Viešbučiai Indijoje

NANU BEACH 3*
Goa, Indija
PARK HYATT 5*
Goa, Indija
THE LEELA 5*
Goa, Indija
MAYFAIR HIDEAWAY SPA RESORT 4*
Goa, Indija
Tai gamtos glėbyje pasislėpęs jaukus bei prabangus 4* viešbutis, kuris yra jūros žiotyse Betul mieste, Pietų Goa. Viešbutis siūlo žavingiausius barus ir restoranus, prabangius kambarius, daugybę prabangių užkandinių ir atgaivinantį SPA, kuriame galėsite mėgautis laisvalaikiu ir įsimintinomis atostogų kelionėmis. Viešbučio kambariai yra auksu dengti ir turi medinius baldus, o iš balkonų atsiveria baseino, upės arba jūros vaizdai. Puiki vieta prabangiam poilsiui su šeima, draugais ar pora.
daugiau
RESORT THE LOHIAS
Goa, Indija
Viešbutis priklauso pirmaujančiam viešbučių tinklui Indijoje ir viso to pasiekė dėl to, jog visą dėmesį skyrė kliento poreikių patenkinimui. Tai viešbutis, kuriame jūs būsite svarbiausias. Viešbutis rekomenduojamas poroms. 
daugiau
AMRITARA AURA SPA RETREAT
Goa, Indija
"Amritara Aura SPA Retreat" yra vienas iš paslėptų perlų Goa. Įsikūręs 9 akrų ploto atogrąžų miško sode, kviečia jus į prabangią ramybę.  Prabangiame atokvėpio centre yra dvi jogos salės ir jogai, padedantys sukurti jums asmeniškai pritaikytą sveikatingumo patirtį. Viešbutis rekomenduojamas poroms. 
daugiau
NOVOTEL GOA DONA SYLVIA RESORT
Goa, Indija
"Novotel Goa Dona Sylvia Resort", įsikūręs tarp Cavelossimo paplūdimio baltojo smėlio ramybės ir prabangios žalumos, yra vienas geriausių ir itin prabangių Goa paplūdimio kurortų. Ši aukščiausios klasės 20 akrų teritorija dvelkia ekstravagancija ir prabanga, suteikdama jūsų atostogoms neįkainojamų akimirkų. Viešbutis rekomenduojamas poroms. 
daugiau