranto, XIX a. siekiančiame pastate. Jame dera šiuolaikiškas interjeras ir unikali pastato dvasia. Viešbučio kambariai neištaigingi, tačiau patogūs ir tvarkingi, juose svečiai ras būtiniausias paslaugas. Viešbutis skirtas praktiškiems keliautojams, norintiems už prieinamą kainą apsistoti netoli Berlyno širdies ir mėgautis komfortiška viešnage. Tinkamas keliaujantiems darbo ar verslo reikalais bei turistams, norintiems lankytinus miesto objektus pasiekti pėsčiomis.
daugiau
HOTEL AMANO
Berlynas, Vokietija
Viešbutis skirtas vertinantiems išskirtinį stilių ir prabangią aplinką už prieinamą kainą. Šiame trijų žvaigždučių viešbutyje rasite moderniu minimalistiniu stiliumi puoštus kambarius, mėgausitės būtiniausiais patogumais ir patogia viešnage. Apartamento tipo numeriai aprūpinti virtuvėlėmis, tad juose galės apsistoti savarankiškumą mėgstantys keliautojai. Aplink viešbutį – gyvybe pulsuojantis Berlynas ir jo restoranai, pramogų ir paslaugų vietos ir viešasis transportas. Viešbutis skirtas tiems, kurie nori pajusti miesto dvasią ir mėgautis patogia nakvyne. Jis įvertintas Trip Advisor kokybės sertifikatu.
daugiau
HOTEL AMANO GRAND CENTRAL
Berlynas, Vokietija
Šalia viešbučio – upė ir išplėtota viešojo transporto infrastruktūra, o mėgstantys pasivaikščioti netruks patekti į senąją miesto dalį ir ten susipažinti su miesto paminklais. Tai naujas ir modernus viešbutis , tad čia jausitės tikrai maloniai. Viešbučio kambariai įrengti šiuolaikiniu minimalistiniu stiliumi, jie puikiai tiks patogiam poilsiui po ilgos dienos ir ramiai nakvynei. Viešbutis patiks praktiškiems poilsiautojams, mėgstantiems šiuolaikinį interjerą ir ieškantiems būtiniausių paslaugų. Viešbutis įvertintas Trip Advisor kokybės sertifikatu.
daugiau
HOTEL AUGUSTINENHOF
Berlynas, Vokietija
Kuklus viešbutis, įsikūręs Berlyno centre. Lankytinus objektus netruksite pasiekti pėsti, taip pat galėsite naudotis išplėtota miesto viešojo transporto infrastruktūra. Viešbučio kambariai neištaigingi, tačiau tvarkingi ir patogūs, juose rasite komfortiškai viešnagei reikalingus atributus. Viešbutis siūlo pasistiprinti pusryčiais, o už papildomą mokestį galėsite pasimėgauti sauna ir masažu. Aplink viešbutį – nuolat gyvas Berlynas ir platus pramogų bei paslaugų pasirinkimas, gausybė restoranų. Viešbutis skirtas praktiškiems poilsiautojams, norintiems už prieinamą kainą mėgautis komfortiška viešnage.
daugiau