Viešbučiai Estijoje

RADISSON BLU HOTEL OLUMPIA
Poilsis Estijoje, Estija
Talino centre įsikūrusiame viešbutyje siūlomi numeriai su oro kondicionieriais, kabelinius televizijos kanalus rodančiais televizoriais bei nemokamu belaidžiu internetu. Viešnagės metu galėsite plaukioti 26-ame aukšte įrengtame baseine. Viršutiniame aukšte įrengta treniruoklių salė, iš kurios atsiveria Talino vaizdai. Svečiai taip pat gali lankytis saunoje.
daugiau
FROST HOTEL
Poilsis Estijoje, Estija
Prabangusis viešbutis įsikūręs Pernu senamiestyje. Iš jo pėsčiomis pasieksite keletą parkų. Visoje apgyvendinimo įstaigoje veikia nemokamas belaidis internetas. Kiekviename mediniais elementais ir įvairiais audiniais dekoruotame unikalaus interjero numeryje rasite palydovinės televizijos kanalus rodantį plokščiaekranį televizorių ir vonios kambarį su dušu bei plaukų džiovintuvu. Svečiai gali lankytis privačiame kieme, išsinuomoti dviračius ir netoliese pažaisti golfą bei tenisą. Taip pat kviečiama užsakyti įvairių masažų.
daugiau
PARNU HOTEL
Poilsis Estijoje, Estija
Šiuolaikiškas viešbutis įsikūręs Pernu centre, Rüütli parduotuvių bulvare, šalia pagrindinės miesto aikštės. Šiame viešbutyje įrengti erdvūs numeriai su kabelinius kanalus rodančiais televizoriais ir balkonais bei veikia nemokamas belaidis internetas. Viešnagės metu galėsite pailsėti viešbučio sveikatingumo centre, kuriame yra sauna, sūkurinė vonia ir treniruoklių salė. Svečiams atliekami masažai ir grožio procedūros.
daugiau
IBIS TALLIN CENTER
Poilsis Estijoje, Estija
Viešbutis įsikūręs Taline, už 500 metrų nuo Talino tarptautinės autobusų stoties. Šiame viešbutyje yra restoranas, baras, bendras poilsio kambarys ir privačių vietų automobiliams. Visuose numeriuose rasite palydovinės televizijos kanalus rodančius plokščiaekranius televizorius ir vonios kambarius. Viešbutyje yra visą parą dirbanti registratūra, įrengtas verslo centras ir bagažo saugykla.  
daugiau
JOHAN DESIGN & SPA
Poilsis Estijoje, Estija
Viešbutis įsikūręs Saremos saloje, Kuresarės senamiestyje.  Viešbutyje yra didelis SPA centras, kuriame įrengtas uždaras baseinas, keletas pirčių, grožio ir kūno priežiūros salonas, atvira terasa, stogo terasa su kubilu, atliekamos įvairios grožio procedūros. Viešnagės metu taip pat galėsite pažaisti biliardą bei naudotis seifu.
daugiau