Viešbučiai Izraelyje

Prima Music Hotel
Eilatas, Izraelis
populiarus
8 Geras
Viešbutis įsikūręs toliau nuo pagrindinio kurorto centro, tačiau turi visus būtiniausius patogumus. Skirtas šeimoms ir siūlo ypač platų vaikiškų pramogų pasirinkimą. Apgyvendinimo įstaigos tematika – muzika, todėl čia tikrai nenuobodžiausite ir mėgausitės įvairiausiais muzikiniais pasirodymais. Kambariai tvarkingi ir tinkami nepretenzingiems poilsiautojams. Mėgstantiems pailsėti nuo miesto ir kurorto gyvenimo tempo ir atsipūsti. Viešbutis įvertintas Trip Advisor kokybės sertifikatu.
daugiau
Astral Nirvana Club
Eilatas, Izraelis
9 Puikus
Neįnoringiems svečiams skirtas viešbutis, įsikūręs pačiame kurorto centre, tačiau atokiau nuo paplūdimio. Skirtas praktiškiems poilsiautojams, kurie ieško tik pačių pagrindinių patogumų ir skanaus, kokybiško maisto. Iki pagrindinių kurorto pasilinksminimo vietų teks pasivaikščioti, tačiau jei norite tiesiog ramaus poilsio su šeima, viešbutis jums puikiai tiks. Įvertintas Trip Advisor kokybės sertifikatu.
daugiau
Astral Village Hotel
Eilatas, Izraelis
8 Geras
Patogus viešbutis, įsikūręs netoli jachtų prieplaukos. Pėsčiomis patogu pasiekti tiek paplūdimį, tiek pagrindines pasilinksminimo vietas – galėsite mėgautis tiek viešbučio ramybe, tiek pajusti kurorto gyvenimo ritmą. Viešbutis pritaikytas atostogoms su šeima. Jame nerasite plataus paslaugų pasirinkimo, tačiau pagrindiniai patogumai – užtikrinti. Svečiai džiaugėsi plačiu maisto pasirinkimu ir tvarkinga viešbučio aplinka. Įvertintas Trip Advisor kokybės sertifikatu.
daugiau
Caesar Premier Eilat
Eilatas, Izraelis
9 Puikus
Viešbutis skirtas neišrankiems poilsiautojams. Jis puikiai tinka atostogoms su vaikais, nes mažieji nenuobodžiaus. Viešbutis kiek toliau nuo paplūdimio, tačiau netoli jo prasideda promenada, kuria pasieksite kurorto pasilinksminimo vietas, parduotuves ir restoranus. Šalia viešbučio – jachtų prieplauka ir lagūna. Viešbutis įvertintas Trip Advisor kokybės sertifikatu.
daugiau
Crowne Plaza Eilat
Eilatas, Izraelis
8 Geras
Viešbutyje turėtų apsistoti nepretenzingi poilsiautojai, kurie mažiau laiko praleidžia viešbučio kambariuose. Viešbučio interjeras kiek pasenęs, tačiau tai netrukdo mėgautis atostogomis. Restoranai siūlo skanų ir įvairų maistą. Netoli viešbučio pagrindinės kurorto pasilinksminimo zonos ir centras, todėl viešbutis tinka tiems, kurie neapsiriboja gulėjimu prie baseino. Kompleksas turi savo sveikatingumo centrą, todėl galėsite palepinti savo kūną masažais ir procedūromis.
daugiau
Dan Eilat
Eilatas, Izraelis
9 Puikus
Gražus, erdvus ir tvarkingas viešbutis, įsikūręs ant Raudonosios jūros pakrantės. Netoli jo – jachtų prieplauka ir promenada, vedanti Eilato centro link. Viešbutis skirtas šeimoms – kambariai ir viešosios erdvės pritaikytos mažiesiems, kurie čia ras ir gausybę pramogų. Suaugę poilsiautojai galės atgauti jėgas sveikatingumo centre. Platus skanaus ir kokybiško maisto pasirinkimas. Įvertintas Trip Advisor „Keliautojo pasirinkimo 2017“ apdovanojimu.
daugiau
Isrotel Royal Beach
Eilatas, Izraelis
9 Puikus
Šalia viešbučio – privatus paplūdimys ir promenada, kuria netruksite pasiekti kurorto centrą. Jo kambariai erdvūs, o teritorijoje – tvarkinga. Aukštos klasės aptarnavimas, kokybiškas maistas ir platus jo pasirinkimas patenkins ir įnoringiausią skonį. Didelis ir švarus baseinas tiems, kurie pasirinks ilsėtis viešbučio teritorijoje. Viešbutis pritaikytas tiek atostogoms su šeima, tiek poroms. Įvertintas Trip Advisor kokybės sertifikatu.
daugiau
La Playa Plus
Eilatas, Izraelis
Paprastas ir praktiškas viešbutis, įsikūręs atokiau nuo paplūdimio. Skirtas tiems poilsiautojams, kurie mėgsta didelę laiko dalį praleisti už viešbučio ribų arba tiems, kurie ieško tik paprastų patogumų – skanaus maisto, baseino ir tvarkingų kambarių. Viešbutis pritaikytas atostogoms su šeima. Netoli jo – jachtų prieplauka ir promenada, puikiai tinkanti vakaro pasivaikščiojimui. Ja galite pasiekti ir paplūdimį.
daugiau
Nova Like
Eilatas, Izraelis
9 Puikus
Neištaigingas visai šeimai skirtas viešbutis Eilato kurorto centre. Tai – miesto tipo viešbutis, todėl iki paplūdimio teks pasivaikščioti. Viešbutyje rasite būtiniausias pramogas ir paslaugas, tačiau didesnio paslaugų spektro teks ieškoti už viešbučio ribų. Svečiai teigia, kad viešbučio kambariai erdvūs, o maisto pasirinkimas platus. Nerūpestingos atostogos už prieinamą kainą – viešbutis įvertintas Trip Advisor „Keliautojo pasirinkimo 2017“ apdovanojimu.
daugiau
Orchid Eilat Hotel
Eilatas, Izraelis
8 Geras
Viešbutį sudaro atskiri vasarnamiai (vilos), todėl tinka tiems, kurie mėgsta ramų ir privatų poilsį – šis kompleksas tiks tiek poroms, tiek šeimoms. Jis įsikūręs atokiau nuo Eilato kurorto centro, ramioje gamtos oazėje netoli jūros, kurios vaizdais galima mėgautis iš viešbučio teritorijos. Viešbutis patiks neišrankiems poilsiautojams, norintiems ramiai praleisti laiką.
daugiau